Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
alvy - snad jo! co vy mate v planu za vydaje, ze jste odlozili Kubu?
Odpovedať
Profilova fotka
bydlení...jak jinak :) čekají nás doma úpravy... a ty si taky vyžádají dost ..... trochu se toho děsím...ale vše dopadne dobře...a zvládneme to :)
Odpovedať
alvy, zvladnete, hlavne, ze uz bydlite ve svem! Snad bych mohla pristi tyden zalozit svatebni album, fotograf prislibil fotky na pondeli nebo na utery, ze je da na web, akorat nevim, jestli odtud pujdou stahnout. Kazdpopadne jsem moc rada, ze je uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééé kami....koooonečně...už se na tvoje fotky těším :)
Odpovedať
Alvy - ja taky, moc! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to se ti ani nedivím :) když jsme si měli jet pro naše fotky, tak pavlík dokonce něco zrušil...abychom je měli co nejdřív :)
Odpovedať
nas fotograf je vtipalek, vcera jsem mu poslala SMS kdy budou fotky a on mi vola - jaky fotky? Uz jsem vam je davno predal... kdyby rekl, ze ztratil tu pametovou kartu tak by me asi trefil slak... ale takhle jsem si myslela, ze si nas jenom plete s jinou svatbou.
Odpovedať
Ahoj holky! Dnes jsem si byla pro žádost na občanku, tak jsem při vyplňování uvedla jméno manžela a jelikož on to chce jen podepsat a mám to vyplnit já, tak jsem se k němu do občanky uvedla taky :-D Kami moc už se na tvoje fotky těšim, co jsem viděla tu malou ukázku na rajčeti, tak to vypadá že budete mít velice krásné a originální fotečky!!! Nám už zbývá jen video, těm to nějak trvá :-) A nějak to tady skomírá, to jsou všechny paní na svatebních cestách? My jedeme zase do Chorvatska, na naše oblíbené místečko, sice to tam známe jak svoje boty ale máme to tam moc rádi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili, to jsi udělala fikaně :)))) taky čekáme na video...... už se na něj těším. co jsem viděla videosekvence z foťáku, tak se mi to líbilo...tak jsem moooc zvědavá co bude na videu a ted mě manžel na 12 dní opustil....jel si na tábor....tak mi je smutnoooo :(((
Odpovedať
Cau damy, na fotky stale cekame, mame prislibeno, ze dneska budou do 12 na webu... tak horim nedockavosti... akorat uz teda vim, ze z toho webu se nedaji stahnout, takze musite vydrzet az nam fotograf dohodi CD... a konecne si budu moct udelat svatebni album na BRMku. Na svatebku odjizdime v nedeli... moooc se tesim. :-) A pro novou obcanku si jdu zitra.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj :-) Tak my už OP máme x-) Zítra brzy ráno odjíždíme na svatebku x-) Kami, tak to už se těšíme na fotečky ;-) Alvy, neboj, to uteče a budete zase spolu! No a za pár let budeš ráda, když odjede :-D :-D
Odpovedať
Blondie, tak krasnou svatebni cestu preju! Fotky uz jsem videla, nemam slov, proste jsou nadherne... bohuzel zatim nejdou stahnout... vydrzte. Asi nejvic jsem paradoxne nadsena z fotky meho dedecka, takovou jeho fotku bych urcite nemela, kdybych se nevdavala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
blond, přpojuji se a přeji vám skvělou svatební cestu :) kami, šponuješ naši zvědavost:)
Odpovedať
alvy, ja vim, ale chci se s Vami podelit o tu radost... reknu Markovi at si sam vyber fotky, co dam na beremko, zkusim mu napsat... treba si pohne at ma reklamu.
Odpovedať
Profilova fotka
na reklamu třeba zabere :)
Odpovedať
A je to tam, šlo to stáhnout, brácha poradil :)
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda Kami, vaše fotky mají své kouzlo....fotograf je třída....jako ten náš...dobře jsme vybrali :)
Odpovedať
Pockej az je zvetsim, takhle to neni jeste porad ono.. ;-) Kazdopadne diky za pochvalu, Alvy! Fotografovi vyridim... a myslim, ze je naprosto jasne, ze na fotkach se setrit nevyplati.
Odpovedať
Profilova fotka
s tím souhlasím...... video je třeba super...ale kolikrát se na něj podíváš....k fotkám se dostaneš častěji :) pamatuji si, jak jsem někde před svatbou četla, že jsou dvě věci, na kterých by se nemělo šetřit....prstýnky a fotograf.... jen to vlastně zůstane...se vzpomínkami :)
Odpovedať
Nejsem schopna o te doby, co jsme ty fotky dostaly v podstate delat neco jineho, nez se na ne divat.... :-D ale to me prejde, jdu zehlit...
Odpovedať
Profilova fotka
jentak tě to nepřejde...až je budeš mít doma...v plné kvalitě a všechny....neodtrhneš se od toho :))))
Odpovedať
alvy, tak to rada verim! A to by jeste mely nejake pribyt, Marek tam pry nedal vsechno... taky nas napina... 8-)
Odpovedať
Fotky jsem zvětšila, je to teď mnohem lepší.. koukněte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to skvělý...... sekne ti to:)
Odpovedať
Dík ;-) Tobě ale taky, strašně se mi líbí ty fotky z hradu, ma to skvělou atmosféru, takovou pohodovou, my to mame takové dramatické, jak bylo po té bouřce.
Odpovedať
Profilova fotka
nojo, my to měli celé takové pohodové :) moooc jsme si to užívali.... ten čas letí....už to bude měsíc :)
Odpovedať
Já už mám dokonce novou občanku v peněžence... letět to bude čím dál tím vic....
Odpovedať
Profilova fotka
já si jdu pro občanku příští týden....a zařídím si rovnou i řidičák a pas..... ve frmolu s občankou se to nestihlo :) a byla jsem včera i na VZP......tak už nemám průkazku ...jen cár papíru :)...průkazka do 10 dnů. a co podpis už zládáš? mně furt nejd nějako zkrátit :))
Odpovedať
Ja to mam dobry, protoze na J jsem zvykla, trochu to protahnu a udelam tam hacek... Ale spis se pletu a podepisuju se postaru, a podpisovy vzor bych teda nikde davat nechtela.. protoze to jeste proste nemam v ruce.
Odpovedať
Profilova fotka
jakmile mám čas.... vypíšu nové příjmení skvěle....ale pokud na mě někdo bafne....podepiš to.... tak jedu na na staré :)) ale představování jsem zvládla...denně zvedám spoustu telefonů....tak jsem si to natrénovala....ted se jen bavím těmi zmatky na druhém drátě :)))lidi to krásně mate....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?