Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mě by so nejvíce hodilo v to úterý :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nechcete radsej pockat, kym budeme mat fotky? Inak, ako dlho ste spolu pred svadbou chodili? Ked Kami spominala, ze sa o tom bavili este na zaciatku...
Odpovedať
Profilova fotka
Dixie mě je to jedno, já už fotky mám, jinak se zkusím přizpůsobit. Byli jsme spolu 2,5 roku.
Odpovedať
Dixie, v zari to bude 5 let, co jsme spolu... S tim srazem, 6.teho odjizdime na tu dovcu, takze bych to zkusila zvladnout jeste pred, co? A co tyden od 29.cervna? Treba uz budu mit i ty fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa utorok nehodi :-| . V ten tyzden od 29. som tu v stredu, stvrtok a piatok.. Ja fotky asi fakt az po mesiaci...
Odpovedať
tak to nechame na cervenec? my mame mit fotky do mesice, mozna do 3 tydnu
Odpovedať
Profilova fotka
asi bychom tedy mohly nechat na ten červenec ale někdy až se vrátí Kami. Od 1. července do 10 jsme na líbááánkááách :-D
Odpovedať
Oki, doki, takze druha pulka cervence a budu se opakovat, ale jeste jednou - ne ze tady prestanete chodit!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami rozkaz! :-D Každý den Vám popřeji dobré ráno :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna to nechajme ja jul. Jasne, sefova, neprestaneme, budeme sa hlasit! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mladé paní. My jsme si občansku ještě nazařizovali. Oddací list jsme sice dostali hned v úterý, ale nějak není čas, když jsme pořád v práci. Já se teprv předevčírem byla nechat vyfotit a na úřad se dostanu vždycky jenom v pondělí, takže tohle pondělí jdu vyzvednout formuláře i pro manžela a další pondělí to tam ponesu. Asi by s tím zdržením podle mě neměl být problém. JInak nás svatební cesta zatím nečeká, páč se budem stěhovat. Konečně. Huráá. Miminko také plánujeme...sice už jedno dítě mám, ale řekla jsem,ž e to druhé chci taky do třicítky. Prášky jsem vysadila před měsícem, ale ještě bych přes léto chtěla počkat, abych si ho pořádně užila, protože chceme sjet ještě nějaké festivaly. A pak...snad vše vyjde dle plánů...
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím Vás všechny :) my ještě stále občanky nezařizujeme...a hned z několika důvodů.... zjistili jsme podle oddacího listu, že má manžel špadně rodný....takže se vše předělává ... ale prý zítra bychom to už mohli zvládnout :) na příjmení si též ztěžka zvykám.....když se soustředím, je vše ok. ale pokud musím reagovat ve spěchu, komolím si to :) plánujete sraz.... hmmm, kam si to namíříte? škoooda, jsem od vás dost mimo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
alvy - sraz asi v Praze, udelej si vylet, co? Z CR do Phy neni zas tak daleko, zajdes si na nakupy ...rady bysme Te videly! Vcera si obcanku sel zaridit i manzel, ale ma prusvih, protoze si tam nenechal zapsat manzelku, tak ode mne dostal drzkovou... prej se ptal toho urednika na co to je a ten mu rekl, ze v podstate nanic. Ja si ale myslim, ze je lepsi, kdyz tam manzela mam, napr. kdyz by byl v nemocnici a nechteli me k nemu pustit, apod. Ne ze bych chtela malovat certa na zed, ale je lepsi pocitat se vsim.
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidím :) třeba se to spojí i s něčím jiným a přijedu se na vás podívat :) kami, souhlasím.... teda já si do občanky pavlíka nechám napsat....jestli on mě, uvidím:) .. půjdeme zařizovat spolu ....
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky! Jsme se taky navzájem nechali napsat do občanky. Z vlastní zkušenosti vím, že je lepší tam mít napsabého manžela/ku, protože přesně jak říká Kami, když se něco stane, v OP se hned uvidí, koho kontaktovat, že se něco stane. Je to lepší. ;-) Alvy koukej dorazit! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ráno už jsme taky občanky zařídili :) a oba budeme mít uvedeno jmého drahé polovičky :) čekala jsem na pavlíkovu reakci,když tento dotaz padl..... asi jsem se koukla tak přísně, že nahlásil že mě tam chce..... blondata...zkusím to nějako vymyslet :)
Odpovedať
já vás zdravim!! To jsem nevěděla že se do občanky může nebo nemusí napsat jméno polovičky, to je pro mě novina :-) ale asi to taky využijeme, manželovi řeknu, že se to tak dělá a hotovo :-D My stále na oddací list čekáme, nevim co na tý matrice dělaj že to nemůžou poslat, byla jsem se na to už zeptat a bylo mi řečeno, že na to má měsíc, tak ještě asi musim vydržet.... A s tim srazíkem nevim jestli vás podpořim, já mám volný hlavně víkendy, jinak ve všední dny jsem od pondělí do pátku od 8 do 17 v práci :-S
Odpovedať
cau mlade pani, tak muzeme klidne udelat srazik v sobotu, hezky v klidku, at stihnou dorazit i mimoprazske, ja jsem pro... z Benesova i z Chrudimi to neni neprekonatelna dalka, ale at nemusi ve spicce... dneska se nam ozvala nase znama, ze ten byt v Nice, co bysme meli mit k dispozici na nase libanky, bude!!! Tak mam velkou radost, muj hnidopich v tom zase hleda nejakou skulinu, co by se jako mohlo po.rat, ale ja doufam, ze to klapne. a nestvete me, ze jediny, kdo nebude mit zapsanou svou drahou polovicku, bude muj muz! asi ho tam nazenu, at to jde jeste zmenit.
Odpovedať
Profilova fotka
kami, to jsem moc zvědavá, zda se dokážeme domluvit :) francii si užijte....taky bych ráda se svým drahým někam jela....místo toho mi na dva týdny ujede na tábor :((((( to budu tesknit.... a s občankou si hlavu nedělej....určo nebudeš jediná:) ....a hlavně kdoví zda to jde ještě změnit :)
Odpovedať
Cau damy, uz jste vsechny na svatebni ceste, ze tu nechodite? :-) My odjizdime pristi nedeli, 5. cervence, tesim se, moc! A hlavne tohodle psiho pocasi uz mam plne zuby, nakupuju kratasy a plavky a pripadam si jako blbec, protoze mam na sobe podzimni kabat.
Odpovedať
Profilova fotka
kami, sem už skoro nikdo nechodí :) šestky už nejsou aktuální :) to už se vám blíží .... se máte my to přehodnotili a pojedeme na dovču dřív než v listopadu či prosinci...... místo toho bychom rádi v srpnu až září...já se táááák těším :)
Odpovedať
alvy a kam se chystate? predstav si, ze jsem potkala na beremku svoji oddavajici - viz diskuze Proslov oddavajiciho, nahodicka
Odpovedať
Profilova fotka
nakonec to vypadá,že pojedeme do turecka. i jsme se shodli že kuba by byla příliš finančně náročná .... a pozdě :) tak to je mooooc hezký..... a je super, že na takové diskuze chodí.... pro názory ....
Odpovedať
jo vidis, vy jste meli jet za Fidelem... tak v turecku bude taky dobre, ale Jizni Amerika me taky laka... no ale taky jedeme do FR., to by nas financne zruinovalo, ja bych ale radsi do Mexika....
Odpovedať
Profilova fotka
taky to tak vidíme..... na kubu se dostaneme jindy :) ted jsou jiné investice....
Odpovedať
mi povidej, vcera se mi zdalo, ze jsme koupili byt a dneska kdyz jsem byla pro prasky na G, tak se mnou vedla sestra asi desetiminutovou debatu, jak je slozity dneska otehotnet... to jenom muj muz si mysli, ze budu tehu do 14 dnu po vysazeni... no nic a s tim bytem... z toho mam depku slusnou, domluvili jsme se, ze to budeme resit az se vratime, ze bysme taky treba nikam nejeli, az bysme to spocitali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som trochu opozdená, pridávam s k šťastne vydatým novomanželkám zo dňa 6.6. :-) Všetko prebehlo nad naše očakávania, až v týchto dňoch sa pomaly všetko dostáva do starých kľudných koľají. Dnes sa mi podarilo vytvoriť aj svadobný album a doplniť prípravný...
Odpovedať
Profilova fotka
všichni muži asi přemýšlí podobně :) ten můj v tom taky problém nevidí.... tak se držím jeho optimismu ..... a máš pravdu, raději to nechte po dovolené ..... zatím jste v podnájmu?
Odpovedať
rhodosbb - krasne fotky, moc Ti to sluselo, nadhera, nejvic se mi libi fotky, kde jsi se svym devcatkem... alvy - jsme v najmu, do hypoteky chceme jit uz asi dva roky, zatim jsme se nerozhoupali, a ted mam strach, ze nam reknou, ze to manzel sam stejne neutahne, kdyz bych sla na materskou a bude jenom jeden plat, trochu depka, ale jenom trochu.
Odpovedať
Profilova fotka
rhodosbb - připojuji se - máte krásné fotky a mooooc vám to sluší :) kami, na depky je vždy času dost..... určitě to zvládnete.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?