Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne teraz vybavit nieco uplne hladko je zazrak aj preto som rada ze mame na to viac casu ved najprv som sa trapila ze je to este strasne daleko nejakych 14 mesiacov a teraz to uz bude za chvilu 10 a to ani nevim ako
Odpovedať
no veru presne toto som mojmu hovorila lebo on na mna kukal ze co chcem vybavovat rok dopredu, kedze my sme mali uz dohodnute skor.. ale po skusenostiach z min roka by som povedala ze vsetko si zajdnat ovela skor lebo to bude strasny problem si nieco zajednat uz v buducom roku a zvlast na taky datum.. je to nieco ako 7.7.min rok... tam bol tiez zvyseny zaujem.. a ja som bola vsade radsej popredu sa pytat ako to vyzera ako to tam je a kazdy ma odbija s tym ze je este cas ale ak mi niekto potom povie ze uz je to obsadene tak ma riadne nastve.. a nech si ma potom nezela.. ved robim to preto ze si chcem vsetko zabezpecit aby mi potom nieco "neprasklo" tesne pred terminom.. ja si teraz zajednavam vsetko na ten termin aj svata aj hudbu a pod a ked mi potom na urade povedia ze ten termin nebude.. no ja sa asi nezdrzim... asi pojdem kupit kalendar na bud rok a pekne nas tam poznacim na 6.6. ze sa berieme a len to tej "milej"dame podam do ruky.. ze dovi v juni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha tak to je dobry napad a kup jej daky pekny farebny aby bol dobre viditelny a mala ho na ociach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, me taky vsichni vykladaji, ze je prilis brzy (teda ti z rodiny) a navic ze si jeste muzeme najit jineho partnera do te doby - no moc je nechapu :-| Na urade nam termin chteji zapsat az v listopadu :-( Naopak jsem mluvila s pani z cateringove agentury a ta mi rikala, ze pomalu zacit ted je tak akorat, tak me potesila :-) Zkousela jsem si jedny saty, co jsem nasla na inzerat a pripadla jsem si v nich dost divne :-D tak snad bych mela zacit chodit do ruznych salonu na zkousky, abych si na ten pocit zvykla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to urcite, ale ked najdes saty ktore sa ti budu pacit a budu pre teba stvorene tak sa v nich vobec nebudes citit divne prave naopak budes si pripadat fantasticky. Vobec to nie je skoro ved si zober leto je v polovici za chvilu je jesena hned vianoce ani sa nenazdame a potom sup novy rok a svadba je za rohom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu pipa - taky si rikam, ze v od listopadu do prosince budu myslet spis na vanoce, nez neco zarizovat na svatbu :-D A navic, pak uz muze byt vse rozebrane, taky neco resit ve stresu na posledni chvili, to si pak vubec neuziju :-) Hlavne ty saty, ty me delaj nejvetsi starost, nejsem moc satovy typ, ale myslim, ze to bude tou bilou, vyzkousim jeste nejaky barevny :-) Moje sestra (17) bude svedek, tak to bere desne vazne a uz tedka si pise proslov :-D To jsem uplne koukala, ale je to od ni moc mily :-) Zarizujete si holky svatbu samy, nebo vam pomahaji mamky/tchyne/atd?
Odpovedať
Profilova fotka
vy jste se dneska nějak rozjely :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardiku rozjed se taky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ted jsem přišla, mě od neděle nešel totiž net :-( a co zrovna probíráte?
Odpovedať
Profilova fotka
smardik - ted mam zas prodlevu ja, byla jsem na jednani a za chvili jdu na dalsi a pak domu, hura :-) zrovna jsem koukala na vasi diskuzi a psala jsem, ze na me taky kazdy z rodiny kouka jak na exota, ze se snazim zacit se zarizovanim uz ted :-) Taky me zajimalo, jestli si holky zarijuji vsechno samy, nebo jestli pomahaji mamky/tchyne/atd...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no na mě se doma dívají podobně jak na exota :-D ale začínám zařizovat už ted - ale hlavní důvod je že jsem ted doma a nudím se a v říjnu se nám narodí mimi tak už tolik času nebude. Ale fakt je že si podle mě není brzo, třeba některí fotografové u nás už mají obsazeno na náš termín, totéž restaurace :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nojo, tak to s mimcem uz toho moc nezaridis to je pravda ;-) Budes mit holcicku nebo kluka? Ja bych si hrozne prala holku, ale myslim, ze na me bude cekat kluk :-D No uvidime, zacneme po svatbe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru kluka :-), já si taky přála holčičku ale od začátku těhu jsem říkala že to bude kluk :-) ale ted už bych holčičku nechtěla, jsem ráda že to je chlapeček. No se svatbou pomalu zařizujem - máme obřad, hostinu a v srpnu jdem upřesnit podrobnosti-nemůžem se dohodnout na kolik hodin obřad, fotografa, já mám v salonu zaplacenou zálohu na šaty
Odpovedať
Profilova fotka
uprime vic se o moji svatbu zajima tchyne nez ma vlastni mama... :-| bude to asi nejspis tim ze tchyne miluje veskere dekorace a aranzerstvi,taky to bude ona kdo mi bude delat veskerou kvetinovou vyzdobu a kytici...taky je to mozna tim ze sestra se ma vdavat o necele dva mesice prede mnou...ale aspon nekdo ma pro me svatebni silenstvi pochopeni....treba se jeste moje mama casem projevi,zatim bude delat tchyni v Americe ziveho modela,protoze jsem cela po ni,konfekcni velikost,prsa,boty,jen jsem o trosicku vyssi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: ked sa v bielej necitis dobre tak skus smotanovu, kremovu alebo tusim je to nejaka farba sampanske, teraz mas toho na vyber habadej. Ja uz saty na stastie mam, su pekne odlozene a cakaju len na to aby som si ich mohla obliect :-D . Zatial si svadbu chystame samy ale je to zatial len par veci, sala, hudba, fotograf, kameraman, termin v kostole a farar, to si zariadujeme samy, takisto pozvanky, s ostatnym nam budu pomahat rodicia.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatim vubec nic zarizeneho nemam :-) Jenom predplanovany rozpocet a to je vse ... V restauracich rikaji, ze zatim je to brzy, jeste budu mit schuzku s pani z cateringu, no tak na tom zacnu pomalu pracovat. Teda, roxy, to je blby, ze mama proziva vic sestrinou svatbu, to by me mrzelo :-( Teda ne ze by moje mama neco prozivala, ta myslim ani neprijde, tatova manzelka zas tvrdi ze se rozejdeme a tchyne rika, ze je moc brzy :-D Jsem vazne zvedava, kdy jim to dojde, ze se vazne vezmem - oni to u nas uz totiz vubec necekali (jsme spolu osm let). Smardiku, kluci jsou supr, je s nima sranda, mam dva maly brasky a ti jsou vazne k nezaplaceni :-) Sestre se tedka narodila holka, tak aspon to mame vyvazeny :-D pipa - prave ty odstiny bile by se pritelovi nelibily, on ma rad bilou nebo jakoukoli jinou barvu, ale ne ostiny bile, pry mu to prijde "spinave a zazloutle" :-D koukala jsem na kraaasny oranzovy nebo cerveny saty, tak pak jeste vyzkousim ty. Premyslela jsem o svatebnim veletrhu, nebyly jste tam nektera?
Odpovedať
Profilova fotka
Hveru: Tak to je ina vec ked sa to priatelovi nepaci, mozes potom este skusit kombinaciu bielej a farebnej alebo ako si pisala napriklad cervene, u nas take nieco ani nevidis, tu len biela alebo potom taka ta zazltla :-D . To si dobra ze mas predplanovany rozpocet ja nemam ani predstavu co to bude stat len dufam ze sa vojdeme do nejakej normalnej cifri, no ved uvidime. O veltrhu som vela pocula ale som zatial nebola len viem ze je to tam hodne lacnejsie. Byva to vzdy na jar takze dalsi na buduci rok.
Odpovedať
Ahojky všem,vy všichni co tu píšete máte naplánovanou svatbu na 6.6.09?.No já jsem s tímhle datumem taky trošku počítala ale nakonec se to zřejmě bude konat 20.6.09.Jen vám musím dát za pravdu v tom,že mi připadlo docela blbé poslouchat řeči od rodičů a známých,že je ještě brzo a že za rok může být všechno jinak.Tak když se snad rozhodnu tak se toho rozhodnutí budud držet.Jinak já za sebe říkám,že je čas,tak akorát.Aspoň bude všechno ve větším klídku a promyšleno pěkně napřed. My s přítelem čekáme na potvrzení termínu,ale bohužel to bude až v říjnu ale to je pořát lepší,než na jednom nejmenovaném zámku,kde termín budou vědět až v lednu a to je docela dost pozdě na můj vkus.Místo hostiny mám ale pořát to závisí na místě obřadu a to není zcela jisté,že bude volné 20.6.09,takže musíme mít v záloze dlaší možnosti,hrůza a to jsme teprve na začátku a už na něco čekáme,nehledě na to,že ještě budu muset vyřídit papírování s přítelem,který je slovák...uf uf uf ale snad to zvádnem a náš den bude nádherný moc bych si to přála a nejen sobě ale i Vám všem,tak papa
Odpovedať
tady čtu,že se bavíte o veletrhu,něco jsem syšeta,teda četla jsem to v časopise svadba SK,plánovala jsem že se tam mrknu ale měla jsem za to,že tam je to všechno dražší,šatičky na svatbu bych už měla vybrané,musím pro ně na slovensko-značka Eddy K a taky musím hlavně zkusit jak se v nich budu cítit a vypadat ale doufám,že to bude fajn,protže jsem se do nich opravdu zamilovala
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 ahoj, já na tom veletrhu bohužel nebyla ale hodně nevěst si tam kupuje prstýnky, prý je tam na ně nějaká sleva ale jen jsem to slyšela, zkušenost nemám
Odpovedať
jinak připojujuse k roxy a hveru,moje máma se taky nic moc nezapojuje.za to mám ale druhou mámu a ta je úplně supr,je to moje nejlepší kanarádka ale jí už skorem 50 a mě bude v únoru 25, takže jsme jako nevlastní matka a dcera v tom dobrém slovasmyslu :-) Na ni se můžu spolehnout ve všem,páč ta mě zná asi nejlíp.
Odpovedať
jako až takhle?teda to koukám a bavíme se o slovenském veltrhu?
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 u mě se taky mamka,tchýně nezapojují ale nějak to neřeším, ono vlastně asi ani není moc do čeho se zapojovat. Je to moje svatba takže co bude a nebude rozhodnem já a přítel
Odpovedať
smradik-moje řeč,jenom mě na mamce štve to,že i říká,to bbudeš mít zbytečně drahé,to bude blbé pro svatebčany atd...jako kdyby mi svatbu měla přispívat,přitom jsme si jasně řekly,že od nich nechci ani kačku. U nás je to naopak,radí když nemusí a když bych event. chtěla s něčím poradit tak pokrčí rameny..ale to je škoda slov..už si nějak zvykám či co :-) ale občas to zamrzí
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 no my u nás zatím sváděly boje o koláče - chce je před svatbou roznášet i těm co já nechci a nevidím k tomu důvod, ale dohodli jsme se ale byli to boje jen nevím jaké prstýnky
Odpovedať
smradik-zatím jsem stihla napsat seznam lidí-počty,vybrali sjem restauračku a poř. menukteré ještě doladíme k dokonalosti,kytice bude mít na ¨starost moje teta květinářka a v pondělí mi krachnulo to místo obřadu,takže teď stojím na mrtvém bodě až do října,vlastně ne, v září pojedu omrknout svatební šaty
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 - my máme obřad,restauraci,fotografa, na šaty půjdu až v lednu
Odpovedať
smradik-no s tím už na mě mamka taky přišla,že komu usíme nabídnout a jak budou v ulicic všichni chtít vidět nevěstu...jak jsem řekla,tam,kde mám jasno ona remcá a tem,kde chci poradit krčí rameny,že je jí to jedno :-|
Odpovedať
smradik-no vlůastně fotografa a video máme taky jen pak upřesním termín,kdy že to teda bude.Doufám,že toho 20.6.09
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 - no já ještě nevím zda v ulici u našich uvidí nevěstu já právě nevím jak to vyřešit a koláče jsme vyřešili tak že my dva je dáme komu chcem my a ona když chce tak že nechá upéct a rozdá je komu uzná za vhodné
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?