Svadba 6.10.2012

Profilova fotka
Máme svadbu v októbri a zatiaľ to ide bez stresov - plánovať sme začali koncom apríla 2012 :)
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@deniska_petko a čo už máte naplánované deniska svadbu mame v rovnaký den:)
Odpovedať
ahojte, my sme na tom rovnako. Co vam este chyba? Kedy planujete rozposlat svadobne oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, my máme fotografa, kameramana, dj, reštiku, šaty, nejaké nápady na fotenie, vieme kde budeme kupovať koláče, tortu, víno a to je asi tak všetko haha :) a čo vy? ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@divozienka26 oznamká budeme vyrábať sami...dosť sa s tým trápim, lebo chceme niečo originálne a dáko ma opustila inšpirácia :-| predbežne voláme tých, ktorých tam chceme mať a oficiálne tak 2 mesiace pred.
Odpovedať
@deniska_petko tak to je super, ja nemam taku bujnu predstavivost takze asi nieco objedname z netu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame tiez rovnaky datum.. a s pripravami sme na tom asi podobne ako vy. :-N
Odpovedať
ja akurát riešim svadobné oznámenia, svadobé perníky , kúpa podvazku:) chcela by som nakúpiť aj nejakú organzu a stuhy na svadbu:)
Odpovedať
Ahojte, ja svadbuje tak isto 6.10.:-)....noo my zatial mame len to najnutnejsie - saty mam, salu tiez, DJ a farara:-), kedze si volame vlastneho....Oznamka zatial nie, ani ostatne, ale pohodickaaa, stihame:-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj ja s drahym sa pysime tymto svadobnym datumom :-) ale tiez lažo-plážo, klidek zatial. Booknute len nevyhnute veci - termin v kostole, sala, kamera, foto, dj, moje saticky, vizazistka. Kadernicku este nemam, ani snubenec oblek, ani obrucky, ani oznamenia :-) dnes som zajednala kolaciky, mnami :-)
Odpovedať
@katulik88 @ladyar ja som sa tiez dnes poobhliadka po nejakom cukrárovi - bud. tyzden idem na koštovku hehe obručky tiez nemame ani oznamka:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes nam prisli oznamenia.. su perfektne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anjelik0209 šikula - pochvál sa daj link aké máš hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) my máme tiež tento istý dátum :) a pomaličky už odbúdajú veci zo zoznamu čo máme....oznámenia som už povystrihovala ale mám dilemu kedy ich rozdať...ešte asi dosť času, však?
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 kukni v albume, mam ich tam.. sice len v tlaciarenskej forme, ale vyzeraju skoro podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzusimu my oznamemnia planujeme rozdat zaciatkom augusta...myslim, ze dva mesiace pred svadbou stacia
Odpovedať
@anjelik0209 romantikuš:)..... pozrela som album výzdboa a saty 100%:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 ano chceme mat romanticku cyklamenovu svadbu.. teda aspon je taka nasa predstava, uvidime ako to bude v reale, kedze vyzdobu si ideme robit sami.
Odpovedať
@anjelik0209 ja chcem bielu viac menej a jemné prvky hnedej - kedze hnedá je silná musí to byt s citom:)
Odpovedať
Profilova fotka
my to chceme kombinovat bielu s tou cyklamenovou.. teda lepsie povedane doplnky budu cyklamenove a zaklad biely
Odpovedať
@anjelik0209 mne sa cyklamenová inak velmi páči...nemat salu taku aku mam idem do toho ja by som možno aj do žltej išla:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 a aku mas salu? my sme rozmyslali nad cervenou a potom oranzovo zltou..ale nakoniec vyhrala cyklamenova a ta mozno bude kombinovana so zelenou..ale len trochu zelenej
Odpovedať
@anjelik0209 oranzovú - takze výzdoba len oranzová - zelená alebo hnedá:) takže len niečo z týchto farieb tak ideme do hnedej:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 a keby si skusila hnedu s oranzovou?
Odpovedať
@anjelik0209 oranzové su steny - preo chcem bileu s jemne hendou a dam mozno marhulové kvety vieš tak jemne moc tam nenavymyslam hehe:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 aha, tak to potom ano.. myslim, ze budes mat kepnu vyzdobu. A robis si ju sama?
Odpovedať
@anjelik0209 vieš čo viac menej ani nie - oni mi spravia akoze serpy stoly - jediné kvety ale tie si dam urobit v kvetinástve a poprosim niekoho nech mi ich tam v sobotu ráno odvezie nič viac nič menej:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 takze nic moc precackane??
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tyzden pred Vami.. ...a @novakova2000 fandim Ti, ja mam len lupene na zem na prvy tanec (chcem srdiecko) a bublifuky pre deti :) tiez to nechavam ako ty - klasika v restike + zive kvety
Odpovedať
@anjelik0209 ne ne to určite ne!!!! aj s tou hnedou opatrne je to silná farba:)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?