Svadba 6.10.2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Máme svadbu v októbri a zatiaľ to ide bez stresov - plánovať sme začali koncom apríla 2012 :)
Odpovedať
1
2
@majusqa77 a ty akej farby chystáš vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 smotanovo-cervena :)
Odpovedať
@majusqa77 červená je tiez výrazna ako tá moja hnedá musíme opatrne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 budu len masle na stolickach a ruze vo vazach :) a na parkete srdiecko z lupenov :)
Odpovedať
Profilova fotka
a teda este my dvaja po polnoci :))))
Odpovedať
@majusqa77 ja len hnedu organzu a doplnky masle na stoličkách chcem biele:)
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik0209 ja by som veľmi chcela v levanduľovej...sušenú levanduľu na menu, levanduľu aj do kytice :) levanduľovú stuhu na šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik0209 to ma tiež zaujíma...robíte si výzdobu sami? Kedy a ako sa to dá preboha stihnúť popri tom všetkom...my máme v reštike a tam budú ešte v sobotu normálne otvorení, takže neviem, kedy by som stihla výzodbu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zo sashe som si od jednej šikovnej baby objednala na fotenie vyrezané písmenká z preglejky na foteni just married, vyzerajú super, len ich musím namalovať akrylovými farbami...
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska_petko Tak my budeme mat salu k dispozicii uz od utorku alebo stredy, tak myslim, ze sa to bude dat stihnut.. uz teraz sa stazime svetko pozhanat co budemem potrebovat a potom to tam uz len nejak naaranzovat.. dufam, ze to bude vyzerat super
Odpovedať
@deniska_petko daj link :) mrkneme:)
Odpovedať
Ahojte, písali ste, že máte záujem aj o svadobné perníky. Ja pečiem, zdobím aj balím perníky. Pozrite si môj Fotoblog mám tam fotky. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte pridavame sa k vam s datumom svadby ;-) 6.10.2012
Odpovedať
ahojte,my mame tiez krasneho 6.10.2012,uz mame viac menej vsetko ale stale si myslim ze este vela treba,cim to asi bude?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme takisto svadbu 6.10.2012 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitajte :) čo už všetko máte? Ja som začala kupovať veci na výzdobu..asi si ju nebudem robiť sama, ale spravia mi ju v reštike podľa inštrukcií..dúfam 8-) ešte chcem ísť nakúpiť do ikey sviečky a vázy. Aké budete mať kvety na stoloch?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?