Svadba 6.10.2012

kolko nas je?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@ivulik84 Ahoj, tak ja sa už určite pripájam... Chcela si stále tento dátum, či pôvodne nejaký iný?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Jeeeeeeej, nasla som nas den D :) ako ste na tom nevesticky?
Odpovedať
Ahojte, pripajám sa aj ja k vám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sem patrím :-) My sme chceli ten termín hneď a našťastie bola miestnosť na hostinu ešte voľná.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj my máme v tento dátum svadbu :)
Odpovedať
Ahojte :-) Aj my mame tento termin :-)
Odpovedať
aj my aj my a kočky čo mate vybavené:) @katka28j @zuzusimu @tina44 @juanna @kate291 @mironka @ivulik84
Odpovedať
@novakova2000 no u nas sa to uz celkom mnozi, sala, restika, matrika, saty, maminkine saty, pierka vyrabam a nieco k nim mi ma prist, mam doma balony, a este zopar prkotin... mame fotografam ale ozval sa mi kamarakt, takze udem asi menit, a na kolaciky ideme dalsi tyzden :) dumame nad obruckami a oznamkami a popri tom kukam vstetky mozne blbosti a hladam inspiracie... a ty ako si na tom? a teraz som zistila ze som v nasom povodnom datume, teraz sme uz 4.8. 2012 :) drzte sa nevestickyyy
Odpovedať
@novakova2000 pomaly sa to zbiera, kostol, sala, obrucky, saty, kameraman, fotograf. buduci tyzden ideme na oznamka a do agentury ohladom vyzdoby. objednala som si kyticu a pierko pre draheho... aj topanky(tie som objednala dnes) :-) ani som neverila, ze to tak pojde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 aj u nás to ide pekne postupne pomaličky :) servítky, balóny, krížik, poháre, podbradníky doma...pierka z polovice hotové...šatičky kúpené...termín v kostole a sála zajednaná, kameraman a fotograf tiež...návrh oznámení odovzdaný grafikovi...výzdoba zajednaná len aké kvety presne určené nemám..ale asi gerberky s ružami a fréziami :) akurát dumame nad starejším...najvyšší čas ho zajednať... :) ...snáď takto pomaličky to aj pôjde :) už sa veľmi teším na náš deň "D" :) :) :)
Odpovedať
@juanna @katka28j @zuzusimu júúúúj kočky to ste ale šikovné - my mame salu, fotografa , dj, kostol - pierka - podbradnik - topanky - spodné pradlo po pol noci inak nič:) ale pomalinky to ide.....další mesiac by som rada zriešila krízik - prádlo k šatám - mangetové gombíky pre partnera a obrúčky:) tak snad poriešime všetko pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
@novakova2000 ale ved to si super :-) ja este vobec nemam podbradniky, ani servitky, ani spodne pradlo... a este k tomu ma brzdi to, ze som uz tyzden chora a nikam nemozem ist :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my máme vtedy termíín :)
Odpovedať
@katka28j tak tak - podbradníky som dostala hehe a prádlo som si kupila len k popolnočnym aj ked neviem aké ešte budem mat, tento mesiac teda v maji chcem kupit pod saty hehe a uz si bola skúšat saty?
Odpovedať
@adela215 tak vitaj medzi nami:)
Odpovedať
@novakova2000 ano, bola som skusat. davam si sit na mieru :-) buduci tyzden idem dohadovat vyzdobu a ak to dopadne ako by som chcela, tak hned zacnem riesit pierka.
Odpovedať
@katka28j fakt? aj ja chcem dat šit, porad kde ideš dat ušiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 ďakujeem, ale nás tu už je veľa :) teším sa :)
Odpovedať
aj my mame 6.10. :)....mame salu, kostol, kameru a fotografa, obrucky, darceky pre hosti, krizik, a akurat robim po veceroch pierka, pohare este treba vygravirovat, a inak uz nic...saty vobec ani jedne ani druhe, ani topanky, ani oblek :D
Odpovedať
@adela215 to nevadí:)
Odpovedať
@majinka33 a čo máš ako darčeky pre hostí? a krízik kde si kupila?....ja inak pohare nechcem načo? doma to mat nebudem bude mi len prach nato sadat takze ani nedavam robiť:)
Odpovedať
@novakova2000 ako darceky mame robene magnetky s nasimi menami a datumom na pamiatku....mam ich aj v albume uz.....krizik sme nekupovali, ten sme dostali ako dar, a pohare sme nekupili take drahe, ze by ma to mrzelo, ze sme tolko vyhodili za nieco, co nam bude v skrini stat...ak mam pravdu povedat su uplne obycajne a vysli ma na 4 € :D...citam ze si chces nechat usit saty?....napis kolko ta to vyjde ak to zistis, aby som mala obraz kedže aj ja o tom uvazujem :D
Odpovedať
@majinka33 no pomrkala krásne magnetky si dávala niekde robiť či sama si? vieš čo čo sa siat tyka mam taký problem - lebo nemam ešte krajčíra, ktorý mi ich užije zhánam takú prijatelnu cenu za prijatelný víkend - čínania akoze vyjdnu na 300 eur ale to uz mam zle skusenosti nikdy viac ( spoločenské saty som riešila ) - modny navrhary beru aj 1000 a viac to uz mi je vela tak uvidím či zoženiem niéčo tak medzi tým:) asi tak to vidim hehe zatial robim prieskum trhu hehe snad do júna si uz budem ista a dam ich ušiť
Odpovedať
robila nam ich jedna super baba...ja som prave premyslala nad tym Cinanom - Zimo ci ako sa vola...pocula som na neho len same chvaly co sa tyka usitia...len mu to vraj dost dlho trva....a potom este nad tou pani Isifou ktora dava sit do anglicka...no tiez sa toho bojim trosku....ja si chcem dat preto usit lebo nemam az tak celkom konfekcnu velkost a nerobilo by mi problem kupit napriklad aj tu na bazari saty, ak by sa mi pacili, ale ak by som ich potom musela davat presivat a upravovat tak si to radsej rozmyslim...
Odpovedať
Profilova fotka
novakova2000 ja sa tomu tešíííím :)
Odpovedať
@novakova2000 baby a nad e-bay ste nerozmyslali? ja som tam videla nadherne saty a stali cca 150€ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, rozmýšľali ste už nad skladbou na prvý mladomanželský tanec??
Odpovedať
@katka28j katuška vieš čo ja mam trošku nesumernu postavu takze radšej nie, ak by som bola sumerna mozno by som nad tym uvazovala takto nie:) radšej nie hehe
Odpovedať
@adela215 juuuj adelka nad týmto mam ešte uplne problém nejaké uz boli vo vybere ale ak mam pravdu povedať ešte som nevybrala lebo ked sa mi páčil song text sa moc na svdbu nehodil hehe
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?