Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa100 este sa ides ucit? o 23:45? boze mat tak take odhodlanie ... no neviem ako to je s tym Park hotelom, ja zase poznam trosku pozadie Flory ... takisto v Metropole ked sme boli naposledy na svadbe, vyzeralo to akoby sa casnici pred nami skryvali ... na jednej strane ich chapem, lebo za tu celu noc, nedostanu zaplatene viacej akokeby mali normalnu sichtu a nemaju ziadne tringelty, co su vlastne peniaze na ruku pre nich ... nebojte sa, hned by boli vsetci mili, keby nieco do vrecka dostali skoda, ze to takto funguje ... podla mna je to vsade rovnake mne bola skor ako obsluha neprijemnejsia prevadzkarka, akoby bola znechutena z tej celej svojej roboty ... no sak uvidime, na tejto svadbe sa clovek nauci a ked sa bude vydavat znova, uz bude vediet :-D :-D :-D
Odpovedať
Mirkabend hovorila si o prevadzkarke z Flory?
Odpovedať
Baby ja som nepočula zlé veci ani na Park Hotel a ani na Flóru....praveže viem, že na Flóre sú vraj aj super čašníci, ale nikdy sa nedozvieš pravdu, kým to nezažijeme na vlastné nohy.........Aj mne sa páči to prostredie okolo Park Hotela.... Kikuška ja som myslela ráno, ale už keď budeš namaľovaná a vyfintená a pripravená už na svadbu..........ja mám pocit, že v ten deň nebudeme asi nič stíhať a bude toho strašne veľa...... Aj ja som už počula, že šaty sú už rezervované aj na september, tak žeby sme už sa do toho pustili čo vy na to? A tá kozmetička v dekáči tak pekne jemne maľuje? Nieže budem doslova vymachlená :-S Ja som počula, že aj v sintre je dobrá kozmetička tak neviem......Mňa raz maľovala jedna v Core na stužkovú (to je pri cope však?) a nebola som vôbec spokojná, ešte som sa upravoval doma.... a na svadbu ma maľovala jedna-ona má kozmetiku smerom na Mier od Metropolu tá ulica, a bola som celkom spokojná...a taká milá žienka... Kikuška ja tiež chodím na Wolkerku ku kaderníčke Marcele....ale tiež som počula, že na letnej niekde pri tej cukrárni Natálke je super kaderníčka a videla som účesy na vlastné oči a fakt boli super..... Nedávno čo som bola na svadbe, tak som skúsila inú kaderníčku u nás na východe, ona je z Jamníka a som bola až nad mieru spokojná...urobila mi ho podľa mojich predstáv........
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka nie o Flore o Park Hoteli
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja vam možem poradiť koláče z hrabušíc naozaj super ;-)
Odpovedať
ako vidim.Kolko ludi tolko skusenosti.My sme vliekli kolace z MPC aj do Dublinu a boli dobre.A co sa tyka tej Flory,tak ak ste mysleli tu prevazkarku :-D tak na nas posobila maximalne profesionalne a bola velmi mila a dost nam poradila x-) My sme este v pondelok pred svadbou nevedeli kolko hosti budeme mat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby este raz ...prevadzkarka z Park Hotela, nie z Flory ...aby sa tu nejake neopodstatnene klebety neroznasali....
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali v Preveze svadbu a neviem si vynachváliť ochotu a dobrú náladu obsluhy, čo mala na starosti nás. Dokonca si čašníčka poskakovala do rytmu, keď niečo niesla, stále usmiata a príjemná...
Odpovedať
no kocky..ja vam poviem po svadbe co a ako.. co sa tyka makeapu.tak ta baba ta namaluje ako chces, ked povies ze chces silno tak silno ked menej tak menej.. co sa tyka kolacov..tak zo snv pozam kolace vodzaka, su fajn, mpc tiez ujdu..ale podla mna maju drahe kolace..ale su teiz dobre..po dedinach neviem ako pecu..nam budu piect v iliasovciach draheho teta je cukrarka..takze dame si upiect len dve torty u vodzaka..a mozno nam daju aj zlavu kedze mame svadbu u nich.. :-) keby ste si dali do vyhladavaca mnamka smizany..tak vam nieco vyhodi..a kolaciky su celkom lacne a fajne..takze tak... no co este ??a hej...musela som sa ist ucit lebo mam toho vela, sice uz len jedna skuska..pred vianocami a potom uz len dve v januari nastastie po svadbe..ale aj tak..je toh odost, mali sme 13 predmetov a 12 skusok, jeden bol vycvik..tak mam uz toho dost..ide ma porazit..a do konca februara bakalarku zvladnut.. takze tak... jeinabe posielam maila..
Odpovedať
teda,ten Park neznie fantasticky. Ale nejaky problem predsa len moze vyskocit. My sme skor poculi zle reci na prevadzkara z Parku. S prevadzkarkou sme sa stetli,dokonca nan nas dost cakala, bolo to o.k.,no ved uvidime. Hosti bude 80, dufam, ze sa tam nebudeme velmi tlacit. Zvazovali sme aj hotel Cingov, ale vychadzal o dost drahsie na osobu a sala bola ..nesympaticka". Asi sme narocni, ale budeme mat predsa nas den. ;-) Este jedna poznamka na koniec.: bola som v jednom novootvorenom salone v meste a pani mi tvrdila, ze ma saty z Francuzska a Svajciarska a pritom som tam videla saty, ktore si moja kolegyna kupila na Ukrajine. To sa fakt neda nikomu verit. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak vam mozem odprorucit my sme mali kolace so sp. stvrtka. kus vysiel na nejakych 6,5.. a pecu aj tortove platy.. kolace boli ani male ani velke take stredne a hlavne chutne. v MPC sa to dost zhorsilo.. ja som sa bola na svadbu cesat v Sintre pri martinovi.. ak nechcete narocny uces ale jednoduchy tak odporucam.. a co sa tyka park hotela s prevadzkarkou mam osobne skusenosti z hotela sport a tam by som urcite nechcela. my sme mali svadbu v hotely cingov a bola tam sice draho ale super ale co sa tyka obsluhy tak proste som ich uz chcela na zaciatku poslat vsetkych domov a ze si budeme obsluhovat sami.. no nieco strasne neochota. az na jednu casnicku ktora tam bola asi hlavna tak ta okolo nas skakala. len smola ze bola na to sama a ostatny 4 to mali na haku.. a pozor na klimu v hotely cingov. funguje perfkektne ale po svadbe bolo vsetkych 119 ludi chorych.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No na flore robi obsluhu priatelova sestra ale len popri studiu teda tam nie je zamestnana tak neviem ako obsluhuje ale tak ci tak nas teda obsluhovat ona nebude :-) ale snad dozrie na svoje kolegyne... :-N
Odpovedať
ahojte..no ja dufam ze na korze take problemy mat nebudem..len tam je kapacita 50 ludi a ked chcete mat velku svadbu tak to asi sa tam nepomestite.. marc aky to je novootvoreny salon v snv?to by som fakt chcela vediet ako sa to vola??napis kde to je..
Odpovedať
Ahooojte baby..........tak dnes som bola v Jasmine aj v Karin salóne, išla som sa len tak pozrieť a niečo som aj poskúšala. Ale obe povedali, že v januári prídu nové kolekcie, tak treba ešte počkať......Ináč v Jasmine mi sadli jedny šaty, ale sú nádherné, asi sa mi aj najviac páčia.......A v Karin mala viacero druhov čo sa mi páčili, ale všetky boli bez ramienok.....no len na moju postavu budú musieť všetko spúšťať a predlžovať :-D. Takže trošku som sa naladila na svadobnú atmosféru ;-) .......ináč sumy sú dosť vysoké, čo som ja skúšala tak od tých 7500-9500sk........a myslím si, že nové kolekcie budú ešte drahšie.......8-(
Odpovedať
ahoj tak uz si mala svadobne saty na sebe. hm aky je to pocit?
Odpovedať
Kde je karin salon.
Odpovedať
No je to kráááásny pocit, ale ešte som to tak nebrala vážne.... :-) ...a aj závojček som mala :-D Mám pocit, že si ešte neuvedomujem, že sa budem vydávať :-D :-D :-D a Karin je nad ČSOB - ako bola veľká obuv na letnej vieš?
Odpovedať
hej uz viem. Kamoska mala odtial saty. Uz pred dvoma rokmi a vysli ju na 10000 tak som sa bala tam vobec zajst ze kolko si budu pytat teraz.
Odpovedať
pozerala si v jasmine aj oznamenia?
Odpovedať
Kikuška ešte mi žiadny meil neprišiel............Dobre si poslala? A čo sa týka koláčov, tak aj my sme boli s MPC spokonjní....... A baby tie cukrárky nemajú niekde netové stránky, alebo nejaké letáčiky čo by sa dali zohnať?
Odpovedať
Nie ešte na také veci ako oznamka sme nepozerali........ :-)
Odpovedať
no kocky..kupila som si nadherne svadobne topanocky...su uchvatne velmi sa mi pacia..velk.40 mali vzadu v tom obchode na vychode..a tam predavaju polske topanky... perfektne..take romanticke a ako popoluska.. ;-) stali okolo 750 sk.. inak tie cizmy som si nedala este zrezat.. vela ludi mi hovori ze potom ma budu tahat dole ze sa mi bude zle chodit tak neviem.. no tak som si u cinake kupila jedny za 150 naju ine opatky..hi hi..no tak mam doma dve biele cizmy...mamka ma uz nervy ze mam same topanky...doma :-) a este som si kupila normalne cizmy na zimu tak som minula 1500sk na topanky a uz koncim s topankami hi hi :-) bola som aj v bizi v jednote..a ta pani povedala ze tovar dostavaju kazdy mesiac tak nemusim este kupovat nic..chcem si kupit taky strasovy naramok na ruku, lebo k satam okolo krku mi viac pojde..tak uvidim caute.. jeinabe a ake si si skusala saticky?? opis ich trochu tie okolo krku?alebo ake?
Odpovedať
jeinabe...poslala som ti maila moje fotky siat...daj mi vediet potom nazor..ale tie budem mat uz 100perc. :-D a fakt dnes mi volala pani, ze prisli obrucky.. a este kocky..chcem sa vas opytat..davate aj darceky pre hosti??a menovky robite?ja by osm menovky chcela..neviete kde pecu nejake dobre medovniky??rozmyslala som ze by som ich dala na radovy tanec...hostom..na pamiatku..
Odpovedať
Ahoj Kikuška...no už mi konečne prišli tie fotky...tak obe šatky sú prekrásne, môžeš byť spokojnááááá ;-) a pristanú ti, vôbec ťa nepoznám, ja som mala so sebou tiež foťák, ale ani som ho nevybrala, a mohla som.............no ramienka boli na nich tak spustené na plecia také jemne čipkované a šatky na jednom boku sa rozdvojovali....boli prekrásne.......a v Karin som skúšala viacero druhov, tiež by som si vedela vybrať, ale chcela som sa ťa opýtať, či by mi dokázali na nich prišiť nejaké ramienka, lebo všetky boli bez ramienok? A kde to si kúpila tie topánky ? V ktorom obchode na východe? Myslíš ten na starom nástupišti, čo tam má toľko kabeliek? A aj obrúčky by si mohla odfotiť a ukázať nám ;-)
Odpovedať
ahoj jeinabe..no ja som si kupila tie topanky na starom nastupisti..tam bol niekedy cinan..ale teraz tam predavaju polske topanky..vojdes do dveri a na pravo je ten obchod a na druhej strane je teiznejaky cinan..neviem ci mi rozumies.. :-) a potom sa ide aj hore na poschodie ale tam som nebola.. :-D obrucky ked sa mi podari tak odfotim.. ano ja som dokonca pytala tu pani aby ma odfotila..lebo mamka nei je technicky typ :-N a to v kazdom salone..a nemali nic proti tomu.. len potom ked som chodila do jasminu kvoli tym druhym satam lebo som asa nevedela nejako rozhodnut tak som mala pocit ze jej to nejako vadi.ale to bol len moj pocit a asi to ani nebola pravda...ta pani je velm izlata.. a jasom si od nej objednala aj oznamky, aj pohare..a da mi aj ozdobu na auto, vankuse a aj vankus na prsienky... daj si aj ty u nej urobit oznamka..budes spokojna... len sa nepomyl v nazve kostola..lebo ona ma trochu v tom chaos..
Odpovedať
A koľko ťa vyjde oznamko/1ks?A poháre/1ks?
Odpovedať
ahoj..no mne vyslo oznamko 1ks 14 sk..mali sme nad 101 ks..a vtedy to mas lacnejsie.... ale mas aj lacnejsie... al emne sa moje pacilo a aj kazdemu...dali sme si aj obalky prirodnej bielej a aj k svadobnemuj stolu tak ans to svylso okolo 2000sk, ale zalohu musis zaplatit... a pohare 1500 ale dali sme si aj meno..hruza...ale ked tak nech je to vsetko pekne...nie?
Odpovedať
jeiin..posli mi aj ty svoje foto na maila ved mozno ta poznam ja..alebo tvojho draheho, a ty kde pracujes alebo studujes alebo co?? :-p
Odpovedať
kikuska to tie oznamka aj vypisuju? alebo to treba dat do tlaciarne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?