Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
klud kikusa.Vsetko dobre dopadne a vezme sa aj keby cigancata padali :-) to je hlavne,nie? Aj ja som riesila topanky u cinana(popolnocne) a tiez aj moja mama(ta si nemohla dopasovat topanky ku kostymu). Ak chces dat usit oblek,tak chod do toho obchodu pri Malom kostole-ten co tam maju iba cierno-biele veci.Mojmu bratovy,tam usili oblek za tyzden. A s tou tehotnou-ja som asi po dvoch rokoch nasho chodnia s drahym pribrala,tak to som bola tehotna kazdu chvilu :-D a tri mesiace pred svadbou som bola doma a tiez si ma kazdy premeriaval -bolo to akurat cez Spisske trhy.Stretla som kopec ludi ,ktorych som nevidela aj dva-tri roky a ja som tak fajne pribrala,tak si ma kazdy premeriaval :-D Nic si z toho nerob. Vsetko bude v pohodicke a zlvadnete to na jednicku.Hlavne je aby,ste boli zdravy.
Odpovedať
a pozoooooooooooooooooor stresy este len pridu :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj Kikuška...prosím ťa len nestresuj, aj som sa teraz dobre zasmiala, aj je mi ťa ľúto......práve ty tu nestresuješ celý čas a zrazu je to tu STRES.....Neboj sa všetko dobre dopadne..... Teraz hneď ti už s niečim pomôžem....Tak čo sa týka tých čižiem určite sa ten opätok dá skrátiť. Nedávno si moja mamka tak dala odrezať z opätku a spravili jej to perfektne....Choď tam na letnú ako je zbrojnoš, a tam niekde je oprava obuvi a tam ti to určite urobia, tak sa neboj....No ja mám tiež ten problém, že ja nemôžem mať vysoký opätok, pretože môj priateľ je o cca 3 cm vyšší, ale počítam, že aj on bude mať na topánkach trošku opätok, takže by sa to malo dajako vyrovnať....Bože a aj keby sme boli trošku vyššie tak sa kvôli tomu nezrútime, ale chápem ťa už len podľa seba........ :-| No a čo sa týka obleku, skúste ísť ešte do iných obchodov, možno mu nejaký sadne, alebo do Poľska........ No tak to je asi dobre, keď si každý mesiac niečo začneme pomaly kupovať....... ;-) A blahoželám ti k úspešnej skúške a kde vlastne študuješ a čo? To ti verím, že to tehotenstvo ti ide na nervy, to ľudia si už tak navymýšľajú, že až...to človek sa už asi nemôže vydávať len tak z LÁSKY...... A prosím ťa NESTRESUJ všetko dobre dopadne a budeš to mať z nás ako prvá za sebou, potom už budeš TY nás povzbudzovať......Ale ja som tiež taká stresmanka...............
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka....tak tebe sa to už dobre rozpráva čo, to ty tu asi jediná nás budeš povzbudzovať... ;-) Ale si vezmite, že má to byť náš najkrajší deň v živote a pritom prežívame toľko stresov nie? Zmrzlinka no ten môj ma už posiela do svadobného salónu, aby som si šla vybrať šaty, že on nechce aby som šla v tých najhorších, keď už nebudem mať z čoho vybrať...ale mne sa to zdá ešte skoro.....a ešte k tomu dodal, že chce ísť so mnou do salónu :-D a ja mu na to "No to určite" :-p Ináč včera sme boli v Tescu a tam na kraji je taký obchod len čisto obleky a super akcie tam mali. Oblek výjde 2300sk a k tomu ti dajú 3 košele zdarma a plus 1 kravatu zdarma.......A ešte mi povedzte baby chcete pre manželov svetlý alebo tmavý oblek?
Odpovedať
nebojte sa baby.Stres pride a tiez aj odide.AKurat si to netreba vsetko tak brat.Su to veci, na ktore si po rokoch nespomeniete.Hoci teraz su velmi dolezite. U nas vsetci stresovali.Svokra robila na zlost.Moja mama bola histericka.A nebolo vsetko podla mojich predstav.Mali sme vela hosti z Ciech,tak este do toho starost o ubytovanie.Takze stresu bolo dost. Aj v tu sobotu vsetci stresovali a este do toho ten strany lejak.......ked sme isli k oltaru myslela som,ze odpadnem... do prveho citania som ukludnila a potom som si to len uzivala.Omsa bola prekrasna a myslim,ze manzelsky slub sme zvladli na jednicku.AJ ked s chybickami.ALe aspon bola sranda,vsak jeinabe? :-D A ten vecer som si uzila ako sa len dalo.Nevyslo vsetko tak ako sme chceli,ale mame na nas svadobny den prekrasne spomienky.A nikdy som neverila tym recickam,ze to je najkrajsi den v zivote.Ale je to fakt jeden z najkrajsich dni v zivote a netreba si tie detaily pripustat k telu ;-)
Odpovedať
Zmrzlinka áno omšu ste mali prekrásnu, aj farár bol super a vždy mi bolo smiešne keď vám vždy prízvukoval, že prídu aj problémy a stále to opakoval a usmieval sa.....No a váš sľub bol super, teda hlavne sľub tvojho manžela bol podarený :-D Presne tak, ten leják bol katastrofálny, ešte si pamätám ten moment ako si vystupovala z auta, šaty hore a len tak si odcupikala do kostola ;-) , ale teraz sa už určite na tom len človek zasmeje nie? A toho sa bojím, že keď nám bude pršať, že nebudem mať fotky vonku, lebo ja chcem mať fotky z vonku. Len mám už teraz problém, že kedy sa pôjdeme fotiť. Niektorí sa chodia fotiť už ráno, ale ja nechcem, aby ma môj nastávajúci už videl, potom to na kamere bude také suché, že ahaaa aké prekvapko :-S Ďalší sa chodia fotiť hneď po kostole, ale zase ľudia čakajú vonku pred sálou, no a ďalší sa idú fotiť po prvej večeri......Ale koľko času človek stratí, kým sa pofotí....A ešte k tomu už v septembri je aj skôr tak šero, takže podľa mňa by bolo naj ísť hneď po omši, ale to ešte treba ísť domov po kostole....... Ja fakt neviem baby........... ;-(
Odpovedať
Zmrzlinka a kde si si kúpila svadobné topánky a koľko ťa vyšli?
Odpovedať
Jeinabe no neviem co si o tom myslis ale priatelova sestra sa dohodla s fotografom a fotili sa v nedelu dopoludnia. Naozaj ma krasne fotky a vobec nevidno ze uz ma vsetko za sebou. Uces jej drzal perfektne makepu tiez celkom dobry len lesk si dala a sla. Bola na zamku v Markusovciach a v podstate mala cas aj klud na fotenie.
Odpovedať
dakujem kocky..ste zlate..asi stresujem lebo ja mam s topankami vzdy problem..a som dost vysoko mam 178cm tak nechcem vyzerat ako obor este v tych cizamch :-D a moj ma 182..takze nie je o vel avyssi..pojdem do tej opravy a dam si skratit ten opatok..dufam ze mi ho skratia..no do kelu, do tesca ma nenapadlo ist a do sme boli vcera v PP...uvidime.. stresujem lebo ja potrebujem 41 a tei vacsinou nikde nemaju tak ma ide porazit..takze tak...ale dufam ze to prejde..nemam zo svadby nejaky stres.,verim ze bude zabava a sranda..a aj kostol nejajko hadam ujde.. ale tie veci predtym su hruza..to zhananie..lebo idu sviatky a potom uz nemam cas lebo to mame 10.01. takze sa neda mesiac po mesiaci nic vybavovat, kedze nemame ani mesiac? ;-) majte sa ozvem sa ako sme dopalli v restike..
Odpovedať
kikusa no mam ten isty problem tiez mam topany 41. Viem sa pochopit. Ake su nauky v kostole? Strasne?
Odpovedať
Bože dievky aj ja mám 41 topánky :-D :-D :-D , a ja mám tiež 176-177cm, to je hrozné taká výška čo? A môj má 180cm...
Odpovedať
Už ani nechoď do tesca dnes sme tam boli zase naskok a pýtala som sa na tie obleky a sú tam veľmi pekné, ale všetky sú bez VESTY, takže nič z toho...........
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No my sme kupovali taky kremovy oblek v prostejove a tam nam dopasovali nohavice aj sako my sme vestu kupovali zvlast lebo sme chceli bielu ja som si kupila biele topanky v tescu tam naboku a maju tam dost vyber podla mna
Odpovedať
Caute baby, tema svadba 5. septembra v SNV je pre nas naozaj aktualna. Mame svadbu 5. septembra a som rada, ze sa mozem podelit o radu nielen s babami, ktore maju svadbu v ten isty den, ale vobec z okolia Spisskej. Mame uz rezervovanu salu-Park hotel Cingov, matriku, ale vrasky mi robi najma dobry fotograf, uces a licenie. Neviete mi nieco poradit?
Odpovedať
jeinabe ja mam topanky z Popradu.Cislo 37 :-) Takze baby aj by som Vam pozicala,ale asi by ste v nich dlho nevydrzali :-D A Jani ja som si doterigala fotografa az z Plzne,aby sme mali krasne fotky z mesta a nic z toho.V den"D" mi to bolo jedno,ale ked sme prisli naspat do Irska a vsetko sa mi to tak nejak ulezalo v hlave,tak som dva tyzdne chodila a nadavala na pocasie :-D No zase na druhej strane,ked tu leje,tak mi manzel hovori:"Zlato prsi ako na nasej svadbe." A ja sa musim hned smiat. Inak to nasadanie a vysadanie s tymi satami je najhorsie. A ten knaz bol moj kamarat z detskych cias,takze sa snazil urobit omsu co naj.A vsetkym sa pacil nas dvojjazycny manzelsky slub :-D K tomu foteniu-moj drahy bol v takom strese,ze to bolo uplne jedno,ci sme sa videli pred obradom alebo az na nom.Asi az okolo deviatej vecer mi zacal suskat do uska ako som krasna nevesta.V tom strese to tym chlapom nedojde,takze sa kludne chodte fotit doobeda.Aspon uniknete stresujucim rodicom,svagrinam,babkam,kamoskam,tetam,.....a uzijete si zo svojim zenichom trochu srandy pred fotoaparatom :-D
Odpovedať
ahojte kocky..vitaj marc..no mna bude licit jedna pani z dekaca..licila ma uz na kamoskinu svadbu a bolo to super... fakt ma cit a talen pre tie veci..co sa tyka ucesu teiz idem k jednej pani na nmier do cinzaiku ma tam kadernictvo..vies ja som zastanca klasicky na svadbe, hoci mam kreatke vlasy... ale bojim sa tych novych kadernikov,..a mladych..lebo niektori najma kratke vlasy vedia na svadbu poriadne pokazit..tak sa bojim a volim pani co ma prax, je to stara skola..tak uvidim ..mam ist na skusku a uvidime ako to dopadne..hi hi no a mam fotografa a kameramana jedneho pana..v kostole nas budu fotit moji nasi svagri maju super fotak a veddia fotit a na obrade urobia momentky a tak...no a pocas prestavky nas pofoti fotograf..s rodinou s priatelmi a tak...tak som zvedava..lebo ceny su nenormalne nas to s kamerou vyjde na 8500 tak sa to este celkom da..ale este som neratala markusovce, lebo musis ist do muzera a zaplatit zalohu 500sk a plus do ruky 150 tomu cloveku co ti pride otvorit takez tak..ale tam pojdeme len my davaja..takze tiez ked to zratam tak nieco vyse 9000spolu s kamerou... no co uz..uvidim ako urobi kameru a dam vam potom vedeit..ja som ale videla dvd toho mojho kameramana a pacilo sa mi ...a co sa mi paci..dava take dobre pesnicky na dvd..a dava len sk a cz..piesne ale hovoril ez ked nejake mame ze si mozme dat take nase peisne ze nam da..tak je to fajn.. co sa tyka kostola..tak ja mam kamosky co mi budu citat citanie, obetne dary si asi budeme niest sami lebo nam to farar povedal ale mozno to necham na moje zlate druzicky..a budu mi spievat aj nejaky znami..a slub si budeme hovorti to uz viem...takze si to chceme maximum sprijemnit..zvyky sa tiez necham asi prekvapit lebo drahy ma nevyspytatelnych bratrancov tak uvidime.. "eta vsio"
Odpovedať
este ma napadlo... ze sme tu nejake vysoke..to som si myslela ze ja som najvyssia asi ...hi hi..a aj nohy mam dlhe..tak aj s topankami mam vzdy problem..
Odpovedať
jeeeej,pekne to mas zorganizovane.Ja som take ochotne sesternice nemala :-p :-D A hej sme vysoke.Ja mam 155 cm :-D :-D :-D
Odpovedať
zmrzlinka..len dufam ze to vsetko vyjde ako si to predstavujem... :-p zmzlinka pisala som ti do IP posty citala si? no tak ty vynimka hi hi z tou vyskou..ale niekedy je lepsie ked je zena mensia..lebo aspon ja som mala stale problemy nieco normalne zohnat na seba...
Odpovedať
Zmrzlinka no ja nebudem mat problem s nasadanim pojdeme do kostola pesi az potom ked pojdeme do saty asi budem musiet ist autom. Kto by siel zo zapadu na floru pesi... aj ked neviem mozno bude koc s konami... mam taky pocit ze sa to na mna chysta.... no uvidime.
Odpovedať
no ja nie som ani tak vysoka mam 170 ale zasa silnejsiej postavy tak budem mat asi problem zo satami este vacsi ako najst topanky 41 :-|
Odpovedať
Ahojte kočky, tak aj ja sa budem vydávať v tento deň. Dnes sme si potvrdili sálu a kapelu. Tak dúfam, že nám všetko vyjde podľa našich predstáv. A to prajem každej z vás. Pa
Odpovedať
Ahojte marc a lubina, tak vitajte u nás a kľudne sa zapájajte do našich problémov.... :-D Marc tak v ten deň D budeme blízko seba, keďže ty budeš v Park hoteli a ja na Flóre, môžeme si potom zamávať ;-) ....No aj ja by som chcela vedieť, ktorá kozmetička v našom meste vie líčiť normálne............A "nové" baby máte už kameramana a hudbu?A kedy sa chystáte na skúšanie šiat..... =-)
Odpovedať
Kikuška a ku ktorej kaderníčke na Mieri to chodíš? Lebo aj ja mám tam kaderníčku v činžiaku..........Kikuška a kedy sa chceš ísť tam do markušoviec fotiť? Niekedy v sobotu ráno? Ináč všeeeetko je drahé, či kameraman, fotograf, hudba atď.......nie je to v dnešnej dobe lacný špás...čo poviete?A Kikuška koho to ty máš za kameramana?A ako si vlastne dopadla minule na tej Korze?Už ste to všetko dali do poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte marc1 aj my mame hostinu v Park Hoteli (9.5.) ... mate uz aj nieco konkretne dohodnute? my sme boli zaplatit zalohu, ale este sme nic konkretne nezajednavali baby ja som si dávala saty usit na mieru podla obrazku, predtym som nebola ani skusat ... nejako sa mi do toho nechcelo, tak som zvedava, ze ako dopadnu, niekedy tento tyzden by mali dorazit na SVK... uvidime,ci to bude hop alebo trop, ale pri tych cenach za pozicanie tu v BA sa mi to oplati risknut. Ja chodievam v SNV ku kadernicke Dadke na Letnej - sikovna baba, kamosku cesala na svadbu a pekne to mala, tak nebudem vymyslat a pojdem k nej ... a popravde ani kadernictva v SNV velmi nepoznam. Kde si davate piect kolaciky? Mate nejake tipy?
Odpovedať
Mirkabend a koľko ťa výjdu tie šaty? No ja asi dám piecť do MPC asi ako každý. Keď sa brat v máji ženil, tak sme dali tam piecť a boli sme spokojní.......a myslím že veeeľa ľudííí tam dáva piecť koláče.............
Odpovedať
Profilova fotka
vyjdu 7,5 tis., ale to zalezi aj od modelu aky chces s tymi kolacmi sa neviem rozhodnut ...asi to necham na maminy, aby potom nenadavali ... :D
Odpovedať
Ahoj Jeinabe - tak ja si s tebou velmi rada zamavam, bola by to ozaj sranda. Mirkabend - my sme taktiez uz zaplatili zalohu, ale este sme nic nedohadovali, mame este cas do septembra. Mojho nastavajuceho sestra tam mala pred rokom svadbu a velmi sa mi to pacilo. Mali zarezervovany aj salonik, kde boli svedske stoly. Trosku mame problem s kapacitou, ta je max. 80 ludi a my by sme ich potrebovali pozvat do 100 ks. Takze sme museli ist vylucovacou metodou. Dost problematicke. Ale Park hotela som sa nechcela vzdat, lebo prostredie je velmi pekne. Co sa tyka kadernicky, rozmyslam nad Studiom A - nemate niekto skusenosti? Je tam aj kozmeticka - neviem ako lici. Pripadne znama sa bola cesat v Core, celkom dobre, neviete poradit? Saty este nemam, teta v pozicovni vravela, ze je este cas do jari, lebo pridu nove modely, aby mam nemrzelo, ked dam niekde zalohu. Ale niekde uz maju rezervovane saty aj na september. Takze neviem ,co robit. :-(
Odpovedať
MPC aj ja odporucam. :-D kukusa100 mas odo mna IP aj mejla ;-)
Odpovedať
ahoj marc..no nechcem ta sklamat ale na park hotel som pocule nie velmi dobre recenzie...je tam sice pekne prostredie..ale pristup casnikov a tak je horzny..ja sama som tam mala vecierok z prace..a segra dosla na vianoce na sk a isli s manzelom a kamosmi na silveststra a hovorila ze jedna hruza..a aj baby niekde tu pisali ze neboli spokojene..neviem mozno sa uz polepsili ale ja len aby si vedela... mpc ma super kolace..inak pocula som ze aj mnamka v smizanoch dobre pecie... jeinabe..pisala som ti do IP..napisem ti uz tu lebo budes mat vela ip odomna hi hi..ja chodim ku kadernicke na mier na wolkerovej pod letiskom...kadernictvo jana..som spokojna.. ale aj ta dada na letnej jedobra alebo ako sa vola... to kedernictvo tam je teiz dobre.. no a co sa tyka makeupu tak vam mozem odporucat kozmeticku v dekaci ked idete zboku je tam kopec firiem, vola sa bajtosova lucia a je perfektna..budde ma licit aj teraz takze pokusim sa po svadbe dat foto do albumu a uvidite..ale licila ma na kamosky svadbu a bola som max spokojna... no ja do dardanel idem pocas svadby..lebo rano v sobotu to by osm mala take nervy, moze byt zima horzne pocasie a co pojdem sa fotit nenamalovana, bez vlasov sparvenych..to nema vyznam.. obrad mame o tretej a pojdeme sa fotit asi okolo osmej ..musim dohodnut s kameramanom..ze co povie..ale vies my sa budeme fotit len dnu nepojdeme do toho parku kedze bude tma a zima..takze tak..dufam ze som odpovedala na vsetky otazky..pa a dobru noc ja sa idem este ucit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?