Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
viem rpesne o com hovoris, sme dostali ako svadobny dar poukazku na fotoknihu a svadoben sme mali zajednane ine. tak som robila album za 7 rokov co sme psolu a robila som ho 2 dni, sice nie v kuse, ale strasne dlho. mame to mat hotove v pondelok, taksom tiez zvedava ;-). bude este veselo, ked budeme robit tie svadobne ;-). my davame albumi vsetkym hostom. ako rodicom, starym rodicom a surodencom maly album. a pre ostatnych hosti taky minialbum, zlozeny z par stran. neni to lacna zalezitost, ale tesim sa ;-).
Odpovedať
waw tak to bude parada. Ja som ho spravila a odoslala na vyhotovenie a az potom som zistila ze som tam jednu fotku dala dvakrat... no nevadi a chcela som tam dat este tortu a tu som zabudla... no musela som to vsetko stihnut za jeden den lebo koncila akcia nato.... a tak aj s chybyckami to slo
Odpovedať
jaj ;-). nam koncil kupon do konca mesiaca, tak sme to stihli v predstihu ;-). ideme o mesiac kamosovi na svadbu, juj jak sa tesim. sice mal komentar, ze jeho fotky budu skor, nez tie nase ;-), ale to nevadi. chcu peniazky, tak stale vymyslam, ako mu ich darujeme. neviem neviem, presla som tuna diskusie, ale nic ma nejak neoslovilo. nedostavali ste nejak orginalne darceky?
Odpovedať
no my sme dostali v podstate len peniaze. z darov to boli akurat hodiny pohare dvd a kavovar.... takze myslim ze nic originalne. Hmmm rada by som sla na svadbu... za to mojou je mi velmi luto... :-( ze uz je prec
Odpovedať
ja by som tiez brala este jednu. aj sme sa s polovickou dohodli, ze tak za 10 rokov si dame repete ;-). no my ako budeme davat peniazky, len nejak orginalne a to orginalne, zatial nemam ;-(.
Odpovedať
originalne davat peniazky? My sme len v obalkach dostali alebo v telegramoch. Tiez sme hovorili ze po niekolkych x rokoch si to zopakujeme ale pochybujem zeby to bolo take skvele ako teraz
Odpovedať
;-) ja som vravela, ze buducu "svadbu" si dame niekde u mora ;-). ze take trochu ine. ale zo vsetkym, co k tomu patri ;-). tak uvidime ;-)
Odpovedať
boli sme pred par tyzdnami inemu kamosovi a dalsi sme mu truhlicku minci, drobnych minci ;-). este sa nam podarilo zohnat uplne nove peniazky a bolo to skvele, tak neskutocne tazke ;-). ja som mala radost ;). no a tomu druheme chceme nieco ine.
Odpovedať
cavines mlade pani! My si chceme zopakovat svadbu bud po 20 alebo 25 rokoch.Bude to obnova nasich slubov :-D Teda ak budeme mat na to prachy :-) Dnes nam totiz prisla odpoved,ze si hypoteku mozeme zobrat aj za nasich dost netradicnych podmienok :-) Inak my sme dostavali vacsinou peniaze.Potom tradicne-periny a pribory.Ale dostali sme aj nieco netradicne: detske postelne pradlo-motiv ovecka :-D ,atlas sveta a od manzelov babky cervene salky s ruzovymi a zltymi kvietkami (nieco strasne) a od kamosky mojej svokry hrozostrasne modre pohare.Ale nasmiali sme sa :-D A oneskorene sme dostali na Vianoce ako svadobny dar krasny stojan na svieku-anjelika.Ale ten fakt uzasny ;-)
Odpovedať
inak my sme tiez vsekto dostali iba v obalke, teda az na jedno. moj brasko nenasiel doma obalku, tak mi to daval jeho syn a ten mi cez cely dvor, co bezal ku mne krical "janka paci" bol strasne zlaty a obalku mu vobec netrebalo ;-). este to po mne aj hodil ;-). ono 2 rocny si to este moze dovolit a vyzera to milo ;-)
Odpovedať
tie peniaze je asi fakt najlepsi sposob aspon nemame doma tri vysavace stryry zehlicky a podobne... :-D My sme uz s castou daru vyplatili medziuver a tak uz nam ostane len uverova cast....
Odpovedať
to je jasne, aj ked vcera sa nam pokazil vysavas, taky dalsi by sa hodil ;-) ;-0 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hm my nas ani nepouzivame, nejake by mi nechybal keby sme ho aj nemali
Odpovedať
;-) ;-) my teraz pouzivame na chytanie hmyzu ;-) a na to sluzi, teda sluzil dobre ;-) ;-)
Odpovedať
Ahojte baby.....zdravim vas z Thassosu...mame tu krasne pocasie, tak dufam ze vydrzi.....konecne relax...vidim ze ste sa tu rozpisali, ale nemam cas aby som si precitala, ale ked pridem domov tak to dobehnem..tak majte sa krasneee..... ;-)
Odpovedať
pekne s uzivaj dovolenku ;-) potom musis popisat ako bolo a tak ;-), uz sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!!!Tak konecne som si nasla cas ozvat sa.Vidim,ze jeinabe si uziva svadobnu cestu tak si ju vychutnajte!!!Tak nasa svadba dopadla dobre ale pravdupovediac som rada,ze uz je po...Vela stresu a priprav na jeden den ale stalo to za to...Uz mame fotky od profi fotografa a celkom dobre...Teraz este nemame net tak potom ked budem mat cas a net tak ich vlozim do albumu...zatial pa
Odpovedať
susulienka24: tesime sa na fotky ;-). som rada, ze sa pridavas k tym co povedia, ze to stalo za to ;-) ;-)
Odpovedať
Jeinabe som rada ze je vsetko ok. U nas sa pocasie trosku pokazilo ale aj tak je este fajn.... no s tebou sa to urcite porovnat neda....
Odpovedať
caute nevesticky! susulienka tesime sa na foto a este raz gratujem z celeho srdca.A ako ste sa zabyvali na Slovenku? Jani,pozdravujeme Vas a prajeme super dovolenku.Ja som si bola uz kupit rolaky,lebo rano je tu 5 stupnov :-p Inak pozdravujem zbytok.Ja som akurat dnes zakladala fotky z dovolenky do albumu ;-)
Odpovedať
Baby dakujem....no musim vam povedat ze vecer je tu uz tiez chladnejsie, pocas dna sem tam zamracene ale mame inac teplucko......dufam ze to pocasie este vydrzi....dnes ideme na grecky vecer, tak uvidime ako sa zabavime... 8-) ....no som zvedava na nase fotky....tak zatial sa majte...... ;-)
Odpovedať
nam sa posledne tri dni krutili mraky nad hlavami ,ale nezaprsalo a posledny den bola horucava.Tak nech Vam to este vydzri.Moja kolegina leti aj detmi na buducu sobotu na dva tyzdne na Mallorcu,tak som zvedava,ze ake bude pocasie.V cestovke im garantovali super pocasie,tak uvidime... ;-)
Odpovedať
hmm kym ta cestovka nema take skvele reci ako ta co skrachovala.... tak je to ok, to mas tak do oci sa ti smeju a do ruky....
Odpovedať
hej je to smiesne garantovat pocasie :-D inak ako sa mate? ;-)
Odpovedať
ja som dnes vymyslela, ze pojdeme toho roku na dovolenku niekde do kupelov. este som nevybrala ake, ale celkom sa mi pacia ceny. tak len vyberiem nieco a pojdeme. to ako nebudeme mat miesto svadobnej cesty,ta bude az v maji buduci rok ;-). ale ako dovolenka tohtorocna ;-)
Odpovedať
Ahoj no mame sa dobre pracujeme a pracujeme....hmm znie to dvojzmyselne... ale aj tak som to myslela.... :-D
Odpovedať
..ahojte kocky tak konecne som sa dostala k netu a pridala som par fotiek..zatial len amaterske foto....
Odpovedať
Profilova fotka
Maruska pekne foto...Vsetko naj...
Odpovedať
dakujem aj Váma prajem vsetko dobre a tiez mate krasne foto a este krajsia nevesticka... ;-) ..inak si mi velmi povedoma nebola si sa cesat v kadernictve ako je Hotel Park?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nebola mala som objednanu kadarnicku z rodiny a kozmeticka tiez prisla k nam domov...takze som nikde nelietala lebo o 12.00sme mali fotenie a o 15.00 sobas
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?