Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ahoj pozajtrajsie nevesty :D:D len chcem vam, aj vasim partnerom popriat krasny, nestresujuci den vasho zivota
Odpovedať
Jeinabe urcite vyjde drzim palce a tesim sa na prve foto. Dnes mi volal kameraman zajtra ideme po DVD tesim sa veeeeeelmi
Odpovedať
Ahojte nevesticky Janka a Susulienka!!!!Posielam Vam velku kopu slnecnych lucov z Kanarksych ostrovov.Nech Vam svieti vo Vas velky den.Prajem Vam nech sa Vam vas zajtrajsi svadobny den vydari na jednicku.Drzte sa a uzivajte si to! ;-) pozdravujem aj nevesty ,ktore to maju za sebou a aj tie ktore to maju pred sebou!Pa!A opalovaniu a kupaniu zdar :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby!!!!!Trimce palce na zajtra....Nech nam neprsi...paap
Odpovedať
Caute baby.....tak drzte palce.....vcera som mala nenormalne stresy, som mala pocit ze nic nestihame.....spisiacka herpes sa vyhodil aj mojmu marekovi a to len vcera....a ten vcerajsi sa aj zahojil a urobil sa druhy...ide ma porazit......ja mam take mensie vyrazky po tvari...super.....tak dufam ze vsetko dobre dopadne...susi drzim palce, nech nam pocasie vydrzi.......baby caaauuuuteeeeee.....uz sa ozvem ako pani.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!!!Tak ja sa uz musim len obliest a ideme fotit!!!Jeinabe drzim palce a nech nam vsetko dobre dopadne!!!Vela stastia budeme ho potrebovat!!!
Odpovedať
ahojte aj ked doobedu praslo vobec to nevadi kedze teraz vam krasne svieti slniecko... Jeinabe uz si pani gratulujem a kasli na herpesy.... Susulienka neviem o kolkej mas sobas no snad uz to mas tiez za sebou. Prajem vam vsetkym styrom vela stastia a lasky na spolocnej ceste. Cmuk vam vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
taaak a uz mame dalsie mlade panicky tak vitajte medzi nami a hlavne tesim sa na fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute - Susulienka a Jeinabe blahoželám, už ste obe pani - chcem sa spýtať kde sa dajú v meste objednať a vytlačiť svadobné oznámenia, ja nemám šajnu Ďakujem za odpovede
Odpovedať
Ahojte baby......dakujem velmi pekne...bolo super..uzili sme si to naplno...fotky este nemam....dnes ma doniest bratranec......tak potom dam....
Odpovedať
Jeinabe uz som ta videla bola si nadherna este raz gratulujem
Odpovedať
mlade pani Janka a Susulieka s celeho srdca Vam gratulujem a prajem len a len vsetko dobre.Myslela som na Vas v sobotu intezivne ;-) Tesim sa na foto a napiste aj nejake detaily :-D :-) Nam sa dnes pokazilo pocasie.Je zamracene ]-( ,tak dufam,ze sa cim skor vyjasniiiiiiii :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
anelap mz sme tlacili oznamenia v tlaciarni,co je pri Mladosti.Neviem uz presne ktora brana to bola,ale je to niekde tam.Skus pohladat.Viem akurat,ze sa vojde do brany a potom ide hore na poschodie. A myslim,ze oznamenia tlacia aj niektore svadbone salony :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka dík
Odpovedať
Baby hodila som sem fotky tak kuk....zatial tie neprofesionálne..... ;-)
Odpovedať
Jeinabe este aj farara sme mali toho isteho.... :-D
Odpovedať
Vazne? A si predstav ze nam dal tu skratenu verziu, bola som z toho smutna....a vobec nam nehrali svadobny pochod, len taku inu pesnicku.....to tak rychlo nas zosobasil, ze ani som si neuvedomila, ze som uz v kostole....
Odpovedať
blahozelam nevesticka..
Odpovedať
Jani,boli ste krasny!!!!A Ty si bola nadherna nevesta a este raz gratulujem a tesim sa na profi foto!Vyzdoba a aj torta boli paradne a neboj na kyticu si za 20 rokov ani nepspomenies!!!! :-D
Odpovedať
jani napisala som ti uz gratulaciu..mne sa zda ze som ta videla ako ste isli na dubovu resp. nastupovali do auta..ja som ti isla od chrbtak tak si ma nemala ako vidiet.. neviem stvrtok piatok..mala si taky modry sveter..ja osm isla akurat z mesta a nebola som si ale ista ci si to ty tak som nekricala ...bola si to ty??
Odpovedať
susu a ty co?aka bola svadbicka..tesim sa na fotky..hodis nejake?..blahozelam tiez a vela lasky..
Odpovedať
Dakujem baby....Kikuska akurat mi vcera Marek rozpraval,ze asi ta videl ked sme boli po kolace v piatok....takze bola som to ja....... ;-)
Odpovedať
Jeinabe aj my sme mali skratenu verziu ani som nevedela co sa okolo mna deje a uz sme boli svoji. A najlepsie natom ze sme o tom vobec nevedeli...dopredu
Odpovedať
no do kelu..skoda ze si sa neobratila...alebo ste nevysli neskor..marek ma pozna?? ;-)
Odpovedať
No ukazovala som mu fotky este predtym, ci nepozna tvojho manzela, no a ukazala som aj teba...ta tak zvidenia ta pozna...a inac ako?ako si nazivate? Peti sak na nauke hovorili, ze ked nic nepovies tak normalne mas tu dlhsiu verziu a robia to naopak...a hrali ti svadobny pochod? Mne nieco ine hrali....
Odpovedať
aha..no ja som ho nepoznala predtym nemala som odkial... mame sa fajn. opat budem sama, drahy uz ide po marodke do roboty..tak mi bude smutno...a ty ako ??ved napis maila alebo tak..a co rodinka bude ci nie?
Odpovedať
No ja sa idem prave balit, leboo v nedelu odchadzame na dovolenku, uz sa tessiiimmm, konecne nejaky oddych....rodinku budeme planovat az niekedy na rok po skole.....nechcem byt tehotna a mat stresy naraz....tak radsej pockame..... ;-) ...ale vy uz by ste mohli.....hmm?
Odpovedať
Jani no nam hrali neviem ako sa to vola ale slova idu: milujem a rad ju mam chcem s nou ist az ku hviezdam.... na ograne to bolo uzasne...
Odpovedať
Hej? my sme mali od elanu - tisícajedenkrat.....tiez super...a mame ten tanec natoceny na fotaku....tak sa nad tym rozplyvam ;-) ...a s DVD si spokojna?Ja uz sa tesim na nase, dufam ze ho nebudem chciet vidiet prvy a posledny krat.....
Odpovedať
ale ako prvy tanec ci vam to hrali v kostole. Mne toto v kostole hrali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?