Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
takze som uz dala profi fotky
Odpovedať
No vcera som ratala kolko vlastne budeme mat ludi tak mi vyslo, ze 61 ludi...takze este menej...aspon menej starosti....uz sa nad tym nerozculujem.....a nebudeme sa ani tlacit...tak pri 100 ludi to tam musi byt uz tlacenka....dnes nam volali z flory, v pondelok sa tam mame zastavit.....
Odpovedať
Inac fotky su peknucke....sa mi paci ta, co tak pri redute pozerate hore.....take zlate to je.....ale na vsetkych ste zlatí.....zmrzlinka uz si zbalena?
Odpovedať
cavines!My balime az zajtra.Uz sa tesiiiiiim ;-) A Ty ako Jani?Kedy Ti zacina dovca? spisiacka mali ste krasnu vyzdobu.A na fotkach Vam to velmi pristane :-)
Odpovedať
zmrzlinka a jeinabe dakujem. Hej su dobre tie fotky aj mne sa pacia. A nafotil nam ich 1215 takze toto je len zlomok z nich. Jeinabe uz si si vybrala to menu na isto?
Odpovedať
spisacka a idete snazilkovat alebo este pockate? ;-) U mna vsetky moje zname,co sa vydavali ako ja,tak uz maju mimi alebo su tehotne.Ja som stale nejak pozadu :-D a este dlho budem.
Odpovedať
Ahojte baby....ja mam este jednu nocnu v nedelu a uz koncim, uz sa nemozem dockat.....vobec si neuvedomujem, ze sa vydavam...som zvedava kedy na mna pridu strsy, lebo zatial nic.....u mna to bude asi naopak spisiacka ako u teba....najprv nic a potom to na mna pride.....Tak uz asi mame vybrate, ako sme mali.... Miska a prajem ti krasnu svadobnu cestu, uzite si to a mali by ste sa aj vy posnazilkovat...co ty na to? Vychutnaj si dovcu poriadne....a hlavne relaxuj ....tak skoro to zas nebudes mat....My este rok musime pockat kvoli skole.....
Odpovedať
diky :-) my este s babom chceme pockat,kym sa vratime.Takze nase snazilkovanie zavisi od navratu :-D :-D Jani,nestresuj sa.Nie je preco.Uzivaj si predsvadobny tyzden a potom Tvoj den "D" ;-) Budeme na Vas mysliet a drzat Vam palce.Uvidis bude to paradaaaaaaaaaaaaa!Tesim sa na foto a pozdravuj snubenca,uz za chvilu to bude manzel :-D drzte sa nevesty a ja sa este urcite na buduci tyzden ozvem :-)
Odpovedať
Tak uz isto si niekde na plazi.... No baby dnes je uzastne pocasie, dufam ze aj na buducu sobotu tak bude liat...potom ma asi porazi....
Odpovedať
Jeinabe neboj nebude prsat aspon Dr. Ilko z telerena zatial dast nehlasi... poctivo ti to sledujem. Vsetko bude ok. Zmrzlinka no my sme uz so snazilkovanim zacali ale zatial nic... asi to nebude take jednoduche ako sme si mysleli...
Odpovedať
Vazne? Uz ste zacali? Tak to je super, drzim vam palce.......no hlavne sa nstrsuj, ze to nejde, nmysli na to a ono to pride samo..... To fakt nehlasi dazd? No trosku si ma potesila.....a to rano tak skoro vstavas?Dnes mam poslednu nocnu a potom idem do roboty az 31.9......uz mame zaplatenu aj dovolenku.... 8-) ...uz sa tesim na ten relax.....
Odpovedať
No hej zacali len sa nedari... no nevadi. No uz teraz po svadbe dlhsie spim pred som bola hore uz o pol siestej kazdy den z tych nervov.... a kde idete na dovolenku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby! No super spisiacka ,ze ste zacali.drzim Vam palce na vsetkych prstoch.Nestresuj sa.Niekto otehotnie raz-dva a niekomu to chvilu trva. Jani,ako sa citis?Co nove?Drzim palce a neboj aj ked bude prsat,tak svadba dopadne na jednicku.Ako u nas :-D :-D :-D My sa mame super.Je tu krasne teplo.Ked sme odchadzali,tak v Dubline bolo 10 stupnov,dazd a vietor.Takze si to tu uzivame.Som uz aj trosku opalena. More je perfektne.Okolie tiez.Pozicali sme sa auto,tak zajta trosku pochodime. Takze Vas este raz pozdravujem a Jani do soboty sa urcite ozvem a tesim sa na foto !!!! :-D Inak manza stratil obrucku.Este som to nerozdychala ;-) :-D ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Ahojte baby.....jeeeejjjj zmrzlinka pekne od teba ze si sa ozvala este aj z Kanarov.....tak si to len uzivajte ako vam len faaajneee.....no zatial v pohode ziadny stres...konecne uz mam aj menovky, takze uz by to malo byt vsetko....a dik ze na mna myslis.....no super s tou obruckou, ja by som to asi nerozdychala tak skoro, trvalo by to este dlho......
Odpovedať
Peti ideme na grecky ostrov Thassos, aj pred rokom sme tam boli, ale ideme na opacnu stranu....uz sa tesim.... ;-)
Odpovedať
waw tak to sa tesim na fotecky... my sme este nikdy nikde neboli a neviem ci sa niekedy dostaneme. Zmrzlinka no ja nie zeby som nerozdychala stratu obrucky... ja by ho rovno uskrtila... on ju sice malo nosi tak ma podstatne mensiu sancu ze ju strati... ako hovori : on je len vikendovy manzel.... hmm stale si nato nejako menozem zvyknut ze manzel.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby u nas su pripravy v plnom prude dnes postavili stan a veselo sa pecu kolace...ale mam stres ze bude prsat lebo tak je v predpovedi pocasia,v sobotu som bola pozerat u nas na dve svadby a lialo ako z krhle tak som bola nestastna aj za tie nevesty...zmrzlinka dobre napisala ze sa mame pripravit aj na dazd...boze uz teraz sa na to pripravujem...len bude skoda tych krasnych siat ale co uz uz sa zmierim asi zo vsetkym...papa a este ako jeinabe ty si sa uz pripravila na dazd???
Odpovedať
susulienka neboj sa nebude prsat to sa vam nemoze stat hlavu hore ze budete mat krasne fotecky :-D
Odpovedať
No ahoj....tak verim tomu ze prsat nebude, a ked hej tak ma asi porazi...este som sa s tym nezmierila, lebo sa chcem ist fotit vonku....verme tomu, ze prsat nebude!!!
Odpovedať
urcite nebude ked to mne vyslo vam musi.... pri tom mojom stasti.... viem o com hovorim
Odpovedať
A tebe tiez hlasilo dazd? No bola som na tej flore, vybrali sme si menu, nakoniec som si dala aj obliecky na stolicky aj kvetovu vyzdobu, sak vydavam sa len raz..... 8-) robim nove menovky, dali mi taku fialkovu stuzku z flory, ale mam malo, zajtra idem zhanat do mesta taku, ked ju nenajdem tak ma porazi.....lebo polovicu menoviek uz mam..... Satky uz mam doma (u mamky)...odvcera.....nestihla som si ich dnes ani vyskusat... :-| ...dufam, ze zajtra sa mi to podari....stres zatial nemam...joooj fakt nechcem aby prsalo...... :-(
Odpovedať
no mne nehlasilo dazd ale aj tak som mala pocit ze sa to moze zmenit ze nemozem mat tolko stastia aby neprsalo. A neprsalo tak som bola stastna aj ked vraj teraz nebudem bohata... no s tym uverom na krku by som nebola aj keby prsalo... By si mohla poslat nejaku taku foto v satach este pred svadbou bo nemam ani predstavu ako vyzeras a som zvedava... ;-)
Odpovedať
Uvidis potom....dnes som skusalaale nefotila som.....no mne by mohlo tiez aj liat a uveru sa nezbavime.....ale vraj uz nehlasi dazd...ja verim tomu ze nebude prsat...ty moja zlata zajtra pozeraj telerano a ze mi napises co hlasili ok? A ty uz pracujes ci mas este dovolenku?
Odpovedať
cavines!!!!!!! nevesty Jeinabe a Susulienka nebojte sa prsat nebude a aj ked bude,tak budete take stastne,ze Vam to nebude vadit.Nam lialo strasne a nejaky bohati nie sme.Manzela prepustili z prace par mesiacov po svadbe a caka nas hypoteka :-D :-D :-D Inak mame sa super.uzivame si to na plno,lebo je posledna dovca na veeeeeelmi dlhy cas.Cakaju na dovolenkz na" malte" ;-) A s tou obruckou.Mrzi ma to este aj teraz ,ale to co nas stretlo za posledne dva roky ma naucilo,ze laska a zdravie je najdolezitejsie ;-) Nevesty uzivajte si este predsvadobne obdobie a ja sa este urcite ozvem :-) S kanarskzch ostrovov Vas zdravi a slnecne pozdravy posiela M+K :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete neviete kde bude hrať kapela Jasper z Jamníka na svadbe a kedy? - mám ich už objednaných na svoju svadbu, ale rada by som si ich vypočula ako hrajú
Odpovedať
No tohto tyzdna nemozem sledovat telerano lebo robim rano... tak teraz nemam prehlad. Ale co som vecer pozerala pred spravami tak hlasilo prehanky a len 19 stupnov.... no to sa este moze zmenit. Ja som nastupila do prace hned v stredu po svadbe takze uz som aj zabudla ze som nejake to volno vobec mala.... Zmrzlinka len si uzivaj a naplno lebo ako vravis ktovie kedy to bude znova a u nas to tak skoro urcite nehrozi... no aspon mi to nie je luto kedze som to nikdy neskusila ako to je byt pri mori.... to je ako so svadbou. Kym som ju nezazila nevedela som ze mi bude za nou tak luto... hned by som cas posunula spat...
Odpovedať
kocky..drzim palce na svadbu..jani a susu..nestiham velmi chodit ale intenzivne myslim..a ty spisiacka ako po svadbe..napiste mi email..dik cmuk a drzte sa....inak mame male maciatko.hi hi je zlate..nasli sme ho na ulici..
Odpovedať
kikuska ja som nasla minuly rok tri maciatka na ulici este slepe a tak som im robila nahradnu matku teda nie len ja aj lubo aj mama... vstavali sme k nim v noci krmili ich striekackou bo nevedeli zrat... juj som rada ze to mam za sebou... potom sme ich rozdali nastastie
Odpovedať
Janka a susulienka prajem vam len to naj aby vam to v sobotu vyslo podla vasich najtajnejsich predstav, aby sme boli aspon take stastne ako som bola ja. Posielam vam obom kopec stastia :-D
Odpovedať
No dakujem vam velmi pekne, dufam, ze vsetko vyjde tak ako ma......kikuska ja som ti pisala uz davnejsie meil.....a ziadna odpoved....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?