Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby my sme prave na prvej manzelskej dovolenke :) v Chorvatsku ... ale zajtra uz koncime a buduci tyzden pekne sup sup do roboty ... Drzim vam vsetkym palce s pripravami - nenechajte sa vystresovat okolim a uzivajte si to lebo cely ten den d strasne rychlo prejde. ja som mala p. sagulovu - kvetinarstvo na namesti v Smizanoch - mozem len a len odporucat, velmi ustretova, ja som si kvety vybrala na nete a vobec nemala problem ich pozhanat + mna velmi prijemne prekvapila aj cenovo. Kytica sa kazdemu pacila a hlavne mne najviac :-D
Odpovedať
Jani no to vies ze na teba nezanevriem.... dnes idem na tu spoved.... ja mam z toho strasne mindraky...
Odpovedať
jeeeej spisiacka moja spoved pred svadbou bola hrozna.Sedela som tam asi pol hodiny a ked som vysla ,tak sa ma moja mama na cely kostol s prestrasenym vyrazom na tvari spytala ci som dostala rozhresenie.Hanba ako hrom :-D :-D :-D Ved som nikoho nezabila ;-) Manzel mal zase spoved uplne v pohode(spovedal sa v CR) a este tam s knazom aj pokecal.
Odpovedať
No my sme spoved mali uplne v pohode kedze farar nevedel ze to je spoved pred sobasom.... boli sme v smizanoch a svadba je v spisskej.... a nevedela som ze predsobasna spoved je ina ako tie ostatne.... ale slo to fakt rychlo boli sme dnu asi minutu.... ;-)
Odpovedať
takze som zase bola vynimka? :-D ale ani ten moj knaz nevedel,ze je to predsvadobna spoved.Jemu islo skor o ten predmanzelsky sex :-N :-D
Odpovedať
Ahoj spisiacka? Tak uz mas po spovedi? Juuuujjj tak tebe faaajne...a nepytal sa ty, ze preco si prisla?Ci len tak? A v com je ako ina?Tak teraz musis byt tyzden uplne milucka a kludna, aby si nezhresila ;-) Boze uz je to tu zachvilu....ako sa citis?
Odpovedať
Nie nic sa nepytal. Prisli sme a odisli a hotovo. Sa mi to zdalo prave ze velmi rychle... kedysi davno to dlhsie trvalo. Uz mam dovolenku tak to najvacsie pokusenie pre hriech je zazehnane.... bo v praci je najvacsie riziko ze ma niekto nastve. No 7 dni.... fakt uz velmi blizko a citim sa ako kedy raz mi je pomaly do placu potom to prejde a citim sa fajn... ale ovela viac som v nervoch ako v klude.... :-S
Odpovedať
spisiacka takto za tyzden uz budes tancovat vo svadobnych sataaaaaaaaaaaaaaaaaach :-) tes sa !je to nadherny den,ale aj ja som si ten tyzden pred svadbou priala ,aby uz bolo po vsetkom :-D a preco si nervozna? :-|
Odpovedať
No ano uz budem mat PO TOM.... aj mi je to luto ze uz je to tak blizko a viac to uz nebude. Neviem preco som nervozna v podstate nemam dovod... ale to nejako samo ide. Mam take hocijake pocity raz chcem ma to uz za sebou potom mi le luto ze vsetko rychlo zbehne, chvilu sa tesim chvilu by som to radsej zrusila... ja ani sa ma neviem. :-(
Odpovedať
Spisiacka nestras ma, lebo uz ja mam nocne mory..... Zmrzlinka tak uz som doma zo stretka, poslem ti par fotiek kto ako vyzera.......
Odpovedať
juuuj super.Mas moj mejl? :-) Inak a preco tak skoro?Ja som myslela,ze budete zurovat do rana bieleho :-D Ale na to asi musi byt ta spravna partia,co? :-D :-D spiacka mne to bolo po svadbe strasne luto,ze sa to uz nezopakuje.Ale zase na druhej strane zazijem ine krasne dni.Aspon dufaaaaaam ;-)
Odpovedať
Ano pozitivne myslenie.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hej mam....uz som ti aj odpovedala, som taka sikovna.....A s tou partiou mas zjavne pravdu....pokecali sme a co tam budeme.....sak vies....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, tak uf spisiacka uz sa nam to blizi!!! juj, ja mam tiez take vselijake divne pochody (hlavne crevne) hehe
Odpovedať
Dievcata len pokoj....zvladnete to...normalne ja som za vas uz v strese....ja som taka osoba, ze ja to prezivam aj s inymi....vcera som si konecne kupila sandalky k popolnocnym satam.....bola som sa objednat na nechty.....uz mi len treba urobit menovky (este musim kupit material)..... Baby ja uz mam dva tyzdne nocne mory zo svadby....nikdy nic nestiham, vzdy nieco zabudnem...uz som aj zmeskala sobas..... :-D
Odpovedať
nevesticky budte v pohode.Vobec sa nestresujte.Aj ked nieco nebude na 100% nie je to vobec podstatne.Hlavne je ,aby ste boli stastni a zdravi ;-) A hlavne si to uzite.Zbehne to velmi,velmi,velmi rychlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,pozdravujem vas,aj ja uz zacinam stresovat...tiez mam pocit ze nic nestiham ale nevadi...nejako to zvladneme!!!!
Odpovedať
No dnes som si konecne uz rezervovala aj kozmeticku, boli sme odniest fotky kameramanovi....takze uz vsetko by malo byt....hudbu mame overenu.....este potrebujem tie menovky......v sobotu zaciname s ohlaskami...a nasa spisiacka sa vecer uz bude zabavat...... ;-)
Odpovedať
A zabudla som, bola som vcera skusat saty......vsetko je ok, uz si pojdem len po ne..... 8-)
Odpovedať
Ahojte baby, ako tu čítam, všetky ste vystresované :-S .Ja som mala pred svadbou tiež nočné mory ]-( ..., ale nakoniec som si povedala, že je to len jeden krásny den :-) , ktorý si treba užit naplno.Nebola som vobec nervozna, užívala som si to x-) a ked tak na to teraz spomínam, prešlo to strašne rýchlo ;-(, ale som štastná :-) , že som nenervovala, lebo by som prišla o tie nezabudnutelné okamihy.Prežila som ho spokojne a štastne od prvej do poslednej chvíle x-) a nič by som nemenila.Takže, baby, pekne sa uvolnite, žiaden stres a užívajte si.Je to nádherný pocit.Držím vám palce. 8-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky :-) Tak aj ja sa ku vam pridavam. Som tiez septembrova a cim viac sa to priblizuje tym som viac nervozna...podobne ako vy. Ale verim, ze vsetko bude ok. Mozno mi budete vediet poradit.Ma niektora z vas sobas vo velkom kostole? Neviem totiz ako mam riesit vyzdobu v kostole kedze v ten den bude asi viacero sobasov. Stara sa o vyzdobu kostolnik alebo ako to je. A co sa tyka krizika. Musi byt na nom zobrazene telo Jezisa alebo to moze byt len silueta resp. bez Jezisa? Vdaka za odpoved. Ako pozeram Spisiacka, tak teba to caka uz tento vikend. Tak nech ti vsetko vyjde co najlepsie ;-)
Odpovedať
veru tento vikend. Mam otrasny stres. Vcera sa mi este aj herpes urobil.... to budem uzasne pekna nevesta s herpesom.... ja neviem co este sa mi moze pokazit... Dzudzuna teba som videla ked si sa vydavala byvam vo vedlajsom vchode. Gratulujem
Odpovedať
ahojky jeinabe...a kde si si zajednala kozmeticku boze ja este stale neviem kam sa mam ist nahlasit...kadernicku som si uz konecne zajednla... spisiacka..tebe drzim prsteky nech tvoj dnik dopadne podla tvojich predstav...inak herpesy mavam aj ja casto....skus masticku Zovirax...mne to pomaha a herpes sa stati do troch dni...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, podaďte mi dobrú kaderníčku, ja som chodila do Prešova, lebo som tam študovala a tu nikoho nepoznám
Odpovedať
maruska dakujem a dali mi v lekarni nejaky gel tak dufam ze to pomoze.
Odpovedať
Ahojte baby.....Erika vyzdobu vo Velkom kostole riesia oni, presne to by sa nestihalo, keby kazdy chcel svoju vyzdobu, tam to ide ako na pase......no v obchode mi vravela, ze dekan sa vyjadril, ze krizik ma byt s telom jezisa, ze oni neuznavaju tie moderne, ze to si mozes kupit aj potom..... Maruska ja som zajednela v dekaci...uz konecne mam so vsetkym pokoj..... No spisiacka tak to ako narokom sa ti vyhodil herpes, tak snad to fakt pomoze......to z tych nervov...verim ti....
Odpovedať
jeinabe no zrejme to bude z nervov len dufam ze sa stihne stratit ked nie... tak budem aj s nim co uz. Aspon sa bozkat nebudem musiet... usetrime pol hodiny gratulacii.... aj svokra mi povedala ze to len z nervov a ze by sa mal stratit do soboty tak uvidime. Satky dnes v pohode vsetko sedi. Akurat mi dala vacsiu spodnicku.... lebo sa mi dost saty dole skladali. Teraz uz je vsetko ok. Tak ma este napadlo budes si davat do kostola nieco cez ramena? Mne dnes dala take bolerko priesvitne ako zavoj s dlym rukavom keby nehodou mi trebalo.
Odpovedať
No ja mam bolerko......ale s kratkym rukavom, take klasicke....ale nie ja verim, ze sa ti strati..........
Odpovedať
baby,co vy tolko stresujete? ;-) idete sa vydavat nie maturovat :-):-):-) drzim Vam palce nevesticky,aby vsetko dopadlo podla vasich predstav.My mame v praci dalsiu tehotnu koleginu.Len co jedna odisla na matersku,tak je dalsia tehotna :-) Personalnu manazerku skoro slahlo,ale pomaly to rozdychava.Aj tak idu u nas idu prepustat,tak neviem,co sa rozculuje.Vsetci sme zvedavi kto dostane cerneho petra :-|
Odpovedať
zmrzlinka ja neviem preco tolko stresu ono to nejako samo ide. A teraz ten herpes ja mam pocit ze sa este viac ukazuje ako mizne a to uz mam len 2 dni... joj. Asi pojdem v piatok kupit tie naplaste aby sa to nejako skrylo. Jeinabe a beries ho do kostola?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?