Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
No tak to dufam a v ktorom kvetinarstve si bola?
Odpovedať
Jeinabe no inac ty manzelia billingsovci mali 9 deti..... neviem kedy stihli tu metodu odsledovat... :-D
Odpovedať
jeinabe....neviem ako sa vola lebo to mi zistovala moja aranzerka co mi bude robit vyzdobu ale opytam sa jej a dam ti vediet...ja som tiez rozmyslala nad fialovou farbou ruzi ale viacery ma odhovorili ze to vizera umelo ..tak moja kyticka bude s bielych ruziciek a malinkych fialkovych kvietkov..napr. frezie..alebo nieco ine to sa este poradim s kvetinarkou az dojdem domov..
Odpovedať
No ja budem mat bud fialove ruze s bielou freziou,alebo biele ruze s fialovou freziou....nieco take a dala som ju urobit v kvetinarstve na korze a bude mi robit aj vyzdobu na auto....
Odpovedať
...aha uz viem kde to je to kvetinarstvo...aj moja svagrina si tam davala robit vyzdobu na auticko..
Odpovedať
caute nevesticky!vidim,ze sa pripravujete vo velkom.Tak si to uzivajte a nenechajte sa znechutit rodinnymi prislisnikmi :-D :-D :-D
Odpovedať
zmrzllinka urcite vies o com hovoris.... :-D kedze to uz mas za sebou ze? Asi kazda z nas to preziva tak podobne.... a aj ti nasi rodinny prislusnici...
Odpovedať
spisiacka ja by som mohla napisat knihu o mojej svokre a jedna kapitola z nej by bola "ako prezit tyzden pred svadbou so svokrou" :-D
Odpovedať
zmrzlinka no hlavne ze teraz je uz daleko... :-D
Odpovedať
akurat ze len docasne :-D :-D :-D ale uz som trochu rozumnejsia a nenecham sa tak vytacat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!!!Tak vam poviem ze vobec doma nemam cas chodit na net...ale musim sa pochvalit ,ze prva nauka je za nami a tesim sa na dalsiu..uz sa nam to krati....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, prosim Vas, kde je v Spisskej dobra kozmeticka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Susulienka a si bola teraz v sobotu na nauke?Lebo boli sme aj my so spisiackou..... Mima to by som chcela vediet aj ja.... :-)
Odpovedať
ej baby dnes som bola na fare a zistila som ze nemam v poriadku papiere lebo niekde sa stala chyba a tyzden pred svadbou prisli nato ze nemam zaznamenane v matrike tej cirkevnej ani prijimanie a ani birmovku.... takze zasa sa mi vsetko ruca.... a komplikuje. Keby som tam nesla kvoli tomu slubu neviem kedy by sa im racilo mi zavolat ze nenam to v poriadku. A to tam maju papiere uz tri mesiace.... ]-(
Odpovedať
Ach boze moj, to nemyslis vazne?No napr. ani ja som nemala zaznamenanu birmovku, doniesla som im na nauku ten papierik, tak dufam, ze to zapisali......A teraz ako co? Dnes som bola pozerat na strieborne sandalky, ale mali vsetko len na vysokom opätku, tak mam nervy....asi nic nenajdem...
Odpovedať
spisiacka drzim palce,nech sa Ti to vyriesi cim skor.Nie si jedina komu sa vsetko komplikuje.Manzel bude asi zase bez prace :-| Mam toho uz dost.Jednanie je tu otrasne.Najradsej by som sa vratila.Uvidime ako sa to vyvinie.Ked tak v januari budeme uz nasackovani u svokry a hladat si pracu v CR :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeinabe na nauke som bola v pondelok a nechodime do snv na nauky ale v nasej dedine...celkom pohoda a uz sa tesim na dalsiu...inac ked sme davali papiere dokopy tak aj moj snubenec nemal zapisane ani primanie ani birmovku ale nakoniec to nasli zaznamemane v inom roku takze nestresuj da sa to vybavit na zaklade svedetctva dalsich dvoch osob napriklad rodiny...Inac skuste babu Luciu v dekaci ja som objednana na piatok na obocko tak som zvedava lebo dnes som bola na pedikure a som zvyknuta na nieco ine!!!Inac si nemozem zvyknut na sluzby na sk su na dlhsiu diskusiu.....
Odpovedať
Profilova fotka
joj jeinabe dnes sme boli pozerat topanky pre moju tetu a mne sa nic nepacilo,chvala Bohu ja uz mam vsetko kupene a uz som bola dat upravit aj svadobne saty som zvedava ako to cele bude, Mirkabend...mam presne tu istu kvetinarku ako ty!!!ako sa mas a ako si nazivas manzelsky zivot???
Odpovedať
susulienka myslim,ze viem o com hovoris,ked pises o tych sluzbach ;-) ja som tiez zazila sok,ked som isla v SNV do jedneho obchodu :-D ale je to fakt na dlhu diskusiu.Napr. aj to,ze by sa vela veci mohli zapadne krajiny ucit od nas ;-)
Odpovedať
NO uz to mam vyriesenie doniesla som tie pamiatkove obrazky z oboch sviatosti a dopisali mi to do toho papiera do tej ziadosti o sobas pred mojimi ocami tak dufam ze to uz bude vsetko v poriadku. Zmrzlinka drzim palce aby to tak nedopadlo ako hovoris.... :-(
Odpovedať
No vitaj susulienka....ako sa mas?A aku kvetinarku mas?No pojdem asi pozriet este do PP, ci nieco nekupime. Spisiacka no chvalabohu, ze to mas vyriesene....a pytali ste sa farara co a ako v tento den....?Ci nic vam nehovoril? Joj teraz sa vzdy stretavam s ludmi, co tvrdia, ze som mala ist kupit saty na ukrajinu, ze tam za 5000sk je komplet nevesta oblecena....potom este aj preda saty atd....uz mam z toho nervy, aky je kazdy premudrety.... :-x
Odpovedať
Jeinabe nie nic sme sa nepytali tak neviem. Snad tam len prideme a potom to uz nejako pojde samo.... ale tento tyzden zrejme este pojdeme na spoved dufam ze netreba tam ist este pred sobasom... bo to tiez nic nespominal.
Odpovedať
My sa asi pojdeme este spytat co a ako, nieze mi povie, ze nemam nejake veci vybavene, ale ide o to, ze nic nevieme....a prideme a len takj sa tam postavime.....cudne to je....
Odpovedať
sorry kocky..zanedbavam vas neozyvam sa ale viete ako to je ked nemate net ...a ani nebudeme mat..lebo drahy si nosi noteboook so sebou a na vikend sa neoplati nam platit takze tak..inak sa mam fajn, vsetko po starom hi hi.. dni ubiehaju rychlo ani nestiham zit..momentalne chodim kamoskam na svadby blahozelat a som stastna ze to mam uz za sebou a nemusim sa stresovat..drzim vam palce aby to vyslo. jani ked sa ti chce napis mail.. fakt kocky..jani a spisiacka..nepribrali ste naspat po tej 90diete??ako si udrzujete vahu??pa a drzim palce spisiacka tebe sa to blizi si nervozna..ked tak mi napis maill ten si precitam skor lebo tu nestiham vsetko citat susu uz si na sk..pozeram ze tazko zvykas???napis maila co a ako cauuuteeeeeeeeeeeeeeee :-D a mysssssssslllllllliiiiiiiiiiiiimmmm na vas..
Odpovedať
Jani ked pojdes na tu faru daj vediet co a ako. Teda ked tam pojdes este pred mojou svadbou.
Odpovedať
No mne sa podarilo asi kilo pribrat no ale to tak skace hore dole. Skor si myslim ze to je naliatie sa vodou... takze zatial to drzi a ako som videla Jeinabe tak u nej urcite tiez.... ;-)
Odpovedať
jeinabe...ja sombola na Ukrajine a tie saty des a hruza..vycackane a ta kvalita onicom..goraliky odletovali este som si ich len skusala...nemusis lutovat ze mas satky zo salonu.. ;-)
Odpovedať
Caute baby...presne Maruska ja si tiez myslim, ze tie saty su velmi ocackane a ja som take goralky ziadne nechcela.... kikuska nie nepribrala som, ani neudrzujem uz dietu, jem aj sladke aj chlieb, ale skor celozrny......napisem ti aj meil, ked budem mat cas.....a najdem si ho neboj..... No Peti neviem ci to budem stihat este do tvojej svadby....sak to uz na tyzden sa VYDAVAS!!!Dufam, ze sa na mna potom nevykasles!!! =-)
Odpovedať
baby tie saty s Ukrajiny som videla na vlastne oci na neveste a nepacil sa mi ten material.Neviem prisiel taky divny.Aj ked pozicanie je drahe aj usitie ,ale aspon raz za zivot sa mozeme citit ako princezny,nie? :-) Inak manzel zase nerobi a u nas sa uz robia pripravy na zimu a vyzera to,ze to bude este horsie ako minuly rok,takze zase pridu ludia o robotu a urcite sa zatvoria nejake hotely.Ten nas dufam,nie.Uvidime do kedy mu budu davat podporu alebo ci este nieco najde a ked nie, tak sa vratime.Akurat neviem ci spolu.Lebo vratit sa a.... ze by sme boli obidvaja bez roboty v dnesnej dobe mi nepride ako dobry napad.Tak pojde manza asi prvy a ja pojdem za nim ,ked si nieco najde.Dufam,ze sa to este nejak vyriesi,ale ruzovo to nevidim.Myslim,ze nas cakaju este tazke casy.A pevne dufam,ze ta kriza skonci ,kym nedojdem do prechodu.Chcela by som stihnut aspon jedno mimi :-D :-D :-D
Odpovedať
No mne sa zda, ze v jednom salone som skusala ukrajinske saty a uplne bol rozdiel v materiali. Tie prave su take mohutnejsie, pevnejsie a tazsie....a tie z ukrajine lahke ako pierko.....a tiez sa mi nepacia.....presne ako vravis raz za zivot......nesmieme zase tolko setrit...svadba je len raz (aspon dufam) No tak to tam mate este asi horsie ako tu.........tak to je krute, ze clovek si nemoze najst robotu....ale snad stihnete to babo....joj ja uz by som chcela, keby to nebolo take tazke.....este toto chcem, este toto a vzdy sa to bude oddialovat....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?