Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
spiacka ono to nie je az take hrozne byt mlada pani.Ja som si sice na svoje nove priezvisko este nezvykla,lebo tu sa vsetci oslovuju krsnym meno,takze nemam sancu :-D Jani takze Ty svadbujes vo velkom? ;-)
Odpovedať
Nie uz som na rade ja......no zmrzlinka ty mas tazke priezvisko....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, jeinabe: aj ty si bola na tej svadbe pozrietv Chrasti v sobotu? my sme boli tiez tam pozriet sa na skupinu Ronet, ako hraju a hned sme si ich rezervovali ,my mame svadbu az 15.maja! poculi sme ich len jedno kolo , akurat ked hrali elanovky a bolo blahozelanie neveste, bolo tu uzasne, aj mne normalne vyhrkli slzy, aj ked som tam nikoho nepoznala ;-)
Odpovedať
no mam tazke priezvisko,ale co uz ;-) Za to moje modroocko mi to stoji :-D
Odpovedať
Ahoj maskalinka no hejze to bolo veeelmii dojiiimaveee!!!Nadherneeee.....hej hrali super....tak vidis ako ich skoro treba rezervovat....a ty si sa ako dozvedela, ze tam budu hrat?
Odpovedať
zmrzlinka no ono to je skoro vsade ze sa oslovuje hlavne prvym menom. Jedine tak na uradoch alebo u lekara... ktovie ci budem reagovat na to priezvisko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a koho mate kameramana? ja by som chcela mayo, oni hned aj robia fotky. Nemate na nich niekto kontakt? Ak ano, prosim poslite IP. Dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeinabe: no my sme im volali ( k cislu som sa dostala cez mojho spoluziaka z vysky, ktory byva v chrasti a ja som tu skupinu ani nepoznala, ale on povedal, ze su super) priatel im zavol a oni povedali, ze sa mozme na nich prist pozriet ak chceme, ze hraju svadbu.tak sme isli a pacili sa nam. takze nebudem lutovat?!?!?!?!
Odpovedať
Maskalinka ja si myslim, ze nemas co lutovat, len sa mi zda, ze dajak malo hrali...ale zase kolegyna mala vela ludi a kym jej zablahozelali, kym sa vsteci s nou pofotili, tak sa mi zda, ze to ich brzdilo...ale nemas co lutovat, fakt boli super....
Odpovedať
Profilova fotka
Maskalinka, my sme mali tiez Ronet a hrali super a vela, pocas svadby sa tolko tancovalo, ze som sa ani nemala casu s niektorymi hostami porozpravat + asi 3-4 krat hrali aj pomedzi stoly. Urobili vybornu naladu a vsetci hostia boli na parkete, velmi si ich pochvalovali ...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne kocky za referencie jeinabe: nooo, oni (skupina Ronet) ked sme boli za nimi, tak nieco hovorili, ze trocha teraz dlhsie nehrali, lebo ze sa fotilo :-) vidis, vsteko zapada. sranda :-D . a ty kde mas svadbu? kameraman koho mas? a vyzdobu kto ti robi? ak mozes tak odpovedz, velmi ma to zaujima, heeej a este fotograf koho mate? dakujeeeeeeeeeeem
Odpovedať
peknu vyzdobu robi pani Renatka z aranzerskeho salonu Vanesa na konci Smizian.Ja som mala od nej vyzdbou v kostole a tiez kyticu a pozicala mi nieco aj domov a bola som maximalne spokojna.Aj cenovo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zmrzlinka: mozes mi napisat asi co si mala v tej vyzdobe a kolko si platila, vies na porovanie :-) vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka aj mne mozes poslat info o tej aranzerke, tiez niekoho hladam, dakujem :-)
Odpovedať
baby mate IP. :-) Inak Jani Tebe sa to nejak krati.Uz iba mesiac a spiciacka to mas uz fakt za par.Ako sa citite nevesticky? ;-) Ja Vam tak zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Este mi mozete prosim niekto poslat cislo na Ronet? :-)
Odpovedať
Ahojte tak ja som dnes bola na melir po prvy krat v zivote..... no doladlo to celkom dobre.
Odpovedať
ahojky spisiacka tak tebe sa to naozaj uz krati a pri ktorej kadernicke si bola a kto ta bude cast v svadobny den..lebo ja som si este stale nevybrala ziadnu kadernicku...
Odpovedať
ja som bola na melir pri mojej co stale chodime na zapade. Janka sa vola. Ale rovno cez svadbu ona ide na dovolenku tak ma bude cesat ina ktoru mi odporucila ze aj dobre cese a ani vela neberie. K nejakej Alenke zo Smizian. Zajtra idem k nej na skusku tak drzte palce.
Odpovedať
..no tak mas fajn ...ja som stale chodila tam ako je Istrobanka..ale som chcela vyskusat aj nejaku inu kadernicku..
Odpovedať
Ahojte baby.....ani nestiham tu chodit, zase pracujem ako sprosta....uz sa tesim na september, ze budem mat konecne dovolenku.....no zmrzlinka uz sa to veru krati......ale uz sa tesim...len to uz ide do tuheho....spsiacka tak ty uz mas normalne pripravy...boze uz je to tu zachvilu....ja ta uvidim v sobotu, tak som zvedava.... :-D Maskalinka, neboj nebudes lutovat, vratit cas,tak uz im volam 2 roky dopredu :-D :-D :-D Ja mam svadbu na flore, kameramana mame Grigera z Le, on nas bude aj fotit....
Odpovedať
ahojte, aj ja mam Ronet, bola som na viacerych ich svadbach, samozrejme ze trocha aj vypiju, ale ani raz neboli opiti a hrali naozaj super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mohli by ste mi niektora poslat kontakt na skupinu Ronet? a aki su cenovo?
Odpovedať
Jeinabe no tak to hej uvidime sa som zvedava kolko tam bude ludi ked ta nauka je raz za tri mesiace... ci sa tam aj vojdeme. Dnes skuska dopadla super. Bolo ro raz dva aj so zavojom a celenkou bol to taky zvlastny pocit.... a neplatila som za skusku nic.
Odpovedať
No tak parada spisiacka.....tak to super, ze skuska zadarmo...zajtra mi porozpravas..... ;-) aj mna to napadlo, ze tam bude veeelllaaaa ludi, aspon nas nebude skusat...
Odpovedať
Jeinabe tak mame to za sebou uz len svadba.....mohla by byt nejaka generalka.... :-D
Odpovedať
Ahoj spisiacka, hej konecne to uz mame za sebou, ale posledna nauka bola o nicom.....no mohla by byt nejaka generalka, ja som myslela, ze este dostaneme nejake instrukcie a nikto nic...to znamena, ze sa mame postavit rovno pred kostol a ist priamo na vec?!
Odpovedať
Ahojte baby, este som sa nepochvalila, vcera som si bola objednat kyticu a pani povedala, ze s fialkovymi ruzami bude asi problem, ale ze sa opyta a potesila ma, ze v septembri nie je problem s freziami...lebo som pocula, ze je problem ich v septembri zohnat.........ze dobre ze som prisla skor....vcera sme kupili krizik, na ktory budeme prisahat, kupila som si aj silikonovu podprsenku, ta dufam, ze ma nesklame.....este by som chcela nejake strieborne sandalky na nizkom opätku, len ci nieco najdem..... Zmrzlinka aku fotku myslis?
Odpovedať
Zmrzlinka nevsimaj si to, bola som omylom na prvej strane :-x
Odpovedať
ahojky jeinabe...ja som sa informovala uz skor ohladom fialovych ruziciek a ta pani povedala ze o nie problem ze oni tie ruze farbia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?