Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, no ja mam 15.8. o 15:30 na radnici, hostina Na streche. kde ste kupovali svadobnu vestu a kravatu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja mam svadbu buduci rok v juni na flore. ma niektora z vas na svadbe Dj-a alebo mate vsetky kapely. ?
Odpovedať
katka ja mam kapelu. Gabikaaa tak to mame v rovnaky den a aj hodinu... myslim ze sme uz o tom spolu rozpravali ze budeme spolu trpiet.... :-D vestu s kravatou sme kupili tam kde je restika na streche uplne dole. Je to nejaka francuzska myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, prosim vas, koho mate kameramana? a nahodou nepoznate kameramana Bucka zo SNV, nepoculi ste o nom, aky je, nejake referencie, dakujem velmi pekne za odpovede
Odpovedať
Ahoj spisiacka......no tu koselu sme kupili u adreanskeho, s tymto obchodom som nacisto skoncila, kosela stala 22eur, takze ma to poriadne nazlostilo.....vcera sme boli kupit koselu tam kde tvoj drahy kupil oblek a predstav si, ze kupili sme tam uz aj my oblek, tak som rada...... ;-) a kosele mali ovela lacnejsie a skoro podobna ako ta prva......a stala 15eur.......a asi tam pojdeme kupit aj topanky, lebo sme zistili, ze aj tie mu treba....a opasok dostal ako darcek...aspon nieco :-) Chceli sme aj vestu s kravatou, ale nemali z bielej jeho cislo a mali len pruzkovanu a tu sme velmi nechceli, ale vravela, ze nam objedna, ale najprv popozeram v Polsku, teraz v sobotu tam ideme...dufam, ze kupim aj saty.... Inac bola som sa dnes objednat aj u kadernicky, tak uz mam srdce na pokoji...... Maskalinka Bucka vobec nepoznam, takze nepomozem ti......Katka ja mam zivu hudbu, asi vacsina ma v dnesnej dobe zivu, ale moja kamoska mala DJ a bol super, zahral vsetko.... ;-)
Odpovedať
ahojky jeinabe...a aku kadernicku si si vybrala lebo ja este stale neviem kam mam ist...a inak ta kosela je fakt dobra cena ked sme boli kupovat oblek pre draheho tak tam stala 35 eur...
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka - poznám viacero ľudí, ktorým hrali a dokonca na jednej svadbe som aj bola, kde bola práve kapela Crazy. hrajú dobre, ale pri čepčení kamarátke stále vykrikovali, že nemajú čo piť, takže to trochu kazilo dojem, ale ak si dáš na to pozor, tak Tebe to neurobia. stačí sa s nimi len dohodnúť. - ja som dnes objednala kapelu Jasper z Jamníka, takže aspoň niečo už mám vybavené
Odpovedať
Maruska tak ja som si vybrala Adrianu, vedla prostejovskej...vies ako je cestovna kancelaria Kami, sa mi zda ze to ju volaju Dada....a na makeup sa pojdem objednat do sintry, vsetko budem mat pod nosom, nemusim nikam chodit....
Odpovedať
Myslim, ze to pri nej bola aj Mirkabend..........
Odpovedať
...je to niekde na letusnej strane a nahodou sa nevola ta kadernicka Dadka...
Odpovedať
Hej na letnej, vola sa Adriana, ale zrejme ju volaju Dada.....
Odpovedať
...tak skusim si nejajko aj ja na nu zohnat kontakt...a pojdes aj na skusku ucesu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pojdem este v pondelok pred svadbou na melir a podrobne sa dohodneme o ucese, ze ona skusky zbytocne nerobi, ze jednak aj po financnej stranke....musela by si zaplatit rovnako ako v svadobny den......
Odpovedať
Spisiacka a tie pohare daj do albumu, alebo mi posli na meil.....ok? ;-)
Odpovedať
aha..ale ja by chcela mat aspon predstavu ze aky uces by mi siel...este aj tam ako je Istrobanka je jedno kadernictvo a plus je tam aj kozmeticka...
Odpovedať
No ved to, ze ani ja este neviem aky.........uz mas nejaku predstavu?A kde je istrobanka?Na zimnej pri velkej krizovatke???
Odpovedať
ano tam ako je velka krizovatka...ja by som chcela len taky volny uces a zive kvetinky do vlasov..neviem ale mne moc nepristane ak mam vycesane vlasy do hora...
Odpovedať
Ani ja nechcem vlasy do hora, ani si to nemozem dovolit, kedze sme skoro rovnakí.....takze ty zavoj nebudes mat?
Odpovedať
..neviem este uvidim ale objednany mam...ale ak bude tak len do kostol a n fotenie...
Odpovedať
jeinabe stiahnem do pc a dam do albumu asi zajtra bo dnesnejako cas nie je. Som taka rozbehala ze az. Uz to ide do tuheho. Aj nas tam kosela vysla asi na 15 eur ale kupovala mu ju mama vraj podla nejakej tradicie asi. A opasok sme tiez dostali k obleku. Kolko vas vysiel? Nas na 100 eur. A vestu ma presne tu pasikatu bezovu co sa mne velmi nepacila ale... ved vies ako to chodi... :-| Anelap poslala som ti IP
Odpovedať
Veru, uz ide do tuheho.....nedavno sa este len Kikuska vydavala.....ok budem cakat na tie pohare..... a co si taka rozbehana?
Odpovedať
spisiacka nechcem ti brat iluzie o skupine crazy, ale pokial ja viem, hravaju tak 8 krat do roka. chcem ti len poradit, aby si im dala vypit tak akurat pripitok, potom po rejdovom a nakoniec kapurkovu, inac sa dobrej zabavy nedockas. Pani si totizto veeeeelmi radi vypiju a potom uz to s hranim nema nic spolocne . :-(
Odpovedať
chanen no ja osobne s nimi skusenosti nemam ale nechce sa mi verit ze hraju len tolko krat do roka. Kolegynu mam co ich pozna a ze kazdu sobotu su niekde. ale nehadam sa. A s tym pitim no toho sa obavam ale nechcem aby mi celu svadbu hrali ...hudba nema co pit.... Jeinabe no kadernicky kozmeticku som bola este doriesit uz konkretne cas a tak. Ono sa stale nieco najde. A ty ako?
Odpovedať
jeinabe som dala tie fotky do albumu aj s tou lubovou vestou
Odpovedať
Chennen aj ja viem o tom, ze crazy je dost ziadana skupina tak neviem....a presne nemaju vobec co pit, ved su v praci :-p ...po svadbe mozu pit kolko len chcu..... Spisiacka krasne su tie pohare a kde si ich to vlastne objednala? Su podobne ako moje, ale ja nemam popisane ani mena ani datumy..a kolko ta stali? Pozeram ze uz mas len 30 dni do svadby......moja kolegyna sa uz na tyzden vydava, boze to tak rychlo leti, ze az.... V sobotu ideme do polska, tak uvidim, dufam, ze uz kupime vsetko..hlavne tam ideme na tu vestu a kravatu, a na moje saty.....len hlasi zimu a dazd, tak sa tesim.... ]-(
Odpovedať
A este k tym oblekom....No nam nukala tie leskle drahsie obleky, ale nam sa osobne take nepacia....nas stal len 68 eur, ale je krasny, fakt sa mi velmi paci, a hlavne Marekovi a sadol mu ako uliaty.....a som velmi rada, ze sme nakoniec kupili oblek tu, vklude si vyskusal, v Polsku by to tak asi nebolo....uz teraz mam nervy, ked si spomeniem ako ta budem skusat saty..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby to kadernictvo nie je Adriana ...to je trosku dalej ... to kde som bola ja je Dadka, aj sa tak vola. je to pri nejakej predajni sedacie supravy
Odpovedať
No super tak som si to pomylila o jednu branu........teraz neviem, co mam robit....ci uz tam zostat, alebo co....a o tej adriane ste nepoculi nic?
Odpovedať
Mirka a to je niekde na poschodí?A kolko ti vzala za uces?A bola si aj na skuske?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, neviete aka je skupina Ronet? dakujem velmi pekne za odpovede
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?