Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
uz to tam mas :-)
Odpovedať
ok...idem kuknut....a dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No caute babby,mna asi slak trafi....mam take nervy,dnes som prisla domov a nas pes rozhryzol dvere na spalni...a to v nedelu odovzdavame byt!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no susulienka je to fakt na porazenie jeinabe pozriem to odpytavanie a ked tak poslem ti do ip
Odpovedať
jeinabe tak to je fakt tiez si myslim ze teraz to chcem za sebou a potom mi bude luto ze to tak rychlo zbehlo... no kazdej z nas to zbehne RAZ vsak vydate pani?
Odpovedať
jasne ;-) a zbehne to velmi rychlo mlada slecna :-D :-D :-D
Odpovedať
suslienka to by aj mna nastvalo ]-( a kedy letite?tesite sa? :-)
Odpovedať
No ahoj susulienka, ze si k nam aj zavitala ;-) ...tak to je fakt na porazenie, ked pred koncom toto spraví....tak uvidis co vam povie majitel.....uz sa tesis ze budes doma? Tina budem ti veeeelmiii vdacna.... :-)
Odpovedať
zmrzlinka no ja uz ani taka mlada nie som... :-| ale slecna este ano.... alebo skor stara dievka ako sa hovorilo kedysi.... :-D
Odpovedať
A kolkoze mas ty rokov, ze si az taaaakkkaaa staraaaa..... ;-) ...joj baby pozeram dalsiu kamoskynu svadbu a normalne sa uz zacinam straaaaasnnnneeee tesit na ten den "D"....este mi ostava 70 dní slobody :-D
Odpovedať
inak baby mne sa slovne spojenie "mlada pani" vzdycky spaja s nasimi romskymi spoluobcanmi.Vzdy ked som chodila na kozne ,tak tam nejaky sedeli a vzdy sa ma pytali,ci ich pustim predo mna.A zacinali slovami "mlada pani" :-D
Odpovedať
no ja 26 a ty? Mylim ze si mladsia. Konecne mam topanky ale bez ramienka okolo clenku mate s tym nejake skusenosti? Ci ich stratim alebo budu vyskakovat a tak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby zo SNV a okolia. Nema niektora z Vas na predaj svadobne saty na vysku 178 cm? Dajte vediet!
Odpovedať
ahoj no ja nemam ale niektore tu maju snad sa ti ozvu
Odpovedať
Ahojte baby......no ja mam 24, takze som mladsia, ale ty nie si stara...ozdaj mi nechces povedat ze o dva roky uz budem stara :-D ............nezabudni mi poslat foto tych topanok..... Ahoj hainy a co nenasla si v salonoch nic? Aj ja mam taku vysku a nasla som na seba....no o 1-2cm som nizsia......
Odpovedať
aj ja mam 24 :-D a 26 nie je vela.Ja mam koleginu,co ma 28 a hovorila mi,ze na svadbu je este mlada :-D
Odpovedať
jeinabe Rozhodla som sa ze nechcem zo salonu saty lebo su uplne predrazene tak skusam hladat nejaku lacnejsiu variaciu. Hovorite o veku? :-) No ja budem mat 23 ked sa budem vydavat a drahy 28. Takze som najmladsia z vas? :-)
Odpovedať
Jeinabe no v ziadnom pripade nechcem povedat ze budes stara, povedze len ze starsia. Skor som mala na mysli 25 rokov dozadu ked v nasom veku uz boli vsetky vydate a mali po dva deti... a my este len zaciname ale vdaka tejto dobe sa to asi tak musi. Topanky som dala do albumu a aj nechty co som skusala aj ked na svadobne by som chcela nieco biele a na kazdy prst. No uvidim ci nieco zozeniem. Neviete si predstavit aka som rada ze tie topanky mam z krku len dufam ze sa v nich nezabijem. A ze mi nebudu vyskakovat ked ich nemam so zapinanim. Ale keby som zohnala nejake pohodlnejsie sandalky tak by som si na tancovanie kupila. Zmrzlinka no ono to zalezi ako sa clovek citi ja sa tiez necicim na 26. Mylism ze v 18 sa mo starnutie mozgu zastavilo necitim nijake zmeny ze by som mala byt nejaka viac rozumnejsia abo co. Skor len skusenejsia... ale to ma zivot naucil nie vek.
Odpovedať
hany ja som sa vydavala ako 23 rocna ;-) zevraj som bola na svadbu mlada :-D ako to vnima Tvoje okolie ? x-) spisiacka,mas pravdu.Moja mama v mojom veku az cakala druhe dieta a my zatial ani neplanujeme :-|
Odpovedať
Ahojte baby....tak to mas spisiacka pravdu, za davnych cias uz boli nase mamky vydate a uz mali aj deti....a mozno nie len jedno..... Spisiacka tak topanocky su pekne, nemali by ti vyskakovat, ked su ti dobre....aj ja som rozmyslala este nad nejakymi sandalkami...no uvidim v Polsku, ci daco najdem.....No ja budem spokojna, ked si uz konecne kupim saty popolnocne a drahemu komplet oblek.....potom uz bude moje srdce trosku na pokoji :-D A nechty su fakt dobre, na to ze si si ich robila celkom sama..... Hainy tak to mas pravdu, salony su veeelmi predrazene, no hruza....dame tolko penazi a ani nam tie saty nepatria a nemame ich na sebe ani 24 hodin..... Aj ja sa stretnem niekedy s okolim, ze na co sa uz vydavam, ze si mam este uzivat zivot.......dokonca uz som pocula hlasku, ze ci sa musim vydavat...no to mam najradsej take reci okolo toho...a aj keby tak co by sa stalo....ja fakt nechapem niektorych ludi..... 8-)
Odpovedať
inak k tym topankam.Ja som mala okolo clenku zapinanie a vyzula sa mi topanka ,ked som vstavala z polohy klacmo :-D uz na konci obradu,ked sa spievala Ave Maria a nikto si to nevsimol.A ked sme isli dat kvety na oltar,tak mi zenich stupil na saty a to si vsimol iba knaz,ale na videu to bolo krasne vidiet :-Da vsetci sa na tom bavili ;-) A k tomu veku.Kazdy sa vydava ako sa na to citi.Ja by som si mojho draheho kludne zobrala hned po maturite,ale to on este vtedy velmi nechcel :-D :-D :-D
Odpovedať
spisiacka tie topanky su vazne krasne.Myslim,ze by si nemala mat problem.Ono v tych satach sa budes pohybovat opatrnejsie ako v normalnych.Teda aspon ja som to tak nejak citila ;-)
Odpovedať
zmrzlinka No ja prave riesim ten problem a hlavne s mamkou. Nechce si to pripustit aby som sa uz na buduci rok vydavala. Ze este nebudem mat ani skolu skoncenu, ze nemam este nic v rukach a take podobne veci. Ze planujeme svadbu tak o tom este nevie nejake velke okolie iba nase najblizsia rodina.. t.j. maminky a ocinkovia. Z draheho strany s tym nemaju problem, z mojej strany ocino nema problem (on sa k tomu stava tak ze raz to aj tak pride a ci o rok alebo o dva tak to je jedno, ale ze tiez by sme mohli este pockat) a najhorsie to je s mamkou a je mi to luto. Som si myslela ze mi bude pomahat a tesit sa z toho so mnou .. no mozno ked to raz prekusi tak aj to nastane z jej strany.
Odpovedať
Ahoj Hainy....a ako dlho spolu chodite?Ale ved ked sa mate radi, tak preco sa nevziat...ale netrap sa, mamka ti bude pomahat, ona si to raz uvedomi, ze sa fakt ides vydavat..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby pozeram ze preberate vek no ja som mala tri mesiace po svadbe tridsiatku co vy na to? spisiacka ja mam skusenost s takymi topankami a vobec mi nevyskakovali bola som spokojna ale idem kuknut na tvoje...
Odpovedať
jeinabe Spolu sme vyse 4 rokov. A ty si ako dlho so svojim drahym? O 2 tyzne mame oficialne zasnuby prave v ten vikend v nedelu co sa budu u nas koncit spisske trhy. Tak sa tesim zatial :-) Svokrovci pridu k nam 1-krat tak to bude... Som zvedava ako si sadnu s nasimi. Rozmyslam co navarit a co napiect :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no spisiacka peknucke topanky mas ty sa fakt nemusis strachovat ze ti budu vyskakovat pozri do albumu a uvidis ake som mala ja a nevyskakovali mi
Odpovedať
cavines baby!Ako sa mate a co robite? ;-) hany u nas ziadna zasnubna hostina nebola.Svokor nechcel prist a ani to nebral nejak vazne.Myslel si,ze je to len dalsi nas vymysel.A moja mama mi povedala,ze si nemysli,ze je to pre mna ten pravy.Ze by som sa skor mala s nim rozist ako si ho zobrat :-D Nas nejak nikto nebral vazne.Tak sme sa zbalili a odisli do Irska :-D Netrap sa tym.Mamka si na tu myslienku zvykne a uvidis ako sa bude potom tesit a svadbu si uzije ;-) Hlavne je ,aby ste vy dvaja boli spoli stastni.
Odpovedať
Hainy presne ako vravi zmrzlinka...hlavne ze vy dvaja ste stastni.....no my tahame spolu 8 rok :-D
Odpovedať
tak to uz mate krizu siedmeho roku za sebou :-D takze hor sa do manzelstva ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?