Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
spisiacka ake cisla mali to neviem a cenovo to asi islo trochu hore.Na trhu beru normalne eura.A vela ludi si aj meni eura na zlote a nakupuje v meste.Je to pre nas vyhodnejsie.
Odpovedať
jeinabe tak ja som dnes akosi nezacala... bo sme mali od vcera zemiakovy salat tak som to pokazila.... teda porusila a ty ako? Hej idem na tu nauku v sobotu. Inak zasa mi zrusili na flore modru vyzdobu. Nemozem mat taku bo by ma stala 100 eur... teda uz by nebola v tej zalohe co sme platili ale musela by som si ju zaplatit extra.... raz hej potom nie zaj hej potom zasa nie.... uz mi to krkom ide.... Necham biele stoly a hovoto. Zmrzlinka tak to som si este na eura ani u nas nezvykla a nie este to nejako preratavat na zlote.... to bude katastrofa ale tak ci tak tam budem musiet ist.
Odpovedať
kikusa100 ahoj ja mam svadbu 20 juna a saty som si vybrala z jasmine,kamoska mala stuzkovu a si pozicala spolocenske saty a ked doma tasku otvorila nasla v nej saty o dva cisla vacsie a spinave tak sla naspet ze to niesu saty ktore si vybrala tak pani z predajni jasmine jej vravela ze kto jej kazal rapidne schudnut a ze z coho ju to obvinuje!a ani jej nevratila peniaze ani saty nevymenila.tak mam obavy ci mne nic nevyvedie!co sa stalo tebe??
Odpovedať
Ahojte...spisiacka ani ja som ju nezacala, akosi sa mi uz do nej nechce ist, uvidim, raz mozno vstanem rano a zacnem s nou.....no s tou vyzdobou je to fakt na nervy....tak nech povedia na rovinu...a mala si minule ist na tu floru, co to chceli?Tak v sobotu sa vidime....Tribute tak to je fakt super..asi by ma v tej chvili porazilo...
Odpovedať
Jeinabe nic podstatne len zvona ten cennik. Neviem naco ked jeden mam. No tak uvidime ani dnes som akosi nezacala... nechce sa mi nejako. No ano vidime sa tam v sobotu. Dufam ze tam trafim.... :-D Tribute no ja som v tom jasmine bola raz a to prvy a posledny... ta pani mala otrasny pristup.... keby aj neviem ake pekne saty mala tak tam uz nejdem.
Odpovedať
ja som tyzden pred svadbou isla skusat a boli mi kratke hlavne ze predtym mi boli dlhe...a aj hore co sa zapinalo mi bolo LTT takze ich musela vyprat a zbehli sa... peniaze mi nevratila a pozícala som si inde tak som na stedry den isla vyberat ine saty.. xi xi skoro ma porazilo ale nastastie mi sedeli tak som bola velmi spokojna... a aj kazdemu sa pacili... tak som bola nakoniec rada ze to tak dopadlo.... ze som nezobrala tie a mala nakoniec tie druhe... takze tak... no a ze mam vysoke topanky a podobne veci... peniaze mi nevratila.... :-( neviem mna to uz prebolelo..aj sok pominul.... je mi to jedno...ale ta pani by sa mala zamyslet nad sebou a asi ked vidi ze su saty kratke co predtym neboli tak by mala byt korektna a postavit sa k tomu ako profesional..ale co uz... kaslem na to... trubute ostava ti len dufat ze sa ti nic nestane podobne..vies ked mas konfekcnu postavu, nie si prilis vysoka, tak sa nemas coho az tak velmi bat podla mna...a treba prist radsej pred svadbou chod v stredu skontrolovat saty a potom v piatok si po ne chod aby si sa presvedicla ze su ok.. apropo..ja som si pozicala od nej len saty na prezlecenie..a boli pekne...len ked sme ich obliekli na svadbe ze maju dieru..na pase..tak sme ich este museli sit..dalsi sok..no ale aspon mam na co spominat..hi hi drzte sa kocky...a nebojte sa...vsetko dojpadne ok..ja som si dnes akurat trochu pozerala svoju svadbu...a chytila ma taka nostalgia..xi xi a dala by osm si take svadobne kolaciky..mnaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v soku co tu pisete o jasmine ale hej mate pravdu ku kazdemu sa sprava inak ja som mala tiez odtial saty ja som ich mala pre zmenu dlhsie tahala som po zemi a bola som tiez na skuske a boli mi troska volne takze som ich musela dvihat a spolocenske som mala usite mne sa zdalo ze vela pyta za pozicanie a vsimla som si ze kazdeho pyta inu sumu za pozicanie a este ked som tam chodila viackrat bola z toho nervozna...tak neviem
Odpovedať
baby ked Vas tak citam,tak som rada,ze som mala kupovane saty.Ja som mala dost inych sokov :-D napr.svokra :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute baby...zmrzlinka dobre som sa teraz zasmiala......Kikuska tak to fakt, ze si mala pestro s tymi satami kratko pred svadbou, teraz sa na tom aj zasmejes, ale vtedy ti jedno nebolo co? ;-)
Odpovedať
jeinabe no este nevieme co nas caka... ale pri mojom stasti..... mozem cakat hocico... ]-(
Odpovedať
a je ta pani aj majitelkou? lebo takto nou uz dlho nebude... tiez som mala pocit,ze ju otravujem... bola som tam na 2x lebo prvy krat si ma vobec nevsimala... co si nemyslim, ze je spravny pristup, aj ked prave skusala saty... a druhy krat som bola tiez skor naobtiaz pretoze som chcela "len" bolerko... ked to porovnam s profesionalitou v salonoch v BA... neporovnatelne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, Ja zijem v UK, a v noci som sa vratila z tyzdnoveho vybavovania na Slovensku, kde som uz nebola skoro 2 roky, nakolko nasim sa zapacilo chodit tu za nami :-) Bolo super, ale obaja sme boli vyslovene sokovani z cien pocnuc potravinami, cez dopravu az po svadobne zalezitosti. Prelozenie jednej strany rodneho listu 19,76 eur, potraviny ako maso, zelenina a sladkosti su vyssie ako v UK, no a uz ked tu pisete o svadobnych autach, tak kedze my mame autom do kostola ani nie 3 minuty, tak sme sa spytali koko by stal koc s konmi. Ten pan je z Lieskovian ci odkial, blizko Spisskej a baby, ja som doslova onemela, ked nam ten pan s vaznou tvarou oznamil, ze z kostola do saly ma to bude stat 10 000sk. Baby citate dobre, ja som sa v nulkach nepomylila.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mima 26, vitaj na Slovensku ... svadobny biznis je strasne drahy ... a este ked vidia, ze zijes v zahranici ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mirkabend, dakujem za privitanie :-) . Tu stoji zaprach s konmi a kocom s dverami a strechou o polovicu menej a ludia si nemusia vypracuvavat plan B v pripade dazda. Ludia, ktori tam zostavate zit a zakladate si rodiny naozaj klobuk dolu pred Vami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak si radsej pochodte tie salony lebo ten pristup dost zavazi no mima26 je to vsetko drahe a prehnane...
Odpovedať
Ono savadba je to kde clovek sice pozera na peniaze ale povie si, tak mam to len raz, tak utrati aj za drobnosti. Ale popravde nelutujem ani korunu. Stalo to zato ;-) a verim ze kazda si to fakt uzijete.
Odpovedať
Ahoj Mima, ja ti poviem len jedno ako Mirka "vitaj na Slovensku"...no co uz narobime..vsetko je prehnane....fakt v dnesnej dobe svadba vyjde dost draho...no a ten koc ma fakt prekvapil, to az tolko stoji?!.....no to by som na to uz ani nemala...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
malajana ma pravdu svadobny den je krasny a treba si ho uzit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, Dakujem za Vase odpovede. Aj ja som za poriadny svadobny den a aj preto sme sa rozhodli pre svadbu na Slovensku a pekne s celou mojou rodinou a znamymi. Ja som len bola v pomykove zo situacie na Slovensku. A nakoniec ani my nebudeme mat koc s konmi, lebo uz teraz prekracujeme hranicu nasho budgetu :-)
Odpovedať
no my sme prekrocili rozpocet skoro dvojnasobne. predpokladali sme tak 70.000 kc=2.700 eur. Ale nakoniec to vyslo na 125.000 kc=4.800 eur. ale nastastie sa nam 65.000 kc=2.500 eur vratilo v daroch ;-). Ale rozpocet sme prepiskli poriadne. Poviem Vam stalo to zato ;-) Nelutujem ani jednu korunu ;-). Bol to nadherny den a verte ze aj Vas bude ten najkrajsi.
Odpovedať
no snad pridu aj este krajsie dni.... ;-)
Odpovedať
urcite budu ;-) v to verim. ale svadobny bol zatial najkrajsi, aspon u mna ;-).
Odpovedať
no to je hlavne ze bol. a urcite aj na dlhu dobu ostatne aj keby prisiel este aj nejaky iny.... ;-)
Odpovedať
my sme ziadny rozpocet nemali,tak sme ani nic neprekrocili :-D :-D :-D baby,ako bolo na naukach?
Odpovedať
zmrzlinka my tiez ziadny rozpocet nemame. Aspon nas to nestve ze nieco prekracujeme.... Na nauke to slo v pohode necelu pol hodinku trvala... no este tri ma cakaju. Ale sme sa s Jeinabe tam stretli uz osobne... ;-)
Odpovedať
no tak to je parada ;-) a drahy ako?hlada pracu v SNV? Moj manzelik pracuje od piatku,takze sme stastniiiiiiiii ;-) Dali mu aj celokm pekne peniaze,takze uz len dufam,ze bude to zvladat v pohode.Ide totiz o upratovaciu firmu.No ale nic ine mu neostava..... len makat ;-)
Odpovedať
Spisiacka tak som rada, ze ste kupili tie papiere a tam kde sme vas poslali?A bola si sa v tlaciarni uz pytat? Ak ano kolko to vyjde? My pojdeme tiez to dat vytlacit do tlaciarne..... No tato nauka bola fakt rychla, ale to preto, lebo sa zastupovali, aj minule nam to tak vyslo....my uz len jednu v auguste tu poslednu ;-) ....inac od zajtra asi nastupujem na tu dietu, uvidim ako sa vyspim, uz som si kupila na ranajky broskyne aj jahodky mam.... :-) Zmrzlinka tak to je super, ze ma konecne tu pracu, aspon nejaku.....
Odpovedať
Jeinabe hej tam sme kupili kde si nam hovorila. No ja osobne som nebola v tlaciarni lebo to cez jedneho chalana vybavujeme. Tak ani neviem kolko to vyjde. Ale papiere na 80 pozvanok nas vysli na 4 eura, dobre nie? No ja tiez uvazujem o zacati ale ta neviem ked robim rano a pri tych strojoch byt az do tretej len o ovoci... to je dost. A cely tyzden.... Ked som drzala dietu tak uz o dvanastej som bola taka hladna ze az... a ty si zacala?
Odpovedať
ahoj kocky..ako sa mate?co noveho??ja vsetko po starom..som velmi unavena zo statnic ale som rada ze mam pokoj... nevladzem nic anmi sa pohnut.. xi ix ako pokracujete s pripravami na svadbu?? jani napisem ti ale teraz nesteham idem domov som u maminy... spisiacka tebe sa to pomaly blizi ..asi mas najblizsie ty?nie?? no my sme uz pomaly 5 mesiacov svoji dost to leti nenazdam sa a budeme rok manzelmi... drzte sa papa :-)
Odpovedať
No asi ano asi som na rade. Hm strasne rychlo to leti presne ako hovoris.... chcela by som cas zastavit.... momentalne riesime vyzdobu a este ani kozmeticku nemam tak sa tam musim vybrat. Inak velmi nic neriesim. Este je cas.... akurat draheho musim uz nejako obliect... stale nic nema....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?