Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka a ostatne baby dali ste si robit zo sv.fotiek fotobook???
Odpovedať
zmrzlinka na oznamenia este cas. Ale robim si ich sama takze si to vytlacim kedykolvek. No zaciatkom juna uz by som ich chcela mat a zaciatkom jula ich planujeme rozdat. Myslim ze to takto staci. Joj mas pravdu poriadne sa to krati az by som to chcela najradsej zastavit... Nevies mi nahodou povedat kolko tam stoja topanky svadbobne? pocula som ze tam su ovela nizsie ceny ako u nas. Viem ze moc po tom nepozeras bo nemas dovod len ci nevies. Jeinabe das mi stranku odkial si ty objednavala topanky? a ake cislo mas?
Odpovedať
ja som tu svadobne topanky nepozerala,ale ja ked si tu idem kupit topanky tak menej ako 60 eur za nich nedam.Mne tie ich topanky pripadaju take tvrde,ci ake a strasne gycove ci ake.Take extravagantne.Ale fakt je,ze je tu kopec obchodov od roznych znaciek a tam je uz co vyberat a jasne ze za pekne ceny. Ja som mala svadobne topanky z Popradu.Myslim,ze ma vysli okolo 1200Sk.Ja som pozerala topanky v Polsku ,ale nemali tam moje cislo.
Odpovedať
susulienka moj drahy nemal ziadne specialne pradlo.Mal akurat nove slipy a ponozky :-) :-D Stacilo,ze mal drahy oblek.On si kupil oblek za jedno doobedie,ale obleteli sme kvoli nemu celu Plzen.Nasa nevyhoda bola ta,ze sme dva roky mimo,tak sme sa len cudovali,kde tie vsetky obchody prestahovali ??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zmrzli ja nemyslim nejake spec.pradlo len tielko slipy a ponozky...ale ci to bolo nove,to je jedno kupila som mu slipy este potrebujem tielko a ponozky....nech je cely novy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej baby a kolko ste dali za obleky pre vasich zenichov?prepacte ze sa stale pytam na ceny ale nemam prehlad a tak chcem byt v obraze!!!
Odpovedať
jeeej,tak to sa radsej ani nepytaj.My sme dali za oblek 10 000 Kc a este k tomu vestu za 2500 Kc a topanky mal asi za 1700 Kc.Takze drahe ,ale co uz ked som si brala chlapa ,ktory ma atypicku postavu.Ale bol fesak :-D inak kamos si z USA objednaval na svadbu nejake specialne tielko.Nieco termo pradlo alebo tak nejak.On sa totiz strasne poti a je fakt,ze vsetci sme boli spoteni a on jediny nemal fleky na koseli.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ste sa buchli po vrecku!!!!A ozaj super napad s tym termopradlom...tak to by ma nenapadlo...kuknem sa na to...a ten oblek bol nejaky znackovy???
Odpovedať
Profilova fotka
Caute my sme kupovali S. Olivier oblek v Peek-u tu v BA ... vysiel nas na 200€ ... fotobook si robime sami ... pre rodicov ... a pre nas dorobim v lete, ale dam tam len portrety a 2 A4 ... bez popisov bez nicoho ... prosto velke fotky chceme si dat aj nejaku na stenu ... jak za starych cias :D
Odpovedať
no ten oblek bol od ceskej firmy Prostejov,takze je kvalitny a drahy a hlavne sme kupovali zvlast sako a zvlast nohavice,tak asi aj preto to vyslo ,tak draho. to termo pradlo je super vec.Kamos mal tu svadbu v juni a bolo nejakych 35 stupnov a mali to vonku.Myslela som,ze tam chcipnem ;-) Nie som uz zvyknuta na take teploty.Tu je teraz 10 stupnov a leje.Takze clovek si odvykne.
Odpovedať
zmrzlinka a to ake cislo si hladala v polsku ze nemali? tiez mas velku nohu? bo sa tak trosku spolieham na poslko ze tam budu mat ale predavacky hovorili co im tu nosia topanky z polska ze vacsie cislo ako 40 nedostavaju vobec
Odpovedať
nemam velku nohu ,ale proste v juli ked som tam bola,tak na moju nohu nemali.Ja nosim 38-39.Ale proste mi nesedeli a pritom v tom salone,kde som kupovala saty ,tak mali prekrasne topanocky ;-) Nakoniec som obletela celu SNV a kupila som ich v Poprade :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiez sa spolieham bud na polsko alebo na poprad tu v snv nic..... vsetko mi je maleeeeeeeeee
Odpovedať
Ty mas velku nohu?ked tak este mozno nejake sandale ;-) urcite nieco najdes.Este mas cas. 8-)
Odpovedať
mam 41 a sandale som moc nechcela ale aj tak ani biele sandale som nikde nevidela take velke
Odpovedať
Spisiacka aj ja mam taku obludnu noho, ale tie co som si objednala stacili mi 40-tky....poslala som ti tu stranku RP...
Odpovedať
kocky mal niekto z vas svadbu v kongresovej sale na cingove????? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Prosím nemá niektorá dobry napad s menovkami na stoly?
Odpovedať
baby asi Vam ani jednej neporadim :-D :-( inak co nove?kikusku som to dlho nevidela :-|
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka nic nove ...vsetko po starom....ani mne sa dlho kikuska neozvala, teraz musi mat stresy....z tej skoly....a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!no ja sa pripojim my sme kupovali oblek tiez v prostejovskej predajni v kosiciach asi tak 9.000sk vysiel vesta 2.500sk myslim ze susulienka sa pytala a topanky baby som si kupila v tescu na boku je obuv a dost vyber by som povedala a este v salone jasmine v snv ma zaujali topanky asi tak styri druhy ma na vyber ze sa da objednat.
Odpovedať
ahojte kocky.. len na rychlo..lebo vidim ze mam uz velka A tu medzi vami..ale pravdu povediac pisem kym mam este zdravy rozum..lebo neviem ako na tom budem na tyzden :-N =-) ci este mi ostane trochu zdraveho rozumu ... drzte palce... :-. :-x x-)
Odpovedať
kikuska budeme vtesky na teba mysliet
Odpovedať
Baby nemáte nejaký dobrý tip na topánočky? Mne sa termín kráti. Už sú to len 2 mesiace a mám pocit, že mu chýba strašne veľa vecí :-(
Odpovedať
adusa tak topanky ani nespominaj... hladam hladam.... a vsetko male....
Odpovedať
v Poprade ste boli pozerat na tie topanky?tam bol minuly rok celkom pekny vyber ;-)
Odpovedať
nie nebola som tam bo som stale sama a nemam sa tam ako dostat. a vlakom sa mi nechce trepat... ale uz len 2 dni.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja oporucam poprad na tie topanky ja som pisala ze v tescu na boku je obuv a este v svadobke jasmine v snv pekne topanky neviem ake mate radi topanky ale ja uprednostnujem na take akcie ako su svadby topanky z latky ja mam asi troje a fakt su super a ja si kupujem stale vysoke a fakt nic ma neotlaci
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!Boze som si nemyslela ze taky problem s topankami je,ja som si kupila topky to bol este februar,ale nemam taku velku nohu...u nas maju vyhodu skor baby co maju velku nohu..
Odpovedať
no s velkou nohou teda vyhoda zit nie je.... susulienka to mi ver.... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?