Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
zmrzlinka my mame toho poradu ale asi by som ho vymenila respektive chcela by som ho vymenit
Odpovedať
gemma tak my sme mali este ineho experta :-) spisiacka podporu ma.Ja robim,takze sa da.Stale nieco odlozime.Urcte viac ako keby sme robili v CR.Ale boli sme po tej svadbe taky nastartovani.CHceli sme odlozit ,co najviac,aby sme sa mohli cim skor vratit a pomaly pracovat na mimcu a tu bum a zrazu bol nezamestnany.No hlavne ,ze sme zdravi :-)
Odpovedať
zmrzlinka a to ju ma neobmedzene? Ci aj oni len pol roka a koniec? ako my tu? Hej hlavne je ze sme vsetci zdravi aj ked bez prijmu neviem do akej doby zdravi budeme ze? Ja tiez vsetko co som chcela a naplanovala tak nevychadza.... Dufam ze po svadbe sa to konecne nejako stabilizuje kedze tiez by sme rodinu chceli.
Odpovedať
tu dostanes podporu,ked mas odpracovane dva roky.A je to tiez obmedzene.Myslim,ze na rok.Ale idu to upravovat.Teda znizovat.Ma narok aj na prispevok na byvanie,ale ten nedostal,lebo ja robim.
Odpovedať
zmrzlinka koho ste mali vy? ;-)
Odpovedať
my sme mali kameramana z Reduty a on mi v piatok pred svadbou zavolal,ze on nemoze prist a ze posle kolegu.Tak to aj dopadlo.Strasne.
Odpovedať
velmi strasne?
Odpovedať
zmrzlinka tak to len hlavu hore a dufat ze sa to vsetko skoro pominie. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mirkabend!Tak ako ste dopadli?Som strasne zvedava!!!
Odpovedať
mirka aj ja som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) A z celeho srdca gratulujem a prajem vsetko dobre na spolocnej ceste zivotom. :-) gemma no ked sme to videli prvykrat tak to bola hruza ,ale teraz sa uz da.Uz sa len smejeme :-D Ale nie je to podstatne.Podstatne je,ze sme svoji a zdravi :-) spisiacka co narobime?Kriza nas zasiahla,tak ju musime nejak prezit.Ja len dufam,ze nebude dlho trvat a ze sa rozhybe skor nez mu prestanu vyplacat podporu.Inak sa budeme musiet vratit.A to sa nam nechce. jani Ty zase makas? :-D co prerabka?Ja inak makam tiez :-S
Odpovedať
susulienka ako sa dari?uz sa Vam to septembrovkam krati :-)
Odpovedať
zmrzlinka drzim palce vam aj nam. Myslim ze teraz som asi na rade ja ze? Ostatne su az septembrovky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
spisiacka najprv ty a tyzden po tebe ja :-D
Odpovedať
juj to vazne som uz ja na rade???
Odpovedať
no uz si na rade :-D uzivaj si este slobodu.Po svadbe sa vsetko zmeni.Budes stat pri sporaku a prat muzovy ponozky :-D :-D :-D inak som mala dnes zazitok.U nas v hotely sa kazdy vikend ubytuje nejaka partia drbnutych Irok alebo Anglicaniek a robia rozlucky zo slobodou.Tak som dnes vysla na piate poschodie a ocitla som sa pred penisom ,ktory bol vacsia ako ja.Mal asi 170 cm a bola aj dost hruby a hlavne bol nafukovaci.Tak sme hned s koleginami spustili rehot a zavolali manazera,aby to sfukol ;-)
Odpovedať
Zmrzlinka no pri sporaku sice nestojim ale ponozky.... to uz periem davno... :-D No tak ste mali aspon trosku srandu. Ja nebudem mat ziadnu rozlucku zo slobodou je to take americke... ty si mala? Ale budemem mat take posedenie mladych teda perecka u nas v piatok pred svadbou....
Odpovedať
ahojte :-D spisiacka ty mas koho za kameramana??My budeme mat nakoniec asi toho Grigera z LE,nema s nim niekto skusenosti?
Odpovedať
niekto tu o Grigerovy pisal,ale uz si nepametam kto.Ale pozitivne,tak uvidis ;-) spisiacka ja som rozlucku nestihla.A po svadbe som mala posedenie s koleginami tu v Dubline.Vyslo to akurat na Hallowen(ako sa to presne pise?) ,tak bola sranda,lebo to tu strasne prezivaju.Nieco ako my Silvester. A videli sme fotky zo svadby Opatovskeho?Nic moc.Ked to porovnam s niektorymi nevestami s tejto stranky.... ;-) A kde je nevesta Mirka??????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, uz som tu 8-) mame uz nejake fotos tak zajtra pridam, lebo len teraz sme dosli do BA a nemam program na zmensovanie ... :( musim na to zajtra pozriet v robote inac baby, vsetko dopadlo perfektne !!! fotenie, obrad a aj hostina ... bavili sme sa do 5 rana :/ Hudobnici urobili perfektnu zabavu, aj fotograf tancoval pri foteni ... este sa mi nepodarilo poriadne sa vyspat .... som unavena jak fras :-| zajtra rano nabieham na urady meniz doklady a potom sup sup do roboty ale ozvem sa spodrobnou spravou vo svadobnom albume ... baby, co ste este cakatelky :-D teste sa, je to najkrajsi den v zivote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa Mirka Regec :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky mirkabend(Regec)!Vsetko najlepsie vam prajem!!!!Juj som sa nevedela dockat kedy sa ozves a budes opisovat ako to dopadlo,tesim sa s tebou ,ze vsetko na jednotku,strasne sa tesim na fotky od TH a urcite pridaj aj vela detailov!!!!Zajtra rano ked vstanem tak rychly kuk dam!!!Drz sa papa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte baby! mirka tak všetko dobré vám prajem!A vám ostatným pekný deň!
Odpovedať
Mirka tak prajem ti len to najlepsie, aby ste boli po celucicky zivot stastní a aby vam nic nechybalo...... :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak uz som tu....zmrzlinka mala som aj volne dni,ale to som ich travila radsej niekde vonku a nemala som cas ani sem prist.....no Marek nerobi zo svadby ziadne drahoty....25.7 sa vydava moja kolegyna a ja som povedala, ze az potom sa zacnem sustredit na moju svadbu.....no ale ked si na ten den pomyslim, tak mam stresy....minule sme s mamkou sa len tak bavili o svadbe a uz mala slzy v ociach.....no neviem ako zvladnem to odpytavanie......na byvanie sme si zvykli...je to super..... Spisiacka tak uz mame jednu nauku za sebou, bolo fajn....trvala asi tak 30-40min, zbehlo to rychlo.... ;-) a inac co nove?No a presne, teraz budeme ocakavat tvoju svadbicku uvedomujes si to? Mirka tesim sa na fotky.... Kikuska ucis sa??? Gemma to ja budem mat Grigera, myslim si, ze je dobry....aj tie ukazky sa mi pacia co ma na nete....a videla som od neho aj spracovanu stuzkovu a velmi sa mi pacila, vtedy som sa pytala sesterky koho mali a tak som k nemu prisla.....je drahsi, ale dufam ze kvalitnejsi....;-)
Odpovedať
ahojte :-D mirkabend BLAHOZELAM vela stasticka ved viem ze niekto pisal ale uz si nepametam co a ani kto.. jeinabe no ideme si dohodnut co vlastne chceme tak.tak dufam ze je dobry..dufam ze lepsi nez porada zo smizian..mne sa tiez pacili jeho ukazky..ale fotky ani moc nie chcela by som nieco ine.. je ovela drahsi?
Odpovedať
Baby kde si dávate robiť svadobné oznamka. Ja chcem s vlatnou fotkou no neviem ako a k nemu dopracujem :-)
Odpovedať
no ja uz mam vybraty navrh a moj svagor je grafik tak by mi s tym mal pomoct tak dufam ze ma nesklame
Odpovedať
Mirka super foticky!Este raz gratulujem.Boli si krasna nevesta a velmi Vam to pristalo.Tesim sa na profi foto :-) A co stres bol?A nejake slzicky?Inak tam vyzerate velmi stastni,tak nech Vam to klape dalsich 100 rokov :-D jeinabe aj moja mamka si poplakala ;-) Take sme my zeny.Ja som plakala ,ked mal nas Janik prve svate prijimanie,tak neviem,co budem robit ked budem strojit svadbu vlastnym detom :-D :-D :-D
Odpovedať
hej,este otazocka Mirka mas nove priezvisko bez koncovky ova ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JOOOj mirka!!!Kocica si bola uz sa tesim na foto od TH!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka krásna nevestička si bola pekné fotky výzdoba pekná no krása!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?