Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ja si skor myslim,ze to bude trapne.Hlavne ta ,co sa luci zo slobodou je dost hambliva ,tak neviem,neviem.A nebude to ziaden profesional ,ale kamos jednej jej kamosky,takze to bude nejaky amater a ten ked nas tam uvidi v plnej zostave,tak neviem,neviem,..... ;-) diky za radu.Satku si beriem na 100 % a vy sa ako budete lucit zo slobodou?
Odpovedať
Jeinabe no ak by sa to mohlo az tak neskor pred svadbou tie nauky absolvovat tak kludne by sme mohli chodit az ked sa Lubo vrati.
Odpovedať
No a kedy sa ti presne vrati? Mas tie terminy prednasok? Aj v juli by ste to mohli stihnut......ja chcem mat uz s tym pokoj....potom zacnu dovolenky a nebudem moct mat len tak volno.....
Odpovedať
no neviem kedy sa presne vrati ale najneskor by to malo byt 5.7. takze by sme mali stihnut este do svadby tie nauky... len neviem neviem je to tak na poslednu chvilu
Odpovedať
mile nevesty prajem Vam krasne prezitie Velkonocnych sviatkov.Aj ked budete mnohe asi v praci(asko ja),tak aj tak Vam prajem vesele Aleluja!!!! :-)
Odpovedať
Aj ja Vám prajem príjemne sviatky....ja ich travim tiez v praci :-| No spisiacka tak mali by ste to stihnut...a keby si sla sama, tak aj tak on musi potom ist nie?
Odpovedať
Jeinabe no vraj tam ist on nemusi.... vobec ale tiez sa mi to nejako nechce verit.
Odpovedať
A to si sa kde dozvedela?Podla mna musia obaja...no neviem.....mozno ze to tak moze byt..fakt neviem....
Odpovedať
Lubo ked sa dozvedel ze odchadza uz vo februari tak sa bol pytat na fare v spisskej ze co teraz kedze sme nevedeli kedy sa vrati. A neviem ktoreho farara alebo kaplana sa pytal co tam bol tak povedal mu ze ked je taka situacia tak ze nemusi ale ja musim.... no neviem ja som tam s nim vtedy nebola. Len dufam ze maju taky nazor vsetci co su tam a nie ze mi niektory iny povie ze to tak nemoze byt.... bo budemem mat nakoniec svadbu na radnici....
Odpovedať
Profilova fotka
Prijemne sviatky aj ja prajem ... som na vychode, ale odtrhnuta od netu :D tak len takto kratko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!veselu velku noc prajeme L+L
Odpovedať
Profilova fotka
Korbac,vodu,kraslic moc, nech prinesie Velka noc.Zdravie,stastie,usmev v tvari to vam prajem k sviatku jari.
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.modrastrecha.sk/album/albu... -moj album na novej streche.Aby ste nepovedali.... :-D Baby,tak vela vodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! :-)
Odpovedať
Zmrzlinka pekne a utulne to mate.... ;-) ....a pekne vysnivany domcek, prejem vam, aby sa stal aj realitou... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!No pozeram,ze nikto nic neprispieva a vsetci sviatkujete alebo pracujete...Zmrzli mate to pekne v tej novostavbe a pozeramm ze planujete stavat tak nech vam vsetko klapne ako si predstavujete...Ja som trosku nakupovala svadobne doplnky a kupila som si tricko a vankusik,obrucky stale nic a vsimla som si, ze zmrzlinka ma take obrucky ake by sa mi pacili...kolko ta vysli?a kde si kupovala?len chcem porovnat ceny u nas a tu...ale naozaj by sa mi hodili...Ako sviatkujete?U nas je strasna nuda uz sa neviem dockat kedy budem doma travit cas s mojou rodinou...papa a zajtra nas caka vela vody co????ja ten den velmi nemusim...
Odpovedať
obrucky nas vysli na nieco cez 200 euro,ale boli v akcii.Inak mali aj drahsie ;-) Kupovali sme ich tu v Dubline. A ako sviatkujeme?Ja som mala piatok,sobota volno,tak sme sa este flakali.Obidvaja sme po chripke,tak hlavne ja som bola rada,ze nemusis nic robit.A dnes som uz bola v praci. Mna voda necaka.Moj manzel neoblieva,lebo u nich nie je taky zvyk.A snad na nikoho ineho nenatrafim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, tak mne sa to uz krati :-D mam to za 11 zacinam mat dost aj strach ...
Odpovedať
jahody tiez som si na teba spomenula ze to mas uz za par... ako sa ti dari? vsetko pripravene?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, aj ja som uz spat pripojena .. v robote :) Zofi, tak to mate veru za par! drzim palce nech je to co najviac podla vasich predstav!!! my sme to tak vcera s drahym preberali a mame taky pocit akoby sme len isli niekomu na svadbu, nie na nasu ... ziadne stresy zatial ... uvidime co to bude na zaciatku maja =-)
Odpovedať
ahojte..som tu na skok.som u mamky tak hned sa vrham na net ze co nove. zmlzli ako dopadol ten stripter?co to este len bude?? co mate nove kokcy..jahody mas to uz za par..drzte sa.. :-) my sme svoji uz tri mesiace ..boze ako ten cas leti.. :-D :-p
Odpovedať
cavines!no vzhladom k tomu,ze si vsetky baby z prace vzali na sobotu volno,tak na mna vysla sichta poobede,takze na rozlucku nejdem ]-( Ale mam pondelok,utorok,streda volno,tak sa vytesujem ako male decko a verim.Fakt verim,ze nebude prsat :-) jahodky,drz sa!A uzivaj si este posledne dni ako slecna ;-) kikuska,a kedy budete mat doma net? Prajem vsetkym nevestam pekny den a kvoli svadbe sa vobec nestresujte.Budete mat oci len pre svojho zenicha a ostatne pojde mimo Vas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetko je zatial v poriadku ani stres nieje ale nastvali ma z prace, dali mi volno pred svadbou len stvrtok a piatok...este stale som vytocena ale uz si zvykam... :-)
Odpovedať
;-) no jahody neboj sa ked nemas tremu tak sa zbytocne nestresuj... svadba je fajn a pekny zazitok... a na radnici su tiez pekne obrady... len sa stoji dlhsie.. ;-) no a nezabudni dat aj fotky..potom som zvedava... xi xi a urcite nie len ja.. ;-)
Odpovedať
kikuska tak to mas pravdu ze nie len ty.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Tak budeme vsetci na teba mysliet jahody a cakat na fotky!Len sa drz a vsetko dobre dopadne! ;-) Ja som sa dnes potesila a kupila som svadobne pohare.Jupiii.Ale som sa tak zamyslala ,ze kolko tie pohare vyuzijem...asi na svadbe a potom tak maximalne raz do roka, ked si budeme pripijat na vyrocie...Inac take zalezitosti okolo svadby su strasne drahe a pouzitelne tak raz za zivot...saty,topanky,zavoj...atd...svadobne vecicky su pekny biznis a obchodnici sa tesia z nas ,ktori si povieme, ze je to len raz v zivote!!!papa
Odpovedať
susulienka tak to mas svatu pravdu.... len pevne verme ze je to naozaj len raz....tak si drzme palce
Odpovedať
Prajem pevne nervy vsetkym nevestam, ktore to maju za par dni. Vcera sme boli v SNV, pozbierali vizitky od kadernikov a unavene sa vracali naspat. Len tak zo zvedavosti sme obzerali pohare a vecer som ich hladala na nete. Ceny niektorych veci na SVK su neuveritelne. Presne to iste som nasla aj na ceskych strankach za podstatne nizsiu cenu. No pre obchodnikov je to dobry kseft!!
Odpovedať
ahoj adka79...chcem sa ta opytat ci nahodou nevies aka je najlepsia kadernicka v SNV..
Odpovedať
Ahojte baby...tak čo ako sa máte? Čo nové?Jahody tak držím palce, aspoň to budeš mať už za sebou....neboj všetko dobre dopadne.... Zmrzlinka zase som zazrela u nás tvoju babku...čo sa stalo?napíš IP Kikuška ako sa máš? Spišiačka čo máš nové? Ako pokračujú svadobné prípravy? Mirkabend aj tebe sa to už pomaly ale isto blíži ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no blizi sa to blizi ... neviem, ci uz zacinam stresovat, ale vcera som len tak btw zistila, ze som si objednala kyticu a vsetky kvety v zlom odtieni ... hned som volala kvetinarke, ale nastastie sa to da este zmenit ... esteze som na to dosla teraz lebo tento tyzden uz ide objednavat kvety ... akoze prezila by som to aj tak, ale clovek sa znazi ladit kombinuje, co sa ako da a nakoniec zisti toto ]-( ak sa podari, budeme doma uz cely tyzden pred svadbou, tak potom budem stresovat ... a ked nie, tak ma vystresuje okolie :-D uz sa tesiiiim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?