Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
caute baby!Videli ste ten album s dvojitou svadbou?Super,nie?Ja teda by som nikdy na to nepristupila,ale fotky su krasne ;-) jahodky a uz vies,co to bude? My sme dnes boli v mesta a kupovali sme hrkalku pre maleho Maxa.Kamoska ho caka na mnazelove narodky(5.4.) a mam uz pre neho take miminkovske oblecko a este som chcela nejaku hracku. Inak som si dnes kupila super botky,tak som strasne happy.
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte babenky, neviete mi nahodou povedat kolko stoji sala v Redute? a kolko tam vojde ludi? a nemate niekto cislo na Druzbu? na nete som ho nenasla :-( Ak mate prosim poslite mi do IP. DAKUJEM.
Odpovedať
lenka skus pozriet do svadobych albumov a poslat IP tym,co mali svadbu v Redute.Ja som akurat vcera pozerala albumy svadieb zo SNV.A ta reduta je fakt velmi pekna ,ked sa vyzdobi.A myslim,ze sa tam vojde vela ludi.Ze to fakt sala pre velku svadbu.
Odpovedať
no ahojte..jahody..no ja studujem treti a uz nevladzem chcem to mat z krku.. no druzba nie je velmi pekna taka komunisticka.. spisiacka ja som nedostala mail..do kelu.. :-( skus este raz..neviem co to..dakedy blbne net.. jani, susu ...kdeeee steeee??ako zijete??co novehe???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Ako sa mate ja som tu kazdy den si citam vase prispevky ale nejako nemam naladu s nicim prispievat...svadbu sme zacali planovat 14 mesiacov pred a teraz sa nudim...ale hadam sa nastartujem...inak som sa chcela spytat ,kde sa kupuju kriziky do kostola a ci to ma nejaku tradiciu...Chystam sa kupit kosicky pre moje dve male druzicky ale take origos su velmi drahe a tak som videla take velkonocne a celkom by sa hodili...ved este mam cas..a co mate nove vy???papa
Odpovedať
susu..jasne ze kriziky maju svoje opodstatnenie..alenajma v kostole..lebo ked mas svadbu v kostole tak na ten krizik prisahas: pred oltarom nasho Pana Jezisa Krista prisaham, ze svoj manzelsky slub dodrzim, tak mi Pan Boh pomahaj... :-) inak tie slova maju svoju silu...predsa je to prisaha.. :-) tak sa majte a drzte
Odpovedať
a krizik kupis v kazdej nabozenskej predajni...inak nestresuj s krizikom..ja osm krizik kupovala v den svadby.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, my sme si krizik objednavali cez net :) a nakoniec sme sa dozvedeli, ze v Levoci kriziky davaju ... tak budeme mat aj tak vlastny aspon nam bude pasovat na stenu :) inac s tou skolou popri zamestnani vas obdivujem ... ja som tiez tento rok zacala (uz druhy krat) ale nemam nejak motivaciu, nechce sa mi vobec, ale vobec ... kopec ludi si doraba vysku kvoli titulu, ja uz jeden mam a bohate mi staci ... neviem ... ze co a ako budem pokracovat, lebo som sa nejak zacyklila, len robota, skola, robota, skola a prisla som na to, ze si nemam ani kedy oddychnut (najma psychicky) takze vyzera to tak, ze som zbytocne vyhodila 40 litrov ... za ktore sme mohli ist radsej niekde na dovolenku ... sice ako sa poznam keby ze ich nedama na to skolne, aj tak by som ich postupne pominala ... koniec mojho monologu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no caute kikuska ma pravdu s krizikom si nelamte hlavu maju to v tych predajniach ako svetielko a tak...susulienka mne sa tiez uz nechcelo stale svadbou sa zaoberat ked tak planujes a mas cas tak potom sa mi to zdalo dlho a uz som chcela aby ten den uz prisiel a teraz ked pozeram fotky niektore veci by som aj zmenila...ale zivot nie len o tom...zmrzlinka pozrela som si tvoj album naozaj pekne fotky aj vyzdoba ja som tiez chcela mat svadbu na flore to prostredie sa mi velmi paci...jahody uz sa ti to krati ale uzi si to v zdravi...spisiacka tie obrucky su pekne aj ked sa to biele vysucha ja nelutujem...
Odpovedať
kikuska tak som ti opat poslala mail. Dufam ze uz pride
Odpovedať
Ahojte baby, ani nemam cas sem chodit, ale vzdy si aspon precitam, co mate nove...ja sa teraz krutim len stale dokola..prerabka a robota...uz nevladzem.....isla by som radsej niekam na dovolenku a z plaze by som sa ani nepohla..... Spisiacka to uz ozaj presiel mesiac? Ten cas ale fakt leti......
Odpovedať
Jeinabe no odchadzal 21.2. takze zajtra je presne mesiac. a este aj sobota... no aj mne to celkom zbehlo no ale asi cim dlhsie tak tym horsie to bude.... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
chcela by som sa vas baby opytat ci opatok na svadobnych ma byt biely. Nasla som jedny topanky v mojej velkosti a ubezpecujem vas ze boli naozaj iba jedny ale maju ciernu podrazku aj s opatkom.... tak neviem co mam robit asi to nebude dobre ze?
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka asi velmi nie ten cierny podpatok skus ked mas cas v tescu tam naboku je obuv ja som tam kupila sv.topanky maju velky vyber podla mna
Odpovedať
tina no budem musiet nieco popozerat... ked ja potrebujem cislo 41 a to je obrovsky problem. Len dufam ze si nebudem musiet davat robit na mieru lebo to bude dost vysoka palka na jedno pouzitie...
Odpovedať
cavines baby!Vidim,ze frcite o dusu :-D tina diky za pochvalu.Snazili sme sa.Ja by som tiez niektore veci zmenila.Ale isli hlavne o to ,aby sme boli uz svoji.Ja som vdacna hlavne za to,ze sa svokra vyfarbila (pred svadbou),takze uz mam jasno ;-) Inak dnes som sa dozvedela super spravu.Moja koleginka po roku a pol snazilkovania otehotnela.Uz ani nedufali,ze to pojde.......a po Novom roku sa nastvala a prestala sa o to zaujimat(cele predvianocne obdobie chodili po doktoroch).Vybrali si dovcu na leto, prestahovali sa a .....fazulka sama prisla do bruska ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka to mas tak niektore sa vyfarbia po svadbe...no my sa tiez snazime a tiez dufam ze coskoro sa nam to podari...
Odpovedať
tak drzim palce.My sa nesnazime.Chceme este pockat.Hlavne drahy nerobi,takze musi byt najprv robotka. ;-)
Odpovedať
eeeejha baby!Vy to tu nejako flakate :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tu nemam na nikoho stastie. :-(
Odpovedať
antonia este si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu
Odpovedať
Profilova fotka
ajha aka prezencka :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano som tu
Odpovedať
Profilova fotka
co mate nove dievcata? ja uz mam vsetko vybavene okrem obruciek a siat
Odpovedať
Profilova fotka
my mame uz tiez vsetko, pomaly sa to krati ... ;-)
Odpovedať
antonia... no si sikovna... potom sa budes nudit... pred svadbou.. ;-)
Odpovedať
caute kocky..pozeram ze je tu nejako poredsie..ako sa mate??nemate cas velmi chodit??? ja tiez nejako nestiham... cez vikend sme na byte stale nieoc robime..kupili sme si stolik na televizor... vyzera to celkom dobre.. :-D dufam ze sviatkovat uz budeme doma...este nemam vela drobnosti do kuchyne..ale postupne sa to dokupy..roozhodli sme sa ze dame si robit stavanu skrinu... tak trochu setrime...na to..a to je asi posledna vec co si dame na dlhsiu dobu... :-p ale sa tesim lebo do stavanej skrine si dame vsetko a budeme mat svaty pokoj..dalsia skrina pojde uz len do detskej raz..a do chodby si chceme dat raz botnik a aj nejaku komodu..a slus.. no ale videla som botnik u poliakov ..tak si botnik kupime asi len tam..treba niekde trochu usetrit nei?a je fakt pekny..tak uvidime..tak sa majte..a vybavujte nevesticky..miri tebe sa to blizi.. 8-) ako sa citis??nervozita?
Odpovedať
Profilova fotka
tak, o babatku, zatial nevieme co to bude, skoda... teraz som mala 3 dni skolu a som bola uz taka vycerpana ale uz mam pokoj, mam 4 preddmety z krku a dokonca 3x A-cko :-D tak ja mam skolu 2x za 1 semester pi,so,ne a koniec, takze pohoda, ostattne vikendy mam pokoj a klud :-) v sobotu budem doma na vychode tak idem makat na svadbe, musim stihnut kadernicku, popolnocne saty dat upravit ramienka, vyzdvihnut obrucky, skocit dovyberat veci k aranzerke, no mam toho dost :-| ale snad to zvladnem ;-) zajtra si idem po vysledky testov na rozne gen. poruchy u babatka, dak drzte palce aby boli v poriadku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?