Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
DAkujem Tina, este raz ... hej mam smotanove saty, tak smotanovu vesticku by sme chceli ...
Odpovedať
no kocky..uz som teta..maly sa narodil rano o 9tej-alanko..vsetko v poriadku...je ale blondak tak sa smejeme.. xi xi no ale vsetko v poriadku..tak sa vytesujem... inak ja osm mala dnes hroznu noc , otrasne sny..o lietani, pavukoch..a hlupostiach.. tak sa drzte a majte sa..ja si idem dnes po bakalarku..caau
Odpovedať
Ahojte baby....Viki blahozelam k tete a k linke, velmi sa mi paci, mozes byt spokojna....a inac nafotila by som ti nieco, ale este nemam co, to mi ver...... ;-) .....tak ty behas na Tarcu a ja zase na Mier.......dik za radu, co sa tyka tej bielizne, ja potrebujem tiez dobru podprsenku, co mi urobi aj nejaky objem :-D :-D :-D Spisiacka tak to je hrozne s tym vykradanim, ved minule bolo aj v spravach, ako v Smizanoch vykradaju domy....no tak sa tesim, ked budem sama v byte, ked drahy pojde do nocnej......to ani bezpecnostne dvere nepomozu.... Spisiacka inac v jednote v tej bizuterii maju pekne svadbone pohare a ma ich len po 720sk za obidva.... Ma tam aj pekne pierka, ale zdaju sa mi dost drahe od 7-12sk.....baby a v tej galanterke v meste neviete ci tiez nepredava pierka ten chlap viete ktory? Mirka tie vesticky maju v meste ako je restika na streche, tak tam dole na prizemi ako predavaju obleky a k nim maju aj francuzske kravaty......ale chod sa pozriet aj do Adreanskeho tam tiez mali........
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe v tej brane kde je aj ruza myslis tak tam som asi videla pierka no drahe su tie pierka ja som kupila len rodicom starostom a pre ludi som robila doma No kikusa blahozelam k tete je to super pocit zazijes kopu srandy
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, dlho som tu neebola, tak o com tocite rec? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co baby, ste zaujate do prace cico :-D ze tu ziadna nieste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pracujeme, pracujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ved aj ja uz konecne, tento tyzden som sa venovala ziac modremu konikovvi :-) uz som v 16tt, pomalicky mi zacina brusko rast, takze teraz ma nadchyna skor babatko ako svadba :-N
Odpovedať
no viem ze to tu vobec nepatri ale ako som vcera spominala ze tu boli policajti tak dnes viem ze vykradli hned 2 byty v dopoludnajsich hodinach.... clovek cely zivot maka a snazi sa... a nakoniec tohto sme sa dozili.... Mirka no povedala mi ze jej poslala spravu, no skor hovorila ze treba telefonicky rozpravat. A staci s nou nemusis sa kontaktovat alebo tvoja mama priamo s p. Rusnakovou. Ona to bez tak nejako nevybavuje. Skor s tou pani co som ti poslala. Aspon tak mi ona vcera povedala. Boli sme spolu vo fitku... ked jej sprava prisla. Jahody tak to brusko ti tak ticho zavidim... :-) snad sa k tebe po tych nasich svadbach rychlo pridame... :-D
Odpovedať
spisiacka..nestras..hruza..normalne mam strach..z toho vykradania.. no ale poveim vam aby to nebolo horsie..hospodarska kriza...ludia nemaju robotu, peniaze..a tak im sibe.. ]-( no galanterka je v banickej skole ale je to asi prestahovana z jednoty..a maju tam asi aj nejake pierka ale neveim, zda sa mi ze som atm nieco take videla...ako pierka :-) .a aj je nova bizuteria v banickej tak mozno tam budu teiz mat neico svadobne.. tak sa majte aa drzte.. jahody ..tak sa len vytesuj z babatka..je to krasny pocit no tinka ..velmi si synovceka neuzijem..ziju 1000km daleko xi xi ta paaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jasne, pomalicky zacnite na tom robkat ;-) je to super pocit, najskor to bol strach ale teraz uz je to nadhera, pomalicky cakam, kedy zacne kopkat x-)
Odpovedať
Kikuska no mne tiez nie je vsetko jedno. To mi ver. Ved prave ze o tu krizu ide a to ze stale sa to este stupnuje a stupnute. Jahody no ked teraz som sama... tak to nepojde ale ked sa vrati... uvidime dufam ze sa podari. Pocula som ze okolo polovice by uz malo zacat kopat alebo sa pohybovat ze to uz budes citit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja som tak pocula, no moj priatel bol tiez v nemecku, videli sme sa tak 1 krat za 2 mesiace a ked nastupil od oktobra v praci na slovensku tak som otehotnela hned v decembri, sme rychli nie :-D
Odpovedať
no tak to ste rychli ale je dobre ked ste babo chceli ze sa to tak podarilo. Mna obcas strasi ze co ked nebudem moct otehotniet.... alebo tak ved su kadejake problemy a kadejake stresy a to nepomaha k pohode a otehotneniu. Hm to nemecko.... to mame spolocne. Akurat mi sa neuvidime takmer 5 mesiacov
Odpovedať
spisiacka..neboj sa... po takom dlhom odluceni otehotnies hned :-D a nezamyslaj sa ci budes moct ic nebudes... clovek ma toho vela a nie ze by sa este trapil nad tehu.. papa
Odpovedať
kikuska gratulujem a ake dali meno(ak sa mozem opytat) :-) jahodky a dobre sa citis?u prvorodiciek zacina kopkat neskor :-) Baby nebojte aj my ostatne sa dockame a tiez si uzijeme ranne nevolnosti ,porod a prebdene noci s uplakanim miminom.Vsetko pride,len treba byt trpezlivy ;-) Teda .....no pise to ta pravaaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
baby rychlo kuk..nova linka..nebude to tam dlho http://www.modrastrecha.sk/album/albu... papa
Odpovedať
peknucka je,tak nech sa Ti dobre vari ;-)
Odpovedať
Hej velmi pekna je ta kuchyna.....aj ja raz budem mat taku..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikusa ozaj dobra je ta kuchyna .... taka prijemna, tepla :-) Spisiacka uz sa spojila aj s pani Rusnakovou a sa dohodli, ze tam niekedy koncom mesiaca skoci, aby nadiktovala, ze co treba kupit. Dakujem za pomoc, este raz ! Jahody , teraz mas pred sebou zevraj najkrajsie obdobie, tak si ho uzivaj !!! a drzim vam palce vsetkym, co ste sa rozhodli po svadbe hned rodinku zakladat. My sme vcera boli dokupit posledne veci na vyzdobu saly, musela som to uz kupit, lebo zase sa mi zacinaju skusky v skole a ked sa ucim, tak sa neucim a len rozmyslam co a ako by som urobila ... potom to ucenie aj tak vyzera :( teraz uz mam vsetko kupene a pokoj v dusi :) este mi ma prist organza co som objednavala a hotovo. Inac boli sme cez vikend v tom Park hoteli a stravna jednotka nas vysla nakoniec na 23€ cca
Odpovedať
ahoj Mirka no niet zaco som rada ze som ti pomohla. Ty sa este nechystas rodinku zalozit? Hm teda ked studujes tak asi nie. a ta stravna jednotka vas vysla celkom slusne si myslim. To je priblizne vsade rovnake.... tie ceny nevyberies si. Kikuska ozaj pekna kuchyna mne sa vzdy pacilo do L mat kuchynu a vzdy som to tak chcela az sme kupili byt a bola tam nova linka ktora samozrejme nebola do L mam aj foto v albume na streche a tak sen sa na dlhu dobu rozplynul ale som spokojna aj s tou mojou.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa este nechystame ... buduci manzel by aj chcel, ale mne sa do toho este nechce nejako ... este by som pockala trosku s tou cenou som spokojna, som sa obavala, ze si pozdvihaju ceny ... ale vyslo to celkom v pohode
Odpovedať
hej tiez si myslim ze to celkom dobre vyslo. Ale aj tak svadba nie je lacny spas to musime vsetky uznat. Prirataj este kolace a alkohol.... :-|
Odpovedať
No isteze to nieje lacny spas.....a teraz vsetky peniaze vrazame do bytu....tak to je strasne ako sa minaju a minaju.... :-|
Odpovedať
Jeinabe no ja to celkom chapem... tiez som tym presla ;-)
Odpovedať
Spisiacka a ty mas co nove?Ako sa mas?
Odpovedať
No v podstate nemam nove nic a mam sa tak celkom dobre. Stale bojujem s tym tocenim ale uz je to ovela lepsie. Asi sa to stabilizuje a potom mozno este trosku skusim pokracovat. A ty ako?
Odpovedať
kocky..caute..len som vas prisla pozdravit ..musim sa venovat manzelovi :-D drzte sa..pekny vikend este ..
Odpovedať
kikuska ani nevies ako ti zavidim.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend:ahoj ako sa mas?som si vsimla, ze ti pribudli fotky,aj som si myslela ze asi budes mat kyticu z tulipanov...aj tortu si si peknu vybrala takze drzim palce...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?