Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz v auguste :-), v piatok idem na kontrolu, tak som zvedava ...
Odpovedať
neviete ako sa pohybuju ceny svad. torty - 3 poschodova?? a ako dlho dopredu si ju mam zajednat??
Odpovedať
susulienka no vies mam taky nejaky podkozny problem, ktory treba dat vyoperovat... :-S
Odpovedať
Zmrzlinka tak drzim palceky aby sa vam tiez zadarilo. Mne moj vcera povedal ze ked si tam zvykne a budu s nim spokojny tak najblizsie pride domov v juli.... je mi z toho do placu... :-( ;-( kedze som myslela ze stihneme spolu vybavit nejake veci ohladom svadby... hm takto nestihneme uz vobec nic spolu... :-|
Odpovedať
ahoj Adka, ja mam zamluvane 2 dorty od jedne pani z popradu, marcipanove, 3-poschodove a budu platit 160 EUR za oboje... to si myslim ze je slusna cena. a vypada ze je hodne sikovna...
Odpovedať
ahoj jahody : ako sa mas? co tehu? ako sa citis?nie je ti zle..?pozeram ze sa ti to uz blizi..april ..no ved dnes zacina post a potom po velkej noci budes uz mlada pani hi hi... a ake mas saty z akeho salonu?zabudla som kde si si pozicala ?z karin??alebo? susu:co ty sa chystas osedlat kona?no uvidime hi hi ako to bude..xi xi spisiacka..moja..boze netrap sa tolko..musis to brat ako skusku vztahu..ja ta chapem ze nie si zvyknuta bez draheho ale takto sa len utrapis..uvidis ze to vsetko zvladnete obaja..musis si verit viac a neutapat sa v ziali..a to nevadi ze nestihnete vybavit spolu...aspon sa naucis viac vybavovat sama.. a potom budes mat dobry pocit co vsetko si zvladla a budes na seba hrda.. dnes je tazka doba. ludia sa niekedy musia rozlucit ked chcu prezit. pozri moj manzel tiez chodi na tyzdnovky..tiez je prec cely tyzden a dojde v piatok a takto to ide uz styri roky a zvyjkla som si ...dokonca mu hrozil afganistan..ale nakoniec nejde a teiz som sa horzne bala taka otrasna krajina a este pol roka... musis to brat tak ze isiel zarobit aby ste sa mali lepsie, aby ste neprisli o byt a tak si to nejako rozumovo odovodni..a hlavne nemysli,nepocitaj ..viem ze sa to lahko povie ale taketo myslienky ta privedu do depresie..mysli na svadbu... vybavuj...a vybavuj a zbehne ti to rychlejsie..ved je tolko veci na ktore tereba pred svadbou mysliet..a okrem toho praca, domacnost..tak skus mysliet na tie veci pekne co vas cakaju..ved co je pol roka, rok oproti tomu co vas spolu caka..takze dufam ze som ta dost povzbudila.. :-N ;-) jani tesim sa na mail.. ahojte vsetky kocky..papa
Odpovedať
kikuska dakujem za povzbudenie. Mne ani tak nejde o to ze som ostala sama. To v podstate zvladam dobre. Ide skor o to ze sa mu tam akosi nepaci a ma tam nejake problemy s tym nemcom, cize hrozi ze ho poslu domov. A to ma trapi. Lebo ked sa tu vrati tak si myslim ze sa v tejto krize tu nikde nezamestna a to potom fakt prideme o byt. A s tym ja nemozem nic robit. A nech sa zamestnavam akokolvek viem tak stale nato musim mysliet. Ze co bude ked sa vrati.... z jedneho mojho platu neutiahneme ani uver a nie este byt a ostatne vydavky... Je to fakt depresivne.... neviem co mam robit a mam pocit ze nic nemozem robit. Neviem ako mu mam pomoct. ;-(
Odpovedať
Ahojte baby...spisiacka tak mas to veru tazke...ani neviem co ti na to povedat.....len uz nebud taka smutnaaaa Adka tak mna vyjde 3poschodova do tych 1200-1500sk..aspon tak mi povedal ten cukrar....
Odpovedať
Jeinabe a mas nejake specialne poziadavky na tu tortu? Ja mam foto v albume co kamaratka torty robi to su od nej. Ale neviem cenovo kolko vyjdu.
Odpovedať
no tak to je ine..no uvidis co a ako..mozno tam nakoniec ostane ...tak nech ide do armady..?? dostane sa do roznavy a budu s mojim kolegovia... ;-) to by bolo fajn..a do armady prijimaju...
Odpovedať
niekto sa ma tu pytal ake atelierove fotky mam,tak upresnujem,ze sme mali fotografa z Plzne a plan bol fotit sa vonku,lebo som straaaaaaaaasne chcela fotky z mesta.Ale strasne,fakt strasne prsalo,tak sme sa nakoniec fotili na Flore.Nic ine nas totiz nenapadlo.Je tam pekny interier,tak fotky vysli velmi pekne.I ked to nie su moje vysnivane zabery.Chcela som momentky zo SNV.Nieco romanticke.Nevyslo to,tak co uz :-D :-D :-D Inak pisete tu o dusu ;-) Tak to ma byt :-D
Odpovedať
no zmrzlinka..ideme na 10000 prispevkov vies aby sme si otvorili september 2 xi xi ja sa len tesim ako z tej temy vsetky prejdeme do konika bud snazilky alebo tehulky..xi xi..najlepsie by bolo regiony a nejaky spolocny termin nie?este sa s neiktorymi stsretneme v porodnici hi hi a budeme kocikovat..nie?napr. janus, spisiacka..byvate v snv..nie?to by bolo fajn.. :-) no ja som celkom spokojna s fotkami..len ma mrzi ze ma na tych profi fotkach nenapadli aj ine polohy xi xi ako tei co sme struhali..napr. mna az potom napadlo... ze som sa mohla dat odfotit tak ze by mi bolo vidiet len tvar a ze mi fotograf fotil tak zhora jedna baba tak mala a vyzearalo to super..alebo ze som mu nepovedala ze nejake cierno biele foto..aj ked mam teaky program v pc na ciernobiele fotky ale je to ine ked to nastavi priamo vo fotaku.. takze tak.. teraz by som vedela vseliake pozy..ale vtedy v tej zime..nas nenapadlo nic ine..len sediet vedal seba atd..skoda..ale aj tak mame pekne fotky a som spokojna.. takze popozerajte vela albumov svadobnych aby ste mali inspiracie, lebo to sa nezda ale nemusiete sa dobre uvolnit a bude to potom umela..tak papapa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caves babuchy!!!prisla som vas len pozdravit... spisiacka:tak to ma mrzi...aj s tym priatelom ale hlavne ten nalez daj co najskor prec...a trim se plota... zmrzli:uz som pochopila ze ako atelier vam sluzila flora... kiki:mas icku pecku jahody:pozdravujem a drzim palceky nech ste v poriadku...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej a 1004 prispevok
Odpovedať
Profilova fotka
baby kedy ste tu cez vikend?napriklad v sobotu???minule som aj skor vstala aby som vas zastihla a nic... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky je tu niektora??? ;-)
Odpovedať
caute kocky..pozdravujem..drzte sa a vybavujte cas sa krati..
Odpovedať
nic zi susi nerob z toho ..ja tiez malokedy stihnem komunikovat..vacsinou trpim samomluvou a zaklincujem to siahodlhym monologom :-D ;-)
Odpovedať
janusss:kde sa tulas??napis mi IP..alebo maila..nerob tooolkoooo je to nezdrave :-x treba mat pohodu, klidek, tabacek 8-) spisiacka:tak co?moja?ako drahy..mas nejake nove infosky?? ja som si dnes kocky kupila..fialku v zltom kvetinaciku a kupila som si aj zlaty dazd umely, s narciskami a dala som si to do takej sklenenej vazy co nam kupili kamosi akoze na brendy..sa to ma davat =-) no ja som si z toho urobila vazu...vyzera to pekne..uz len sup do bytiku...keby ste videli nase skrine u mamky...vsetko je zapratane.. vsetko moja vybava xi xi a veci atd... ale musim setrit lebo manzel ma zabije ze vela minam na somariny..ale ja sa z takych hluposti velmi tesiim a strasne ozivia byt..nie?
Odpovedať
kikuska no nove nemam nic stale si tam akosi nezvykol. Uvidime co bude, zajtra bud dostane papiere alebo pojde domov tak mam neskutocne nervy. Sice ked sa mu znepaci tak aj ked dostane papiere tak moze prist domov... to nie je zaruka ze tam ostane alebo ze pride. Inak hej sme tu v snv. Zapad I, rada by som uz kocikovala... a radsej mala problemy s plienkami ako s tym nemeckom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky nepozna niektora z Vas p. Dzurmana kameramana z levoče??????
Odpovedať
baby aj ja by som rada kocikovala.ALe ked manzel nerobi,tak sa nic neda robit.A uz sme sa zhodli v tom,ze tu v Irsku nechceme rodit.Tak uz len musim "vytrimat" kym sa vratime. Inak na buduci tyzden idem k doktorovy.Mam vysoky tlak.Tak som cela pokakana,co ma caka :-p Mozno to je len zo stresu.
Odpovedať
Ahojte baby....Spisiacka nie nemam ziadne extra poziadavky na tu tortu....... =-) Viky tak vidis a keby si este videla moj plan na marec...no asi sa zblaznim, odisli nam 2 sestry, tak preto tak vzdy robim....ani ja tu nikdy nikoho pomaly nezastihnem, asi je nam to sudene 8-) Zmrzlinka a ty ako inac? A babka z je doma? Antonia nie nepoznam toho kameramana, ani som o nom nepocula....Viky uz ti idem napisat.... ;-)
Odpovedať
Este prispejem prispevkom :-D ...Viky zlaty dazd a narcisy zboznujem..... :-D ..len u nas je na neho alergicky brat a mamka, takze mame tiez len umely.....
Odpovedať
ahojte byvale i buduce ,,vydaja chtive zienky", konecne som sa posunula o krok dopredu, lebo som si bola rezervovat kadernicku v Core na den D. A vyskusala som uz 3 saty. Ved som slubila, ze pojdem skusat saty. ;-) Zmrzlinka, na ten tlak si daj bacha, hlavne ked budes chciet byt tehotna. Vysoky tlak v tehotenstve je velmi nebezpecny. :-.
Odpovedať
to viem,ze je to nebezpecne.Ja stale verim,ze je to len stres a ze to prejde :-p Jani,babka je v nemocnici.Ma dvojite videnie a problemy zo zaludkom.A tiez je sem-tam dezorientovana.A prijali hlavne preto,lebo bola dehydratovana.Brala lieky na odvodnenie a asi to bola pre nu velka davka.Raz s nou bola mama amulantne na infuziu a druhykrat si ju zobrali uz na oddelenie.Skoda reci :-|
Odpovedať
zmrzlinka ja mam tiez vysoky tlak..ale uz od dievcatka...takze nie je to sranda..ale ja som si uz zvykla ale je pravda ze bereim leiky...teraz cim vaic ludi mladych ma vysoky tlak..aj moja komoska z vysky teiz jej zistili.. zmrzlinka..drzim palce s babickou ...tak nech sa len babicke polepsi..ti stari ludia velmi malo piju a potom su dehydrovani..je to tazke ich niekedy prehovorit ... aby viac pili... inak baby vy kolko minate mesacne na jedlo?na stravu?? ja mam pocit ze my dajako vela miname aelbo je to tym eurom??papa zatial..jani mas maila?
Odpovedať
zmrzlinka nie je dobre ked ma dieta dvojite obcianstvo pre buducnost? Mozno by sa mu to zislo. Alebo to zdravotnictvo tam nie je dobre? Ze chces rodit doma? Sice doma je vzdy len doma.... ved kto by ta tam prisiel pozriet do nemocnice nie? Kedy planujete prist domov natrvalo? Stres je spustacom vsetkych chorob, si myslim.
Odpovedať
jeinabe no ja tiez nechcem nejako vymyslat co sa detailov tyka... a teda aj torty. Momentalne je mi to tak nejako jedno... uvidime mozno casom to prejde a zacnem vymyslat.... ked ten stres opadne... :-(
Odpovedať
Kikusa, no ja mam pocit, ze na jedlo stale miname nejako privela. Urcite eurom isli aj ceny trosku vyssie, ale vzdy bola strava strasne draha. Ideme do obchodu, kupime 1 igelitku a sme o 17 eur lahsi. :-( Baby, a viete preco mate vysoky tlak? Btw. chcela by som urobit svadbu pre ludi zaujimavou. Nepoznate nejake zvyklosti, ktore by sa mohli pouzit na svadbe ako kulturna vlozka? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?