Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
adul1:skusk temu popracanky, alebopresov .oni ti skor poradia..mi sme tu skor zo snv, ale mozno niektora budde vediet.. spisiacka..asi mas pravdu s tou kapustou..ale ja si neviem predsavit ako taky podgurazeni jedia kapustu.stale mi to take pripada ze ti z toho pride zle..neviem asi preto ze nepijem :-) no nas sa pytal len na tie fotky..ze ci chceme fotit celu svadbu..vtedy bvy musel dojst zvlast fotograf a zvlast kameraman...ale poviem ti ze my sme mali toho kamaremana a pofotil nas v dardaneloch...a dalej sme mali fotky co fotila segra, svagri, bratranci..a to su super fotky..mam pocit ze ich mame tolko ze pra nas by bolo zvytocne keby nas fotil este aj zvlast fotograf..fakt je toho habadej..tych fotiek..ale rozhodnut sa musite vy..ono ked nemate dobrych fotografov v rodine, tak je lepsie si dat toho fotografa aj aby ste potomneboli sklamani ze mate malo fotiek..rozhodnutie je na vas..ale mylsim ze oni nei su az taki drahi a ja som s nimi spokojna..a akeho kameramana vam dali?kto vas bude kamerovat?
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311...mali ste v tom stane aj posvadbiny??? :-D nebolo v tom stane prilis temne prostredie? Baby vcera snme si kupli oznamka sa velmi tesim co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa ty si ma tak naispirovala tym zariadovanim,ze som tento tyzden neodolala a kupila som si obliecky na periny...nasla som slabo modre aj ked modru nemusim ale zapacili sa... :-D,ozaj mas nejaky album na modrej steche???
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka24:mali sme v tom stane posvadbiny a nie nebolo temne prostredie su dookola okna aj hore takze bolo dost svetla a my sme si sami robili oznamenia pozri do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je tu niekto?
Odpovedať
kikusa no nas sa ani nepytal ci fotit celu svadbu alebo cast tak neviem. Len povedat ze to stoji 3000 sk a viac nic k tomu. A kto bude kamerovat tiez neviem, este nepisal nikoho. Povedal ze to je este daleko a nevie este kto bude volny teda kto pride. V rodine moc dobrych fotografov nemame ale fotak ma snad kazdy... to su skor take amaterske fotky vies take za jazdy, vselijake divne pozy pri tancovani a tak iba momentky. Ale take su najkrajsie, su take prirodzene.
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka ... oznamenia su nadherne!!!
Odpovedať
Ahoj Mirka ty si zo Smizian?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mirkabend a spisiacka kde mate svadby.
Odpovedať
ahoj antonia ja na flore a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj v koncertnej sale reduty
Odpovedať
tam je pekne bola som tam uz na dvoch svadbach a nejakych vecierkoch. Kolko mate ludi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mas uz hudbu a kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
asi okolo 100 ludi. nevies niekto kto tam mal svadbu tu nieje?
Odpovedať
mam. Hudbu mame Crazy z Chraste a kameramana zo Smizian
Odpovedať
Profilova fotka
mozes mi dat kontakt na toho kameramana prosim? ja totiž mam len fotografa tak zhanam kameru este. je to tvoj znamy aleb cudzi? je dobry? asi ano ked ho mas objednaneho hihih.
Odpovedať
no nie je to moj znamy ale kameroval a aj fotil kikusku a bola s nim velmi spokojna. Tak som dala na jej skusenosti a zajednala ho. Tak uvidime aky bude. Cislo ti poslem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem velmi pekne. budes mat len zivu hudbu alebo aj dj? dufam ze nevadi ked sa tolko pytam hm?
Odpovedať
nie nevadi. Budem mat zivu hudbu. Takto sme si to vzdy predstavovali. Ze bude ziva tak ako kedysi za starych cias...
Odpovedať
Profilova fotka
moja kamoska mala minuleho roku svadbu tiez na flore ma tu aj fotoalbum len teraz neviem prezyvku vola sa Monika a manžel Je Jožino možno si na nich natrafila neviem. bolo tam fajn ta prevadzkarka tam robi peknu vyzdobu. davaj si ale pozor aby sa neopijal personal z vasho alkoholu v kuchyni
Odpovedať
no a to sa da ako ustrazit hm
Odpovedať
Profilova fotka
ze alkholo bude mat na starosti niekto z rodiny a nie personal hotela. ja len pisem so skusenosti nemusi to byt pavidlo. a este viem ze mali vino a tiez im pootvarali niekolko flias co sa ani nevypilo a potom uz nic z neho. ty nemas bližsie info o svadbe v koncertnej sale? ako tam bolo?
Odpovedať
no nemam bola som tam len host a velmi som sa nestarala o zalezitosti ohladom priprav. Iba viem ze tam bol nejaky neprijemny pan nieco ako prevadzkar a dost im zneprijemnoval zivot. Len naozaj neviem v com. Ale mali s nim dost problemov. Nieco aj ohladom stolov sa pochytili to som este zacula.
Odpovedať
Profilova fotka
fajn tak ja ho troska poznam tak dufam ze bude ok. a nevies kto im robil vyzdobu? alebo nie je tu zaregistrovana ta nevesta?
Odpovedať
cavines baby!Vidim,ze svadbujete vo velkom ;-) Skoda,ze neboli take ochotne baby aj ked som ja vybavovala svadbu.Ja som si pre nedostatok informacii doterigala fotografa az Plzne :-D Ale bol perfektny ;-) Inak my sme na Flore dali vsetko nastarosti personalu a nic nam nezmizlo.A co ostali otvorene flase,tak to si nasi uz dost podgurazeni hostia zobrali zo sebou ako vysluzku ako napr.moj svokor a draheho svedok :-D Na to nikdy nezabudnem ako odchadzali s tymi flaskami pod pazuchov a spievali slovenske pesnicky(obidvaja su z CR)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sa tu pomaly stracam v tych odpovediach ---- Spisiacka: hej som zo Smizian ...pisala si vyssie, ze mate Crazy na svadbe ... my mame Ronet ( z tej istej dediny :)) kolko cas stali? ked nechces pisat tu, posli mi do IP Antonia.roj: my mame svadbu v Park Hoteli na Cingove a planujeme tak do 70 hosti (dufam, ze to nejak ukocirujeme a nebude viacej)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend ahoj nevieš mi doporučiť kameramana nemozem nikoho zohnat
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka mate krasne foto kto vam robil? a kameraman? ja som v tomto uz zufala hlavne kameramana nemozem najst
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend krasne šaty
Odpovedať
Profilova fotka
my kameramana nebudeme mat ... ale co ja poznam, su Levocania ... Griger a Adamkovic ( nam robil Adamkovic stuzkovu --- velmi kvalitne --- ale uz vtedy bol drahy )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?