Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
my mame dohodnutych dvoch dj-ov, bratov, dvojcata zo Spisskej. Bola som na svadbe, kde hrali a boli vyborni. Hrali vela ceskych a slov. hitov, na ktore sa ludia velmi bavili - Jozin z Bazin, Zelena je trava, Olympic, Elan, Misko David a pod. a kola z ludoviek boli tiez vyborne. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,ako budete travit valentinka a co ste pripravili pre vase polovicky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja stale neviem aku pesnicku, nakoniec poviem DJ-ovi aby zahral on podla svojho vyberu :-N
Odpovedať
Marc budes mat Lunakovcov? Teda len ich poznam. Hrali kolegovi na svadbe a tiez ich chvalil
Odpovedať
jahody tiez som nad tym uvazovala kedze sa mi kadzy den paci nieco ine... :-)
Odpovedať
susulienka no my tento sviatok neuznavame tak mam s tym pokoj ;-)
Odpovedať
ahojte kooockyyyyyyyyy..pozdravujem... marc kamoska mala teiz jedneho z tych lunakov na svadbe a bol dobry ona bola spokojna a co som kukala na kazete tak hral fakt ok..mozes byt spokojna.. xi xi :-) a marc uz mas saty?neurobis si album alebo nechces ?? no pozeram ze uz mate len nejako sedem mesiacov.. uz sa vam to blizi xi xi tesiiiiiite sa? no jahody a spisiacka este skor..najma jahody ty to uz mas za v aprili..co?nervy uz pracuju.. a ako satky ako ste dopadli..pa
Odpovedať
Ahojte baby.........no ja tiež uvažujem nad niečím slovenským, alebo českým, mne sa veľmi páči tá pesnička od Kotuľu a Tiny, ale aj od elánu sú veľmi pekné....uvidíme......;-)
Odpovedať
Viky a kedy dáš do albumu tie fotky? Stále pozerám na tvoj album a vždy len 10 fotografií..... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda myslela som ze hodite nejake napady na den zamilovanych...tak nic.. ale zaujimave ze niektore pary tento sviatok nezaujima...
Odpovedať
no idem nieco hodit ... som lajdak lebo nestiham... tiez rozmyslam ze si ho aj mozno zmazem lebo kocky na inom fore co si piseme maju dost negativne skusenosti s tymi fotkami atd.. susulienka24:prepac ze sa k tomu nevyjadrujeme... ale asi maju kocky ine starosti so svadbou a tak ... :-) a povacsine sme s polovickami uz nejake roky... tak preto sa ten sviatok asi tak neoslavuje ako keby sem boli len jeden dva roky..atd...proste sa to asi tak neriesi..a neberie vazne...tak asi kvoli tomu... lebo uz sa niekedy neda len tak niecim prekvapit...ked vas ten druhy pozna ako seba sameho...a co kupis..ked mas ine vydavky atd...proste asi kvoli tomu... inak pozeram ze dobre ponocujes a to som si myslela ze to len ja vypisujem po veceroch.. xi xi :-) a ty mas tiez svadbu v septembri pozeram?co uz vsetko mas nachystane??
Odpovedať
kikusa no to mas pravdu. My sme spolu takmer 10 rokov a neviem co by sme si kupovali. A teraz ked mame byt a svadbu a to uz nehovorim ze v praci vsetko ide dole vodou tak na nejakeho valentina si clovek ani nespomenie a pri tom vsetkom ani nema chut to riesit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kikuska tie fotky su krasne skvela kvalita si myslim. To kde ste sa fotili? v tych markusovciach?
Odpovedať
Profilova fotka
hej kocky ... nebudte zase take pesimisticke ... sak na Valentina staci veceru drahemu navarit ... urcite oceni nejaku specialitku ... laska este vzdy ide cez zaludok :) aj po 10 rokoch ... 8-) ja som celkom fanusikom tychto sviatkov, aspon je o dovod viac spomenut si na blizkych ...ja asi kupim nejake vesele trenky na spanie ... nech je sranda ... Kikusa, ani ja som zo zaciatku nechcela sem davat nejake foto, ani pripravne ... ale podla mna to vela ludom pomoze sa zorientovat, ze kto ako foti, ako vyzeraju restiky a naberu inspiraciu
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jaaj tesim sa, dnes ideme domov na vikend, takze zajtra musim stihnut, co sa len da :-)) a na valentina urobim asi najvacsiu radost mamke, kedze pridem domov :-D
Odpovedať
no to mas mirus asi pravdu.. xi xi treba mat fantaziu.. a ide vsetko... nie? ja som dnes varila rizoto xi xi nic svetoborne ale drahy ho miluje..no a zasluzi si po tom co cely den makal na byte... mozno sa este prejdeme po zasnezenej krajine.. xi xi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem mirkabend,ved vsetci mame starosti....ale netreba zabudat na vztah...ved staci kusok fantazie,dobra vecera a vinko a valentin je na svete...napriklad valentin moze byt kazdy den ak chceme...takze pre toho koho tento sviatok zaujima zelam krasny valentinsky den!!! kikusa...ano mame naplanovanu svadbu v snv,mame salu,kameramana,fotografa,hudbu,mam kupene saty,topanky,vypalenu slivovicua este stale dost casu na zrealizovanie predstav...inac nala si pekny makeup aj super vlasky... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka...mne sa paci Shania Twain From This Moment On je svadobna ale polovica jej nebude rozumiet...tiez uvazujem o niecom nasom...alebo nedvedovci maju krasne texty...
Odpovedať
no priznam sa , ze som saty este ani nebola skusat, ale uz sa chystam. Fakt! Co sa tyka dj-ov, neviem ake maju priezvisko, lebo sme sa predstavili menom. My sme uvodny tanec vyriesili originalne. Hudba zacne akoze sladak a asi po minute bude seria srandovnych tancov. Asi take nieco: http://www.svadbaonline.sk/video/svad... alebo http://www.svadbaonline.sk/video/svad... po polnoci chceme tancovat salsu, v popolnocnych satach to bude mozne. Uz sme zacali aj poctivo trenovat. Pre mojho valentinka mam na dnes vecer prekvapkanie. Objednala som stol v tej novej Pizzerii oproti Gymplu. Vraj je to tam pekne, v starom style a dam mu male ,,nieco". ;-)
Odpovedať
Ahojte baby....tak my ideme dnes večer tiež niekam sadnúť na večeru, ale keďže mám ja diétu, tak si dám len nejaký grécky šalát a bude...... Susulienka a kde máš svadbu ?
Odpovedať
Kikuška ozaj sú pekné fotky......aj konečne si si dala ty nejakú fotku ;-) ...Susulienka a kde si kúpila šatky?
Odpovedať
ahoj Jeinabe no ja som uz dostala vcera valentinsky darcek. Oznamil mi ze buducu sobotu odchadza pracovat do Nemecka. ;-(
Odpovedať
jeeej,tak to mi je luto spisiacka :-| Inak prajem vsetkym krasneho Valentina.Ja som dostala ruzicku a priletela mi svokra :-p Ale iba na tyzden,tak dufam,ze to rychlo zbehne ;-) Pozeram,ze sa vsetci vzrone pripravujete na svadbu,tak Vam drzim palce,aby Vam to vsetko klaplo a hlavne nech Vam nepri,tak ako nam :-D Kikuska,ste na tych fotkach zlatucky :-)
Odpovedať
Spišiačka tak to mi je veľmi ľúto, aj môj mal ísť, na jednej strane som rada, že nešiel, ale na druhej ti aspoň zarobí....a na dlho ide? Aj ja som dostala ružičku...... ;-) ...tak to nejako vydrž s tou svokrou.... ;-)
Odpovedať
ja som tiez dostala ruzicku :-) Milujem ruze. Inak je to des,ze dnes musia byt pary od seba ,aby si nieco zarobili.Ja som rada,ze sme s manzelom spolu.Nasi boli tiez jeden cas takto od seba a mama bola sama s mojimi bratmi a bolo to pre nu velmi tazke. :-|
Odpovedať
Jeinabe no vobec neviem na aku dobu ide a ani po akej dobe pride aspon trosku domov pozriet... :-S
Odpovedať
no moj manzel chodi na tyzdnovky a poviem vam je to pre mna tazke..teraz bol na marodke..tyzden aj pol a zvykla som si velmi ze je doma a uz sa hrozim ako to budem prezivat ked odide...otras..., ale zvyknem si co ine mi ostava nie? no ja som dostala na valentina nove kachlicky do kuchyne.. :-D ´ mame take medovo zlte ale take tmavsie.ladia so stenou stenu mam teiz mfedovo zltu ale trosku svetlejsiu..a linku sme dali robit ceresnu s vanilkou tak dufam ze to bude ok..ze to bude pekne... tesim sa na nu..bude ju robit asi dva tyzdne.. ;-) kupili sme aj koberac lebo mame parkety a zatial ich nemenime tak sme kupili na celu izbu ..casom vymenime aj tei a dame podlahu..a koberec taky pekny oranzovy..stenu mame v obyvke teiz medovo zltu.. bude to vyzerat dobre.. a viete co trosku nei som spokojna s farbou v spalni..chcela som oranzovu a nakoniec vysla taka ako cerveny grep..nie je to skarede ale chcela som trosku inu..a do detskej sme si dali taku zelenu..ked tei farby uplne vyschli..tak to vyzera super.. no trochu som odbocila od temy.. marc..tak to obdivujem robit take srandovne kreacie...to musite byt dobry tanecnici..ja neviem ci by som zvladla takto tancovat.inak aj ta pani v tej dokrutke bola podarene..myslim ta nevesta.ô dakujem za pochvaliu..ja som spokojna..trochu ma mrzi ze sme sa netvarili trochu inak ale bola taka kosa ze sa to ani nedalo xi xi jani..fotku som si chcela dat stale som zabudla to som cela ja.. :-) no tak sa majte, idem este trochu k bakalrke nieco poopravovat.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
marc1...super napad,velmi som sa na tom pobavila ale chce to odhodlanie a dobrych tanecnikov...drzim palce aby vam to vyslo... :-D spisiacke zelam vela trpezlivosti a sily to vydrzat bez snubenca...je to velka skuska pred svadbou do zivota...
Odpovedať
No spišiačka tak ani ja ti nezávidím........... Kikuška a kde ste kupovali tie kachličky do kuchyne? No tú linku budeš mať prekrásnu......a na sedačku ste už boli pozerať?
Odpovedať
Jeinabe no ved teraz niet co zavidiet. Ale mozno sa potom budeme mat lepsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?