Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Zofi, daju sa pozriet aj vyskusat v tom Poluse ... nase vysli 7500 ... inac neviem ako v SNV ale tu v Zlokove mali len damsku obrucku na skusanie ... haluz saty si isto nekupuj teraz, aj po plesovej sezone budu vypredaje ... 8-) nam treba ist tiez na vychod, ale snazim sa to tak nejako rozumne rozdelit, ze do svadby pojdeme len 2x ..(dufam)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my musime ist lebo nam treba dat auto spravit pred stk a aj sa tesim, autom sme raz-dva doma ;-) uvidim, pojdem do toho PP pozriet, a najprv ste objednali a tak ste mohli ist pozriet ci ako?
Odpovedať
kocky..zajtra budem mat dvd a aj fotky... x-) tak som zveeeeeeedaaaavaaaaaaaa... co to bude. to bude sraaanda... my dvaja v priamom prenose xi xi :-) inak asi to poznate ale predsa: Nezabudli ste, ze nevesta ma mat na sebe nieco stare, nieco nove, nieco zapozicane, nieco modre a nieco darovane? Preco? Stara vec jej ma pripominat , s cim sa luci. Nova vec je symbolom noveho zivota Zapozicana jej pripomina priatelstvo, ktore treba udrziavat A modry podvazok, pretoze vraj modra farba je symbolom vernosti Darovane je symbol hojnosti a zdravia
Odpovedať
Ako si to pekne napísala Kikuška..........to koľko vecí mám dať ešte na seba? :-p ...nooo modrý podväzok tak akurát mám....... ;-)
Odpovedať
no nie je to take hrozne.. xi xi modry podvazok zapozicane saty svadobne nova vec kupis si bizu alebo topanky nieco stare budes mat na sebe urcite aj ked si neviem spomenut ze co :-) darovane.. ked ti niekto nieco kupi ..mozno drahy topanky xi xi
Odpovedať
ja som mala modry a darovany podvazok od svagriny, pozicane saty, novu bizu, spodne pradlo, stare silonky kupila som ich asi dva mesaice pred svadbou ale brala som ich ako stare.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si vybrali v tej predajni v Poluse a potom som len nahodou pozerala na nete a nasla som vyrobcu ... tak sme nakoniec nezobrali tie z obchodu (15,5 sa mi zdalo dost) ale sme si objednali cez net ale sak v PP je kopec Zlatnictiev ... urcite vyberiete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasan, aj mamka ma nejaku znamu, tak urcite nieco vymyslime :-) Joj, dnes je tak skarede pocasie vonku :-((
Odpovedať
Viky tak potom okamžite nám napíš ako si spokojná s DVD a fotkami.....a potom nezabudni urobiť fotoalbum, aby sme sa mohli popozerať..... ;-)
Odpovedať
soooom nadmieru spokojna.. :-) fakt pekne dvd... dostali sme 3 originalky, potom jedno DVD s fotkami a jedno DVD s fotkami ale je tam hudba..a som max. spokojna vybral aj super pesnicky.. k tomu proste paarada..sednout si na zada ... a cist knizku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kikuska a koho si mala kameramana?
Odpovedať
Kikuška tak sa teším s tebou, že si spokojná.....jahody myslím, že Kikuška mala Poradu, ale nie som si istá.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kikuska uz mas fotky? :-D my mame hrozne video a surovy material nam nedal,lebo ho vymazal ]-( Tak z toho ,co teraz mame a este ,co si tocil nas irsky znamy si ideme sami zostrihat nase svadobne video.Nech to aspon trochu vyzera :-D :-| Drahy je bez prace,tak ma teraz koooopec casu.Ja len dufam,ze nezamestatny nebude dlho,lebo je doma tri dni a uz je nervozny.ALe zase na druhej strane sa mu necudujem... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som pocula na Poradu len nadavky a nespokojnost... Naposledy moj kamarat, ten sa zenil v septembri a volal mi aby som v ziadnom pripade nevolala Poradu lebo video bola jedna katastrofa, tak som od neho upustila...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som videla dost zle video od neho ... myslim, ze oni su nejaki 2 spolu co kameruju a to kameroval ten druhy ... ale katastrofa, pouzival rovnake zabery, o nicom zvuk, atd. teraz som pozerala kamoskine, mali Quelle z KK a to bolo celkom fajn ...
Odpovedať
Profilova fotka
No kamosovi bol priamo Porada a nic moc... My sme dostali odporucanie na jedneho pana z Iliasoviec , este mam ist za nim a ma nam ukazat nejake ukazky, tak uvidime :) Joj, poradte mi, co mam robit lebo sa tak nudim, uz ani neviem co mam pozerat na nete :(
Odpovedať
Dievcata predstavte si ze dnes sme boli na fare a farar nas odmietol 15.8. zosobasit. Lebo je to sviatok cirkevny a vraj sa to v SMIZIANSKEJ fare neda. Volali sme do mesta a tam sa to da. Ide ma porazit z tej institucie. Stat by ju mal naozaj zrusit. Som neskutocne rozculena. V jednej fare sa to neda a v druhej da.... Co vy nato? Nie je tento stat v demokracii???
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka ... cirkev je cirkev ... maju vlastne pravidla ... hlavna vec ze su plateni z nasich dani. .. inac ja tento postoj nechapem ... niezeby boli radi, ze sa ludia chcu brat este v kostoloch, ale robia este obstrukcie ...
Odpovedať
mirka no ved prave. Mam pocit ze nie len cirkev ma vlastne pravidla ale este aj kazda farnost ma ine. Farar nam povedal ked sme znova sli sa pytat preco nemozu v smizanoch ked mozu v meste, ze mame ist do mesta ked s tym farar nema problem. Ale ze aj tak budem este potrebovat povolenie z farnosti pod ktoru patrim... tak dufam ze este aj s tym budu problemy...
Odpovedať
spisiacka - mozno v Smizanoch maju ine pravidla, kedze to su palotini (ved az na jedneho su vsetci Poliaci) a povolenie ma doniest len jeden zo snubencov, neviem, ci ste obaja Smizancania alebo nie ... mne dali povolenie bez reci, chcela som krstny list a hned mi dali aj povolenie, iba sa opytali, ci mam uz vybaveny sobas inde
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam sobas na urade a mam to bez problemov, mam sa stresovat a rozculovat? Nie, babatko je dolezitejsie a tak sme to vyriesili svadbou na radnici, aj tam su pekne svadby bez zbytocnych stresov :-D
Odpovedať
spisiacka..stat nema s cirkvou nic a cirkev sa neda zrusit xi xi.. cirkev si aj ty..vsetci ludia a krestania..no ono clovek sa asi musi podriadit, nic sa neda robit..mozno aj na radnici maju svoje previdla ako sa co robi a sobasi takze tak..myslim ze je sviatok nanebovsstupenia Panny Marie a je to dost velky cirkevny sviatok..a mozne je aj to ....poliaci su v tomto prisnejsi ako my slovaci..oni su velky narodovci a silne veriaci narod, tak sa necuduj..ale vsade mas ine zvyky ktore su normalne..napr. v taliansku ta nepustia do kostola ked mas odhalene nohy alebo kratku suknu , kratasi jasom si musela stale davat dlhe rifle..ked som chcela ist dnu..proste asi je to o ucte..a tak..ale ked sa ti podarilo inde tak sa nerozculuj, mne to tiez nepomohlo takze som sa musela tiez ukludnit.takze tak. drzkajte sa nestrsujte inak ja uz mam vymalovane... treba mi dopisovat bakalarku asi uz len tri styri starny a potom uz len uvod, zaver a ostatne hluposti... bojim s atiez ze to nestihnem ale dufam ze to bude ok..papa
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa tak drzim palecky s tou pracou, urcite to stihnes ;-)
Odpovedať
my sme mali kameramana zo SNV a videla som jeho robotu,ale bolo to nejake tie rocky dozadu a za ten cas sa velmi pokazil. No co uz.Riziko vybavovania svadby na dialku.Keby som bola doma,tak by som si mozno viac pozistovala.Verim,ze manzel to upravi nejakymi efektami a da lepsie pesnicky,tak to bude lepsie ;-) Inak ja mam s fary v SNV tiez nie velmi dobru skusenost.Nam v january povedali,ze ak chceme sobas s omsou musime mat vlastneho knaza.A ked som v septembry hlasila ,ze budeme mat vlastneho knaza,tak sa ma pytali ze preco??? :-D
Odpovedať
Ahojte baby.....spišiačka tak to som normálne prekvapená, asi by ma porazilo.....hej počula som, že tí poliaci sú oveľa prísnejší a majú svoje kritériá..........aj moja kámoška minulého roka išla krstiť a nechceli jej dať jej krstný list, tak sa rozčúlila.....potom po to išla jej babka.......... Zmrzlinka a nám doslova núkal sobáš s omšou a nič sa nevyjadril, žeby sme mali mať známeho kňaza....a ja tých niektorých farárov nechápem........... :-x
Odpovedať
Mám novú tému :-) Akú pesničku si dávate ako prvý tanec. Ja by som chcela niečo svižnejšie no neviem čo :-(
Odpovedať
mne to bolo nejak jedno,ale prekvapilo ma to.Ja som chcela ,aby nas sobasil niekto koho poznam.Takze som si tak,ci tak zhanala knaza. :-D
Odpovedať
Ahojte baby Videla som Poradovu robotu. Poviem Vám- nic moc.Obraz roztrasený,samé zrno a tanečné kolá nezostrihané.Kto vie koľko za to zobral :-| . Kamoška mala v 1.2009 na svadbe nejakého kameramana z Tomašoviec alebo Letanoviec.Neviem presne.
Odpovedať
kocika:mne robil BUCKO a som velmi spokojna... a oni ze vraj robia spolu s tym Poradom, je to asi fakt vec nazoru alebo ako sa komu podari a tak... a netreba zabudat na to ze je to svadba a nie americky film... xi xi :-D kolko ludi tolko chuti... myslim ze kazdy si nakoniec vyberei tak ako bude je mu pasovat... a vyhovovat a ako sam uzna za vhodne a najma ako ho pusti penazenka nie?
Odpovedať
a este co sa tyka nic..dali mi tri cd-original, vyvolali foto, foto na cd a jedno foto s hudbou..no neviem. ja som max. spokojna kamoska mala jedneho a dal im len jedno cd, ani im fotky nevyvolal..no neviem... a to zrno na obraze tak to mali ist reklamovat lebo si neviem predstavit ze by mi zrnilo cd..bucko mi hned povedal ze ked by bola nejaka chyba tak treba hned prist a oni sa na to pozru a opravia... tak fakt neviem...ze co..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?