Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Baby nemá niektorá Vás tel. kontak do svadobného salónu Christin? Chcem tam zavolať a objednať sa na skúšku šiat no na nete ho neviem najsť... Dikes.
Odpovedať
Viky ďakujem za info, takže chápem to tak, že keby som sa tam chcela ísť fotiť, tak musím zaplatiť 650sk.to je aj dosť nie? Keď sa chcem fotiť iba vonku.................No dnes som mala denku, ale už som tu, to vieš, že ja tu musím vždy pozireť aspoň nachvíľu čo nové..... Spišiačka a kde si sa rozhodla pre tie šatky?ja nechápem tú z jasmin, veď to si odplaší všetky nevesty, keď sa tak bude ochotne správať, no ale to je už jej vec.......a ako si sa cítila pri skúšaní šiat? To aj mne ukázala 2 šaty, ktoré mi aj obliekla a to bolo všetko.................Moja švagrina mala šaty z karin a ona si musela odkúpiť závoj...ja platím 690sk za požičanie, čo sa mi zdá dosť, ale čo už............no veď tá svadba dostane človeka na mizinu a ešte keď ti začnú v salóne ukazovať tie krásne veci, hneď by si všetko chcela, len to aj niečo stojí.....ale kúpila som všetko v tom salóne a mám svätý pokoj, nemusím zháňať, nemám ani na to čas...........ešte musím vymyslieť čo s oznamkami......a už si bola za farárom?Tak dúfam, že si vyberieš nejaké šatky a budeš s nimi spokojná.......... ;-)
Odpovedať
Jeninabe no nie este som nebola na fare. Moj drahy rozmysla ze odide do nemecka tak ak sa tak rozhodne budem musiet ist cim skor aby sme nejako tie nauky stihli. Lebo neviem kedy sa potom najblizsie uvidime. No je to este len tak v uvahach. Uvidim ako sa rozhodne. Pri skusani som mala skvely pocit. Mala som na sebe az pat siat. Co som vobec nemyslela ze az tolko budem mat na vyber. Skusala som aj take s tymi spadnutymi ramienkami ale vadilo mi to dost pri pohybe ruk. Myslim ale ze uz som si vybrala saty a pojdem zajtra zaplatit zalohu a v pripade ze si vyberiem nieco ine este neskor nebude problem to zmenit. Treba mi ich trosku rozsirit ale ak bude fungovat dieta aj nadalej tak mozno ani nebude treba. Zavoje tam predava ale su fakt pekne. Cenu som si nevsimla ale mama hovorila ze tam boli ceny od 200 do 600 Sk. Videla som aj zavoje v Izabel ale zdali sa mi take polamane a nie velmi biele. V Karin ma krasne biele zavoje. Ale bizu do vlasov sa mi vidi dost draha 500sk a to len za vypozicanie. Osatne doplnky su zadarmo. A saty vyjdu do 7000 sk a teba kolko?
Odpovedať
no jani ..my sme platili 500 za to ze sme sa fotili dnu..v parku asi 250,-sk takze tak. sa mi zdalo ze to je..skus ist do muzera a opytat sa oni ti povedia najlepsie info :-) a co si mala depku?a z coho?
Odpovedať
baby a co za alkohol kupujete??alebo ste kupovali??
Odpovedať
Spišiačka takže šatky budeš mať z karin? A videla si už aj novú kolekciu? No ja som dala za šatky 10000sk + závoj 690sk.........no a ako si dnes dopadla? Už si si ich zarezervovala? Aj ja ešte chcem schudnúť, mne su dobré, ale schudnutie im len prospeje.........čo sa týka závojov tak mne ukázala k mojim šatkám 2ks nové a tie boli veľmi pekné a bielučké.......tebe možno k šatkám vybrala niečo iné............. Kikuška nie DEPKU ale DENKU akože odpracovaná 12-tka v práci ;-) , daj pokoj s depkami, tie ešte zatiaľ nemám :-D ..........drahý sa ale nechce ísť tam fotiť, že zbytočná strata času........ja som sa chcela pofotiť v meste, fotograf nám vravel, že pri našej fontáne v parku sú nádherné fotky, a ešte som chcela sa fotiť v prírode pri flóre........len aby bolo pekne, keď nebue tak sme skončili..............ale všímam si, že väčšina tunajších sa chodí fotiť na dardanely, tak neviem.uvažujem nadtým........... Adka no my chceme kúpiť Nikolaus vodku, Fernet, víno a Nikolaus tie sladké (asi tú ríbezľovú) a to bude všetko...a ty si nad čím uvažovala?
Odpovedať
Mirkabend: poznam jednu pani zi Smizian, ktora pecie vyborne domacke kolace, vola sa Spakova, ale ona asi nebyva na Tatranskej.
Odpovedať
to jeinabe: tak urcite budeme mat slivovicu a fernet citrus a este vino, ale neviem ci aj biele aj cervene alebo len biele postaci.
Odpovedať
Jeinabe no este som nezaplatila dnes idem. Este jej maju prist jedny saty take na mna tak mi potom zavola aby som sa prisla na ne pozriet a pripadne mozem potom este zmenit da sa v pohode. Tak uvidime.
Odpovedať
ahoj Jeinabe...tak uz mas aj ty saticky zajednane ...kolko ta vyjde pozicanie satiek?
Odpovedať
no kocky dala som do bazaru biele cizmy co som kupila a dnes sa mi ozval aky mlady chalan tak dufam ze sa mi podari ich predat, lebo ja ich fakt nebuem nosit..je to dost vysoky opatok na mna.. :-D
Odpovedať
tak a uz mam saty zajednane... konecne toho som sa najviac obavala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcera som mala 2OO dni do svadby dnes je uz prva jednotka... hmm ako to leti... ked bolo 365 dni prislo mi to este daleko a dnes uz 199 waw.
Odpovedať
cas leti..napisala som ti ip aj mail.. :-) spisiacka
Odpovedať
Ahoj Maruška hej mám už šatky.....už som to dnes písala, šatky ma výjdu 10000sk + závoj 690sk....... ;-) Spišiačka tak blahoželám k výberu...aspoň už s tým máme pokoj...poslala som ti IP Viky keď budem mať čas, tak ti napíšem IP, zachvíľu idem do práce....tak sa mi nechceeeeeeeeeeeee......... Prajem vám pekný večer...............
Odpovedať
ahojte kocky..ako sa mate?ja sa ucim na skusku a vobecc sa mi nechce..ja sa uz velmi tesim ked budeme konecne byvat v nasom byte..uz sa to blizi.boze clovek si spravi ako chce, ide kde chce,, uvari si, napecie, uprace kedy a ako chce a nikto mu do toho nekeca..tesim sa... :-) :-) :-)
Odpovedať
kikuska tak to mas pravdu je to uplne iny pocit.... byt si panom... ;-)
Odpovedať
Ahojte baby.....Aj ja som dnes akurát presne to rozprávala, že už chcem byť vo svojom byte, už sa strašne teším..........že nikto sa mi nebude do ničoho starať....čo si urobím, to mám.....
Odpovedať
Dievčatá kde kupujete obleky pre svoje polovičky?
Odpovedať
No ja som rozmýšľala, že oblek kúpime u nás v SNV v tom obchode ako je reštaurácia Na streche........nemajú tam až také drahé obleky a je tam aj pekný výber, boli sme tam pozrieť........... ;-) a ak tam nie, tak potom neviem kam pôjdeme.........ale nechystáme sa tak skoro kúpiť oblek, pretože ešte dovtedy priberie :-D :-D :-D
Odpovedať
Mi sa snažíme chudnúť tak aj oni by mohli keď už bude oblek kúpený :-D Aj ja sa tam plánujem ísť pozrieť.. To ma napadlo ako prvé, chcela som však ďalšie info.
Odpovedať
No ja som už drahého donútila na brušáky, lebo mu rastie brucho.............. ;-)
Odpovedať
Jainabe môžem sa ťa opýtať či sa mi oplatí ísť do toho nového svadobného salónu na Kollárskej (myslím, že tak sa volá ta ulica) - oproti starému nástupišťu , v bytovke myslím. Čítala som, že si tam bola. Ja som si ešte stále nevybrala šaty ;-(
Odpovedať
ahojte kocky..moj drahy mal oblek z popradu z toho obchodneho domu v strede mesta sasanka alebo tak nejako..dole je obuv a pizzeria a hore je velky obchod s oblecenim a oblekmi..a oblek nas nevysiel vobec draho.a bol pekny..
Odpovedať
ahojky adusa24..aj ty mas svadbu v Levocaku? ;-)
Odpovedať
Adusa napíšem ti IP...... ;-)
Odpovedať
Jeinabe uz si bola na flore? Ci az poobede idete?
Odpovedať
caute baby!Vidim,ze sa tu vo velkom planuje a pripravuje ;-) My sme u svokrovcov.V sobotu letime do Dublinu a ja sa uz tesime,lebo svokry mam uz plne zuby :-S Dajte si pozor,ked budete kupovat svadobne albumy.Tie lacnejsie stoja za .... :-D My sme si kupili sice dobry,ale kupovali sme este svokrovcom a idem ho zajtra vratit a kupit iny ]-(
Odpovedať
Ahoj spišiačka...tak dnes sme boli zajednať tú sálu, všimla som si, že nás tam bolo asi 3 páry.....dali sme jej 200eur s tým, že je v tom výzdoba a predstav si, že ostatok je len za sálu, žiadne odratávanie z jedla...to je za elektrinu, za personál a pod..............ja som to aj vtedy tak pochopila, len som si nebola istá a potom som sa teba opýtala, a ty si povedala, že to odrátajú, tak preto som si myslela, že ja som to asi zle pochopila....takže tak..........vravela nám, že 2 týždne pred svadbou musí vedieť koľko nás presne bude.....ináč nám povedala, že menu by malo byť v priemere 600sk, že to sa potom už dohodneme...že nám aj pomôže vybrať výhodne a tak....a že prípitok a káva je povinná a ostatok si môžeme aj doniesť....a malinovky, pálenku a také už si môžeme doniesť v piatok, aby sme sa tam nemuseli trepať ešte v sobotu ráno..... Dnes sme boli zajednať aj koláče.......takže zoznam sa nám kráti a kráti..............A ty sa kedy chystáš? Zmrzlinka takže si na dovolenke hej?No to ti verím, že už sa tešíš späť :-D A ináč čo máš nové?
Odpovedať
Jeinabe no toto ked sa dozvie svokra myslim ze mi zrusi celu svadbu... toto jej ani povedat nemozem... mam pocit ze som v r..i no tak to sa tesim co bude az nato svokra pride. Si ma teraz vobec nepotesila... neviem ale ja som to vzdy tak pochopila ze to je len zaloha a ze ju odrataju. A kedze tam robi aj jeho sestra tak aj ona mi to tak povedala... teraz naozaj neviem neviem Ja sa tam ani nechystam kedze to zobrala do ruk svokra a ja uz o tom vsetkom nemam ziadne informacie. Co ona vybavuje ja vobec neviem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?