Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
myslim ze v kazdom salone maju saty na vysoke nevesty..chod do ivety...tam maju jedny pekne saty..ma ich aj na bilborde vonku..a su velmi pekne... chcela som ich len ich musela na mne rozsirovat...a musela by osm cakat az do 3januara a to som sa bala toko cakat..takze tak..ale boli teiz krasne.
Odpovedať
Jani,tak Ti drzim palce pri skuske svadobnych siat.Je to super pocit a hlavne sa nenechaj znechutit niektorymi blbymi predavackami. Ja uz mam po volne,zajtra musim ist do roboty :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mirka: ano aj v SNV je ale tam je so zameranim na romsku komunitu a ja ja mam cistu soc. pracu- poradenstvo... tak ste dobre urobili ze ste kupili ten bytik... a muza mas z vychodu?
Odpovedať
Profilova fotka
Jahody: hej, spoluziaka z gymla :-D neviem, ci ho poznas, je Levocan ...dali sme sa dokopy az na vyske. Baby drzim palce pri skusani siat ... ja by som asi na to nemala nervy a nakoniec by som si asi nevedela vybrat, ako sa poznam ... vlastne som ziadne okrem tych mojich este neskusala ... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa s mojim zoznamila leto po mature a odvtedy sme spolu, cize uz to bude v auguste 9 rokov co sme spolu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak my mame sobas presne na 7,5 rocne vyrocie :-) idu tie roky ... ani sa nezda btw vsimnite si tie ksichty a postoje predavaciek, ked baby skusaju saty a nahodou maju aj personal v zabere ... sama sranda ... kurnik dnes mam o 3 skusku a zobrala som si dovolenku, ze sa do toho este pozriem ... a co robim od rana? ... sedim na nete, riesim veci z roboty a pozeram albumy na mojasvadba.sk ta skuska dnes bude vyzerat ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, spravis, ja si koli PN-ke musim dve skusky odlozit... snad ich potom spravim ... a tvoj nastavajuci kde pracuje? moj robi v zabazpecovacej firme, alarmy atd. u bohatych zakaznikov :-D teraz robia u Pociatka. Inak, kolko ste dali za ten bytik?
Odpovedať
no kocky ja som taka ista..mam zaklady vvc uplne od veci skuska.jahody mozno si mala alebo budes mat..zaklady vedecko vyskumnej cinnosti..a este nic neviem..teiz kukam telku a sedim na nete...z centra, na moja svadba a napopak ako blbec..xi xi no a skusku mam v sobotu tak hadam sa este daco naucim..lebo uz nevladzem..som vycerpana zo svadby..uz mam asi 11skusok za sebou nevladzem ani zit..potrebujem oddych.. jani ako si dopadla..daj vediet..som zvedava ako ti sedeli saticky a dufam ze si sa aj pofotila..please.. :-)
Odpovedať
Ahojte.....no som normálne unavená, bolia ma kríže....bola som v tom salóne na východe, ale všetko mi bolo krátke...tam som bola asi 1,5hod....potom sme išli do salónu Izabel, bola som tam normálne 3 hodiny, zbehlo to ako voda, má úplne nové šatičky, všetky mi na podiv sadli, nevedela som sa rozhodnúť......A ja že mi treba číslo 40 a zmestila som sa do 36.......... Skúšala som asi 5 šiat, potom som to zúžila na 3 a nakoniec som sa rozhodovala medzi 2 šatkami....sú prekrásne obe....... Ale rozhodla som sa a v piatok si ich pôjdem asi zarezervovať....možno ešte skočím tam vyššie na zimnej strane (neviem čo to za salón), ale tie čo som si vybrala, tak sa mi páčia.......bola tam aj jedna pani a ona mi ešte pomohla, keď som sa rozhodovala medzi tými dvoma............len neviem či mám mať závoj, alebo nie...niekto povie, že je to nepraktické, keď pri tanci ťa každý za neho ťahá....ale ja som vždy chcela závoj..... kikuška nepoteším ťa, ale foto nemám, pretože som doma zabudla už pripravený foťák, ale všimla som si, že ona tam mala zákaz fotenia..............
Odpovedať
No vidím, že tu máme všetky také dlhé vzťahy........my budeme mať v septembri 7 rokov aj 9 mesiacov..... Baby koľko máte ináč rokov?
Odpovedať
A ešte niečo, dnes sme boli konečne za tým farárom, také to tam bolo čudné.........a hneď jeho prvá veta, že keď máme všetko, tak by sme mohli mať s omšou....a my sme chceli bez...a teraz nám to bolo také blbé mu povedať,že nie, tak potom sme sa ešte nedohodli na tom, on na to potom pozabudol............. ;-) Ale konečne to máme za sebou, ale taký prísny sa nám zdal.......
Odpovedať
Jani,dajte si s omsou.Je to krajsie.A neboj rychlo to zbehne ;-) ALebo sa Ti zdala nasa osma dlha?Mne to rychlo utieklo. Takze uz mas vybrate saticky?Ja som jednoznacne za zavoj.Ty si vysoka,bude to pekne vyzerat. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hej šak potom sme aj uvažovali, že aj možno s omšou, neviem, ale nečakala som to keďže vo veľkom kostole sa svadby s omšou pomaly ani nerobia, keď je ich veľa.............Hej chcela by som závoj, len ide o to, že bude musieť byť zvrchu, pretože ja budem mať také polorozpustené vzadu nejako spletené vlasy, že žiadna "čuba", lebo tú si nemôžem dovoliť...........
Odpovedať
no to ja som si mohla dovolit aj tri "cuby" aj tak by ol drahy vyssi :-D :-D :-D A s tou omsou to je tazke,ked nevies kto Ta bude sobasit.Ked tam ma byt nejaky hundros,tak asi by som aj ja brala bez omse.Inak neviem,ci si pamatas,ale u mna cital prve citanie moj brat a druhe jeho priatelka a nas Janik cital prosby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa baby pridavam opat k debate skusku si asi zopakujem ,... dufam vsak ze nie tak skoro ... nejako mi tie financie nejdu 8-( neviem, ci tam nie je paralela s ozajstnym zivotom, ze vela minam alebo co :-D Martin pracuje v Slovnafte, na oddeleni nakupu investicii ... my sme take kancelarske krisy obaja :-S byt sme este vystihli, ked tu este neboli az tak premrstene ceny ... za 2,6 (sice 30 rocny barak, ale zatepleny, okna, rekonstruovany ... celkom v pohode) Jeinabe tak gratulujem k uspesnemu vyjazdu, vidis, ze maju saty aj na tvoju vysku - hned ma clovek lepsi pocit, ked si moze aj vybrat, nie aj my sme velmi nechceli omsu, ale kvoli tomu, ze mame vsetky sviatosti a rodicia by to asi neprezili, sme si dali aj omsu, sak to hadam nejak prezijeme ...aj tak sa hovori, ze su nevesty v nejakom deliriu, mozno to ubehne rychlo. Ja by som si baby chcela dat taky hladky uzol dolu a nad neho upevnit zavoj...len este uvidim,ci to bude mat z coho kadernicka uviazat (pre istotu som si kupila nejake clip-in pricesky)
Odpovedať
mne sa to s omsou velmi paci a aj na nasej svadbe sa mi to velmi pacilo.Tiez sa mi paci ked citaju citanie zenich a nevesta.Ale ja som nechcela,lebo som vedela,ze budem vystresovana a drahy by to po slovensky neprecital.Aj tu manzelsku prisahu skomolil ako sa dalo....jeinabe je toho svedkom..... :-D :-D :-D Ale bol zlaty a vsetci ho na videu zrali ;-) A hlavne ja x-)
Odpovedať
ahojte..jani zmrzlinka vy sa poznate??xi xi no dajte si s omsou..ja sice nemam dobru sponienku na knaza a drahy je uz na mna nastvany ze to uz nemam tolko rozoberat...ale poveim vam..s omsou je to krajsie..ja som mala teraz v januari a vydrzali sme to..ale ked budete mat s omsou tak budete mat v malom kostole a to je take utulne krajsie ako velky kostol..ja by osm si dala s omsou a nelutujem nic aj ked bola zima brrr no k tym citaniam mne ich citala kamoska..ono poviem vam..nie je dobre sa velm angazovat v takych veciach sami, radsej treba povedrit nikoho kto ma v tom prax, nema tremu alebo to nechat na ministrantov lebo neviete ci nebudete mat tremu a ako by ste to zvladli..ja som nemala tremu vobec neviem preco asi som si vsetku tremu a stres prezila pred tym..ale nikdy neveite ako to bude s vami na obrade.. co sa tyka prisahy poznate moj nazor..lutujem ze sme si nemoho citat..ale ked ste velke tremistky radsej si povedzte len bereim a slubujem..lebo od tremy mozte vsetko popliect.. ono sa to nezda ale je to velky napor svadba a obrad atd..no musite sa poznat..co vsetko zvladnete a co vobec neodporucam je nesenie darov obetnych, iba ked vam ich neikto prinesie ako sme chceli my..lebo sa mozete smyknut, moze sa hocico stat..no stresy..tolko moj nazor a postrehy... ale kazdy si musi urobit podla seba..ako uzna za vhodne.. no poviem vam obrad prejde a zabava bude do rana..xi xi a mne kazdy povedal ze sa im veeelmi pacil nas obrad a tei drobne zalezitosti co sa mne zdaju obrovske si nikto nevsimol..takze tak jani kde je ten izabel salon? super ze si si vybrala..
Odpovedať
hej pozname sa .Chodili sme spolu na strednu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby, ja sa tak nudim doma.neviem co so sebou... asi sa zcvoknem tu tak sama... mirka, to ste brali hypoteku?
Odpovedať
Profilova fotka
vykradli sme banku :) jasne na hypo, uviazali sme si na 20 rokov slucku na krk
Odpovedať
Profilova fotka
sestra zobrali na 30 rokov, kupili v petrzalke hned na zaciatku, dobra lokalita, vedla kostaol (ten novy) skolka, zakladna skola aj stredna pokope :D a dali zanho 1,7 takze oni to vystihle dost dobre... my sa prave rozhodujeme ako dalej, ci ostat alebo sa vratit je to tazke, ale lahsie rozhodovanie, kedze este nemame kupeny byt. V Smizanoch mame pozemok, takze mozno postavime domcek ale ta praca ma strasi, kde sa obaja zamestname... Teraz mi volala mamka, do vecera musim vybrat tortu, dnes objednali zakusky... no ja sa neviem rozhodnut, ked ich tu je milion....
Odpovedať
Profilova fotka
Jahody odkial mate kolace a kde si davas piect tortu?
Odpovedať
Baby a keď nechcem,aby niekto z mojej rodiny na omši čítal ? Urobia to miništranti? Ten salón je na zimnej strane v bráne ako je sklenárstvo..presne v tých dverách? Nebola si tam ešte? A taká veľmi milá sllečna tam robí, fakt straaašne zlatá..........
Odpovedať
Jeinabe,ak si necitate citania vy /snubenci/ alebo niekto z rodiny,automaticky to precitaju ministranti.... A ak sa bojis,aby vas nesobasil nejaky prisnejsi knaz,mozes si vybrat nejakeho ty,v tvojich ociach lepsieho,milsieho,...To mozes usudit,ked budute mat nauky...
Odpovedať
aasi viem ..nemaju tam nahodou ake dlhokanske zelene saty na prezlecenie?a robi tam taka blondyna.hej je velmi mila..no bola som tam a povodne som chcela od nich saty na prezlecenie...no mala tam pekne satky len mne boli kratke..a vacsinou tam ma korzetove saty..a mala tam jedny krasne s vleckou len neviem asi mi boli teiz kratke..kedze som vyssia ako ty.. a citania budu citat ministranti neboj.. :-D
Odpovedať
Hej hneď mi odporučila tie zelené šatky, ale ja už mám svoje zelené............a na prezlečenie chcem fialkové, ináč som tam skúšala aj také cyklánové a boli veľmi pekné, ale krátke a nesedeli mi... ale teraz som si uvedomila, že sa aj oplatí požičiať šaty a dokonca si ich môžeš aj od nej odkúpiť........
Odpovedať
no to som nevedela..ale tie zelene ma skrabali a nevedela somsi predstavit ze by som v nich mala byt v kuse po polnoci..ked ma skrabu
Odpovedať
jeinabe uz mas rezervovane saty?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka: kolace sa nam pecu v spisskom stvrtku, mamka chutnala a vravela, ze su vyborne a aj tortu my tam spravia podla fotky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v tej cukrarni Lucia? kamoska mala odtial ... a boli fakt vyborne! ale tortu mali len polystyrenovu atrapu, tiez odtial ... aj Martinova strana si da asi tam piect, ja si davam tortu piect k takej pani na Tatranskej v SMizanoch ... neviem ale ako sa vola, tiez by mala urobit podla foto a uz si vybrala ako bude vyzerat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?