Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
jeinabe... chi áno , až neskoro som si to pozrela, že sa jej to tak rýchlo blíži... :-N
Odpovedať
Ahoj jahody, tak tebe sa ozaj ten zoznam kráti......mirkabend rozmýšľam či som vôbec videla v Poľsku na trhu svadobné topánky, ale nezdá sa mi.................. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja si nepamatam, ci som tam nieco take videla ... neviem ... teraz koncom januara sa chystam kuknut na svadobny veltrh tu v BA a ak by som nic nezohnala, zaciatkom marca pojdeme urcite do Polska, ze by sa svadobne mamy obliekli a ked tam nic nebude, zoberiem si tie topky, od tej zenskej co si mi posielala kontakt ... uvidime, nejak mi to nesuri, kedze saty uz mam ... inac ohladom pierok, ja si budem robit pierka sama, nie je to take zlozite a 8 sk za kus je dost, na to, ze to pojde potom do kosa ... kde kupujete krabicky na vysluzky?
Odpovedať
v Polsku maju na trhu svadobne topanky a kvalita zavisi od toho , v ktorom stanku kupis a krabicky na vysluzky maju (nepamatam si nazov) pri rampach pri Zapade 1.,tam ako je ten autosalon ,tak vedla su domace potreby a tam sa opytajte Maju krabicky aj v supermarketoch,ale tie nie su velmi kvalitne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdruzena sa to vola ... musim tam zbehnut, ze ake a za kolko maju ... dalsia vec na vybavenie, ked budeme doma :-N
Odpovedať
nooooo ved som vedela,ze je to Zdruzena :-D :-D :-D Hej,maju viacej druhov a aj na zlavu ich ukecas :-N Je to des vybavovat to na dialku,co?Ja keby nie nasich,tak neviem ako by som to vsetko povybavovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na dialku, na dialku ... ale da sa to zvladat ... zoznam veci a skrtas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj mirka, kde je ten veltrh ? v inchebe? ja som tiez v BA tak by som skocila tiez :-) a v skalici sme boli v maxe.
Odpovedať
Profilova fotka
je to v PKO ... skus www.svadobnyveltrh.sk su tam aj info o vystavovateloch ...
Odpovedať
caute kocky.prisla som vas len pozdravit...ako sa drzite pozeram ze pripravy v plnom prude..ja som na matrike, na policii obciansky..ked tam pojdete tak si zoberte kolok za 4,50eur lebo to sa dava pri zmene.. ja som musela utekat na postu a potom opat na policiu, moj manza uz zuril ze co to je za birokracia hruza, tie behacky su najhorsie.. xi xi no a obciansky tak tam sedela jedna starka a bola taka pomala hruza..som zvedava aku budem mat fotku..lebo fotai uz tam.. :-| ;-) tak to je vsetko odo mna zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
Kikusa na toto sa tesim najviac :( na tu byrokraciu ... skoda, ze nie je nejaky centralny register, kde ti to vsetko zmenia ... jedine, co som rada, ze uz mame trvaly pobyt v BA, kebyze mame vybavovat v SNV, stalo by ma to aspon tyzden dovolenky ... tu sa da kopec veci vybavit skoro na pockanie ...ale aj tak 8-(
Odpovedať
no v podstate aj v snv..ti vybavia na pockanie..ale take ako obciansky ked zemis meno a trvaly pobyt tak asi nei..je to hruza.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby ja na novom obcianskom vyzeram ako keby som mala nastupit na vykon trestu :-D
Odpovedať
kikuska ako si zvykas na nove priezvisko a oslovovanie manzel/manzelka? :-D
Odpovedať
Ahojte baby aj my sme dnes boli na matrike vybavovať tú žiadosť na uzavretie manželstva.........no tak to bolo vypisovačiek a ešte k tomu sme vypisovali tú daň z nehnuteľnosti, takže dnes sme sa tam upísali...........a išli sme aj na faru, prišli sme 11.05hod a už sme tam nikoho nenašli, tak som mala nervy, už som to chcela mať za sebou.........a úradné hodiny mali do 11-ej............ Miška našla som tu fotky aj od našej spolužiačky Janky F............videla si? ;-)
Odpovedať
nieeeeee.idem kuknut.Nieco nove od nas z triedy?Napisem IP,ked budem trochu pri zmysloch.Momentalne som hotova z prace a tesim sa na dva dni volna :-)
Odpovedať
Jani,nenasla som ju.Kedy mala svadbu? :-(
Odpovedať
Daj si podľa autora, pošlem do IP.........
Odpovedať
diky,uz to mam ;-)
Odpovedať
no ja si zvykam ok...je to fajn pocit..mam ale pocit hi hi, ze sa mame nejako viac radi, ani sa nehadame kvoli hluptiam..hoci je sa niekedy nastvem pre somariny.. ako dnes drahy hucal pri tom vybavovani a mna to rozculilo.ale nikdy to netrva dlho..nejako ho mam vaic rada asi si namyslam alebo co ale nejako to citim.. no a mam aj vaic povinnosti..bol doma tak som musela varit... vcera v nedelu kuraci perkelt s haluskami a dnes som varila bravcove na stajeresky skospb ale dala som tam huby namiesto kelu a zeleru a s ryzou ..tak sme sa obzrali.takze asi len to sa zmenilo ze musim viac varit...prideme domov a hor sa do kuchyne..takze tak..xi xi
Odpovedať
no a som zvedava ako ja dopadnem na obciansjkom, povedala mi ze ani sa nemozem usmiat.no tak budem vyzerat ako vrah..no ale trochu mi podrastili vlasy..tak som si dala ich do copu a ofinu na bok..aj kajo povedal ze je to ok..tak uvidime aka bude fotka.. :-| ani mi ju neukazala tak bude prekvapko a budem cakat na sms kedy si mam ist po obciansky.caute..
Odpovedať
jeeeeeeej,tak to u nas viacej vari manzel.V tom som darebak ;-)
Odpovedať
Ja som povedala, že teraz mám diétu, tak nemôžem ani variť............lebo by som musela ochutnávať........ale zase môj aj navarí........a keď varím ja, že nei mamka, tak on mi hneď pribehne pomôcť.....Kikuška ináč viem si predstaviť ten pocit, aký máš teraz, my sme to tak pociťovali po dovolenke, zase sa niečo v nás prebudilo, hoci sa máme radi, ináč by sme spolu ani neboli, ale zase sa čosi ozvalo..........tak som zvedavá po svadbe.......... Miška a ty vlastne ako sa máš? Ja som teraz v práci, bože kde to ešte do rána :-|
Odpovedať
Zmrzlinka a ty si mala na flóre všetky stoličky oblečené, alebo nie? A koľko ťa vyšlo menu?
Odpovedať
kikuska a ako teraz byvate?Ste vo svojom?Ci u rodicoch? Jani,mam sa tak,ze v sobotu letime na tyzden ku svokrovcom a v aprili na tyzden zase ku nasim.V case Tvojej svadby budeme na svadobnej ceste :-D Takze uz sa neviem dockat. Inak je tu dost problem s pracou.Takze to nasi irsky zamestnavatelie zacinaju vyuzivat. Drahy hlada lepsi job uz pol roka a je to tu uplne bez sance.Ja robim stale v hotely.Ide to tam dole vodou.Same intrigy a stale vascie poziadavky na nas-zamestnancov.Sice zarobim,ale narobim sa ako debil.Vracat sa nechceme ,lebo uz ked sme sa na to dali,tak to chceme dotiahnut dokonca.Takze este nieco posporime a vratime sa.Do Ciech :-D Inak chceli sme si doniest suvenir zo svadonej cesty-male miminko v brusku,ale rozhodli sme sa pockat.Situacia je taka,ze mozeme ostat kazdy den bez roboty a ak by sa kvoli tomu vracali,tak aj bez mimina to bude tazke. Myslim,ze mame este s mimcom cas.Akurat neviem ako to vydrzim :-D ;-)
Odpovedať
A kam sa chystáte na dovolenku?My tiež chceme ísť....Marek už zháňa, to je jeho hobby, lebo vždy keď sme išli tak v januári sme vychytili zľavy a zaplatili aspoň polovicu, ale my vždy chodíme až v septembri....no toho roku som ho prehovorila, že pôjdeme na last minut...uvidíme ako to bude hlavne po finančnej stránke........a tiež sa plánujeme vrátiť 3..........no uvidíme, keď to človek musí myslieť teraz dopredu a všetko si poriadne premyslieť........
Odpovedať
letime 29.8. na dva tyzdne na Kanarske ostrovy konkretne na Lanzarote.Je to jedna z nasich dovoleniek snov a velmi sa tesime x-)
Odpovedať
Ci pánečku paráda....tam by som šla :-) ...tak to jednoznačne treba pracovať na bábätku, aspoň budete mať pamiatku :-D ....a koľko to výjde na 1 osobu?........a naviac by som asi šla do Dominikánskej republiky..............my ale chodíme do Grécka, stále niekam inam, a sme spokojní.......a aj cenovo je to super...........
Odpovedať
na 2 500 euro.Neviem kolko by to vyslo,keby sme leteli zo Slovenska,ale ked to pocitam na podmienky,co su tu ,tak to nie je drahe.je to na 14 dni a je v tom uz zapocitane vsetko.
Odpovedať
Tak to je podľa mňa super cena, to letíte z Írska? A máte v tom aj stravu?..........joj len ja sa bojím lietadla..........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?