Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
jahody, ja som teraz pozerala DVD od Quelle z KK ... celkom v pohode, spolupracuju s Marekom Hajskovskym - fotografom tiez z KK
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj mirka, nechodila si na gympel do levoce?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, chodila :) preco?
Odpovedať
Profilova fotka
na statny ... koncila som 2001 ... ale nosila som trosku iny uces ...trosku dost :) pozname sa ?
Odpovedať
Ahojte baby, práve dnes mi prišli svadobné topánočky a zatiaľ som s nimi spokojná....aj sa mi páčia......také šikovné sú....Kikuška a koľko ťa to vyšlo 1 pierko, aby som bola v obraze?............No aj ja som počula, že Otto Quelle z KK sú fakt dobrí...........a vraj chodia na svadbu až dvaja kameramani........ale neviem ako sú na tom cenovo....ale počula som na nich samé chvály.......... Kikuška no teraz keď už mám topánočky, tak môžem ísť pozerať na šatky...........pôjdem asi v pon, chcem obehnúť tie ostatné salóny, hoci ani nečakám, že niečo nájdem.........chcela by som ísť do toho PP, ale ani neviem,koľko tam je salónov a kde...........viem akurát o jednom.........baby neviete kde tam sú salóny?
Odpovedať
..ahoj skus si vyhladat temu..svadobne salony v Poprade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, pozname :-) ja som koncila 2000. Zofia zo smizian ak si pamatas, chodila som do triesy este s lenkou z pribinovej ulice... a kameramana uz mam vybaveneho, vybavila mamka nejakeho pana z Iliasoviec, vraj je velmi dobry... :-)
Odpovedať
..nevola sa nahodou ten kameraman Bartko..
Odpovedať
Jeinabe odkial mas topanky si objednavala? Ten otto quelle z KK beru za zakladnu verziu 9000 sk a za rozsirenu 12000 sk
Odpovedať
No objednávala som cez net od jednej pani..........objednáva to z poľskej firmy Witt.....
Odpovedať
..mohla by si my napisat stranku tej firmy...dakujem
Odpovedať
Ahojte. Ja mám kameramana p. Daniela Kristla z PP a v HD kvalite si uctuje 10 000. Posielal nám ukazky a s priatelom sa nám pacili. Tak sme si ho hned rezervovali. A v pohode sa s ním kecalo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jahody: Jezis ... tak to sa nielen z Gympla pozname, aj do skolky sme spolu chodili :-D :-D :-D som ta vobec nespoznala z tej foto...
Odpovedať
Maruška poslala som ti ju v IP :-)
Odpovedať
Adusa a nechcela si p. Grigera z LE?
Odpovedať
Griger bol jednou z možností, ktorú som zvažovala... no nakoniec sme sa s polovičkou zhodli na tom z Popradu. Jeho práca sa nám páčila o niečo viacej. A na p. Grigera som mala protichodné referencie...
Odpovedať
caute baby!Vidim,ze pripravy su v plnom prude.Len tak dalej... ;-) Drzim palce. Inak som nemala saty z trhu z Polska,ale zo salonu(Wiktoria) ]-( :-D A my sme mali na prvy tanec Tri oriesky pre Polpolusku a malo to obrovsky uspech.Niektory si aj poplakali.... :-|
Odpovedať
..ahojky zmrzlinka aj ja budem mat satky s Polska...
Odpovedať
ja som bola s mojimi velmi spokojna.Mna vysli na 10 000Sk.Boli v akcii.Inak som skusala aj za 16 000 a vysie ;-) Mas foto?A co vsetko si k tomu dostata?Ja spodnicku,rukavice,zavoj a korunku za polovicnu cenu :-D
Odpovedať
..nemam este foto lebo si idem prene az v maji lebo mi objednali moje ciselko....vyjdu ma 15 tisic ale je to celkom nova kolekcia a bol to salon v Nowom Targu ale nevolal sa Wiktoria ;-)
Odpovedať
baby nestraste s tym kameramanom...mne sa celkom pacili... videla som aj dvd od nich co robili viac svadbied a zdalo sa mi to dobre..moderne...neviem..ved uvidim...a s cim neboli spokojni ti ludia nevies??jahody?
Odpovedať
nuz co ..tak uz ich mam a uvidim ake bude to dvd...asi to je vec nazoru co ja uz viem.. :-|
Odpovedať
Kikusa ak myslíš pána Grigera tak sa zbytočne neznervózňuj. Moja sesternica ho na 6.6.2009 tiež má. A ona o ňom vravela samé chváli. Môj výber bol vážne len mojím subjektívnym názorom. A u mojej polovičky zavážilo najmä to, že ten pán z PP robí videa v HD kvalite. Neviem ako je v tomto ohlade na tom Griger.
Odpovedať
ahoj adusa:nie griger ale bucko a porada zo smizian..a mne sa ich dvd pacilo videla som viac, a aj ich pristup bol vyborny..niekto hovori chvaly na adams studio v levoci a ja som videla viac a praveze som bola sklamana, take nemoderne sa mi zdalo..a zasa nemam chut vysolit za dvd nekrestanske sumy ked aj tak je to vsetko velmi drahe..tak neviem..
Odpovedať
Kikuška aj ja som videla od Poradu DVD a mne sa páčili, podľa mňa sa nemáš čoho obávať.............. ;-) Už si oddýchnutá po svadbe? Kikuška a ešte si mi nepovedala, koľko ťa vyšlo to jedno pierko....na nete som našla pekné pierka a majú ich za 7sk/ks....tak chcem si porovnať....ďakujeeemmm
Odpovedať
Dievčatá a keď bude pršať kde sa chcete ísť fotiť?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak dnes som nakupila aj topanky aj spodne prado pod saty a vsetko v Skalici, musim povedat, ze som bola prekvapena ale mali tam uplne skvely vyber :-) takze zoznam veci sa nam skracuje. Este obrucky....
Odpovedať
ahoje kocice..no pierko ma vyslo okolo 6--8 sk..nebolo to az take drahe a boli pekne.. no dufam ze to dvd bude ok..
Odpovedať
ahojte kocky..nerobi niektora z vas v nejakej socialnej institucii??potrebujem potvrdenie z praxe... do kelu..
Odpovedať
Profilova fotka
Kikusa bohuzial nie ... to by ma asi neuzivilo :D Jahody kde si nakupovala v Skalici? obcas tam chodime za kamoskou, tak by som sa zbehla pozriet ... ja som totalne zufala z topanok ... nechcem dat za ne majland, kedze ich uz po svadobnom dni neobujem a na druhej strane nechcem nejake obycky ... schizo :-| nemate niekto skusenosti s kupovanim svadobnych topanok na trhu v Polsku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?