Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Jahody11 srdečne blahoželám, to je najkrajší dar aký môže byť, tak sa držte ;-) Spišiačka no práve dnes mám UH a jedla som špagety s maslom a kečupom...minule som si kupila polotovar kura na paprike, toto mám rada..........a máš celú knihu aj s receptami? Spišiačka a ty chceš návleky na všetky stoličky čo sa týka výzdoby?
Odpovedať
no aj ja mam dnes UH no s tymi rovnakymi nahodami snad ani nie je mozne.... No myslim si ze nebude potrebne navleky na vsetky stolicky, bola som na svadbe kde boli vsade a deti to hned stahali a teda nie len deti a to uz potom nevyzeralo dobre. No ano mam tu knihu teda taku len v pc
Odpovedať
No to je fakt sranda...tie náhody......ja už nechápem...........chcela by som niekedy ísť pozrieť ako vyzerá výzdoba s návlekmi a bez návlekov........keď tie návleky sú dosť drahé............A čo už máš toho kameramana? A už si bola na tej fare? :-|
Odpovedať
Spišiačka ináč viac o tejto diéte sa dočítaš v téme 90dňová diéta........daj domov....krása...a tam to nájdeš........tam sa vzájomne podporujeme, tak sa pridaj 8-)
Odpovedať
ahojte ...pozeram ze dieta sa dost rozmaha..gratulujem spisiacka k prvym zhodenym kg..ono tie prve dni ide z cloveka dole voda co ma v sebe a ono to pojde dobre uvidis..neboj sa do savadby budes stihla ako prutik, len treba vydrzat. podla mna ta dietka je velmi dobra... ja osm navleky nemala lebo su drahe a na korze mali pekne stolicky tak som ani nepotrebovala.. jahody gratulujem k babatku..super. neboj sa vsetko zvladnes... a ja uz mam po svadbe hi hi a aj by osm si to zopakovala ..tesim sa na video, na profi fotky a tak..caute..a vybavujte..spisiacka naboj sa este je skoro aby sa ozvali.. ale ked mas pochybnosti tak si zavolaj a budes spokojna...
Odpovedať
no kocky..dnes tu nie ste asi??hi hi
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, takze termin svadby sme zmenili na 25.4.09 este by som nemala mat take velke brusko. Obrad mame na Radnici a hostinu na druzstve v smizanoch, kedze mi tam pracuje sesternica. Inak este mi treba zacat zhanat topanocky a popolnocne saty. :-( A babatko by sa malo narodit niekedy koncom augusta.
Odpovedať
..ahojky jahody ..ja som tu dlho nebola a pozeram ze sa tu vela zmenilo...satky sii si vybrala v SNV..lebo ja som tam obehala vsetky salony a nic sa mi nepacilo... :-(
Odpovedať
Aj ja potvrdzujem, že tá diéta je úspešná, zatiaľ funguje............kikuška aj ja sa už veeeľmi teším na tvoje fotky.......kikuška keď stále tu tak neskoro chodíš......každý má už svoju hodinu a nejako sa tu míňame :-D Jahody tak to už máš svadbu zachvíľu........a už máš všetko vybavené a pripravené okrem šiat a topánok? A ty máš koho za kameramana a fotografa? No vitaj Maruška, čo si sa tak dlho neozvala? Maruška a bola si aj v PP? Lebo ja plánujem ísť aj tam........ja som zatiaľ bola iba v Karin a v Jasmine a tiež som ešte nenašla šatky na 100%.....síce v Jasmíne sa mi jedny veľmi páčili a v karin by sa tiež niečo našlo........ale ešte uvidíme....a bola si aj v tom novom na východe?
Odpovedať
..nie nebola som ...ale uz mam satky bola som v Polsku a tam som si vybrala...je tam uplne iny vyber ;-)
Odpovedať
To si bola tam ako zmrzlinka? A po koľko tam idú šatky?A aké si si kúpila?
Odpovedať
..nie ja som bola normale v znackovom salone nie na trhu....podla toho ake si vyberies ale mna vyjdu tak na 15 tisic plus doplnky dostanem k tomu gratis...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute ... Jahody11 na druzstve v Smizanoch maju sexi komunisticke obrazy na stenach a vselijake krajinky...tak bacha ked sa budete fotit ... jedna znama ich ma na kazdej fotke 8-) neskoro si to vsimli ... foto potom vyznieva jak z 80-tych rokov ;-) so sovietskym zvazom na vecne casy .... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no okrem siat, poharov, oznameni a sale na hostinu nemam nic lebo termin sme zmenili vcera koli mojmu babatku, takze pomaly zacinam vybavovat ale len cez telefon, kedze som na PN-ke :-( este, ze mam super maminku, ktora zamna vybehala skoro vsetko. inak viem ako to vyzera na druzstve, tam sa fotit nebudeme, ja by som chcela fotky y prirody ale uvidime co a ako. Kameramana ma ist vybavit mamka do Iliasoviec, fotografa zatial enmame. Este mi treba popolnocne saty, topanky, obrucky, oblek drahemu, no proste straasne vela.
Odpovedať
Tak to vám treba ešte toho dosť, ale ty sa len pekne šetri, všetko sa postupne vybaví :-) A blahoželám k bábätku, to je tá najkrajšia vec, čo existuje...........aj ja chcem fotky v prírode, nech sú živé a nie také umelé ako v ateliéry..........a šatky si si kde rezervovala? Maruška no šatky stáli aj dosť veľa, ale potom keď ich predáš, tak sa ti to vyrovná......veď keď si len vezmeme, že koľko peňazí dávame len za požičanie...............a sú tvoje, máš ich len ty a sú podľa tvojich predstáv.... 8-)
Odpovedať
Jeinabe no pridam sa tam k vam.
Odpovedať
Kikuska dakujem
Odpovedať
Baby a nad akou piesňou rozmýšľate na prvý mladomanželský tanec? :-)
Odpovedať
no ja este neviem ale chcem nieco bud slovenske alebo ceske
Odpovedať
Aj ja by som chcela niečo slovenské.....možno aj niečo od elánu
Odpovedať
no oni maju pekne pesnicky, uvazovala som ze aj Habera ma dobre veci
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam zo salona karin , tam som si vybrala aj pohare a oznamka, boli velmi mile lebo som menila datum svadby a bez problemov mi ho zmenili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie fotky som myslela, ked sa fotis s rodinou, hostami na svadbe ... aj ja nemam rada take tie atelierove ... ale co budete robit, ked bude prsat? kde sa pojdete fotit ... mne sa ani dardanely nepacia ... ja by som chcela z Neberte nam princeznu ... 3slova alebo Dvaja ... neviem co ma Ronet v jukeboxe :)
Odpovedať
no kocky..ja som mala od hapku a bilej .... Divam se divam a ty spis matne se leskne maly kriz, stoupa a klesa tvoje hrud a ja se pyytam buh jen sud buh jen sud.. kazdemu sa to pacilo a mne sa ta piesen stale vemlmi pacila, lebo mi vyzneiva tak ze ako keby sme si ju speivali navzajom..ako keby sa ma on pytal ze stane sa mu vsetko mozne ale ja pri nom zostanem.., .....co kdyz se tezce zadluzim, i ten kriz prodam co ja vim,kdyz mne me masky unavi stahnes mne k sobje do travy, do travy, a klidne zeknes hroznou lez na svoje leta hezkej ses pred sebou jeste vsechno mas, jestli to pro mne udelas...tak se ptam zde to udelas pro mne udelas mozno v nej najdete inspiraciu, je fakt krasna...pre takeho narocnejsieho posluchaca..a mozno ju aj poznate...inak sorry za tu moju cestinu ale chcela som vam ju pripomenut.. inak keby som mala svadbu v lete asi by sm sa fotila tiez niekde vonku..je to najlepsie..pa
Odpovedať
KIKUSA, blahozelam!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) konecne mozes trosku vydychnut. My sme sa v piatok zasnubili, v sobotu sme to zoficialnili pred rodinami. Boli stastni, moznon to aj tajne ocakavali. Takze bola dvojnasobna oslava. x-)
Odpovedať
no vidis marc, blahozelam, tak mozes byt stastna aj ty...myslim ze poznam tvojho priatala uz snubenca.. :-) , cez jednu kamosku. je to fajn chalan a myslim ze budes stastna... :-) vlastne vam vsetkym nastavajucim manzelkam prajem aby ste boli stastne... vyzera ako keby som bola vydata neviem kolko ale poviem vam ze manzelstvo ma nieco do seba je to o pocite..ten pocit ze ste uz niekoho manzelka, ze patri len vam, je neopisatelny..aspon ja to tak citim. mam pocti ze od kedy sme sa zobrali hi hi ani nie tyzden, ale citim, ze som objavila v sebe opat nejaky iny cit k nemu, co som necitila kym sme spolu len chodili..neviem, mozno nejaku vacsiu lasku, uctu, zodpovednosti jeden za durheho...tazsie sa to opisuje.a neviem ci ma chapete...co chcem povedat, asi nie....?? ono stale je to tak, ze ten pocit zodpovednosti jeden za druheho je uplne iny ked ste manzelia ako ked ste spolu chodili a aj to okolie vas inak berie. asi to robi ten magicky kruzok na prste.. hovori sa ze laska je vtaci let na nekonecnom nebi. a vtaci let je viac ako male stvorenie, ktore poletuje vo vetre, je viac ako kridla, ktorym sa snazi vietor polichotit... laska je to preco to vsetci robime a preco institucia ako manzelstvo vydrzala...nie..?hihi mam trochu basnickeho ducha... ale tak nejako to teraz citim..
Odpovedať
janus cau..nejako sa tu fakt miname ale vacsinou sa dostanem na net vecer az.. uz si bola pozerat saty??ja som si s nimi uzila stres ale to chodienie po salonoch ma bavilo..a kazdemu sa pacili moje saty tak som bola nakoniec rada ze som sa rozhodla pre tie a nei pre tie z jasminu...vsetko zle je na nieco dobre... boze zvysilo sa mi asi 25 pierok zo svadby..hi hi..
Odpovedať
Profilova fotka
najprv som chcela aby svadba bola uplne super ale teraz uz vidim, ze to nieje az take dolezite, budem rada, ked mi doktor dovoli vobec tancovat. Inak, neporadili by ste mi nejakeho fotografa? uz je najvyssi cas zacat ho zhanat :-S
Odpovedať
ja ti poradim len toho co som mala..kameraman a foto v jednom a bola to firma p. bucka v smizanoch.kameraman p. spirek alebo tak nejako..taky risavy..no bol strasne zlaty clovek a sprijemnil nam celu svadbu...naozaj mozem len odporucit..firmu maju na pajdusaka46 v smizanoch
Odpovedať
Profilova fotka
ano viem, na nich mam zle referencie, vela ludi sa stazovalo, ze nerobia dobre... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?