Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ahojte baby..neviete v ktorom kadernictve v snv maju cierne pricesky?
Odpovedať
Ahojte baby....spišiačka tak už by bolo načase, aby si si niekoho zarezervovala........... :-. kikuška(Viky :-) ) a ty chceš mať príčesok? Aj tá kolegyňa čo som ti ju spomínala mala príčesok a super sa trafila do farby, ani nebolo vidieť rozdiel, hoci je pravda, že mala dlhšie vlasy............. ;-)
Odpovedať
je pravda ez neviem co s vlasmi...idem 30.teho na skusku..jani pisala som ti IP
Odpovedať
Jeinabe no viem ze by bolo len sa mi nejako do toho vsetkeho nechce...
Odpovedať
caute nevesty!!!! to kikusa100: chodim na PFUK v Blave a nacestujem sa ako blazon. Na januar mi ostali uz chvalabohu iba 3 skusky, ale 2 z nich su tie najstrasnejsie. Planujem vo februari, po skuskach, zacat sa obzerat po nejakych satkach, aspon si mapovat ponuku v SNV, plus co dostanu nove. Moja sestra aj buduca nadejna svagrina mali saty zo salonu Iveta a obe boli velmi spokojne. Mozno nie je velky vyber,ale prave jedny konkretne mozu padnut do oka. Pojdem sa tam urcite pozriet. Ake mate skusenosti zo salonmi v KE? Nie su zbytocne predrazene? :-.
Odpovedať
myslim ze aj v kosiciach by si si vybrala..ako hovoris mozu ti padnut do oka.. mne sa pacili jedny v ivete..ale ze vraj na 3tieho ich mala jedna nevesta a ona by ich musela na mne rozsirovat a to som sa bala..presne tie co ma iveta na tom putaci v meste..skoda boli fakt pekne len hovorim ze mi ich musela rozsirovat a ona vtedy nemohla a ja som sa bala cakat.ved sa mozem cakat na poslednu chvilu tak som isla inde..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, cez sviatky sme boli na vychode a tam nemame internet, tak teraz docitavam debaty ... pridavam sa k chvalam na Dadu, aj ja sa k nej planujem objednat, chodievam k nej ked sme na vychode, inak robila vlasy kamoske na svadbu, mala sice len taky jednoduchy cop na bok, ale velmi dobre jej to spravila. ja som tiez zainvestovala do pricesku, lebo by som chcela mat uzol a nemam az take dlhe vlasy ... ale je to taky viacmenej len na zahustenie. Mala som ho uz na kamoskinej svadbe, cesala som sa sama a celkom v pohode to bolo ... aj ked si na tie klipy treba zvyknut ... s farbou som to poriesila jednoducho, kedze som objednavala cez net, potom ked dosiel som si trosku stmavila svoje a pasovalo 8-) do siat btw momentalne nevojdem .. kedze su obtahnute na bokoch, musim zhodit 2-3 cm ... clovek ma aspon motivaciu :)
Odpovedať
Ahojte baby, teraz cez sviatky ani nemám čas prísť na net, keď nejdem do práce, tak si ideme trošku zabežkovať, veď trošku športu nezaškodí, ale mám už toľko modrín z tých pádov že až až :-D :-D :-D ......mirkabend a kde má Dada to kaderníctvo? No to po sviatkoch asi budeme všetky chudnúť, ale aj ja by som rada niečo zhodila.......... A čo sa týka tých KE, tak zatiaľ som nič nepočula...ale veľmi sa mi tam nechce trepať, ja sa ešte keď tak spolieham na PP.....tak uvidíme............... ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá.....vidím, že akosi tu nikto nechodí....ja vám chcem len popriať ŠŤASTNÝ A HLAVNE SVADOBNÝ NOVÝ ROK A NECH TO ZVLÁDNEME HLAVNE BEZ STRESU A ČO NAJLEPŠIE..... :-D ....tak sa majte, uvidíme sa v roku 2009 8-)
Odpovedať
ahoj jein poslala som ti maila s mojim ucesom co budem mat..vcera som bola na skuske.. pf 2009 vsetttkyyyyyyyymmmm :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ak ja prajem vsetko dobre v novom roku!!! Dada ma to kadernictvo na letnej ulici tak trosku vzadu, az za Levocskou branou, je tam v brane aj nejaky nabytok alebo take nieco ...
Odpovedať
ahoj miri este si tudala som foto do albumu..kukni
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky..dala som foto do albumu z mojej skusky vlasov..mam kratke ale toto sa mi paci..take nieco som chcela..celenku asi nebudem mat lebo by mi to zdeformovalo vlasy..dam si bud nejake kvietky albo kvietok aelbo si dam len taky streiborny sprey.. nakonieco som isla k inej kadernicke..takej starsej pani..lebo moja isla na pohreb.. dufam ze taraz mi uz bude vsetko len vychadzat...ked som mala take problemy.
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, nedavaj si urcite celenku ... jeden kvietok a mas to super elegantne! btw tiez som nosila take kratke vlasy - asi 2-3roky a poviem ti, ze to nebolo jednoduche dat to do nejakeho tvaru ...
Odpovedať
no to hej..bala som sa ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
dopadlo to VYBORNE !!! :-D
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Vsetko dobre do Noveho roku 2009 nevesticky!!!! ;-)
Odpovedať
Prajem krasneho Silvestra a uspesny vstup do Noveho a pre nas aj svadobneho roku 2009 :-D
Odpovedať
cafte kocky..ako po silvestri??
Odpovedať
kikuska v poho vsetko v klude prebehlo. Chcela som sa ta opytat na meno toho kameramana zo smizian co si mi pisala kontakt. diky. Tak ako na svadbu vsetko pripravene? To kde ju mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, my sme tiez silvestrovali v pohode ... papučkovo :-) doma pred telkou
Odpovedať
mirka no tak asi najlepsie ;-)
Odpovedať
my sme mali tiez papucovy Silvester a bolo to super ;-) taky klud :-D
Odpovedať
vola sa bucko a byva na pajdusaka
Odpovedať
Ahojte baby......my sme dnes došli z chaty a bolo tiež super, aspoň sme sa dobre zabavili a aj trošku zrelaxovali..... Kikuška aj mne sa ten účes páči, fakt ti pristane...budeš pekná nevestička neboj sa...........už máš pred sebou len týždeň, ja ti držím palce,aby ti to všetko vyšlo podľa tvojich predstáv, aby už všetko išlo ako po masle....bože ako to rýchlo letí....akurát sme doma rozprávali, že sa ani nenazdáme a už tu bude aj september.......A aké sú tvoje pocity, že už je to za rohom ;-) ?
Odpovedať
Viky skús mi ešte poslať raz to oznamko, lebo mi to nechce otvoriť....dik
Odpovedať
dobre poslem ti este raz..neviem preco to tak blbne..ale niekedy blbne pc..asi... dakujem za pochvalu..dufam ze to bude ok. len chcem aby mi to este natupirovala aby mi to urobilo trochu vacsiu hlavu... a nech mi to vydrzi lebo teraz mi to az tak netupirovala a bojim sa aby mi to nespadlo...a hlavne jej musim povedat aby mi tie boky dobre natocila..lebo nemam dobre ked to mam rovne..takze tak. no je to za rohom a ked mam povedat pravdu mam stres, tremu ale nejako mi to este nedochadza..neviem kedy mi to dojde mozno az pred oltarom.. :-D ale uz sa tesim a chcem mat po tom..takze tak. idem ti jani poslat to oznamko..
Odpovedať
Caute baby, PF 2009, vsetko dobre do noveho roka, hlavne zdravie, stastie, lasku a nech nam to tento rok vyjde. September je sice este daleko, ale zbehne to , co nevidiet. Rodina este nevie, ze planujeme svadbu. Chystame sa im to oznamit v sobotu na oslave mojej 30.-tky akosi oficialne. Takze v sobotu budeme Kikusa oslavovat tak trosku spolu. Budem na teba mysliet a drzat ti palce. Nech ti vsetko vyjde, ako si zelas a uzi si svoj velky den, ved ho zazijes len raz v zivote.!!!!!! :-)
Odpovedať
Ahoj Viky tak včera večer ťa už opomínali v kostole, a len vás dvoch, takže asi máte v meste (v kostole) sami svadbu.........a mi prišlo aj smiešne, keď povedal, že ak by mal niekto prekážky tak nech sa ohlási na farskom úrade.... ;-) A ktorý farár vás bude sobášiť? Mohla si si vybrať? A ináč zase to oznamko mi prišlo prázdne, tak ja už neviem......... :-( Samozrejme, že budeme všetky myslieť na Kikušku a držať jej palce....a tebe marc vššeeeeeetkooooooo naaaajllleepppšiiieee k okrúhlym narodeninám........... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?