Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Jeinabe no takmer nic nemam nove. Robime este take dokoncovacky v byte. Chcela by som to do vianoc stihnut no neviem snad sa podari. Byt mame poloprazdny ale neverila by si ako sa da cokolvek stratit. Niekde som dala vianocne svetielka na stromcek a za nic ich neviem najst.... To tak ked este nieco nema miesto.
Odpovedať
Mirka to kde ti sili tie satky, ktori cinania? Su krasne.
Odpovedať
Spišiačka neuveríš ale aj u nás sa vždy niečo hľadá, potom je každý doma nervózny....... :-D a tiež sa nedávno u nás hľadali svetielka a keď sa našli, tak kým sa rozplietli tak už ani nesvietili, ale to naši nájdu také skrýše a potom to nenájdu.........a ty keď ešte máš poloprázdny byt tak už celkom nechápem :-D :-D :-D A čo také prerábate, šak máte už pekný byt..............
Odpovedať
mirka..krasne saty..budes kocka :-)
Odpovedať
no jein..uz som doma z nastreku...a poviem ti vyzeram ako cert...mam taky tmavy ksicht..az som sa sama seba zlakla..a zuby mi svietia nadaleko..este dober ze prsi, a je tma lebo by sa ma ludia zlakli, ze co to mam..no poviem vam, je to sranda..mam sa okupat az za 6hodin aj to len tak slabo osprchovat.. inak jani.no objednala som sa aj na nechty..ale necham si svoje dorast elbo mi rychlo rastu.a dam si ich natriet len gelom.lebo nechcem mat take gelove a bojim sa dat si tie jednorazovky aby mi nahodou neodpadli..tak uvidim..no a na nasrek som sa objednala az potom o siestej..ale musm jej fakt povedat nech mi tu tvar tak nestrieka lebo nemozem byt taka tmava...lebo budem vyzerat hrozne..
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka kocky :) objednavala som ich cez jednu babu cez internet ... je to uz celkom bezne, pri tych cenach pozicovneho + ked ma niekto atypicku postavu, lebo je to namieru je aj tu na fore taka tema ze asapbay a ini ... neviem co a tam pisu baby, co si objednavaju saty na mieru z Ciny
Odpovedať
kocky..kde robia kvalitne opalovanie nastrekom?v nasom okoli snv, pp, levoca atd..dakujem.
Odpovedať
Ahoj Kikuška, dobre som sa teraz zasmiala, že ako čert..... :-D , no vidíš, dobre, že si šla na skúšku.........no neviem, mne sa nezdá, žeby kolegyňa bola až taká čierna, preveže ona bola primerane opálená...........neviem možno si predsa mala skúsiť to solárka v ICB...a koľko ťa o stálo? A ten gél potom zíjde z nechtov, alebo ako to je?A na nechty si sa kde objednala?
Odpovedať
Maruška a ty ako pokračuješ? Už si sa dlho neozvala, už cestuješ domov? :-)
Odpovedať
Mirkabend a keby ti zle sedeli šatky,alebo by si nebola spokojná, tak môžeš ich ešte vrátiť, alebo ako to vlastne je?A ty si im poslala nejaký podklad aké šaty chceš?
Odpovedať
No Kikuška a dnes trpím samomluvou asi ja............ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, ja mam svadbu v auguste a surne hladam kvalitneho fotografa. Prosim poradte :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jani ja som tu chodila skoro cely den a nikto tu nebol :-) a teraz na vecer sa to rozbehlo.. z nechtov to vyjde...ja som objednana na jednu v piatok na nechty a nastrek si davam az potom ...takze zide lebo som sa pytala..nechty si davam robit k jednej pani vola sa beata a je velmi sikovna, ma salon na hviezdoslavovej ulici oproti klasu tam kde byvaju cigani..veis ta ulica a vedla je lekaren, vojdes do vchodu a tam je to... :-) no uvidim ako dopadnem s nastrekom..mozno pojdem aj do popradu.uvidim.
Odpovedať
Ahoj Mima, no kvalitný fotograf je aj ten pod levočskou bránou u nás v SNV, ale je vraj najdrahší a mne sa celkom pozdáva aj ten, čo má fotoslužbu v krištáli, vedľa ČSOB......... ;-) Ahhhha Kikuška tie nechty si mi už spomínala kam ideš, len moja hlava na to zabudla........ ;-)
Odpovedať
no neviem mne sa ten pod Levocskou branou zdal po prve strasne drahy,po druhe bol mi nesympaticky a tie fotky mal take normalne.Nic extra.A pocula som o nom,ze kazi atmosferu na svadbe tym,ze sa snazi zenicha a nevestu davat do urcitych poz.Ale chodte si s nim pokecat a uvidite.Pokec s nim bol pre mna fakt zazitok :-D
Odpovedať
jeinabe no dorabali sme skrinki a policky. Uz mame hotovo. Sme sikovni... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, dakujem za odpovede na kvalitneho fotografa, mozem si urobit dalsi tick, ze done :-) . Ja zijem uz 6-ty rok v Anglicku a tak mam naozaj problem najst perfektnu vizazistku a kadernicku na svadbu. Babky, prosim, prosim, prosim, poslite kontakty, fotky, referencie. Domov letim az v maji aj to iba na tyzden a potom az na svadbu a tak preto tak panikarim uz teraz :-S
Odpovedať
no tak ten pod tou levocskou branou je naozaj typek... :-) raz sme si u nich davali robit fotky a mala som take farby, ake moje oblecenie ani nemalo no nevidane.. :-S je strasne ukecany..raz ma zastavili ako som isla okolo nic a pytal sa ma ze co by som si pomyslela keby som videla taku fotku velku aku maju na stene oni..ved veite tu nevestu a to dieta...no a ja ze je to urcite fotosalon a potom mi hovoril nejake basnicky ze aku by si dal na stenu tam a tak no isiel mi na nervy..a ja som mu povedala ze by si mal dat taku nevtieravu, lebo to co mi horil bola totalna traposina..proste hruza...ale on uz je taky ma taku povahu a kto ma na to nervy tak ok.. ;-) :-)
Odpovedať
mima my sme mali fotografa z Plzne (muza mam od Plzne),takze Ti neporadim. kikusa my sme tam za nim boli ohladne svadby a pokusal sa nam vnutit svadobnu knihu a to sme mu este ani nepovedali,ze ho berieme.Rozpraval nam o tej knihe a ze sa da urobit aj za 10 000 a aj za 50 000 Sk a aj za 100 000Sk.A take somariny.No zazitok.Mne sa jeho fotky nepacia.Ma tu nejaka holka fotky zo Spisskeho hradu od neho.Tak ked najdem ten album,tak ho sem hodim.
Odpovedať
Ahojte baby, tak on je až taký hroznýýýýýýý? Moja kolegyňa ho mala a veľmi pekné fotky mala, ale zase je pravda, že také fotky urobí pomaly každý jeden...no tak ja už potom neviem.....môj brat mal fotogarfa z krištáľu, oni sa poznajú a tiež majú pekné fotky...........Mima tu je to väčšinou tak, že keď si zavoláš nejakého kameramana, tak on má aj fotografa, ale nemusí to tak byť...........
Odpovedať
Jeinabe ty uz mas kameramana? Alebo aspon nejake vyhladnuteho?
Odpovedať
Ahoj spišiačka no ja už mám Grigera z Levoče a ty nemáš ešte nikoho?
Odpovedať
Krásne sviatky Vianočné, veselé cesty polnočné, pod stromčekom veľký dar,na Silvestra pekný bál. Na tom bále ľahký krok,potom šťastný Nový rok! Vám praje Janka ;-)
Odpovedať
caute baby, vidim, ze sa tu opat prebera tema fotograf. My tiez hladame dobreho fotografa. Moj priatel je fotograf a foti aj svadby, ale jeho si predsa beriem. Ale ak hladate fotografa, skuste si pozriet jeho tvorbu na www.fotoroman.dphoto.com a posudte samy. Btw. konecne som sa dostala k foru, lebo minuly tyzden som mala tri skusky. Myslela som na teba Kikusa,ako sa ides po polnoci este ucit, lebo ja som vecer uz hotova. Kedy presne mas svadbu? :-)
Odpovedať
ahojte..no ja som taky nocny vtak..mne sa dobre uci vecer, lebo nikdy nestiham predvecerom... :-) sa ucit...tak nestiham... tak preto sa ucim. teraz este musim dopisovat bakalarku, aj ju celu prepisovat do noveho pc..tak mam nervy..a potom este mi treba jednu kapitolu.. a ty marc kde studujes???
Odpovedať
Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku. Stastne a vesele Vianoce buducim nevestickam zo srdca praje zmrzlinka s manzelom :-D
Odpovedať
krasne vianoce a pf2009 vam vsetkym prajem
Odpovedať
ahojte vsetkym prajem stastne a vesele vianoce. :-) :-D
Odpovedať
ahoj si este tu??
Odpovedať
jeinabe no nie este nemam nikoho. Nejako teraz nebolo casu na svadobne pripravy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?