Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ahoj Kikuška ja pracujem v NsP ako zdravotná sestra a ty kde to pracuješ, či študuješ? Už ti idem poslať ;-)
Odpovedať
Spišiačka niektorí si aj doma vyrábajú oznamka, ale neviem podľa mňa to vyjde narovnako, a treba mať na to asi nervy....Kikuška a nezabudni si už urobiť ten album, aby sme videli aj oznamka aj všetko ok?
Odpovedať
Jeinabe no tiez som si uz urobila zopar typov oznamok asi pat.... no ked to mas kde vytlacit zadarmo tak sa to da... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zapojim sa ku vam do debaty ked možem my sme si sami navrhli oznamka aj vytlačili lebo taky papier už kupite a nam povedali v tlačiarni že to tlačia na laserovej tl. a my taku mame my sme mali okolo 140 ludi a vysli nas tie oznamka na 300sk my sme mali take detičky na hojdačke skopirovali sme to z knihy ja tomu velmi nerozumiem ale da sa to v počitači upravit a tak
Odpovedať
tina a aky papier si kupovala nejaky ozdobny tlaceny alebo strieborny?
Odpovedať
No možno keď sa budem nudiť tak sa o nejaký výtvor pokusím........ ;-) Tina a ty si si kde požičiala šatky?
Odpovedať
Kikuška a už máš aj pierečka? Kde si kúpila a koľko ťa vyšli, lebo ja o cenách nemám ani poňatia...........no poháre sú dosť drahééééééééé :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby my sme si doma robili pierka. ved sa pozrite do albumu. vyslo ma to na nejakych 150 sk za stuhy a doma sme to potom sili... darceky pre hosti som mala z www.bonbonin.sk boli to biele srdiecka plnene vajecnym likerom a boli zabalene v zlatej krabicke. kus vysiel na 15 Sk. robia to v cokolaterii v poprade.. ja som nechcela medovniky lebo to je uz take otrepane.. a ako darceky pre hosti mi sestra usila take tasticky z bielej organzy a do vnutra som dala lupen z ruze a taku zelenu muslicku. a oznamka sme mali z internetu zo stranky www.svadbainak.sk
Odpovedať
kikusa - ten novy salon je na Zimnej ulici na poschodi zhruba,kde je Zlatokov. poskytuju kompletny servis okolo svadby a maju aj saty. :-)
Odpovedať
ahojte.. marc tak to je asi ten amadeus..no ta pani je velmi mila a ochotna..aj mi par krat volala ale nikdy nemali saty na mna a ja som uz nemala nervy cakat..takze som isla inde. jeine..pohariky maju aj lacnejsie..my sme si dali s menom lebo sme chceli pamiatku, ale su aj take klasicke..bez mena a tie stoja okolo 600-700 a teiz boli pekne... ja budem mat zeleno, oranzovu vyzdobu tak si dam aj take pierka..aj kyticu atd... kytica z ruzi..a neviem kolko vyjde..ale pierka pre hosti tie vyjdu asi na 6-7 sk..ratam... a pre rodicov, svedkov a zenicha..neviem..idem zajtra a poviem zajtra.. zajtra si ideme aj po obrucky..dali sme si vygrafirovat aj mena a ta pani povedala ze su velmi pekne..tak som zvedava..a ideme uz kupit aj alkohol aby sme mali pokoj..drahy si ide kupit oblek a aj topanky.. zajtra pofotim obrucky, a aj topanky..atd.. a idem dat aj to oznamko..aj ked mi to je take neprijemne lebo mam tam cele meno, adresu a vsetko..tak neviem ci si ho mam tam dat..je to predsa verejne forum...neveim som trochu paranodidne.. :-p ja si chcem spravit menovky...na nic ine nebudem mat cas..lebo mam svadbu za par dni a nic nestiham....
Odpovedať
Ahoj kikuška....bože ako sa to len zle počúva, že "za pár dní"...... :-. Tak dnes máš asi dosť namáhavý deň, tak dúfam, že ti všetko dobre dopadne a možno už aj dopadlo........Ja som chcela zeleno-zlatú, ale rozhodla som sa pre fialkovú.......no aj ja som nadtým uvažovala, že by som chcela menovky na stôl, lebo potom je poriadny zmätok...napr. keď sme s kámoškami boli raz na svadbe, tak sme nemali kde sadnúť a bolo to dosť trápne.......a aj na bratovej svadbe si napr. jedna rodinka z nevestinej svadby prisadli k nášmu stolu a potom nemali kde sedieť naši príbuzní.......bolo to celé trápne......... A čo sa týka oznamka, tak mi ho pošli len na meil, lebo asi ani ja by som tu nezverejňovala adresu a pod.....A dostala si môj meil? No ruže sú podľa mňa najlepšie, lebo aj pekne sa vysušia, hoci sa mi páčia aj iné kvety, ale tiež chcem ruže......
Odpovedať
Baby a som zabudla vám napísať, že ešte vraj jeden salón otvorili a to na východe ako boli kedysi potraviny Budúcnosť. To je na sídlisku, normálne v činžiaku.........musím si to ísť obkukať :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeinabe chod a daj potom vediet :-)
Odpovedať
ok poslem ti oznamko..a aj som pofotila obrucky tak ich dam este ak dnes stihnem do albumu aj topanky..dobre?? :-)
Odpovedať
kikuska uz mas album?
Odpovedať
ano no kuknite..dala som si tam obrucky...a este aj topanky...sice len jednu lebo dve mi nevosli..fotim so svojim fotakom a tam sa mi to neda zmensit na 700bajtov ako to ma byt. tak si kuknite
Odpovedať
obrucky mame z opacnej strany vygrafirovane mame tam meno svoje..on moja a naopak.... a este sme dnes boli kupovat oblek v poprade...v tej sasanke...alebo ako sa vola ten obchodak..inak odporucam..maju tam naj modu a kupili sme za 8500,- oblek najnovsia moda, nosia sa s dvoma gombikami, tamve s takymi pruzkami.. vyzera to dobre, a potom k tomu koselu 100 bavlna co sa nemusi zehlit a absorbuje pot, francuzsku kravatu, manzetove gombiky a este aj opasok nam dali 15 perc. zlavu..no proste moj drahy bol fesak..som rada..
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacke:ja som mala taky matny papier na oznamka jeinabe:ja som mala saty z jasminu a chcem vam povedat ze kikusa ma pravdu ja som tiez kupila pohare za 700 sk a jedna pani zo smizian mi napisala mená za 50 sk a este som vam chcela povedat ze my sme boli v marci v poprade bol tam svadobny veltrh skuste sa opytat v salone jasmine ta pani tam mala vtedy prehliadku svad.siat a tam sa daju niektore veci kupit aj lacnejsie
Odpovedať
Ahoj spišiačka včera večer cestou domov som nazrela do toho salónu len tak cez dvere, tak boli tam nejaké šaty a volá sa to Princess, niekedy tam skočím niečo poskúšať, keď budem mať čas, uvidíme čo je to zač... ;-) Kikuška tie topánočky sú krááásnee, fakt sa mi páčia.........aj obrúčky sú pekné, to kde ste si ich kúpili? Takže Kikuška vidím, že nákup sa vám vydaril........zaujímavé, že my môžeme ženíchov vidieť pred svadbou a oni nás nie....ale veď my ženy musíme zhodnotiť oblek, košeľu a pod, lebo ktovie ako by sa oni zladili.... :-D :-D :-D Baby a aké máte skúsenosti so salónmi na zimnej strane?Majú veľký výber šiat? Lebo ako pozerám každý tu spomína len jasmin alebo karin................
Odpovedať
Ahoj Jeinabe bola som v jednom Iveta sa vola a mala tam asi len 10 siat. Inak som nebola zatial nikde. Dufam ze v jasmine je ich o trosku viacej...
Odpovedať
ano v jasmine ma viac siat... asi preto kazdy spomna tie salony..lebo su to take najsilnejsie salony v snv..ostatne su len take male alebo nemaju pekne saty aelbo tak..ja na zimnej som si nic nevybrala, v ivete mala len jedny co sa mi pacili, ale 3-tieho mala nejaku svadbu a ma mna by ich musla rozsirovat a ja som sa bala ako to bude vyzerat..a nemala ani bolerko ani pekny kozustek, bola som sklamana..amedeus nemall dlhe saty na mna, a este je jeden na 61 zimnej a tam mali take starsie typy, a skoro nikde mi nesedel korzet..atd..tak som isla do karin az som skonicila v jasmine :-D aj ten salon princess moze byt super len boh vie ake saty tam maju..ved chodte mrknut... my sme obrucky kupili vedla spisanu v zlatnictve na zimnej, ale nie je to zlatokov..hned pri spisane..a celkom v pohode ta starsia pani vie dobre poradit..tak uvidime ako nam vydrzia...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme si pohare kupovali len take jednoduche na sampanske v Ikei za nejakych 250 Sk... su tam take biele ornamenty vpredu .. rozmyslali sme nad takymi paradnymi, ale co potom s nimi ... bude na ne padat prach v obyvackovej stene?
Odpovedať
mirka a davas si napohare aj nieco pisat?
Odpovedať
Neviete kto a kde v smizanoch pise na pohare?
Odpovedať
Ahojte baby aj my chceme len nejaké jednoduché poháre a asi si dáme napísať mená a dátum svadby, veď len keď si spomeniem na pohár zo Stužkovej, tak ako som ho do steny položila, tak som ho od Stužkovej ani nevidela....no akurát keď umývame poháre pred sviatkami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie spisiacka, nedavame si nic pisat ... nemame v byte ani taku vytrinku na ich vystavenie 8-) kedze sampus velmi nepijeme, oprasime na silvestra :) nema to pre mna nejaku pamiatkovu hodnotu ...
Odpovedať
my sme si sice kupili pohare v jasmine a dala som si napisat meno, ale nechcelo sa mi uz zhanat kto pise na pohar a tak, kedze mam svadbu v januari..a tie co tam mala bez mena mi nesedeli k vyzdobe a nepacili sa mi ruzicky na nich a pod. a teiz neviem co budem s poharmi robit..asi ich odlozim a budem ukazovat vnucatam ako starozitnost :-) raz a spominat... na stare mlade casy hah je pravda, ze na svadbe treba byt prakticky..lebo stoji hromadu penez a clovek potrebuje kazdy cent uz... :-D takze vam poviem, nepredrazujte ked nemusite...
Odpovedať
mirka... aj ja som tak vyriesila pohare :-D :-D :-D a myslim, ze na trhu je x krasnych poharov, kt su znackove a omnoho lacnejsie, nez tie s privlastkom "svadobne"... ;-)
Odpovedať
Áno Kikuška, ty už veľmi nemôžeš strácať čas hľadaním, ale my máme predsa ešte dosť času na rozmýšľanie...........ale budeš mať to prvá za sebou...... ;-) A bola som v tom obcode, kde si si kúpila topánočky, tak naozaj sú peknučké.......takže ty už len šetri a nekupuj ďalšie topánky, lebo fakt ich budeš po svadbe vyhadzovať......... :-D
Odpovedať
Dievčence a ešte sa vás chcem opýtať kedy chcete ísť na faru nahlásiť dátum svadby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?