Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky, ja som taka osamotena, pretoze mam svadbu 04.09. a nikto taku nezalozil, tak citam vase prispevky. mna uz chyta predsvadobny stres aj kvoli tomu, ze som v pondelok musela na rychlo menit saty a potom som si este objednavala tuto cez net topanky a nestastnou zhodou okolnosti mi prisli uplne ine s vyssim opätkom a teraz mam problem, saty su skratene na nizky opätok a ja neviem, kde zohnat topanky :-) ale s tym pocasim som aj ja pozerala, hoci mame svadbu v piatok, no v sobotu mame velku grilovacku na chate s kamaratmi a hrozne som sa bala, aby neprsalo, pretoze to bude vonku. tak verim, ze vsetko vyjde ako ma!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka, v deichmane si neskusala pozerat? neviem aku mas predstavu o sv.topankach ale kopec bab malo v albume topanocky z deichmanu, nie su moc vysoke, celkom pekne a cena bola super.. alebo baleriny..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko Jahodka, tak to znie ako originalna svadba..v piatok a potom grilovacka...to by som brala, len skoda, ze rodina by to neschvalila... urcite to bude super. Mne sa akurat dnes v noci snivalo, ze mi zrusili saty den pred svadbou a rychlo rychlo som hladala ine..to zly sen to bol, takze ty to mas aj v realite:) A pocasie naozaj vyzera super, len bude aj super teplo, tak sa tesim, ako bude v 70tich sukniach narvana...tancovat...pomooooc:)) Ale hlavne, ze nebude prsat, toho som sa najviac bala
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, babo, tak to ma mrziiiiiii, ale uvidis, ze sa ti to teraz vsetko nahrnie a vsetko poriesis....a potom svadobny den prebehne uplne bez problemov a bude najsamkrajsi na svete x-) a co s tou salou? uz mate inu?
Odpovedať
tak nevesticky, topanocky kupene v nexte, bola zlava a stali 20 eur, no nekup to :-) co na tom, ze mam snehobiele saty a topanky su jemne maslove, uz som nemala nervy s behanim :-) my sme s drahym vzdy snivali, ze v piatok obrad, vecera s rodicmi, surodencami, detmi a svedkami a v sobotu grilovacka s kamaratmi. taktko sa mozme naplno venovat aj jednej aj druhej skupine. samozrejme, ze su tu okolnosti, ktore nam to dovolili, pre draheho je to 2 svadba, uz mame svoj vek (ja 35, on 40 no sme niekedy ako pubertaci :-) ) mame spolu 9 rocne dieta a sme spolu 13 rokov... takze uz si mozme ciastocne postavit hlavu, aby to vyslo. najviac som sa bala tiez pocasia a teraz som presvedcena, ze budeme mat nadhernu sobotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krasotinky, vcera som patrala po pocasi na 5. sept. a SHU hlasi velmi teplo, az 30 stupnov ale bez dazda z a t i a l ... ak sa to nezmeni tak budu tiect kolace, ale aspon nezmokneme :-D
Odpovedať
no a dnes uz hlasia na 05.09. oblacno, dazd, teploty 21/25 stupnov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
do kelu!!!
Odpovedať
ja som tiez taka vytocena, vcera hlasia jasno 30 stupnov a dnes uplne inak... tomu nerozumiem, zeby sa tak rychlo menilo pocasie... nezostava nam nic ine len dufat, ze sa to este tiez dovtedy zmeni...
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja tomuto nechapem! som zvedava, co tam bude zajtra. inak skoro kazda sobota je fuj!
Odpovedať
Profilova fotka
No teeda..hned ako som si toto tu precitala, tak som sla na Meteoinfo a skoro som odpadla..vcera za 30 stupnov a dneska skoro o 10 menej...tym meteorologom tusim sibkaa...mne bude jedno ked bude aj 10 stupnov, hlavne nech neprsi, ked sa budeme fotit, potom uz mozu aj kamene padat:))))
Odpovedať
hmmm my mame mat v sobotu grilovacku pod holym nebom :-( teda sme na chate, je tam taka zasadacka, no vonku pekne pri zapade slniecka by bola uplne ina atmosfera... tak uz len zostava obratit sa na "vyssie mocnosti", aby to zariadili v nas prospech...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jo jo....ja vzyvam vyssie sily uz odkedy sme stanovili datum svadby:))) Tak dufam, ze moja namaha bude vyslysana:))) inak my to mame aj s kostolom blbe, lebo je taky maly, ze vinsovat sa da jedine vonku a nie je tam ziadna strecha...takze az bude naozaj liat som zvedava, kde sa postavime:( Ale ja si myslim, ze sa to este zmeni, akurat som minule citala na nete, ze mteorologovia si netrufaju predpovedat pocasie na viac ako tyzden dopredu, lebo su teraz velke klimaticke zmeny a pocasie sa meni z hodiny na hodinu...takze to celkom chapem a dufam, ze bude aspon obloha bez dazda...:)))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, dala si mi nadej, dakujem! jahodka, ja v kutiku duse fakt dufam, ze sa to trochu zmeni...
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ta teplota, co predpovedaju dnes kludne moze byt...len nech neprsi...ale na tom meteoinfe hlasili len obcasne prehanky, takze to neznamena, ze bude stale prsat:)))) chvalabohu....hlavne je, aby sme sa nepotili ...to sa budeme dost pred oltarom:))))) Aspon sa nebudeme lesknut na fotkach:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj babule, teraz verit tym predpovediam nema zmysel...pocasie sa meni neskutocne....takze neriesim...az 2-3 dni pred zacnem aj trosilinku verit :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj, babyyy, dnes idem na poslednu skusku siat do Pasarely...sa tesim ako male decko... dufam, ze saty aj zapnem, lebo minule to bolo len tak tak:))))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak to si riadne uzi... a neboj urcite ich zapnes... :) baby ja som bola dnes aj s jojom na predsvadobnej masage... juuuj to bola dobrotka... vrelo odporucam najst si tu polhodinku... hmmm... a hned potom (aby som nebola dlho v prijemnom opojeni) som si sadla na 2 a pol hodiny ku kozmeticke... jaaaaj to vam bola bolest... ale sak treba pre krasu nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mna caka kozmeticka v sobotu ...som zvedava ako pojdem odtial...asi budem vyzerat ako dostipana od vciel:)
Odpovedať
ja mam masaz zajednenu dva dni pred tym :) no nasli sme dve saly,ale enviem sa rozhodnut,bo: ta jedna je uuuuplne neskutocna,krasne prostredie,je to tam kraasne(nemame ece ponuku,az zajtra,bo prevadzkarka bola na dovoelnke),ale vyjde to asi dost draho. ale ta druha sala je tiez v poho,ale zvonku je taka osarpanaaaa :( ale zasa by nas to vyslo zhruba o 30-40 tisic lacnejsie.comu by ste dali prednost,bo ja sa neviem rozhodnuuuut.rozpravkovemu miestu alebo usetrenym peniazkom????
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to je tazke... asi... babo som si ista ze ako kolvek sa rozhodnes tvoj den bude carovny... a podla mna.. podla toho by som sa rozhodla asi ze ako ste na tom s financiami... pokial ste na niecom osetrili tak preco nie tu krajsiu?
Odpovedať
Profilova fotka
no babo, mas to tazke...teda neviem, v akej ste situacii, tak ak ti nebude luto tych minutych peniazkov, chodte do tej krajsej saly....ale ked si radsej potom doprajete poriadnu dovolenku a nebudete davat prednost uzasnej sale, ale takej...pohodovej, tak preco nie? ked sa to tam krasne vyzdobi, nie je o com...a nejde len o zjav saly, ale hlavne o to, ako sa ludia budu bavit... ja som v takej situacii, ze bych radsej usetrila a sla na krasne honeymoon a po navrate nepozerala na kazdu korunu :-N ale ako vravi zuzuz, ak mate nasetrene ... tak nie je o com ;-) dnes sme inak boli dohodnut fotenie na ranci pri konikoch, ma tam Janko zobral ako prekvapko x-) juuuj, ak by to vyslo, bolo by to skveleeeee, len musime cakat do zajtra, ze ako sa to vyvinie...masaz budeee, juch, v streduuuuu, tesiiiiim :))) a este sme dnes dokupili posledny alkohol, dohodli vsetko potrebne k cokofontane....a dokoncili zasadaci, akurat klikam menovky do pc :))) aaaa, saty oskusane, stale je to rovnako krasny pocit, ked ich mam na sebe, ako na zaciatku x-) :-N :-)
Odpovedať
tak dievcata, meteoinfo aj shmu nam dazd posunuli az na nedelu :-) huraaaa :-)
Odpovedať
Jupiiii tak to je super :-) Vcera sme mali aj my trosku stresi, som sa tesila, ze to budeme mat bez komplikacii ale ee..Volal nam kameraman, ze nemoze prist lebo ide na dovolenku...Super pristup..Este, ze mame zlateho fotografa ktory nam promtne dal cislo na kameramana a ten mal nastastie volno a vzal nas:) Tak dufam ze to dobre dopadne :) Inac uz tiez zacinam mat take divne sny, ze nestihame do kostola a podobne..A to som si nechecla pripustit ze to nejak prezivam :-D Juuj ako vam zavidim tie skusky siat uz teraz, aj ja by som uz chcela ale mam az na dalsiu stredu lebo moje satky idu von este tento vikend :-( tak dufam ze to vsetko dobre dopadne a nevesticka ich velmi neznici :)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, tak saty su vyskusane, ale vcera som odtial prisla smutna, lebo mi to cele tak divne upravili hore...vlecka je v pohode vypnuta, ale bude cierna ako slak, lebo sa mi sucha pozemi tak ci tak a navyse som saty nezapla, presne tak ako som to predpovedala...takze ma darmo vsetci presviedcaju ako som schudla a nepribrala...ja viem sama najlepsie ako to so mnou je...takze zo vcerajsej radosti bolo sklamanie...a na saty sa uprimne vobec netesim..estse uvidim vo stvrtok vecer, ked si pre ne pridem a poslednykrat ich vyskusam, tak uvidim ako ich dokoncili, lebo vcera to vyzeralo katastrofalne...asi tam zoberem aj mamu nech im dobre vynada, lebo ja uz na to nemam silu:(
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja teraz riesim namiesto svadby uver. Stala sa nam taka vec, ze sme chceli s priatelom vyplacat hypotekarny uver, aby sme si mohli zobrat v druhej banke za omnoho lepsich podmienok. Vsetko sme mali pripravene, ze ku dnu podpisania hypot. zmluvy sa uver vyplati bez poplatkov, chodila som do banky od maja len kvoli tomu a pracovnicka banky mi zakazdym povedala, ze den podpisania hypoteky je den, ked mozem uver vyplatit bez poplatku za predcasne splatenie. Tak sme vybavili vsetky papiere, v druhej banke je tiez vsetko vybavene... a zrazu mi pred dvoma dnami pracovnicka zavolala, ze jej je luto, ze spravila chybu, ze sme mali uver vyplatit v juni, ze vtedy by to bolo bez poplatku. Teraz od nas banka chce 15000 sk, t.j. 500 eur a este 3000 sk za zrusenie zmluvy - ale s tymto sme pocitali. Zacali sme to riesit a financny poradca povedal, ze je to pripad na presetrenie cez NBS alebo cez bank. ombudsmana. Pracovnicka len lamentuje, ze ju to mrzi, ale zaplatit to musime, inak nam nezrusia uver a my nemozeme zobrat uver v druhej banke. Takze namiesto krasnych svad. veci teraz riesim bankove zalezitosti. :-S Sorry, ze sa tu takto zalujem, ale ide ma od hnevu porazit a uz mi ani slzy nepomahaju... 15000 sk je pre nas brutalna suma a nechapem, preco mam platit za chybu pracovnicky ja. A este aj banka stoji na strane tej pracovnicky. Divne v case krizy, nemyslite?
Odpovedať
tak to ti verim, ja som presne mala tieto stresy v juni, tiez som mala jediny jeden den na to, aby vsetko prebehlo bez poplatku. nastastie to u mna dopadlo dobre, ale tiez som nespavala, ci sa to vsetko stihne a zosuladi tak, ako ma. inak nechapem, lebo ja tiez robim v banke a u nas, keby chybu spravila pracovnicka, tak by to banka zobrala na seba ako chybu v poradenstve a urcite by ste poplatok neplatili :-(
Odpovedať
Profilova fotka
HM, tak to ti nezavidim, Katika, ze teraz pred svadbou musis riesit taketo veci...uplne to chapem... a podla mna by ste ich mali zazalovat, viem, ze su to starosti navyse, ale vy predsa nebudete platit za chyby pracovnikov banky...tak pani nech to zaplati a nie vy... potom to tak vyzera, ked v bankach robia studenti, brigadnici alebo ludia, ktori tomu absolutne nerozumeju...:(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, to az taaaaak?? ach jaj, tak to ma mrziii, no dufam, ze to dopadne dobre a budes v tych satoch vyzerat ako princezna x-) chod tam pekne s mamou a neodidte dovtedy, kym tie saty na tebe nebudu sediet, ako uliate!!! :))) hmmm, hypoteka a banky...byrokracia na slaktrafenie :-( tiez sa mi nepaci, ze by ste mali za chybu pracovnicky pykat vy....drzum palce, nech to vyriesite v prospech vas ;-) naozaj skoda, ze prave takto pred svadbou to musite riesit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?