Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, aj ja ta vitam! aj ja som v zahranici, takze viem, ake je to nieco vybavovat. Ja sa chystam na Slovensko vo februari - vybrat saty, pozvat hosti na svadbu, pripravit oznamenia a stretnut sa so vsetkymi - kamera, foto, farar, ktorych som dohadovala na telefon alebo mail.... takze az vtedy zacne sok :-D inak, baby, zaskocili ste ma cenou za novu kolekciu. to akoze fakt 15 tis.? juj.... my si celu svadbu platime samy dvaja, takze preto tie ceny zvazujem a prehodnocujem....
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa dohodli s rodinou, ze sami si zaplatime oblecenie, oznamenia, kvety, obrucky, vyzdobu saly, svadobne auto, pohare a tak..ostatne chcu platit nasi rodicia na polovicu..ale aj tak to budu pre nas palky..vlastne uz teraz su..preto si objednavam veci uz teraz a postupne, aby sme mali aj co jest :-D takze tak, ale ked si to platite sami, tak to je fakt sila..pred dvomi tyzdnami som bola na svadbe, ktoru platil celu zenich a stalo ho to 180 tisic korun, co je na suma na odpadnutie..a to mali len necelych 50 ludi pozvanych..takze tam..a inak tie saty sa necuduj, daju sa pozicat aj do 10 tisic, ale aj tak vyzeraju..ja si idem buduci piatok rezervovat saty, ktore ma kompetne aj so zavojom, doplnkami, slnecnikom, vejarom a bolerkom vyjdu na 16 tisic, tak som celkom spokojna, lebo Nicole pyta aj 20000 za saty a nie su bohvieake, aj ked na obrazkoch vyzeraju uzasne..
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze je dobre, ze si rezervujes saty uz teraz, aspon budes mat pokoj. uz som tu citala na fore aj taky pripad, ze jedna holka mala rezervovane saty 3/4 roka pred svadbou. A ked ich bola skusat znova 4 dni pred svadbou, tak tam mali nejake ine, ktore jej padli do oka a nakoniec vzala tie druhe :-)))) tak to je sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute slecny :) ja len zdravim....aaa...to s tou dotycnou a satami je dobreeeeeee :-D
Odpovedať
ahote,ani neviete ako ja strasne lutujem,ze som si tie saty neobjednala a zavoj nekupila,ale zasa si hovorim,ze ak su mi tie saty sudene,tak ma pockaju.som sa bala,ze ked si ich objednam,ktovie ako budu vyzerat do septembra,pretoze ked som si ich skusala boli uplne novucke a nemozem vediet kolko nevesticiek ich bude mat do vtedy na sebe.inak s platenim som na tom podobne ako zuuzzu,hostinu vyplatia rodicia,nedalo sa ani diskutovat o niecom inom s nimi,takze mozme odlozit nejake peniazky na svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babo, aj ja ta tu vitam medzi nami :))) a tiez to mame s platenim podobne...rodicia platia hostinu, my ostatne veci, co chceme... takze uz mas skusanie za sebou? hmmm, sa maaaaaas :-) ...a mas pravdu, co sa ma stat, stane sa...a bud na teba tie satky pockaju...alebo najdes eeeeste krajsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja si myslim, ze ak tie salony chcu take vysoke ceny za pozicanie siat, tak by sa patrilo, aby sa o ne aj patricne starali..ja som tiez skusala uplne nove saty a ked tam pojdem, tak sa ich ppytam, ako je to spoziciavanim a s cistenim, aby som sa potom neprekvapila..na satach sa moze zaspinit vselico, ale myslim, ze kazda nevesta na ne dava pozor, ked vie, ze su pozicanie a nie kupovane..ved predsa nevesta zodpoveda zato, ze sa neroztrhaju alebo nejako zvlast velmi nezaspinia...viem, ze stat sa moze vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, no chvalabohu ja stými šatkami hádam taký problém nebudem mať- o jednu finančnú položku menej... mne ich ( ako som už spomínala) požičia kamarátka...no nejake si pojdem určíte vyskúšať... bábo vítam ta medzi nami.... čo sa týka toho platenia- aj u nás je to tak, že hostinu platia rodičia a ostatné si my platíme-teda závisí od nás kolko do toho investujeme, ale ja sa chystám už pomaličky, kupujem čo ma osloví...teraz sa chystám kupiť poháre a výzdobu do kostola... a už sa to trochu pohlo s tým našim nešťastným kameramanom... črtá sa nám jeden cez víkend by sme si mali pozrieť jeho diela a podla toho sa rozhodneme... inak už som si kúpila hrebienok na závoj- moja maminka mi ho vyrobí a strašne sa z toho vytešujem- že bude taký aký chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
cauteee... zuuzzu, no drzim palce, aby sa satkom az do 5.septembra nestalo vobec nic...a aby boli take kraaaasne, ake su aj dnes ;-) mne sa vam o tych satoch tuto noc normalne ze snivalo :)))) neviem presne co, tusim som ich skusala...a aj kreslila...a take blbiny...Mala by som si dat pauzu s hladanim a okukavanim na nete, inak ma z toho slahne :)) a kristi, no faaaajn, s tym kameramanom, my sme sa mali s DJom, ale ten to zas posunul, ze on ma hody na dedine, ci co to... :-| ja este s vyzdobou do kostola nebudem ponahlat...tusim tam maju vlastnu, musim sa spytat...a pohare...mi sestra povedala, ze nemam ponahlat, ze mam pockat do Vianoc...ktovie, co tym chcela povedat :-D a zavoj, hmmm...strasne tuzim po tom kraaaaasnom spanielskom...jaaaaj, ale ani ten nie je lacna zalezitost :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, my by sme si radi dali s drahym pod stromcek obrucky, ale dnes som to preratavala a akosi mi to z tej vyplaty nevychadza, kopec darcekov treba kupovat a v pondelok musim ist vyplatit sedacku, co sme kupili do obyvacky..no same palky, a v piatok idem tie saty zajednat a budem musiet dat 5000 korun zalohu..uf, ale ja tak som rada, lebo aspon budem mat vacsinu veci z krku a uz nam potom zostanu len obrucky, oznamenia, kvety zajednat a najst pre draheho nejaky pekny oblek a pre mna popolnocne saty
Odpovedať
Profilova fotka
ale je tych veci, cooo?? a vraj sa obrucky nemaju zaratavat do rozpoctu, pretoze su na cely zivot :))) ale na druhej strane su tiez jednou z najdrahsich veci...takze uz mate vybrane nejake? no veru, Vianoce sa bliiizia, vcelku sa tesim...len ako vzdy netusim, co kupim drahemu... :-N a na kvety uz mas aj nejake kvetinarstvo vytipovane?
Odpovedať
Profilova fotka
No, dam si robit kyticu v Boor arte, pri Lidli co je to kvetinarstvo pri Lincianskej..viazu tam uzasne kytice za normalne ceny, su ochotni a rychli..moja kamaratka si tam davala robit svadobnu kyticu a teraz jej davaju zlavy na vsetky kvety, co tam kupi :-D myslim, ze to je celkom fajn..obrucky uz mame vlastne vybrane, su v mojom albume, take s kamienkami okolo celych prstienkov..aj drahy chce taky kamienkovy..dame si ich vyrobit v zlatnictve Sara pod jednotou, zajtra sa tam chystame, lebo chceme vediet, kolko vazi to nase zlato a kolko nas to vlastne bude stat...ale ked som sa tam bola pytat, tak mi povedali, ze by to nemalo byt viac ako 10 000 korun..ale do tych vianoc neviem, ci to bude..jedine, ze to drahy zaplati... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahaaaaa, no vidis to, ja som ani nevedela, ze tam nejake take kvetinarstvo je, hehe:))) to mas super...aj mne sa paci taky ten "ludsky" pristup k zakaznikom... mne sa paci kvetinarstvo tu pri nas...za socialnou poistovnou...ak vies, ktore myslim, tiez tam krasne viazu...a cenovo...hmm, to este nemam zistene...ale su tam mile predavacky...tak asi zvolim ich...a mohli by aj mne potom dat nejaku zlavu na kvietky :)))) a obrucky vyzeraju pekne...my sme sa o nich este velmi nebavili, uvidime...ale urcite biele zlato, na tom sme sa zhodli :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Biele zlato je fajn, drahy je sice na zlte zlato, ale on vlastne nosi iba retiazku, povedal, ze nevie, ci si zvykne na prsten, lebo v zivote ziaden nemal na prste..a preto ideme zajtra do zlatnictva, zistit aj jeho velkost.. :-D ja som chcela este okrem svadobnej kytice a pierka objednavat aj take tie kvetinove naramky pre vsetko slobodne holky, ktore budu na svadbe a pre svadobne maminky som chcela take iste, len vacsie, povodne som chcela kyticky, ale ked budu obe usmoklene a budu drzat este svoje kabelky a kytice pre nas, tak im na dalsie uz nezostane volna ruka, tak si myslim, ze naramky budu najlepsie..no a este do kostola potom chcem objednat nieco na oltar a k obetnym darom kyticu a hadam aj staci, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:))))) staci, staci :-D teda co sa u mna kvetov tyka, tiez som zatial rozmyslala, ze urcite budem potrebovat okrem svad.kyticky a pierka tiez dake kyticky pre mamy...pre slobodne este neviem...tiez sa mi pacia tie naramky...mozno pre hlavnu druzicku, ak bude:))) a dalej na vyzdobu do saly ikebanu a kvety do vaz...a do kostola este daco, ak bude vobec treba...a mozno aj na auto...ak sa rozhodnem pre tu vyzdobu, ktora sa mi aktualne paci :))) to su polepene kvety na aute...vyzera to haluzne...len sa bojim, ze ked ich budeme potom odlepovat, pojde s tym aj farba :)))) a ani moj teda nie je zvyknuty nosit prsten, si chlapci zlati hoooold budu musiet zvyknut, no :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam do saly nakupene umele kvety a budem si z nich vytvarat ikebany, este potrebujem dajake sviecky pokupit a pozhanat polystyren na tie ikebanky..na auto pojde stuha a medvedici..a do kostola si to tiez musim nieco odlozit z tej vyzdoby, na lavice a kvety chcem zive do kostola..ale na hostinu nie, lebo si myslim, ze v tom teple co bude v sale, budu zachvilu zvadnute a to nebude pekne vyzerat..a navyse tie umele potom zuzitkuje mama na dusicky, ked bude robit vence na cintorin..to vies, fialova farba je taka pohrebna :-D ako moja mama skonstatovala..som ju hned zrusila, ze to bude vsetko vyzerat uzasne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D jj, vravi sa, ze fialova je pohrebna farba...ale proti gustu...a naozaj to vo vyzdobe vyzera velmi dobre :) a nevysli ta tie umele kvietky moc draho? no a ja dufam, ze ked budu vo vode, tak hadam rychlo nezvadnu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vsetko co som kupovala na vyzdobu ma vyslo dost vela, ale mam uz prakticky vsetko..a umele kvety aj lupienky ak chces sa daju kupit v TT za Lindlom, tak kde je to kvetinarstvo, tak v tej ulici za kruhacom je taky velkoobchod, je to tam take schovane, neviem ani ako sa to vola, ale maju tam vsetky mozne kvety, listy a lupene od vymyslu sveta, aj vence, vianocne vetvicky a taketo a za dobre ceny..tam som kupovala cast vyzdoby, a druha cast bola z ciech objednavana, lebo mnoho drobnosti na Slovensku nekupis a behat a zhanat, tak to by bolo asi aj drahsie..
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, diky moc za tip...hadam tam dakedy skocim...velmi ma to zaujalo... zas to tam cele vykupim, ako sa poznam :-D a aj take veci, ze organzu mas? to z tych ciech? ved aj ja som si zatial len objednala cez e-shop...fakt mi to pride jednoduchsie a pohodlnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Organzu mam aj vlizelin, aj medvedikov na auto, lupienky, kamienky, uz aj darceky pre hosti dorazili vcera, mam tiez biele kamienky do svietnikov, uz spominane kvety, este sa chystam buduci tyzden kupit stuhy, silon, lepidlo a zacnem experimentovat :-D uz sa neviem dockat, zasa budeme mat plnu obyvacku strihancov a kuskov lepidla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim, ked budem moct daco vymyslat a vytvarat...strasne sa pri tom vytesujem...len dufam, ze mi to vyjde aspon trosku tak, ako mam v hlave predstavy :-N a co mas ake darceky pre hosti?? uff, ty naozaj nestracas cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no objednala som take biele labutky pre kazdeho hosta a do nich dam pre kazdeho Rafaello..mam ich aj v albume, vyzeraju uzasne, jedna ma vysla na 15 korun, uplna pohoda..tak si hostia aj zahryznu a budu mat aj nieco na pamiatku
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, su chutnucke :))) aj pekne satky tam mas, ako som si vsimla..tie PEPE BOTELA...fakt cacane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jedny z nich si idem rezervovat na buduci tyzden, tie s tou zlatou stuhou
Odpovedať
Profilova fotka
ha a maaaam ta :-D su peknuckeeeeeeeeee... ;-) na mna by asi nesli...ale su superne...a to v akom salone si na ne natrafila?
Odpovedať
Profilova fotka
ved som ti nechcela napisat, ktore to su, ale rozmyslela som si to, ale mna v nich na fotke vidiet nebudes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeee...nooo...skooooda...hmm, nuz, hadam to prezijeeeem :-) tak tam daj aspon tvoju normalnu fotku...a moja predstavlivost uz vsetko zariadi :-D ale zalubila som sa do dalsich modelov odtial, aj z YOLAN CRIS...uzasne satocky....prave som pridala nejake nove do albumu...a tie posledne...myslis, ze aj mna by tamtie vysli na tych 16tis. ako teba tie tvoje??
Odpovedať
Profilova fotka
No, tie posledne satky, co mas v albume, tie v salone vobec nemaju. Pozri si na tejto stranke katalog firiem a chod do salon Pasarela a tie fotky, co su vyobrazene tu, tak tie maju aj v salone. To co maju oni na svojej originalnej stranke su iba cele katalogy spanielskych navrharov, ale v salone maju asi iba 20 siat. A teraz maju akciu, ak si do konca roka rezervujes saty, tak mas 10 percent zlavu, co je z 16200 korun, kedze bezne pozicovne je 18500 korun. Tak aj preto si ich idem rezervovat uz teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaak, tak uz mi zacina byt vsetko jasne a zapadat pekne do seba...ako take puzzle :-D hmmm, su tam este satky, ktore by stali za to...asi bych tam aj skusila do konca roka skocit...len aby zas tie saty nemali len c. 36... :-( a tamtie posledne, co tam nemaju...ajaaaaaaj, tak tie ma dostali...take extravagantneeee, dobre suuuu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz chapes preco sa tak ponahlam so satami..su to tie vysnivane, pohodlne, krasne a hlavne netradicne a neokukane, namiesto tej zlatej stuhy bude samozrejme fialkova. Vies, mozno v salone Nicol maju krasne saty, ale su okukane, vsetky nevesty maju odtial saty a ja som chcela nieco uplne ine, netradicne a tu som to nasla..uzasny pristup, vsetky doplnky su v cene..len sa chcem este informovat ako je to s cistenim a tak..ale zasa, ked si v Nicol poziciavaju tie iste saty kolom dokola, tak sa hadam o ne aj staraju a tuto to urcite nebude inak..Oni cakaju v Pasarele este na 2 modely, ktore by mali prist do buduceho piatka, ked tam pojdem, tak tie este vyskusam, ale nemyslim si, ze to nieco zmeni na mojom rozhodnuti..len doladim vsetky doplnky, poziciam, co bude treba a zaplatim zalohu a potom sa budem vytesovat z foteciek a hlavne si davat pozor na figuru, aby som do tych siat este nahodou nepribrala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?