Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame skoro všetky oznamenia porozdavane, zostalo mi akurat par pre kolegov tu v cechach ale tie budem davat tak tyzden pred svadbou aj s takymi malymi kolacikmi v kosicku.. tu sa to tak robi.. a asi 5 oznameni pre ludi na SR s ktorymi som este nebola alebo nestihla hodit do schranky.. Vcera som zacala vymyslat s vyzdobou aut, spravila som si len tak provizorne 2 a ked to vyskusam na kamosovom aute tak potom tam nainstalujem kvetinky do toho.. a vyrabam darceky pre hosti, kupila som taky velky balik cukrikov nastrihala si organzu a pomalicky to balim.. ale mam malo stuziek na maslicky tak ked pridem nabuduce na SR tak si musim dokupit, lebo tu som zlate stuhy vobec nikde nevidela..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky. Aj ja vítak slavku, hedku a katiku. a všetky čo som si ani nevšimla že ste sa pridali. juu baby som tu tri tyždne nebola a sa mi ani nechce všetko čítať. ale idem si hned kuk vaše albumiki čo mate nove. ja som konečne pokrstená, a už mame doma aj obručkyyy :-D . idem ich upraviť foto a hodim ich tam. sme makali na dome tak ani oznamka som nepodokončovala. tak teraz sa idem do všetkeho pustiť.
Odpovedať
Profilova fotka
kikaa, na autičku vyzera užasne ta vyzdobaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky....no nejako pomenej sem chodime, coo? kika, naozaj peknulinkaaa je ta vyzdoba, budete mat fesacke auticko ;-) aj ja uz musim daco vymysliet na auto... zacala som dnes aspon do kostola na lavice cosi, len neviem neviem, kedy to dokoncim :))) dokelu, strasne velky kostol mame, vela lavic :-D jeeej a este som kupila taku krasnu stuhu, tu dam kvetinarke, nech mi ju naaranzuje na kyticku a spravim z nej aj tie naramky kvetinkove a bude :))) jankaaa, jeeeej, krasnucke obrucky, velmo sa mi pacia :-) a aj ku krstu gratulujem, musel to byt zaujimavy pocit krstit sa takto, ked uz si velka :)))
Odpovedať
Profilova fotka
hej bola to celkom sranda. hlavne ked moj onedlho švagrik bol mojim krsnym otcom, a cely čas mu v bruchu šrkalo :-D :-D . a fararko ma taaak velmo oblial, že tu vodu s olejom som mala v očiach, ušiach, no prosto všade. ja som dnes konečne spravila aspon 30 oznameni. ale ešte mao to je. musim ešte maknuť par takych zloožitejšich a potom take jednoduchšie už asi. robotu najsť nemožem, tak aspon takto musim makať doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko: no ty si musela byt hriešnica ked ta ak pooblieval :D kika: vyzdoba je super, kvetinky mas na prisavkach? ja rozmyslam ci ich nasijem alebo prilepim takou tou pistolou.. a co tie dalsie masle kam ich budete davat? my asi moc aut nebudeme mat som objednala aj autobus... ale rozmyslam ze co, kam este..
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak za 24 rokov sa toho asi nazbieralo kus viac ako u mesačnych babätiek :-D . dnes sa chystam do mesta na nejake materialiky na vyzdobu auta, tak som zvedava ako pochodim.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ze v ociach a usiach :)))) no pjekne :) a kolko tych zlozitych vlastne potrebujes? budu len pre rodinu? ja som este musela tiez par dorabat... janko si spomenul, ze ma este dalsiu rodinu :D:D teda skor neratal, ze budu chciet ist, ale oni "potvorky", chcu :)))) a aj kamarati su podareni, dali sme vcera par oznamko a oni, ze sak tu nemate napisane, kde mate hostinu, to kam mame teraz prist? ja len kukam ako puk =-) kebyze sa tam takto nasackuju vsetci nasi kamarati, tak sa nepomestia ani do zahrady...a to uz volame 30 nasich naj kamaratov.... a co mam ted povedat tym ostatnym? ach jo... na auto mam zatial kopec prisaviek a nejaku tu predstavu v hlave, tod vse :)))) a okrem "nasho" auta tam bude nejakych zo 5 dalsich a autobus...aj na tie dam daku maslu, nech to vyzera nejako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehhe sasetka problem s aktivnimi hostami mam aj ja... svadba je mala ale mam taky silny dojem ze ich tam aj tak bude chcet ist vela... mate niekto nejaky sposob ako to tym menej chapavym dat najavo? ze na hostinu je obmedzeny pocet hosti? mam z toho desne nocne mory... fu... auto som zatim ani len neriesila... fuu a darceky pre hosti? netusim co to bude snad sa len neco potrafi ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ja fakt neviem, ako na nich...akoze, oni su fajn ludia, len sa s nimi vidime tak raz za mesiac....a boli teraz na svadbe v juli nasim dobrym kamaratom, ti ich zavolali, ze nech teda pridu medzi 22-23, ved byvaju kusok od zabavy, tak preco by nemohli prist...ale ked my mame hostinu uplne mimo TT, tak som ani neratala, ze sa im tam bude chciet trepat....sak uvidime, co vymyslime, no :) povieme im asi, ze ked chcu, nech pridu, ale az neskor vecer...a podla mna sa im tak daleko nebude chciet prist....hadam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja prave mam trochu opačny problem. lebo sme nahlasili asi tak 80 až 90 ludi, aby nam dal velku salu. malá je až príliš malá :-) , a my teraz ledva 70 zbierame. rodinu nemam velmi velku a kamošiek som ratala viac, len jedna sa vidala v anglicku a už rok čakajus mužom na papiere, tak nevedia či im to stihnu konečne poslať. škoda, ich som tam velmi chcela mať. a ostatne kamošky su zo strednej a z výšky. aj to je jedna 2 v 1 :-) . a z vyšky? spolužiačka ma svadbu v ten isty den, ale v brezne. tak tie čo som chcela pozvať, tak už boli pozvane ku nej. tak zas odpadlo par ludi. no a na to auto som niečo zohnala, tak už tvorím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, no tak vam dakujem z apochvali na vyzdobu na auta, tie kvety mam na prisavkach ale figu to drží na tom aute, tak ich asi ešte poistim izolepou, aj to srdce som mala na prisavkach a tie som tam zrušila uplne, bo som ich tam nalepila tou horucou pištolou a špinky ony sa z toho lepidla vytiahli tak tiež asi zavolim izolepu...inak baby ja silno makam na veciach- robim vignety- treda ich tlačim striham a tak, tiež už na menovkach pracujem, a vedeli ste že v sučasnej dobe su čoko dukátiky nedostatkový tovar...? som ich hladala u nas a aj po celej nitre a nikde som nič nenašla... to je v keli čistom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kika a v metre si nepozerala tie dukaty? ja som ich niekde videla..
Odpovedať
Profilova fotka
neee, prisavky nedrziaaa?? potvory :) a skusala si ich aj navlhcit pred prisatim? ach jo...no ja sa spolieham na ne :-N a tu SPZ...to ides prilepit na povodnu len nejakou obojstrannou lepiacou, ci ako to mate vymyslene? :) janka, ked chces, tak ja ti tam par kamaratov poslem, daj miesto a cas :-D :-D :-D kika, asi pojdeme v sobotu do metra, kuknem ti tam tie dukatiky? :-) inak dnes mi prisli take male bublifucky a vystrelovacie konfety od jednej nevesticky odtialto, tak sa vytesujem :))))
Odpovedať
Profilova fotka
sasi dik za kamošov :o) . aj u nas su dukatiky nedostatkovy tovar. iba v jednom velkosklade v meste ich vraj maju. tak tam nabehnem niekedy. inak moja vyzdoba na auto je tiež hotová - konečne. som sa bala tych prisaviek, že to nebude držať, tak toto čo som vyrobila, naštastie prisavky nepotrebuje. uvidim ako na aute bude vyzerať, možno ešte niečo do stredu kapoty vydumáám.
Odpovedať
Profilova fotka
n o tie prisavky ja som ich cca 3 sni testovala na skryni- a ako som tak pozorovala vydržali ako ktore niektore odpadli po par minutach ale vňčšina tak po hodine dvoch a to je maličko- a ešte si predstavte že to som na nich nič nemala nalepene... ja to istim tou izolepou... a špz budem len pekne lepiť tiež tou izolepou na povodne špz, to keby nas nahodou čapli zeleni aby tam tie origoš špz boli,... obojstranná pask ide potom ťažko dole vravela mi kamoška....
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som jani super vyzdoba... a sasi dakujem kuk tie dukaty, či tam su ak hej tak tam volakoho asi vyšlem...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, vyzera to perfisneeee ;-) ja bych uz do stredu asi ani nist nedavala...sak je to pjekne same o sebe :)) a dozadu tiez daco? ja uz som cela navnadena na taku obrovsku maslisko dozadu na auto :-D a na klucky daco a dopredu na kapotu este stale netusim, co vymyslim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte sa mi zvýšilo látky na mašle do kostola a aj na klučky auta. tak možno aj dozadu niečo dám. uvidíme.čakám ešte na foto auta ktore budeme mať. snáď :-D . naši známi majú dźíp a som s nimi už dlho nebola a auto len zpredu pamätam ako vyzera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej baby... no mna to este len caka tieto autovecicky... ja som satale v napeti ako dopadnu vytlacene oznamka... hmmm... ale co sa tyka auta nieco podobne ako jajuliatko...mylsim ze vzor mam v albume...take zlato biele... inak SPZ ste kupovali ci vyrabali? baby nemate nejake vtipne obrazky - kresby na oznamko...mam chut vyrobit este take haluzne pre kamosov... text mam ale nemam obrazok ziadny... nemate nic take? sialene? :)
Odpovedať
Profilova fotka
nad tou SPZ som aj ja premýšlala. a bud tiež vytlačim a nalepim s páskou na pôvodnú špz, alebo ak ešte budem mať taký papier čo som použila na oznámenia, tak ho použijem. je to normalny biely papier, akurat že funguje ako samolepka. ;-) . ale rýchlo sa míňa pri tych oznámeniach a len v jedinom obchodiku som ho našla. tak neviem či ostane jeden. juuj a zuzuz, videla som aj som si stiahla take uuužasne oznamko s takou ozrutou čo išla spapať kvetinku. a pri tom bol perfišny text, skusim pohladať, ale velmi tomu neverim že najdem
Odpovedať
Profilova fotka
jej máám. som si ho aj uložila :-D . napišeš mi adresu nech ti pošlem?. alebo dam si to do albumu.ale napiš že už ho maš, nech potom zmažem.
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej zuzana.jezko@gmail.com :) diky moc si zlata :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak uz ho mam ;) teda stiahla som si ho...diky moc si zlata... :)
Odpovedať
Profilova fotka
a pači sa? je to srandovne, že :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, haluzne oznamko :) ja som prehladala vcera cely byt a nemohla som najst stuzky...ach jo, cela ja, vsetko dakam zapatrosim...a najdem to, az ked sa budem vystahovavat stadeto :)))) tak som aspon spravila SPZ a vinety na flase... zatim len v Pc, vytlacit to pojdem neviem kedy :-N no, idem sa pustit na tie masle do kostola...ked uz som si zas kupila dalsie nove stuzky :-D zuzuz, aj ja mam tusim dakde par obrazkov, no poslem na mejl hned, ako sa bude dat... i ked ta ozruta je fakt haluskova :)) kika, no kuknem, dam vediet...aaa, ja som tiez skusila tie moje prisavky...a drziaaaaa, klop klop klop :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasi diky moc su perfaktne tie obrazky... :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa zblaznim...ako mam povedat kamoske ze nie je pozvana na slavnostnu cast alae uz neskor... uz seba a jednu kamosku menovala za moje druzicky a ja netusim ako jej to povedat :(
Odpovedať
Profilova fotka
juj zuzik tak to ti nezávidím, mala som tiež taký problem, ja som dnes celučký den čistilaq flaše na palenku a vino, ani som to všetko nedokončila... aj s vignetami som robila, striekala som ich priesvitným lakom aby sa nerozpili pri používaní na svadbe a zostali krasne :-) inak sasi dnes mi ocino kupil dukátiky, v jednom obchode kde chodíme kupovať chleba, tam take mavaju a sme sa v pondelok pýtali a nemali, no dnes tam bol ocík zas a ta milá teta predavačka mu vravi že dnes bol díler a zobrala som vam tie dukatiky, mate ich odložene... dobré nie, tak som sa potešila... :-) a to maš super že prisavky držia lebo tie moje nie... baby ja som tie špz sama tlačila doma a bola to teda fuška, nakoniec mi to musel braško- počítačový expert, lebo mne laikovi to akosi nechcelo isť, no ten tvar je atypicky a tlačiaren to nechela tlačit... ale nakoniec sa mu to podarilo...
Odpovedať
Profilova fotka
sikovny brasko :) dukatiky na dary pre hosti alebo na co?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?