Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, dakujeeem :-N aj mne sa velmi pacia tie rozpustene, abo polovypnute vlasky s nejakym zivym kvietkom, abo peknou ozdobou, len ja si to radsej dam vypnut hore...aby som sa neroztopila :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasi... paaani tie oznamka... hmm dlho som tu nebola... su krasne.. hmm ja teraz tiez riesim oznamka... mali sme aspon 5 navrhov a kedze sme sa rozhodli robit si ich svojpomocne je to dost tazke... v kazdom pripade toje sa vydarili... pardon...vase sa vydarili :) inak nevsimla som si v albume pierka... alebo som slepa :) trochu trufale odomna ale ako si na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
achoj zuzuz, dakujeem x-) pierka mame, take...nooo, dam to radsej do albumu nas5 :-D niekedy v priebehu dnesneho dna ;-) inak vcera sme boli v tej nasej restike dohodnut podrobnosti, ti ludia tam maju naozaj profesionalny pristup, odchadzali sme spokojni :))) aj som sa s pani vyzdobarkou stretla, tak sme kecali...straaaaaasne dlho, a sme sa dohodli na vcelku prijatelnom kompromise a hadam ta vyzdoba saly v jej podani dopadne dobre, kedze ja to asi vazne nebudem mat kedy prist robit :))) aaa, este sme zabookovali ubytko pre cezpolnych :-N a vy mate co noveho, skoronevesticky? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, no ja akurat silno smutim bo včera mi drahý povedal že z arbajtu ho posielaju na 2 týždne na ukrajinu... fnuuuk.... inak nove mam ja že v pondelok sme boli u fotografky, že jaka super babenka- už sa tešim na fotenie s nou, na všetkom sme sa pekne dohodli...dokonca hned mala aj alternatívu keby pršalo...
Odpovedať
Caute kocky Dovolte mi pridat sa k vam do diskusie:-) Tiez mame termin 5.9.:-) nejak to zatial nevnimame lebo prerabame bytik tak mame starosti nad hlavu..Svadbu zatial riesime popri tom ale aj tak som rada, ze zaklad ako sala, hudba, foto a video mame zabezpecene a dokonca aj podla nasich predstav:-)teda aspon dufam..Satky som si vybrala pred vyse mesiacom a super je ze ked dojde nova kolekcia tak ich este mozem vymenit :-) Pre draheho sme vcera kupili oblek, obrucky by mali dojst zaciatkom augusta tak som zvedava.Pohare uz stylovo tiez mame vybrane len treba ist kupit. Trosku sa este trapime nad oznamkami ale snad to do konca tyzdna zvladneme:-) Inac sranda ked som citala o naukach:-) tiez teraz chodime,je nas tam dost vela a su s manzelskym parom...Obcas je sranda hlavne ked niekto nieco "zapoti" ale v podstate je to fakt ze takmer 2hodky vecer tam treba odsediet a aj tak vacsinu veci "odfiltrujem" a vyberiem si len to co by sa mohlo zijst..Ale ziadne novoty sa tam clovek nedozvie..No ale co uz ked to musi byt tak to nejak vydrzime ked uz 1/2mame za sebou:-)...A hlavne vcera sme sa tam zoznamili s nasimi novymi susedmi takze o to vacsia sranda:-)) No asi som sa rozpisala trosku viac, ale tak "tenkrat poprve":-) Postupne uz len budem pridavat novinky;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, kikaaa, budes 2 tyzdne bez tvojej drahej polovicky? ach jo...ale to rychlo zbehne, toho sa neboj ;-) nas kamarat fotograf teraz na svadbe spravil 8tis fotiek...mi sanka padla z toho cisla, ale budiz...cvaka ako blazen, co uz s nim :-D slavka, vitaaaaaaaaaj ;-) a odkialze si? a tych nauk mate kolko? :) nooo, prerabanie bytiku su starosti...ale take mile :)))
Odpovedať
Profilova fotka
slavka vitaj:)
Odpovedať
Profilova fotka
slavka vitaj... inak baby asi som uz konecne spravila oznamka...teda jedny uz su...nakolko si ich riesime sami (opakujem sa? - opakovanie matka mudrosti :) ) no takze preto robome viac druhov... teda az dva.,.. aby som bola presna... pre morbidakov parte a pre "normalnych ludi" klasicke kraaasne oznamko... dufam ze sa podari... inak keby ste sa divili nad tym parte, je to celkom mile... taka rozlucka som Slobodou Slobodnou :) heheh som ja ale sialenec :)
Odpovedať
Profilova fotka
slavka vitaj... zuzik no aj my sme si ich sami vyrábali a bola to riadna fuška teda... ešte že mam šikovnu švagrinku ktora mi s nimi pomohla...
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja som na ne sama... este aj jojo je zahlteny pracou takze som total sama... nojo idem to skusit vytlacit jak to bude vyzerat... dam vediet ;)
Odpovedať
Jeej kocky ste zlate:-)Dakujem za privitanie:-) Som z PO a nauk mame 6, co sa tesim ze "len" tolko lebo co som pocula ze v Sabinove maju 9 a to cele soboty...brrrr..Dnes mame jednu velmi poucnu za sebou :-D :-N "priprava na rodicovstvo"..co k tomu dodat x-) x-) x-) Dufam, ze zajtra sa nam podari odladit oznamka a potom uz len tlacit a v nedelu mozme zacat chodit pozyvat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja radsej k fararom nic nehovorim, som zvedava ze co si na nas vymyslia toho 25.7. ked tam mame prist..Moja nocna mora..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajtra ideme pre obrucky, tesim tesim :) teraz mi volala pani ci si pre ne prideme alebo nam ich posle postou:)
Odpovedať
Profilova fotka
juj disko to je parádička... teším sa s vami... ja ked idem spať tak si tie naše každý večer pekne pozriem a až potom zalahnem...
Odpovedať
Tak to my dostaneme obrucky az niekedy v auguste zevraj :( (zuzuz1)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj su nadherne:) uz aby sme ich mohli nosit:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, idem sa podeliť s vami o novinku, v piatok nas bol a pozrieť kamaratka s manželom a priniesli aj fotky zo svadby a oni si dali urobiť taku tu svadobnu knihu , ked som to videla tak som povedala že tak toto chcem teda aj ja... je to sice trošku drahe ked si to date spraviť, ale je to nadhera,tak keby ste niektora nad tým uvažovali tak určite ani nevahajte, a ešte mi kamoška dala aj web adresu kde si takuto knihu možete sami urobiť a pošlete objednávku a a oni vam ju spravia, tak to vide lacnejšie ako ked si ju date niekde spraviť... takže tot som vam chcela napisať, že keby nahodou...
Odpovedať
nam to tiez nas fotograf ponukol, obal bude v bielej kozi a dame spravit aj dve mensie knihy pre rodicov,je to sice drahe,ako tvrdi kristi,ale stoji to za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babo no ja to prave skušam- vyrábam knihu z nejakých fotiek, a je to paradička... sa mi to páči ...
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby dnes si idem skusobne vytlacit oznamko a len co pride kamoska z dovolenky da nam papiere a konecne budeme aj s oznamkami robit... uz sa neviem dockat :)
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa tiez pridavam do klubu tych, ktori maju svadbu 5.9.2009. Som tu prvy krat... ;-) Ako tak citam, mate toho uz dost za sebou... Ja sice tiez, uz mame zajednanu salu, DJ, mame saty, oblek pre draheho, topanky... prstienky, oznamka som vyrabala sama. Dalo to riadne zabrat. Ale myslim, ze sa vydarili, su sice jednoduche, ale v tom je ich krasa. :-) Nechcela som si dat robit niekde inde, lebo je to podla mna dost drahe. Este k tomu mame aj rocnu dcerku a ta bude mat v den sobasa aj krst, tak som chcela, aby bolo z "oznamka" zrejme, ze uz nie sme dvaja, ale traja. :-) To sa mi aj podarilo, tak po tejto stranke som spokojna. Akurat ma mrzi, ze nebudeme mat ani profesionalneho fotografa a ani kameramana. Nevychadza nam to... Musim len poprosit niekoho zo znamych... inak sa to neda. Som na materskej, prerabame domcek a svadbu si platim sama, bez rodicov. Popri malej teraz toho ani moc nestiham, ma teraz "behave" obdobie :-D ... tak uz som sa s niektorymi vecami zmierila - ked sa neda, tak sa neda. :-| :-) Ale verim, ze aj z tych par foteciek spravim nejaky pekny album. A spomienky mi predsa zostanu, na taky den sa asi zabudnut neda... a este ked pri tom mate aj taku malu usmievavu druzicku - to proste nejde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyy, ako sa mame? :) ja mam prvu dovolenku za sebou, este ma caka tabor s deckami, bude svanda :))) a fotokniha bude s najvacsou pravdepodobnostou tiez :) katika, vitam ta a mas uplnu pravdu, dolezite je, aby vobec boli nejake fotky ako spomienka na ten pjeknucky den...a mozno sa v nejakom tvojom znamom skryva velky fototalent a budes milo prekvapena ;-) skoda, ze mame svadbu v rovnaky den, by som ti dohodila mojho kamarata ;-) :-N a ako velku svadbu vlastne planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k vám, aj my máme tento dátum. Na túto stránku chodím už dlho,ale ešte som sem nepísala, kopu vecičiek bolo treba vybaviť. To najdôležitejšie máme už vybavené, ešte nás čakajú 2 náuky a už to bude lepšie. Oznamká sme si robili sami, teda priateľ urobil ja vystrihla už ich treba len poslať. Akosi sa mi zdá, že to letí čoraz rýchlejšie ani sa nenazdáme a bude potom a toľko vecí a času človek tomu venuje, no ale nevenuj keď je to tak zábavné, ( aspoň pre mňa ) kopec vecí je milých. Momentálne som ešte na PN, ale hádam od pondelka pôjdem do práce, už mi je trošku aj dlho doma zavretá. Urobila som pár vecičiek počas maródky, aspoň na niečo to bolo asi dobré. My budeme mať tak do 80 ľudí, svadba bude v kostole. Ten dník si predstavujem takto: ráno na 8hod. ku kaderníčke, o 9hod. make up a o 11hod. sa ideme fotiť(dúfam,že bude pekne, lebo obaja si prajeme fotky v prírode nakoľko ju máme obaja radi). a o 16.hod do kostola, predtým ešte odobierka u nás doma. A po kostole do sály, ktorú by sme mali zdobiť v piatok večer. Kto u vás dáva odobierku(ak ju budete mať)? Neviem kto by to mal byť. Prajem Vám všetkým pekný dník :°)
Odpovedať
ahojte, takze sasettka, najprv odpoved: chceli sme mat malu svadbu, ale vyzera, ze bude vacsia, priatel pochadza z velkej rodiny a oni si navzajom chodievaju na vsetky svadby. Co uz... ;-) A ano, verim, ze objavim nejaky "skryty fotograficky" talent v niekom z mojej rodiny... a budu aj kraaasne fotecky. :-D Za chvilku ideme na nauku, este musim "poriesit" moju malu, asi ju dam k mame, lebo na poslednej nauke pootvarala vsetky skrinky panovi fararovi. Aspon sme sa zasmiali. :-) A hedka 17 , co sa tyka tej odobierky, tak u nas ju bude robit "starejsi". Je to moj sused a on chodieva takto po svadbach, on to bude aj nejako koordinovat, lebo ja aj tak nebudem vediet co skor spravit. A pri mojej malej uz duplom nie. :-D Majte sa a pekny den vsetkym, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte, katika tak tebe odporučam presne tu stranku na vyrobu vlastnej foto knihy, daš si tam svoje foto a krasne si ich vieš poupravovať aj sama... odobierka- pokial to nerobí starejší (v nasom pripade starejšia) tak by to mala byť uloha krstného otca ženícha....čo ja viem...
Odpovedať
Profilova fotka
odobierka...hmm, to mame dvoch adeptov - bud Jankov brat, on ma na to take vlohy :)) alebo teda moj krstny, len ten by skor precital par teplych slov....este sme to moc neriesili...ale bude nam tam aj spievat Jankova sesternica...uff, no dufam, ze sa nerozrevem :-N inak ja zas mam info, ze by to mal robit krstny rodic nevesty...kedze sa odobierka deje u nej doma...ale neberem to nejak striktne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ono to je asi všade inak a robi to ten človek torý na to má- ako si sasettka napisala že vlohy...
Odpovedať
Ahojte baby:-) No my nebudeme mat ziadnu odobierku, sme sa zhodli ze nechcem ziaden plac ved svadba ma byt o radosti a od rodicov nikde daleko nejdeme :-) Inac uz pomaly roznasame oznamka a pozvanky tak som zvedava na akom pocte ludi sa zastavime..:-) Inac mam uz aj popolnocne satky tak uz len "detaily" ako pohare, menovky..Obrucky snad dojdu na dalsi tyzden tak uz len dat vygravirovat a budu doma:-)..Inac co sa tyka tej knihy tak aj my davame jednu velku pre nas a dve mensie pre rodicov:-)Je to nieco ine a velmi pekne tak myslim ze sa oplati;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby :) no odobierku... hi nam ju bude robit starejsia...taka s vlohami presne na to sitymi... :-N jeeej a dnes sme boli pre obrucky... baby tie su kraaasne :) hned ako jozko donesie fotak nafotim ich... nadherne su :) hmm fotokniha.. aj ja som uz na to pozerala... budem ju asi tiez robit... cez co to chcete robit ja som pozerala na happyfoto a tam je to celkom ok si myslim... ak mate lepsie dajte stranku na moju IP nech to omrknem... :) diky moc... :) PS: tento tyzden uz konecne urobime oznamka ako ste na tom? nerobim to nejko moc neskoor? :D sa mi zda ako tu citam ze som posledna ktora nema este vytlacene oznamka ;)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik aj vy budete mať starejšiu-aj my :-) ...aj ja som to robila cez happyfoto a zda sa mi to fajne... a hlavne nie priliš zložité...a aj ceny su tam celkom ok...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?