Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéé, konečne som našla niekoho kto ma take šaty ako ja. akurat som v jednom albume natrafila. a dobre ich tam vidno, lebo na modelke su take tmave nejake. ma ich v albume bulga - moja inšpiracia...4.jul. vlastne tu je link: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a ešte dalšie 2 foto su tam. akurat kvetinky su viac do strieborna.
Odpovedať
Profilova fotka
sranda, už len hlavy vymenim a sa vidim dopredu ako budem vyzerať, lebo aj postavičku ma ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda janka som to akurat kuk a su peknulinke... budeš hviezda....
Odpovedať
Profilova fotka
baby a pochválim sa, už mam hotové všetky pierka... som na nich makala tieto dni... a aj pre rodičov a krstných už mam...
Odpovedať
Profilova fotka
no ty si sikovna, ja rozmyslam ako spravit vyzdobu na auta.. zistim kolko stoji organza v obchode a kolko najlacnejsia z netu co sa viac oplati a tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, jani, pjeknucke satocky...od tej babulky inak uz mam zajednane tie srdiecka na auto, co tam ma, hehe :)) akurat sa mi hodia do vyzdoby :D len dufam, ze na mna nezabudne :-. pierka mas hotove? super...ja tam musim este zicherky pripevnit....alebo co :) a budu aj fotecky? pohare hotove...len nemam baterky do fotaku nabite :-N
Odpovedať
Profilova fotka
organza mna vysla lacnejsie tunak cez bazar...za 5,5eur...v obchodoch ovela viac stala...ale mozno najdes aj lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som nasla v nejakom eshope za 90Kč ale este som nic neobjednavala.. musim to prepocitat ako to vyjde, či nakupovat vyzdobu z jedneho eshopu alebo viacerych.. a tak:) vraj niekde za hlohovcom predavaju nejake kvetiny na vyzdobu.. ako sa ide na Piešťany pri Foodfarme ale neviem kde to tam je len to kamoska spominala ze sa tam pojde pozriet ale este tam nebola tak ani neviem ake ceny su tam..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaj, v cechach ked si, to mas fajne....vela veci s dobrymi cenami som nasla v ceskych e-shopoch...len by sa to dost predrazilo, kebyze sa to posiela sem na SR... teda tak to tam bolo napisane... :-N jj, viem, co myslis...ma to tusim KVET v nazve :-D umele kvety sa inak daju tu v TT kupit za velkoobchodne ceny....
Odpovedať
Profilova fotka
tu nie su ziadne take obchody v okoli tak asponze tie eshopy su len skoda toho postovneho:( keby bolo aspon polovicne alebo co:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež potrebovala niekde zohnať tú organzu, ale na vyzdobu auta skusim použiť nejaký mušelín, alebo takú nejakú lahučkú látku z normalneho obchodu s látkami. a ak su aj len nejaké zbytkové, tak je to skoro zadara.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, to by sa aj mne pacilo :) hmmm...mne sa stale paci to brectanove srdce na auto...tak zatial sa drzim toho...spravim daku kostru z drotu...a potom to brectanom dajak omotam...a hadam sa to nerozpadne :))) este SPZ spravit...videla som v jednom obchode take tie klasicke SPZ nalepky Novomanzelia...a stalo to 12eur...no som sa zasmiala... :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, aj ja mám svadbu v tento deň, chcela by som sa spýtať či si výzdobu robíte sami alebo nejaká agentúra. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubina, no ja si robim sama vyzdobu...
Odpovedať
Profilova fotka
nam to vyzdobia sami v hoteli..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no teda babenky, ja som prave včera bola na silných nakupoch kvetiniek... a bola tam aj organza a stala ta užka cca 80sk a ta široka cca 140sk, tak moja zlata susedka mi ju asi kupi, ešte neviem bo čakam stale či mi jedna babenka predá tu čo mala ona... jasan že dam do albíčka idem pekne pozmenšovať a hned to tam supnem... potom kuk...
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial vyzdobu nebudem riesit este je cas.. som vcera posielala email na SAD v HC kvoli prenajmu autobusu a cakam kedy a ci mi vobec odpovedia. :) a uz mam aj tel. cislo na kaplana a snazim sa mu uz druhy den dovolat ale nejak to nezdviha..
Odpovedať
Profilova fotka
no...zohnat autobus...vela stastia :))) nam trnavska sadka odpisala, ze na svadby neposkytuju...tak sme zohnali sukromnika .. a to som chcela taky ten super bus poschodovy...ale mozem snivat :-D :-D hmmm, aj my sme sa asi mesiac chceli dovolat tomu nasmu kaplankovi, bola to fuska....a nakoniec sme brnkli priamo na faru a nastastie sme ho tam zastihli....vraj telefon dakde zapatrosil, tak ma nove cislo... :-N kika, no pekne si pokupila, porobila ;-) ja som vcera spravila oznamkaaaaaaaaaaa :-) idem dnes skusit vytlacit, ako to bude vyzeraaaat :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no sasettka som zvedavá ako vyzerajú potom cvakni a daj do albumu... no my sme včera boli na 3 poučeni- uf 2 hodky to trvalo , som zvedavá ake to bude o týžden- budeme to mať za sebou a potom už iba to pred sobášom... no ja som sa včera pustila do mašlí do kostola na lavice, mam hotovu jednu tretinu... mozno sa mi dnes podari dokončiť... a my autobus neriešime, to skor nejaky mikrobus, to stači aj tak ludia nebudú chcieť odísť všetci naraz a nam povedali že pridu na autach , tak mam o jednu starosť menej...
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som ich tam šupla :-) aj s bizutkou...tie veci do vlasov mi pozicala bratrancova nevesta...zlate žieňa :))) my mame poucenia 6.,7., 8. jul...juchuuu:))) kostolova vyzdoba hotova? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer damy, vidim, ze pripravy sa tu rozprudili...konecne..uz sa nam to blizi zavratnou rychlostou..my uz mame pripravy za sebou, bolo to celkom prijemne, aj sme vsetko dohodli v kostole..:))
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze to bolo prijemne..hadam to bude prijemne aj v nasom pripade :)))) a co vsetko ste dohodli? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja a my s tym kostolom stale nic:( uz som aj s kaplanom sms-kovala tak ze mu to nevyhovuje lebo ked prideme na SR tak to bude prvy piatok v mesiaci.. a cez vikend asi nepracuje alebo co..No to ja teda neviem :( asi sa nebudem vydavat v kostole alebo co:(
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaa....a to je jediny fararko v okoli, s ktorym sa da komunikovat?? ved toto je co za pristup?? keby bol co k comu, pracoval by aj cez vikend... strasne s nim...nepoznam ho, ale nie je mi teda vobec sympaticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to je ten ustretovejsi:) ten co je tam sef pre Hlohovec a cele okolie sa s nami ani nechcel bavit lebo ze mam prist v uradnych hodinach..
Odpovedať
Profilova fotka
to je neskutocne....nemam slov... a to ked sa povie knaz, tak si clovek predstavi ustretovost a dobrotu samu....ale toto sa mi naozaj nezda velmi ustretove... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
noo, tak to si aj ja myslim, že by sa mali trošku inač chodvat tí knazi a farari. my sme boli uz 4 krat, a este sa tam aj nachodime asi, elbo ja to mam aj s tou pripravou na krst, tak ze sme tam skoro kazdy tyzden a asi az do konca augusta tam aj budeme. da to zabrat =-) inac sasi ty sia pytala na vyzdobu kostola, tak u nas v kostole maju nejaku tu vyzdobu uz hotovu.davaju take kvetinky s mašlami na kazdu lavicu a maju aj navleky na stoličky,tak aspon nieco. aj vankušik im tam niekto vraj nechal, ale ja si asi spravim svoj. oooo, a inaač, sasi su perfektne tie tvoje oznamkaaaaa. fakt supeeeeer ;-) ale som si všimla že tam su akoby dvoje rozne.či som si zle vsimla?
Odpovedať
Profilova fotka
v beznom zivote by si nezarobili ani na slanu vodu.. taki farari..
Odpovedať
Profilova fotka
disko...tak to mas pravdu.... 8-( jani, diiiik....hej, su to 2 druhy...jedny su pre kamaratov a znamych na rozdavanie...a druhe su take zatvaracie pre rodinu..a hned je tam aj, ze ich pozyvame k svad.stolu, len este ich musim dokoncit - polepit tam prednu stranu z bordoveho papiera....ale na tie mam este cas, pozyvat pojdeme dakedy v july... :) a este som spravila aj pozvanky na zabavu pre kamaratov, co pridu neskor vecer, to su tie mensie karticky tam :-) no aj u nas maju nejaku vyzdobu do kostola...len ked som sa na nu pytala, tak sa kaplanko zatvaril, ze ak chcete mat daco pekne, radsej si zabezpecte vlastne :-D tak sa asi tiez s tym v lete pohram...a mozno sa dohodnem s dalsimi nevestami, co maju v ten den v tom kostole svadbu, ze si pripravime spolocnu vyzdobu...
Odpovedať
Profilova fotka
noo, tak to je dobry napad. v meste je predsa len viac neviest na jeden den v jednom kostole, tak prečo to zdobit niekolko krat denne, ked mozno spolu. a s tymi oznameniami to mas dobre premyslene.ma nenapadlo ze take jednoduchšie kus pre rodinu a ostatne take jednoduchšie. to by som aj ja mohla spravit. že pre znamych take karticky nezatvaracie spravit, lebo aj ja tie čo mam v albume tak budu zatvaracie. dakujem za inšpiraciu. som ti vravela že mam čo od teba okukat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?