Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy, tak ma dnes mama vytiahla na nakupy a nasla som v Trnave topanky....normalne ze sa zazrak stal :-D uz som ich aj hodila do albumu...chcela som sice trosku vyssie, ale teraz som len rada, ze su take nizke...aspon to zarucuje, ze to cely den v nich prezijem :))) a popolnocne su zato vysoke az az...hadam prezijem aj v nich :))))
Odpovedať
Profilova fotka
sasi paráda...sú perfišné...
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby moje dlho som tu nebola :) heheh akosi to... nestiham :) dnes sme boli na prvej priprave.. taky manzelia tam prednasali ... este jedno take s manzelmi a potom s nasi ferinom :) hehe na to sa uz tesim... inak s pripravami sme na tom tak vseliako :) co tu vidim vecina ste dalej ako my :) ale sak nech sa paci :) - foto+video ideme zajtra spisat zmluvu, sala kostol farar obrucky to mame vybavene, zacinam pracovat na pozvankach a oznameniach, saty a topanky samozrejme vybrane :) DJ-a mamepohare mam v albume - take nieco spacham, a zbor v kosotle a cepenie tiez zajednane... tak ma posudte ale podla mna toho je vela co este musime... ale sak vydavam sa prvy a posledny raz tak nech to stoji za to nie? :D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzuz1: je to pravda je toho tak strasne vela co este musime vybavit, uz aby to bolo a my si uz konecne uzivali svoj vysnivany den..
Odpovedať
Profilova fotka
zuzuz, ved dost toho maaaaaaas, dokonca uz aj na pripravy chodite, no super ;-) no pravda, uz aby to tu bolo...alebo minimalne aspon to leto nech uz je tu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
kristi8584: nevies poradit kde zohnat prepravky na zakusky alebo take velke krabice? tam odkial budeme brat nemaju krabice :(
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: no dost toho mame to hej ale napr. som tu niekde citala ze niektore z nas piatoseptembrovych maju uz aj oznamka aj pierka... nie je to priskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
diskomaniak... tak ja krabice beriem take tie z kureniec a to si vždy vypýtam vu nas v jednote... a ked chcem aby boli pekne tak ich ešte vyzdobím krepákom... mam take jedny odfotene možem ti ich dať do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
no už som to tam dala kuk ako ich zdobím...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzuz, nocotijaviem...to je individualne, kto ako skoro zacne s robenim pierok, abo oznamiek...ked ma cas a naladu, tak je to f pohodke :-D jeeeeej, kika, no pekne su tie krabice, ako malovane :)))) ja som sa ani nepytala, ci nam zabezpecia aj krabice...ale ked nic nepovedali, tak asi hej :)))
Odpovedať
Profilova fotka
kristi8584: tak to je úžasné, tú fialovu stužku tam lepíš alebo ako? zuzuz1: my už máme oznamká asi mesiac, davali sme si to robit v ČR a bali sme sa aby to nepokazili, tak aby sme mali čas na reklamaciu a tak pierka som nahodne objavila tak som ich objednala, cena bola v pohode,7Kč kto by sa s tym trápil po večeroch.. A vobec každy mesiac kupime niečo, veď je to pekná pálka za svadbu. Naši nám síce slúbili že prispejú ale neviem ako sa zachová oco keĎ zistí že nechceme pozvať jeho sestru s ktorou sa aj tak nerodinujeme..(mama s nami suhlasi :) ) Takže radšej počítam s tým že si všetko financujeme sami..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, diskomaniak- no to je všetko z krepoveho papiera- a lepila som to tam tou horúcou pištolou...som si ju v kauflande zadovážila a perfektná vec to je, všetko sa tým dá prilepiť... a aj my si tak postupne všetko kupujeme... lebo ono sa to nezdá ale su to riadne pálky...napr. papier na oznamká máme kupený už rok...tak asi tak...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kristi8584: pištol máme aj my doma, len ma to nejak nenapadlo :) a ty vyrábaš zákusky a torty?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej...tak sa trochu snažim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no šikovna si strašne moc:) mne už sa tak strašne nechce nič zhanať, vybavovať a zariaďovať vyzdoba sály, auta, poučenie..a to všetko vybavovat jeden vikend v mesiaci, resp. len v sobotu.. už aby bol ten svadobny deň :) Na toľko veci musi človek myslieť..a teraz ma napadlo že som zabudla na rozlučku so slobodou:)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem... no ved aj ja by som ho už najradšej mala...ešte sa mi zdá že je tohostrašne vela čo treba vybavovať...hm...
Odpovedať
Profilova fotka
presne presne, ps.: kolko máš zákuskov? som napočítala 9 druhov zákuskov a 10druhov suchých správne? jaj strašné, takéto veci budem musieť nechať na mamu lebo maju otv. hodiny len po-pia od 8:00 - 14:00 a to sa nám nijak nepodarí stihnúť :(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nebudem teraz až tak vela piecť... nam donesu zákusky... a akurát suche a zopar rezov... ale ked to tak prepočítam na kusy bude toho tak cca 1200kusov, no viac ako 900 sa minie do vyslužkových baličkov... a cca tak 200 do saly na hostinu, aj ked si myslim že to je strašne vela tam dať tolko... sa to vobec nezje...neviem či somto sem davala alebo do inej diskusie ale už som to niekam rozpisovala- že kolko zakuskov , na ake tacky a komu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja pocitam 15 do vysluziek a 4 na os. do saly takze nejakych 900 mi to vychadza..
Odpovedať
Profilova fotka
no to do vyslužiek- u nas sa to deli, susedom na tacku ide 10ks, fararkom miništrantom a td 20ks a niektorým po 15ks...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj sassi, asi som nestihla tie tvoje topanočky. dosť to tu teraz zanedbavam, ale o 2 tyždne štatnice, tak potom to doženiem. možno potom stihnem už aj topanočky :o)
Odpovedať
Profilova fotka
janka, mam ich v albume staaaaaaaaale ;-) no veru, uz sa ti to blizi, pekne sa pripravuj, 2 tyzdne, to je kopec casu, to budes aj odzadu vedieeeeeeet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halooooooooooooo baby, nejako nám to tu viazne, od dnes to máme za rovnú stovku a zajtra prechádzame už len na dvojciferné číslo.... juchu... inak dnes sme boli na našom že vraj druhom poučení, xi bola to chvílami aj sranda...
Odpovedať
Profilova fotka
mi niečo hovor a tolko vecí mi chýba..a na tom poučení sme stále neboli som z toho na nervy, u nás majú na fare úradné hodiny po - pia 9,00 - 11 a 15,30 - 16,00 takže nijak nestíhame :( tak tam pojdeme vyskúšat mimo hodin snad nas nevyhodia.. tak sa bojim..alebo že nám povedia že papiere možu byť staré max. 3mesiace.. No uvidime:)
Odpovedať
Profilova fotka
ee papiere možu byť max stare pol roka... a neboj zoberu vas aj mimo uradných hodín, teda tento náš berie, čo viem, my sme sice boli v uradných ale inak pohoda...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, mne tiez povedali na fare, ze papiere nie starsie ako sest mesiacov a ked som tam bola pred dvoma tyzdnami uz z toho bolo nie starsie ako tri mesiace..ale ja uz mam vsetko vybavene, takze maju smolu, lebo tam s nimi urobim poriadky farari nefarari..:)))
Odpovedať
Profilova fotka
joj babule fakt...99 dniiiiiii....no uz aby som sa zas pustila do priprav...toto skuskove len same nervyyyy .... aaaaaa.... a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasi: Neboj sa to spravíš ľavou zadnou..každý kto sa len trocha snaží vysokú školu spraví..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkýýý. noo, tak konečne už su to len dve čiselka. ako som zavidela babam čo mali už len dve čisla a ja stale len 300 a viac, a nechcelo to pod tu tristovku a potom poooomalinky pod tu 200 klesnuť :-D ja mam v utorok štatnice, pomoooooc, už nech ich mam za sebou, ma to už nebavi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko: držím palce ale ako som napisala už sasettke to zvladnete baby, nebojte sa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?