Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..jajuliatko.. snad ano, uz ich mam objednane tak som zvedava ci mi sadnu..
Odpovedať
Profilova fotka
no už mam v albumíku... a dnes si aj ocino zadovážil svadobny oblek- ech to bolo prehovárania dotiahnuť ho do obchodu a vyskušal len jeden a vraj je perfektny tak viac neskušal...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, no ake cacaneeeee ;-) no vidis to...typicky chlap :-D diskomaniak - super nick :))) a aspon mam predstavu, aka hudba vam bude hrat na svadbe :)))
Odpovedať
Profilova fotka
sasetka - dakujem, ano uz mame zajednaneho kamarata DJa:) pozeram ze si bola na veltrhu.. my sme sa tiez chystali ale priatel mal uraz na lyziach:( ale uz je to ok:)
Odpovedať
Profilova fotka
ajaaaaaaaj...no som rada, ze uz je ok ;-) ja si inak vravim, ze ak by som na ten veltrh nesla, o nist by som neprisla... mozno o ten bolehlav, co ma tam chytil :-D jeeeej a vidim, ze si len tod kusok, v hlohovci, tam sme raz boli na vyhliadke, peknaaaaaaaaaaa ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka.. no sme obidvaja z HC ale uz 2roky zijeme v Čechách, vyhliadka je pekna, najma vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, vecer sme boli...krasne vysvietene vsetko... a ty co, ako si na tom s pripravami? riesis nieco? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked prideme nabuduce domov musime skocit na matriku a na faru do Šulekova a do HC, ist k pani co robi torty sa dohodnut, mozno este skocime pozriet nejaku vyzdobu do obchodu.. Inak nam este chybaju obrucky /si spravime niekedy vylet do prahy/ oblecenie pre zenicha..to zasa skocime do polska. A potom uz len nejake drobnosti.. objednat zakusky, objednat sa kadernicke atd..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, sulekovo...nepoznas nahodou ivanu šokovu? :) ani my nemame obrucky...to ste dakde blizko pri Prahe? a hostinu mate kde?
Odpovedať
Profilova fotka
od Prahy sme asi 45min.cesty po dialnici.. hostinu mame v HC v Stofingu, Čo ja viem Ivana Šoková? Šokových je v Šulekove vela..je vydata? slobodna? A ty si z TT alebo z okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
discomaniak, a ktorym smerom od Prahy? lebo ja som zo Žatca, to je tak na sever, severozapad tiež po dialnici 45 minut. a šatky ti podla mna budu sedieť, lebo ako som pisala tak tie čo som podebne skušala, tak fajnovo sedeli.
Odpovedať
Profilova fotka
my byvame v Jaroměři to je medzi Hradcom Králové, Náchodom a Trutnovom.. asi tak v strede tohoto trojuholnika:) No uvidime.. ako ten styl satov mi svedci, len ci som sa dobre pomerala a ci budu dobre usite.. atd..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak verim že hej. ved s nam v nich tu potom ukážeš, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...Ivana je uz vydata..mala svadbu 08.08.2008, uz aj babo ma...a tusim je teraz v UK...a bola aj na miss universe :-D inak moja byvala spoluziacka... ja som priamo z TT... no som teda aj ja zvedava na tie tvoje saticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a Šokova je za slobodna? no jasne ze sa v nich odfotim ked pridu:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasi, ani som ti neodpisala minule. štatnice mam asi 1. juna. tak že asi na den detí :-D . aspon teraz to tak vyzerá. no pozerám že sa všetky už aktívne zaoberáme prerábaním a robením bývania. to je super. ved aj pre toto som musela trošku pripravy svadobne odsunuť. ale v júúny, to počkajte. všetko všetko budem robiť :-D sa nebudete stačiť pozerať čo už mám :-D :-D - len aby :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diskomaniak a od kial si objednávala šaty? alebo si si niekde u vás dávala šiť?
Odpovedať
Profilova fotka
objednavala som z činy.. tam ich šiju na mieru.. landybridal..kamoška s tym ma skusenosti.. aj paypall tak mi ich objednala
Odpovedať
Profilova fotka
hej, za slobodna...teraz ani neviem ako sa vola :)))) ale tusim si misa harsanyho zobrala...neviem... :-N cau janka....1.juna? no akurat som si jednu skusku zapisala na ten termin :)))) len asi sa menej na nu natrapim, ako ty na tie statnice :-N no veru...asi si spisem zoznam, co vsetko porobim, ked mi skusky skoncia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a je to taka vysoka blondynka? kolko ma rokov priblizne?
Odpovedať
Profilova fotka
ona je hnedovlaska...tmava...a ma 24...ale ma kamosku taku vysoku blondynu :))) ja ti mozem dat na chvilku jej fotku do albumu, ak chces :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha uz viem ktora to je..ale nepozname sa:) viem ze chodila s byvalym frajerom mojej sesternice:)
Odpovedať
Profilova fotka
chodila dlhoooo s takym andrejom...to je on? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano Andrej Siebenstich sa vola
Odpovedať
Profilova fotka
mno....fajn, tak sme si ujasnili medziludske vztahy v nasom okoli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako topanky uz si zohnala?
Odpovedať
Profilova fotka
saty vybrane?
Odpovedať
Profilova fotka
topanky...to je boj...ale si vravim, ze mam este casu kopec... som uz celu TT presla a kde nic, tu nic...saty mam, su to v albume tie na obr.c. 66...len su cele biele :-) ale ty mas fajne tie topanky...tiez hladam daco s takym predkom, nic spicate...mozno trooosicku vyssi opatok....a cele biele...no hadam v maji pride nejaka brutalna letna kolekcia a budem mat na vyber :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa tiez nabehala kym som zohnala.. mam malicku a chudu nohu..v Nitre, Hlohovci, Trnave, Jaroměř Hradec Králové, Náchod, Bratislava, všetky obchodaky.. uz som rozmyslala ze si nejake objednam z netu ale nakoniec som nasla na nete jeden obchod v Prahe ktory sa specializuje na svadobne topanky tak som si tam skocila a som zohnala.. Sice nie su take ake som chcela ale nevadi su super pohodlne..
Odpovedať
Profilova fotka
najdolezitejsie je to pohodlie, to sa musi nechat, sak sme v nich obute cely den...a pekne si veru pobehala, ja sa mozem schovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?