Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak podáš potom hlavné info, my čakáme na ten moj občiansky... a po velkej noci pojdeme za farárkom... ech toho sa trošku bojím, ale hádam povolí.. inak asi nič nové... zatial. ja už mám inak navrhnuté oznamko, jednoduchučké a vo všetkom budeme mať ten istý obrázok, take 2 srdiečka oranžové... ešte sa chystám vyrobiť vinetky, len akosi sa mi do toho nechce... aj tie škatulky nejako nie a nie dorobiť... ech...
Odpovedať
Profilova fotka
to uz tak omrzi, ked robis napr. 50-tu krabicku a este ich musis par desiatok spravit, vsak? :-D inak aj my teraz trosku preriesujeme fararka, Janko si uvedomil, ze pozna este jedneho super fararka, ktory je len tu kusok v blizkej dedine, tak sme sa mu pokusali par dni dovolat, aj mejl sme mu poslali, no nedarilo sa a ked sme volali na faru, bolo nam povedane, ze je teraz dost zaneprazdneny sviatkami, co nam mohlo aj trknut...tak pockame a po sviatkoch sa s nim pokusime skontaktovat...i ked mam malu dusicku, bo je dost velka pravdepodobnost, ze v ten den bude tam na dedine uz nejaky sobas, takze nas by uz oddat asi neoddal...a tak... :-) a dufam teda, ze ten vas fararko nebude robit problemy... jeeeeeeeej, mas uz oznamko? supeeeeeeer, to sa tesim, uz aby si nam ho ukazala ;-) ja musim hlavne pockat, ked sa pojdeme niekedy poriadne pofotit, aby bolo co na vinetky aj oznamka :))))
Odpovedať
tak ja urad a fararka mam za sebou a aj jednu nauku :),ale tiez sa musim zacat s tymi oznamkami a vinetkami,ale vobec sa mi nechce,inak v pondelok s avraciam na slovensko,navzdy bo som si nasla pracu,ale budem bez mojho asi 4 mesiace :-( ,ale mozno to bude kratsie,ak mu budem veeelmi chybat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kočky, my sme už na matrike boli niekedy vo februári..dufam, ze netreba aby sme to mali nie viac ako pol roka stare..lebo s tym este budu problemy..nikto nam nic nepovedal, len som to pocula..podla mna to plati len pre krstne listy, nie?
Odpovedať
zuzu,tyka sa to len krstnych listov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babo, no uuuuuuuuurcite mu budes veelmo chybat, ja to vidim tak max na mesiac a pride na SR aj on :-D takze uz aj nauku mate za sebou? a ake to bolo? pohodka? zuuzzu, asi to bude platit len na tie krstne listy...alebo mozno aj na tieto doklady z matriky...ale pokial ich nepodas na fare..a to bude menej ako pol roka...ci nie? neviem...ale urcite by to bola ich chyba, kedze ti nist nepovedali...ved ked tak, ja sa tam zajtra na to spytam ;-)
Odpovedať
...ahojte dievcata je tu niekto?.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko, ja som v robote ale jednym okom som stale aj tu..sledujem zmeny a tesim sa, ze uz len 5 mesiacov mame..konecne je to menej ako pol roka..a ked to uz bude aj menej ako tri mesiace, tak budem spokojna
Odpovedať
..no tak ten cas ale leti..ani sa nenazdame a september bude tu...ako pozeram budes si sam robit vyzdobu...ja sa chstam zaciatkom maja domov a idem konecne dohodnut vyzdobu s mojou aranzerkou...tiez budem mat fialkovu...a idem si konecne pre moje svadobne satky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si tu vyzdobu uz vlastne dokoncila..uz to mam aj nafotene ako si to predstavujem a beriem to po velkej noci majitelovi restauracie, lebo mi povedal, ze on mi tu vyzdobu urobi..tak sa dohodneme hadam dajako..a satky si si kupovala?
Odpovedať
...ano kupovala..siju mi ich na mieru v Polsku....kedze som doma v nasich salonoch nic pekne nenasla tak som sla pozriet tam..
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcence... maruska, ty sem tak striedmo chodis, hehe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
..no akosi nemam cas..zacala som chodit do skoly...tak len sem tam tu nakukne co mate nove...
Odpovedať
Profilova fotka
No servus Sasetka, tak ako bolo na matrike..oficialita ze? sa podpisujeme, ze sa zoberiete a budete sa podpisovat menom takym a takym..normalne ze seriozna vec
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, juuuuuj, tak este aj skola k praci? hmm, no uz sa ti necudujem :-N a v maji na kolko ides na SR? zuuzzu, no veru, vypisovacka riadna, len raz som sa pomylila :-D a zabudla som sa spytat na tu platnost, taky tam bol frmol, aj Janko rychlo rychlo, ze on sa ponahla do prace...bleeeee... takze na matriku sa pojde az potom po svadbe, dovtedy tam uz nie je treba vobec ist?
Odpovedať
...no potrebujem certifikat s nemciny..tak chodim na kurz...domov ideme na 10 dni..treba ist na matriku na dalsiu nauku,pre saty..este mi treba nejake na prezlecenie..juuj mame toho vela..
Odpovedať
Profilova fotka
ale nastastie su to take mile povinnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No potom si uz pojdes len pre sobasny list tusim...viac tam netreba ist..o ostatne sa stara fara alebo co..my mame stretnutie s Jankovymi rodicmi..pridu do TT a pojdeme do Pemina dohodnut menu uz, lebo oni potom nemaju kedy prist s chceli vidiet, kde to vlastne bude..inak bola si v tom Pemine na tej svadbe co si spominala?
Odpovedať
...no to ano.. x-)
Odpovedať
tiez si myslim,ze uz nemusis ist vobec na urad,iba pre to tlacivo,vypisat to,podpisat a tot vse
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no jo, teta povedala, ze fara posle tlacivo k nim nas5 a my/alebo staci aj jeden z nas/ tam mame prist tak v stredu po svadbe po cosi...len som si spomenula, ze vydata spoluziacka cosi spominala o civilnom sobasi, ze uz boli vlastne manzelia niekolko dni pred, tak som nechapala.... ta svadba v pemine je az na den nezavislosti :-D no treba to svokrovcom ukazat :-) ani moji svokrovci este tie nase priestory nevideli...hmm, my tam ale pojdeme az dakedy po skuskovom, ved aj ja potrebujem kopec veci podohadovat... asi rovno na obed tam pojdeme, ved vobec nemame overene, ako tam vlastne varia :))) ale v pemine varia mnam mnam, bola som tam na oslave krstu...a som sa napchala :)))) babo ahoooooj :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no teda tak to takto s tou matrikou je... a čo všetko tam od vás chceli, občiansky a rodný list? jaj no tie oznamká ked ho vytlačím a omašličkujem tak potom dam do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, jj, rodny list a OP...a vacsina koloniek, co vyplnas, je vlastne napisana prave v tychto dvoch dokladoch...a pekne sa pred tetou podpisete a mozte ist :-) oznamka...nooo, dnes som nad nimi trosku rozmyslala...aspon daco :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ešte som sa vás chcela takto spýtať, práve s drahým riešime či si v dnešnej dobe dať na oznamko titul alebo nie, čo vy na to? ja viem že niekde sa tu taká tema aj vyskytuje ale ja chcem vedieť váš názor... čo myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
my nedavame...ja mam aj tak len Bc...ako prvostupnovy...a Janko tiez este robi skolu...tak naco...dakde som videla oznamka, kde mal jeden titul, druhy nie...a to mi prislo take...vselijake...podla mna na tom oznamku nejdete oznamovat, ake mate tituly...ale to, ze sa idete brat, no :-N aj kebyze mame obaja titul, nedali by sme to tam...tod moj nazor na to :-D alebo ak naaaaahodou dakto moc chce ten titul, k velkym menam, ktore su vlastne hlavne a najviac viditelne, by som titul nedavala, ale dala by som ho k adrese, co sa tam pise...takym mensim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ste tu zas takú dlhú tému prebrali ;-) . No ja vždy pišem novinky s tym našim fararom a aj s tym mojim krstom a naposledy to vyzeralo velmi zle, ked nam ten biskup nedal povolenie. ted nie nam, ale tomu fararkovi nedal. a tak sme nakoniec všetko poriešili v našej dedine. tak sme chodili dookola, že to mame všetko aj doma nakoniec :-D . vraj to všetko vie vybaviť a bez problémov - tak sa tešim z toho. inak na matriku asi až v júny sa chystám - snad to stačí. a aj ostatné bavkanie sa s vyzdobou a ostatné krásne babračky okolo svadby musím odložiť až na ten jún, lebo to je taky nerv teraz v škole, že až. ale potom sa do toho aspon pustím s ešte väčšou radosťou :-D . a inak sulasim s zuzuu, že az bude menej ako tri mesiace, tak budem spokojna :-D :-D a tie tituly na oznamkach, ja v tej dobe eda aspon dufam že budem mať ing, ale rudo nechodí na výšku, a tak si titul asi nedám, zo solidarity :-D . ak by sme mali obaja, tak dáme, ale takto asi nie.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, my tiez tituly nedavame, mame obaja, ale naco to...Janko by to ani nechcel..on si ho ani teraz nepise nikde a ja tiez nie..ani uz nevieme, ze nejake mame...ved titul uz ma v dnesnej dobe kde kto, tak naco to pisat na svadobne oznamenia..presne ako Sasetka povedala, ved oznamujeme, ze sa berieme a nie ze mame vysoke skoly obidvaja:))
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Caute baby, len vam chcem popriat krasne sviatky, veselu velku noc, kopec sibacov, vody, vodky, vodicky... :))
Odpovedať
Profilova fotka
sahojte no takže dakujem za názor... aj ja som tak rozmýšlala, my máme sice obaja ale tiež som ich tam nechcela dávať, no pred par dnami som dostala oznamko a tak boli...tak& preto som sa spýtala na váš názor... podobne ako sasettka Vám všetkým prajem krásne velkonočné sviatky, chi a čo najmenej vody, ale toršičku nech jej je aby sme boli zdravé, ale nie veľa...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?