Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no mne davaju ceny, ze 100, 120€...aj 5000sk jedna pyta...a to davam tuto tortu, ze bych rada: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nepride mi moc zlozita, ani precancana nie je...to potiahnutie nejak nerozoznavam, ze co je lepsie... :-N a hej, v dobrom sa ti to meni, ved ja sa tesim :)...hmm, no oki, tak pockam do zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no takže ja by som asi za taku 12 kg tortičku zobrala tak niečo cez 2 tisicky, no ono to záleži aj od toho akú ju chceš mať v nutri... a ten poťaf je dosť finančne náročný... ale inak ja som asi z dosť lacného kraja... ja vela za torty nepýtam- a potom mi všetci hovoria že som blbá... a tá čo si dalananu odkaz vobec nie je zložitá... prave naopak nie je tam vela cifrovania, ved aj tá mašla okolo je látková...takže max asi tých 100eur by som povedala... ja no ale vieš ked poveiš že svadobná tak tomáš hned 50eur navyše...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, klasika, co je svadobne, je hned o polovicu drahsie... :-| no ja som pocitala 100€ ako hornu hranicu...ale na druhej strane nechcem najst niekoho, kto si bude pytat sice menej...ale potom podla toho zas ta torta bude vyzerat...no uvidi sa, na koho este narazim :))) tak dakujem za cenne rady ;-) ale teba by som teda brala, si fakt financne nenarocna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ehm...ja? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojky, tak som tie šatky cvakla... dam ich do albumu a možeš kuk... inak ako sa dnes máš? ja super lebo mamme od zajtra chripkové prázdniny... takže si parádne oddýchnem...aspon trošku maknem na tých škatulkách a možno aj pierkach
Odpovedať
Profilova fotka
chripkove?? hmmm, tu v Trnave boli pred jarnymi prazdninami, takze decka mali 2..dakde aj 3 tyzdne volno!! potvory usate :-D tak si ho uzivaj aj ty...joooooj, aj ja by som brala volno...nicnerobenie...resp.robenie niecoho, do coho ma nik nenuti :)))) takze takuto mam dnes naladu...som unavena, ale este musim robit...ach jo... jeeeeeeeeeeej, tie satky su veeeelmi pekneeeeeee ;-) a este sa ti aj hodia do vyzdoby :))))) topanocky k nim uz mas, ci aj tie este budes zhanat?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem jjj... ja, no tak to ešte nemám, aj s týchto šatočiek som sa ma prekvapená, ved som to vobec neplanovala... ale asi ich budem musieť poriešiť.. bo čierne nemôžu byť, biele tiež nie...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no veru, dake marhulkove...alebo zlate, ved daco isto najdes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved vsak hadam hej...len teraz si chcem ten potentovaný občiansky isť vybaviť a tááák sa mi tam nechce, bo to máme dosť odruky tých policajtov...no ale však už n´by som aj mohla, nie... stale si to len posuvam a posuvam...
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, to si viem zivo predstavit, ze sa ti tam nechce...strasny pocit, ked sa daco nechce :)))) ale sak, ked mas aj to volno, tak sa k tomu nejak dokop :)))) uz ani fotku tam nemusis nosit, si ta tam rovno cvaknu...no super, nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no budem musieť... aby sme mohli na tu matriku zajsť... utekám už k telke ... pekný večer prajem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj kristi, tie šatičky su fakt krásne, dobre ti sadli. no aj mne sa zase skomplikoval ten fararko. aj ked fararko ani nie, ten so všetkým súhlasil, ale biskup mu nedal povolenie, lebo že som už dospelá a mam viac ako 18, tak že to už neni tak lahke. ale to je riadna blbosť si mylsim. ved sa nam skomplikovalo ešte pred tym aj to, že v MI su sice 2 kostoly čo robia svadby pre greko, ale v jednom amju v ten dem nejaky odpust a v druhom maju nejaky mlady sobaš,ale aj s omšou, tak že to maju tak do 17tej. a to je už dllllho. tak že sme zmenili kostolik na jeden v dedinke blizko hotela, kde bude svadba,a tie moje krstiny a ostatne sa bude asi riešiť v tej dedine, kde bývame. vraj ten to vie vybaviť. tak neviem. som sama zvedavá, čo sa zas pokafre :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, janka, dakujem no aj ja akurát dnes mam taký nafigu den, sme boli pre obrúčky a tá moja je malá...tak tam budeme musieť isť znovu a musia nám ju dať zväčšiť, ja neviem ako mi to odmerali ked mi je mala...babenka povedala že hocikedy mi ju zväčšia, ale štve ma to som ich už chcela mať vporiadku... ach taká som z toho smutná...
Odpovedať
Profilova fotka
noo, tak to maš tiež blbe. ja by som tiež na tvojom mieste ich už chcela mať doma, ked viem že je už hotová. my sme ešte ani neboli pozerať obrúčky. to sa chystáme až v máji po štatniciach. och štatnice, presne o 2 mesiace 1. juna. :-o :-o :-o :-o :-o :-o pomoooooooooooooooooooooooooc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved...ale najviac sa asi hnevám sama na seba, že som im ju tam rovno nenechala, ale ked ja som ju chcela ukázať doma... sprostá som, ja viem...ech ale nič sa neboj to bude pohoda, ja som prežila štvore a ok... aspon maš silnu motiváciu... potom už budeš mocť myslieť na svadbu...a ked som ja prežila štatnice tak to prežije už hadam každý, ja som ti najsamväčší stresor...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vie že to prežijem, lebo už som si to odskušala na bakalara, ale teraz sa dosť ťažko učí, ked že človek na nič ine nemysli, len na tu svadbu :-D . ale je fakt, že ma to pohána, aby som to mala čim skor za sebou tu školu, a už len samé radosti ma snad budu čakať v tom lete. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaj, babule...tak dnes bol neskutocne kraaaaaaasny den, slniecko svietilo cely den, normalne som teraz ako nabita baterka :-D i ked som dnes chodila cely den od rana az doteraz...ale neva :) hmmm, jeeeej, bola som aj nakupovat s mamou, kupila si krasne satocky s kabatikom, bude z nej kocka svadobna mama :))) a ja mam novy ulovok - spodne pradelko...uz len silonky, topanky, nausky...a som kompletna :))) hmm, topanky sme tiez pozerali, ale zatial sme nasli len jedny k svetu, len stali 1700,-...tak to je teda az moc za topanky, ktore potom asi ani nosit nebudem....tak hadam najdem ine...je to tu zas - co je svadobne, hned je takmer 2x drahsie :-| hmm, jani, to si viem predstavit, ze sa ti moc do tych statnic nechce, ked mas teraz hlavu plnu inych a krajsich veci...mna koniec skoly caka nabuduci rok, takze aspon tak :)))) kristi, no ved co sa tej obrucky tyka, nevadiiiii, ved ona sa ti o par dni vrati ;-) a co vcerajsi 1.april? ziadne ftipky sa nekonali? ja som bola cely den doma, nasich som nachytat nechcela, takze nist nebolo, co je na mna nezvycajne...az ma to normalne mrzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojky, jaj veru dnes bolo suprišne...aj ja som sa vytešovala z prvých slnečných lúčov... len ked som si spomenula na obručku tak som sa zamračila, ale však hadam sa to friško spravi... ja som dnes objednala svadobnu vestičku tu z netu, bo na tohto mojho sloníka nikde nemaju... inak som siiiilno pracovala... však jarné upratovanie...a aby bolo všetko na velku noc čistulinke... k tomu prvemu aprilu, nas skoro nachytala jedna babenka v obchode, ked sme vychádzali tak stála medzi dverami a práve ked sme prechádzali vedla nej tak vykríkla že máme špinavé nohavice... a už už sme sa chceli pozrieť že kde a vtom povedala že 1.apríl... tak asi tak... inak ja som nikoho nenachytala ale akosi som sa tento rok nesnažila, nebola som v práci ale doma, minulý rok som v robote nachytala všetky kolegyne, len peťka sa mi nepodarilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, kuknite do môjho albumu..som pofotila doma nejaké vecičky na svadbu a dala som ich sem..a pridala som aj tie šaty čo som skúšala v Pasarele...ale tie vyvolené sem nedám..poverčivosť je poverčivosť.. :-D inak v nedeľu máme ďalšie výročie..už len 5 mesiacov do svadby..ale to uteká =-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiiiha, zuuzzu, ty toho maaaaaaaas, sikulka ;-) oznamka fakt perfisne :-) jj, uteka to rychlo... som ocovi vravela, ze 5 mesiacov...a on na to, ze si mozem pomalicky zacat krajcirsky meter strihat....som najprv nechapala, ale potom mi doslo, ze je to tych 150 dni...a meter ma 150cm...cize kazdy den 1 cm odstrihnem...sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj..dokelu, normalne som pri tom foteni zabudla, ze mam dnes prist skorej do roboty..tak musim letiet..este som chcela pridat dalsie veci, ale uz nestihnem..tak hadam zajtra..krasny slnecny piatok ti zelam..a uteka to ozaj..asi zacnem aj strihat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tak sa tesim na dalsie veci, co sem popridavas...ale dost toho teda mas, tusim ma znervoznujes :-D :-D
Odpovedať
baby,mame to za 5!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee. to už len??? wáááááw, to to ale letí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no aj ja som to včera hovorila... chichi...
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, a zachvilu to bude za styri a potom uz budeme hosti pozyvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juchuuuuuuuuuuuuuuu, no uz aby to tu bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne presne, ja bych už najradšej oznamká dávala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem rada, ak vobec nejake splodim :-) inak co noveho? my sa zajtra chystame na tu matriku, bo som si uvedomila, ze po sviatkoch az do maja/juna nebudem mat moc casu chodit po uradoch...to mi pripomina, ze idem kamsi pohladat rodny list :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?