Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej? takze vlastne budete mat kolko chodov? mno, prasiatko po polnoci asi tiez bude, to je velke zelanie mojho draheho :))
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som ho velmi chcela, ale u nás sa to nedá... to potrebuješ ten prenosný teplý pult aby to nevychladlo a to zohanať sa mi nechce... tak kolko to ešte neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... babulky dnes som si kupila fajnovučke topanočky na svadbu- a nemaju až taký hrozny opätok, aj ked ja by som brala ešte menši.... a boli za super cenu, sa u nás ruší jedna predajňa, tak vam boli len za 20 eur
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, kristi, tak to mas supeeeeeeeer, tesim sa s tebou ;-) uz som ich aj skukla, velmi peknucke...a super, ze su uplne cele biele...a aj ten opatok vyzera byt ok :))
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, aj mne sa hned zapáčili ked som ich bola včera okukať... aj sa v nich celkom ok citim, no ale parti free či ako sa to pise si určite zaobstarám... a pre istotu aj nejake tie balerínky pre prípad nudze...
Odpovedať
Profilova fotka
parti free?? hmm, a to uz co je? :-N nieco protismykove do topanok, ci ako?:) aj ja bych tiez rada daco bez opatku...pochybujem, ze by som celu noc vydrzala chodit po spickach :)))) kristi a ako postupujes s knazom? :) uz je to iste, ze vas bude sobasit on? nauky uz planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeže... my sme si povedali že za tým našim pojdeme o dovolenie poprosiť až po velkej noci, lebo teraz mu začali velké spovede a on je z toho vždy nervozny, tak to radšej odložíme na polovičku apríla... stačí,ved ten čo ho chceme nám povedal že to stačí 3 mesiace dopredu...ale chceli sme už matriku vybaviť, no další zádrhel nastal, ja si musim ist dať spraviť novy občiansky, lebo keby nam teraz tie udaje na matrike vypisali a ja by som si v maji menila občiansky, tak by to bolo neplatne... tak musim najskor navštíviť paštekárov....ach akurát mne musí končiť jeho platnosť 3 mesiace pred svadbou... inak ešte k tým topankam... mali tam aj take krasne svadobne s malilinkými perličkami glitrami, boli krásne no tie boli len na svadbu a tieto potom hadam ešte dakde znosím neskor...
Odpovedať
Profilova fotka
tie topanky...to myslis take, co sa dost casto objavuju v albumoch? take by som ani ja nechcela, tiez mi pridu take...jednoucelove... :) hmmm, to s tym obcianskym nejak nechapem, preco by v tom mal byt problem, ked sa ti vymeni? ved to je normalka...mas 25 rokov/to je ten dovod na vymenu OP, vsak? :)/...a zmeni sa ti v nom asi len fotka, ci nie? ja som tiez mala taku mensiu dilemu...pretoze mne skonci platnost 3 dni pred svadbou :-D ale na to mi fundovani ludia povedali, ze tych niekolko dni, ked nebudem mat platny OP, mi bude stacit pas...a nemali by robit ziadne problemy...a tym vlastne zabijem 2 muchy jednou ranou...zmeni sa mi nielen fotka, ale aj priezvisko :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej ale ja si ho musim zmeniť, lebo mne konči 3 mesiace dopredu... a tuším že na ten matričný doklad si pýtaju aj čislo OP a to by mne nesedelo keby som si dala z tohto stareho... tak musim si isť vybaviť novy a až potom možme na matriku... u teba je to len par dni to maš výhodu... ešte k tomu party freee- to je ta gelova vložka do topanok aby ta nožky neboleli...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no dobre to znie...gelova vlozka, aby nozky neboleli...na to sa spytam v obuvi, hehe :))) nooo, ked ti tak na matrike povedali, tak to asi tak bude :-N a ved, ked mate v kostole zabookovany cas, na matriku mozte ist aj neskor, to uz je len taka formalitka...i ked pekna formalitka :)))) ved sa prvykrat podpisujete kvoli tomu, ze sa chcete vziat, ze to myslite smrtelne vazne...co je fajn, nie? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. tak som zas prišla o pár tém. a celkom som teda mimo z tych zakuskov. ja s tym nemam žiadne skusenosti a pri tych čislach sa mi toči až hlava. Rudova mamina sice že da napiecť asi 800 kuskov, ale noo, sa mi to vidi nejako vela. ale to bude asi tym, že som ti to tak ešte pepreratavala na hlavy hostí a na výslužky a tak. ale vidím že krissti je tu tá najpovolanejšia, tak mi prosim ta porad kolko by si odporučila pre tak 80 hostí. ale teda už spoločných mojich aj Rudovich. dakujem inak alko - to bude nejaka ta vodka, vinko a teraz tu tak frčí že hruškovica, tak aj ta musi byť. a asi aj nejaky ten fernet,alebo konak. ale množstvo??? fuuuu, ja mam na to ais VEEELMI male očka.sa mi všetkoeho zda byť nejak strašne veeela. ale asi radšej viac, ako by malo chybať no. a ovocie? to by som tiež chcela dať na osobitný stôl, lebo to dosť miesta zaberá na stoloch. a ešte aj tie švedske tiež chcem určite
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky...vidim, ze riesite zakusky..nasi si to podelili, kazda strana si riesi zakusky sama, kedze drahy je z ineho mesta a ostatne na hostinu dava robit moja mamina a torku tiez..takze o toto sa ja nestaram..myslim, ze mam toho na starosti viac nez dost :-D a alkohol nam objednava pan majitel z restauracie kde bude hostina, objedna tak akurat a co bude navyse bud zaplatime alebo si on necha a my tym padom platime iba to, co sa vypije..celkom dobree nie? :-p a inak sa ako mavate? Ja prave zhanam nejake doplnky k popolnocnym satam..nejako neviem nic pekne zohnat..no a po Velkej noci ideme riesit svadobne menu s maminami..tak sa tesim, dufam, ze sa tam nepobijeme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj zuzu, tak to maš teda fakt super, že ten alkohol bude vlastne od majitela. ma to vela výhod. lebo ja fakt netušim kolko toho bude treba. nemam na take odhad. a na svadone menu sa mame zastaviť v hoteli až asi tak tri tyždne pred svadbou a potom sa to dohodne. tak že na to ešte máme čas.
Odpovedať
Profilova fotka
No nam tiez tak povedal, ze tyzden pred svadbou staci menu dohodnut..lenze draheho rodicia pridu z Prievidze az do TT po Velkej noci..tak to tam chceme dohodnut..nebudu sem chodit kazdy tyzden nieco vybavovat..nie je to take jednoduche a navyse chceme dat aj menu vytlacit, takze tym lepsie, aspon to budeme moct v pokoji poriesit a nebudem sa musiet este tyzden pred svadbou nahanat s tlacenim...a ten alkohol a zakusky, to ani ja nemam predstavu..podla mna su zakusky zbytocnost najvacsia..nikto ich nebude jest..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule... hmmm, janka, tie zakusky...to hlavne ide o vysluzky, nie o ten pocet hosti...ze kolko rodin mas, ktorym vysluzku budes davat atd, atd, a ako velku...my davame velku velkym rodinam :-D, mensiu napr. dvojici...a pod...a este aj susedom na dedine sa zvykne davat...a este ratam aj s tym, ze do prace sa budu brat, do skoly ja urcite vezmem, tiez mladym, co nam pridu spievat do kostola, aj tym treba...ja som si vzala papier a pero a spisovala som, komu vsetkemu zakusky treba...a sa to teda pekne namnozilo :-D my sme z jedneho mesta, tak to berieme jednym supom :))) zajtra vlastne idem s mamou k tomu zakuskarovi :))))) dufam, ze nam da aj ochutnat :-N a priamo na hostinu na stoly sme to dali 3ks/osobu...cize 300kusov...to sa urcite nezje...na to dam krk :))) zuuzzu, caaaaauko, ja napr. sa mam fajn :-D to mas super s tym alkoholom v Pemine, to je spravny pristup :) ja mam teraz o5 utlm, vela roboty do skoly, aj do roboty...ked sa to zvolni, tak sa zacnem vytesovat tiez hladanim nejakych topanok, doplnkov a pod...a nielen pre mna, hehe :) inak ten oblek sme aj my kupili hore v jednote ;-) a este nam aj cenu spravili, takze fakt super :)) este kosela, kravatka, topanky a zenicha mame z krku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nam tiez este ostava kosela, topanky, manzety a zenich je vybaveny..aha a este ponozky, aby som nezabudla :-D dokelu na vsetko musim len ja mysliet..nam tiez v jednote urobili cenu..som Janka aj fotila v obleku..fesaaacisko, uz aj vestu s viazankou mame doma a vyzera v tom fakt suprovo... :-D normalne, ze sa moze ist zenit :-D inak topanky som poriesila po svojom..mala som take starsie bordove, tak som kupila lak na morotky v chemolaku a nastriekala som ich na bledo fialkovo..nechcem biele topanky, lebo aj kyticka bude fialkova..a tie iste topanky budu aj po polnoci, lebo saty su cierne a k nim je taka fialkova stuha okolo pasa a fialkova stola...takze take botky 2 v 1 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sasi, tak asi mi nič ine neostane, len začať pisať a počitať a rozmyšlať komu všetkemu tie zakusky. no zatial to ešte nechám tak. a moj ženich ma teda zatial len oblek. aj ked aj to je už úspech :-D . a mali by sme mať požičanu aj tu viazanku s vestičkou. snad mu nebude velká no.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si peeeeeerfisne vyriesila, zuuzzu ;-) skvely napad :))))) ved aj ja mam jedny topanky, su starsie, ale zachovale, perfisne sa mi v nich chodi, nosim ich skoro stale...to by bolo asi najlepsie riesenie prestriekat ich nabielo :-D :-D :-D aspon by som mala istotu, ze v nich vydrzim, ako hladat nove, hehe :))) ale tieto su cierne...a potom by mi bolo luto, bo cierne topky vyuzijem viac, ako biele...ehm...alebo zeby som ich potom prestriekala nas5 na cierno? :)))) no vidis to, na ponozky som skoro zabudla :-p a aku ma farbu tej vesty s viazankou? my ideme hladat cisto bielu, ked uz take aj tie saty mam :))
Odpovedať
Profilova fotka
jani, no aj my rozmyslame nad pozicanim tej vesty...ked sa kupi, aj tak ju potom budeme predavat dalej, nemyslim si, ze by ju potom este chcel vyuzit :-N len este som nezistovala, kde sa tu v okoli poziciava...zuuzzu, ty nevies? to s tym spisanim zoznamu...to je vlastne taka istota, ze ich nedate spravit vela/malo...no :)
Odpovedať
Profilova fotka
no kedže ja mam čisto biele šaty, nie malsove alebo ine kremove, tak aj ta viazanka s vestičkou by mala byť taka nejaka biela. ale nepamätam presne aku farbu ma ta vesta čo mame mať požičane od toho kamoša. ale ak bude aj tak jemne maslová, tak si myslim že to nebude vadiť,lebo ak ho na tuto nepresvedčim, tak chce mať vestu od obleku čiernu, tak že snad bude fajn to požičane
Odpovedať
Profilova fotka
No nasa vesta je cisto biela..inak tiez nam ju dali usit hore v Jednote..som si len latku vybrala..inak ta vesta je krasna, satenova, leskla s takym zatocenym vzorom..fakt super..inak tie topanky potom mozes zasa prestriekat naspat na cierno ak chces..len by to nemali byt nejake latkove alebo semisove..lebo ich pokazis, skor nieco take umela koza, na to sa najlepsie strieka s farbou..a vies, aspon ich nebudes musiet roztlacat ako nove.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved inač nai nezistim kolko mi ich bude treba ak nezačnem spisovať. lebo moje že od oka - tak neviem neviem či by každy odišiel s vylužkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no my mame oblek aj s vestou...a janko hovori, ze on inu vestu nechce, ze naco :)) staci mu ta, co je k obleku... vlastne aj mne sa to paci s tou oblekovou vestou, len asi by sa patrilo tu "svadobnu"...no uvidime... a tie topanky, tak tie su z tej umelej koze...teda ako stvorene na prestriekanie :)))) a chyta to aj na podrazku a opatok? :) jani :-D chudatka hostia, no :)))) boli sme na svadbe, kde ak by sme si vysluzku nevypytali, ani by nam ju nedali...no...chapes :))))
Odpovedať
Profilova fotka
NO ja som podrazku nestriekala a tie moje boticky nemaju opatok..Janko je nizsi o 2 cm, tak aby som tam nevytrcala..ale myslim, ze ti to urcite nastrieka a bude drzat aj na podrazke a na opatku..ja by som inak podrazku nechala ciernu..ale to je na tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
no stou vestou to máš presne na 100% tak ako ja. mne je tiež jedno aku bude mať, pačia sa mi obe, ale patrilo by sa svadobnu :-D .tak sa nechame asi obidve prekvapiť :-D hej ved práve, že tomu sa chce vyvarovať,viem že sa ich nakoniec aj tak kopu zvýši, ale tak radšej nech sa zvýši. porozdávme kde sa bude dať, a ak,tak aj prasiatka si zaslúžia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prasiatka vravis? :))))) no my ziadne nemame...tak to asi doje tatik :-D :-D niezeby som ho prirovnavala k prasiatku...skor je taky zakuskovy typ :) hmmm, tu podrazku ja bych rada mala celu bielu...sa mi to tak popacuje...ale je tu stale ta moznost, ze budem mat ciernu...uvidime :))) jeeeeejda, co je to zas vonku za pocasie?? vrrrrrrr, sa mi tam nechce, ale musim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, nejako zas nestíham, zas pečiem zákusky kolegyni na oslavu... slubujem že ja sem ten zoznam ludí, ktorým treba dať zákusky hodím... ech ja som dnes kupila posledne servítky, čo mi ešte chýbali... čo sa týka tej vesty aj ja by som ju chcela pre peťa, no neviem či taku veliku zoženiem... totižto aj s oblekom sme mali menšie problémy...
Odpovedať
Profilova fotka
servitky...hmmm, zatial mam kupeny len 1 exemplarny balicek z 2 farieb a biele z Ikea...ale tiez, ked pojdem nahodickou okolo Tesca a Kauflandu, asi dokupim zvysok :-N a ten zoznam, no ved mas caaaaaaaaaaas, pekne v klude, ziadny zhon, kristi :-) baby, nesmejte sa mi, dnes som bola na skuske ucesu :-D :-D :-D ale neplanovane :))) sla som len cosi zaniest tej svagrinke do roboty a ona chudatko tam nikoho nemala, tak ma hodila do kresla a vymyslali sme :))) myslis, ze bude problemik s vestou? nemate tam take cosi, ako my tu, ze sitie vesty na mieru? je to sikovne, aj vzor si mozes vybrat...hmmm...keby nie, tak do Trnavy to nie je az tak daleko, nie? :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne musim niekde popozerať... však uvidím...no a čo ked si bola na skuške... ale foto nemáš, že? to by sa hodilo... my sme si to s lenkou- mojou kaderníčkou naplánovali niekedy na august... a potom týžden pred ešte melir a tak... by to vyzeralo vraj pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
mam fotky, ale len mojim teflonom fotene, cize nekvalitka...ale dala som to tam...je to len tak...naoko popripinane, aby bola predstava...ale zhruba to pojde trosku excentrickejsie na jednu stranu....sa mi velmi pacia take ucesy...do toho...ked bude zavoj, zive kvety asi uz nebudem davat...uvidime.... a hej, ja pojdem tiez tyzden pred na nafarbenie a zastrihnutie :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?