Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
sasset, si tu??
Odpovedať
Profilova fotka
som! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kooooooooooooonecne sme sa stretli, tak uz sa tesim na satky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sme sa zas minuli s malouchristi. musim striehnuť asi :-D . a srdiečka asi ešte kus prelakujem sprejom na vlasy :-D ,a budu sa možno aj kus lesknuť :-D . a ešte take srdiečka ako ty si robila, tak tke niečo podobne spravim z kartonu asi a to bude na mileho dvere na dome. :-)
Odpovedať
cakajte hned pridam fotku
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tešime :-D
Odpovedať
ok uz je tam..inak berte to tak ze tie saty nie su este dokoncene..a hlavne vrch bude este upraveny...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, krásne a aj vlečka supeer. a ako sa ti vypína? tak dovnutra? ja som tiež chcela s vlečkou ale nie vždy sa mi páčilo ako ju poskladali hore. ale tie moje maju nakoniec aj vlečku a aj fajne je vyskladana, tak to dobre vyzera ;-) ale šatky tvoje super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka, velice chutnucke su tie srdiecka...a to budes mat na dverach do domu? no tak to odporucam dacim zasmradit, aby ti tam nezacali osi a vcely lietat :-D :-D :-D ja bych to mohla mat, bo ja byvam na byte, takze by neboli priamo v exteriery :)))) malachristi, jeeeeeeej, no ake cacaneeee :))) a aj s vleckooooooou, no pjekne pjekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, sme narovnako napisali :-D a ako bude upraveny vrch? a zavoj bude tiez?
Odpovedať
dakujeeem...kamoska mi povedala ze sa moc lesknu..vadi to moc?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ich budem mať v bytovke na dverach bytu, tak že včeličky snad nehrozia, ale super poznamka, to ma nenapadlo :-D . a v dome býva priateľ, tak jemu spravím take z kartonu obmotaneho stuhou a tak. no niečo ako ty maš.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale coby to vadilo...to je proste taky matros...hlavna vec je, ze sa tebe pacia...a ze sa v nich perfisne citis, je tak? ;-) jani, tak to je potom f pohodke, hmyz ma smolu :))))) no vymysli daco, strasne ma to bavilo...srdiecko vytvarat...ted mam ruku v bandazi, ted som rada, ze vobec pisat mozem :)))
Odpovedať
ano zavoj budem mat ale len taky normalny maly..a vrch..no ramienka budu uzsie a teraz este je to na prsiach take pokrcene ale potom to bude normalne rovne a vystrich tam sice nevidiet ale aj vystrih mi trochu spravia hlbsi ako je teraz..ale mne sa paci ta vlecka a to ako je to poskladane na bruchu..
Odpovedať
Profilova fotka
malachristi a to su tie šaty baccara, čo maš na modelke pred tvojou fotkou? lebo na tebe ich tak celkom z predu nevidno, tak preto sa pytam.
Odpovedať
a ty budes mat tiez zavoj?
Odpovedať
no oni su skombinovane z troch roznych siat...a to z poslednych dvoch v mojom albume..ale potom som este zmenila to skladane na bruchu..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mať ja závoj. ešte ale neviem aký, to potom na skuške tyžden pred svadbou vyberieme. lebo ma dostať v salóne ešte nejake nove vecičky.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som inak rozmyslala, ci to nie su tie iste, kedze maju podobny vrch tie saty... :-) a malachristi, to si teda poziciavas tie saty? hmm, ja zavoj urcite...len neviem este presne aky...doma uz mam taky dlhociznyyy....asi 3metrovy...akoze namiesto vlecky...ale nie som si nim celkom ista, ci ho pouzit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a sasi, ty čo si porobila s rukou??? juu, tak naraz pišeme, že potom to tu otvorim a sa čudujem kolko som toho ani nečitala :-D tak že ty si si davala šiť šaty christi? a kde.
Odpovedať
no nie nepoziciavam..to som si dala usit..takze ich kupujem...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaj, tak ty ich mas vyskladane....hmmm...no pekne :-) inak aj to ma napadlo, ked som si pozerala tie fotky siat, co tam mas...skoro na kazdych som videla cosi z tych tvojich siat :) jj, aj ja som z toho zmatena...nieco napisem, poslem a hned je tu x dalsich prispevkov, mam z toho chaos :))) ruka...hmm, nejaka presilena :-| no len aby uz konecne prestala boliet....
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaa, no lebo daju sa usit saty aj za cenu prveho pozicovneho...hmm, a na kolko ta to usitie vyjde?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, tak vyrobiť z troch pekkných šiat jedne - to je aky dobry napad. to maš istotu, že take nikto nemá :-D tak ale to maš fakt istotu, že si si dala vyrobiť také šaty ako sa ti naozaj najviac páčia,tak že spokojnosť musi byť iste velká ;-)
Odpovedať
no ale ja som teraz v uk..a tu si ich davam sit..tu to inak funguje...:-(( a vyjde ma to dost...radsej ani nepoviem..ale planujem ich potom predat..tak dufam ze nakoniec ma nevyjdu az tak vela..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty si na ukrajine? a odkial si ak sa možem spytať? - taže vychodňarka??
Odpovedať
Profilova fotka
no veru...aj ja by som mala dusu na mieste, kebyze mozem skombinovat niekolko siat dohromady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uk ako united kingdom...teda anglicko...tak to bolo myslene, ci nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz nemaš?(myslim dušu na mieste) ved ty si si tiež krasne šatky vybrala ;-) . aj ked keby to tak sa dalo normálne, že si poviem z takych, takych a takych chcem to, a z tych hento :-D . to by sme nie take navrharky boli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uups, hej asi hej :-D :-D :-D . tak teraz som sa zachovala ja ako z vychodu. ( ved aj som :-D :-D ) ale vždy mato tak zavádza, lebo tu často chodia na ukrajinu, a tiež tomu hovorime že na uk. tak sa ospravedlnujem 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?