Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoj Sasettka, ako sa mavas? Citala som, ze uz mas aj saticky zajednane..gratulujem, inak som videla aj tu fotku, na ktorej si v nich, su krasneee..ozaj take nezvycajnee..my sme sa vcera vratili od Jankovych rodicov,...jeho bratranec mi kupil pompadurku presne k satam a dovliekol mi ju az z Prahy, lebo tam studuje..tak som sa vytesovala..inak uz som si aj kyticku zajednala..a oddychujem trosku od priprav...zachvilu mame velku noc a potom sa zasa ide dalej vybavovat..kostol, oznamenia a tak...este toho je, aj ked sa to nezdaaa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuuzzu, dobre sa mavam :)) do skoly chodim tak 2x do tyzdna, takze tazka pohodka :))) a dnes mi prisla organza, takze vyzdobu uz mam kompletne pripravenu doma v krabiciach, este to dat dakedy dokopy a bude :)) a dnes ideme s Jankom pozriet nejaky ten oblek, uvidime, ci si hned vyberie :) na oznamkach uz robim...strasna zabava...asi sa pojdeme aj pofotit nanho, pacia sa mi tie s fotkou... pompadurka z Prahy? fiiiha, to znie super :))) a aku mas kyticku? jednu z tych, co mas v albume? a to auticko zajednane, waaaaaaaw, moooze byt :-D to mate po znamosti, alebo normalne z pozicovne? hmmm a uz si rozmyslala, ako to budete mat vy s fotenim? pred obradom, ci po? fiiiha, dost otazok mam, ze? :))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
No Jankovi mojmu sme minulu sobotu kupili oblek, taky do zlata, vyzera superne a vesticka sa este sije...inak sme kupovali v Jednote na 1. poschodi za tou kruhovou kozmetikou pri schodoch..fakt ich odporucam..ma odtial oblek aj na promocie co si kupoval..a ceny fajn, 7000 za oblek aj s vestou, to nie je zleee..inak my sme si tiez urobili oznamenie s fotkou a vsetkym sa fakt luubi a asi bude uz coskoro visiet vo Fax copy na Balakove na nastenke, lebo sa im lubilo..tam som to bola dat skusobne tlacit :-D kyticku mam v albume, hned druhy obrazok a auticko sme zajednali z BA..to ma nejaky chlapik, bude to aj so soferom na 6 hodin..este sa tam ideme aj pozriet, aby som ho videla kvoli vyzdobe..a fotit sa budeme samozrejme pred obradom..o pol jednej to mame dohodnute, asi v Kamenaci, ak nebude prsat..a ak bude, tak neviem kde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sranda, aj my sme tam uz boli pozerat :)))) ale nie za tou kozmetikou, ale tak zboku...no budeme musiet aj tam ist pozriet...my to vidime skor na nejaky tmavy...mali tam vela peknych, to sa musi nechat...a ta vesticka, no, tam nam tiez vraveli, ze sa to dava sit...len sme sa zabudli spytat, ze kolko tam taka sranda stoji :))) ale podla mna dost...samotny oblek tiez okolo tych 7tis...a mne sa ten oblek viac pacil s tou klasickou vestou...ale bude treba vidiet Janka v nom, mno :) takze mam ist obkukavat do Balakova, abych videla vase oznamko? :))))) a ta kyticka...no jo, mala bych aj citat, co mas k tym fotkam napisane, ze? :-D peknucka velmi, super sa hodi k tvojim satam ;-) hmmm, my pojdeme na fotenie do mesta...nejake zakutia pohladame...ale ked bude prsat...tak to ani ja veruze netusim...
Odpovedať
Profilova fotka
My mame ten oblek tiez s tou klasickou vestou ale dala som usit aj tu bielu..nech ma aj takuu, lebo v tom super vyzeral..inak kyticku som davala zajednavat v Boor arte a ta pani tam je super ochotna, krasne kvety tam maju, normalne ze bleducko fialkove ruze, skoro som odpadla, ked som ich zbadala, presne take ake som si predstavovala..inak s tym dazdom to bude problem..ja s tou mojou dlhou vleckou neviem co budem robit..musime si to pocasie vymodlit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. No chcem odpovedať koni. U nas sa to robí tak, že fotenie prebieha po obrade. Väčšinou je obrad tak okolo 15tej hodiny,a ked trvá tak hodinu aj s gratuláciami (teda bez omše),tak sa ide o tej 16tej fotiť. a hostia bud idú s nami, alebo čakajú v hoteli.Teda my sa vlastne odoberieme po obrade sa pofotiť,to zasasi tak pol hodka minimálne a tak o tej pol 6 po našom fotení už vlastne vchádzame do sály. Teda ženích ma vidí prvý krát u nás doma, ked príde na odpitovanie. aj ked ja to odpitovanie nechcem, len si po mna pekne príde domov, pripijeme si s rodičmi a pojdeme do kostola. A ta svadba vonku pod holym nebom, je sice fakt pekné, no to bol len taký návrh, ak by sa náhodou už nenašiel volný kostol,ale ako vravím, Rudova mamina iste nejaký nájde :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
v tom boor arte som este nebola, nejak je to uplne mimo mojich ciest :-D ale taha ma to tam, aspon pozriet, vyzera to byt super obchodik :) ja zatial zvazujem kvetinarstvo tuna blizko mna...vzdy som tam bola spokojna s kvetinkami...jedine ked som sa tam sla popytat, tak mi tam dala knizku s fotkami...ale ze by sa mi nejak venovala, to ani nie...a ze staci mesiac pred prist...a to bolo vsetko, co mi k tomu povedala :) ta vlecka sa ti neda vypnut, ci ako? ja mam saty bezvleckove :))) som uz tolko vleckovych poskusala, ze som si nakoniec uvedomila, ze ju ani nepotrebujem :)))) ale tvoje saty su proste ine, tam je ta vlecka proste neskutocnaaaaaaaaaaa :)))) a na to modlenie sme minimalne dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, prave pred chvilou som sa tu zaregistrovala... a mam miernu paniku! ja este nema nic vybavene a svadba bude 1.8.2009 alebo 15.8.2009
Odpovedať
Profilova fotka
No v Boorarte mi dala asi 10 polskych casopisov s kvetmi, venovala sa mi a nemala problem s tym, ze som prisla pol roka pred svadbou a moja kamoska, co si tam tiez davala robit kyticu teraz stale dostava zlavu na kvety..super celkom..ta vlecka na satach sa bude dat vypnut..lenze k tomu budem potrebovat este aspon jednu osobu alebo budem musiet draheho v den svadby zaskolit :-D ale inak sa tesim, lebo tie saty su take obycajne, ked maju vypnutu vlecku,ale ked ju spustim, tak dufam, ze minimalne vsetci odpadnu :-D Ahoj Gabika, vitaj, odporucam ti rychlo zacat vybavovat aspon salu, obrad, foto a kameru...ostatne mozes priebezne, ale mas to na poslednu chvilu..ja vybavujem uz od minuleho septembra a mala som problemy s muzikou a s kamerou, lebo uz vtedy bolo zajednanee..za styri mesiace to stihas, ale musis zacat hned a asi budes v riadnom strese, lebo sa zda, ze je toho malo ale potom take malickosti povyskakuju..rodinka ti uricte pomoze, takze do toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A co ceny v tom boor arte? da sa? :))) inak ten pristup naozaj super...vzdy vela spravi prvy dojem, no nie? :) no ja som bola ako taka nestranna pozorovatelka pri jednom foteni mladomanzelov, ale nakoniec som bola naozaj potrebna, to sa nezda, ale treba este niekoho na pomoc, ja si urcite beriem kamosku...hlavnu druzicku :)) stale bolo cosi treba podrzat, upravit vlecku, oprasit zenicha...atd atd :-D Gabika, no ako Zuuzzu povedala, pekne a s elanom sa do toho pusti :))))) vidim, ze si zo SNV, bude tam aj svadba? je tu este jedna tema ako nasa...a dokonca priamo z tvojho okolia, tak aj tam sa skus popytat na nejake foto, kameru, priestory na hostinu, baby ti urcite poradia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - no to mala stastie na tie topanocky ale ako tak premyslam tak aj u nas v He mame kopu cinakov a tiez maju super ceny a su aj biele rozne v celku pekne je uz len na neveste ci jej stacia obycajne alebo chce nejake extra a pohodlne ale nikde sa nepise, ze vsetko co je drahe je aj dobre pravdaze :oD a kopu lacnejsich veci je niekedy aj lepsich. Ja som dnes tiez dostala dobierky organzi ale este to nemam vsetko kopu mi ma este dojst tak som zvedava co potom s toho vykuzlim ked pridem domov ale plany mam celkom dobre to teda ano. Presne tak suhlasim s fotenim pred svadbou aj ja je to tak lepsie aj koli ludom a aj koli mladym. Inac baby co poviete na to ked si chcem dat urobyt sponicku na moje satky ktore som si kupila kde sa mam spitat ci mi to urobia? Nemam ani sajnu a snivam o vlecke moje su krasne ale nemaju.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, takže pripájam sa k tomu foteniu- ja som za fotenie pred obradom... ja som ani nad iným nerozmýšlala u nás sa to automaticky robí pred obradom a to fotenie trvá tak cca 2 hodky aj s cestou,chodí naň aj kameraman... potom je odobierka a šup do kostolíka....takže ja určite pred obradom... baby no aj ja som rozmýšlala nad tým oblečením ženíchovím, však on to bude mať drahšie ako ja...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
irish, asi tak, nie vzdy je drahe aj kvalitne...tie topanky od cinancov boli perfisne, makucke, no problemo :))) kebyze aj ja najdem nejake take podobne, vobec mi nerobi problem ich kupit...hlavne, aby boli pohodlne, o to mi ide :)))) a ta spodnicka...hmm, treba sa ist popytat do svad.salonov, agentur a krajcirok....ci to robia...zacala by som u tych krajcirok :))) a chces si dat dorobit vlecku, ci ako? kristi...no je to mozne, ze bude aj drahsi...jedine plus vidim v tom, ze on si tie veci aj necha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasi, tak ja som dnes robila tie srdiečka a vajička na balónoch. no hlavne teda tu vyzdvihujem tie srdiečka. som síce celá olepená a sladká ako cukrová bábika :-D , ale myslím že sa to podarilo. ešte to nueschlo, tak že na výsledok si očkám ked dojdem domov zo školy, ale bude to fajn. potom sfotim ;-) . inač som teda nafukla troška ten balonik a nitku som si navila na kotúčik a poriadne namočila do cukrovej vody (taka fajna skoro husta bola :-D ) a tak sa mi to nešmykalo z toho balona. a nakoniec som to ešte poriadne vykúpala v tej cukrovej vode a položila na sitko nech vyschne. tak som zvedavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - no ja som myslela, ze ma mojho oblek vijde na nejakych 8.000 a vyzera to na 10.000 to je pekna palka teda som zvedava ako to este bude nakoniec bude naozaj stat viac ako ja. sasettka - ano smozrejme nejde o to kolko stoja len nech su pohodlne aj keby maly byt za 100 a ak ide o spodnicku tak ja mam uz kupene 2 jedna 5kruhova a druha 6kruhova dvojvrstvova. Mne skor ide o tu vlecku ktoru si chcem dat k nim dorobit hm ... som zvedava co mi povedia v salonoch.
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll, no to som aj ja zvedava, co povedia :)))) ale ak sa bude dat zohnat rovnaka latka, mozno by to nemusel byt az taky velky problem... :-N a uz si rozhodnuta, ci si das 5 alebo 6 kruhovu? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som chcela si ten 6kruh c´hcem mat siroke satky to sa mi velmi paci no este uvidim ked pridem domov vyskusam obe aj korunky a uvidime co bude lepsie stat to si necham a ostatne predam no uz sa velmi tesim.
Odpovedať
halo je tu niekto?
Odpovedať
skoda ze tu nikto nie je..chcela som sa vam pochvalit satami..mam fotku...:-)) a strasne sa tesiiiiiiiiiiiim....ale nechcem dat foto do profilu na dlho...:-( no nevadi..hadam tu budete inokedy...zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, skoda, ze som vcera nebola pri PC... no hadam sa tu este stretneme, som zvedava na satockyyyyy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no aj ja sa pridávam, škoda... ale hadam nám ich ukážeš...
Odpovedať
Profilova fotka
malachristi, ja len že kuk som tvoj albumík a vieš že ta fotka z vandadekor- bordovýzdoba je zo saly, kde budeme mať my svadbičku... chi to je u nas v machulinciach...
Odpovedať
ahojte babenky ste tu teraz??? :-)
Odpovedať
inak mimochodom, sassi, fakt dobry vyber siat..nezvycajne su tie saty a preto su kraaaasne..:-) pozeram inak ze ty uz celu vyzdobu v krabiciach...a kristi tiez pripravuje vo velkom...no my teda vobec nic nepostujeme..v aprili sa chceme pofotit a potom z toho spravit oznamko a vyzdobu a ostatne zalezitosti chceme robit az v lete lebo nam kvetinarka slubila ze nam objedna a zozenie co budeme potrebovat...takze za vyzdobu si zatial starosti nerobim...ale skor si robim starosti s bakalarkou..uz len 5 tyzdnov a mam toho spravit este straaaaaaaaaaaasne vela..och boze..:-(((
Odpovedať
Profilova fotka
ja som, si tu????? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem za pochvalu :))) tu vyzdobu som pozbierala hlavne kvoli tomu, ze teraz mam este relativne volno, o chvilku mi to v skole naplno zacne...som si to aj financne rozlozila, aby ma to uplne nezruinovalo :))) inak aj my chceme fotku na oznamko, velmi sa mi to paci...tiez dakedy v aprili/maji sa pofotime a mozem tvorit :)))) a drzim palce s bakalarkou ;-) 5 tyzdnov je kopeeeeeeeeec casuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))) a ozaaaaaaj, dala som si usit zavoj, taky dlhociznyyyyyyyyy....akoze namiesto vlecky, nech mam co tahat za sebou :)) ale este som si nie celkom ista, ci ho pouzijem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj malachristi, aj ja som zvedava na šatičkyyy ;-) . ukážeeš? :-) . sasi a dorobila som tie srdiečka, tak mrkni. su take sice malinke, asi tak 6 - 7 cm, ale to stači. ved ich ešte nejak dozdobim a na dvere to stačí.
Odpovedať
ahoj jajuliatko, si tu este? jasne ze ukazem..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tuuuuuuuuuu :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, tie srdiecka su kuasnuckeeeeee, ked ich tak pekne zavesis...bude to vyzerat fajnovucicko ;-) malachristi, no co? zas sme sa minuli? :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?