Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak aj aj sa pridavam k samovýrobe. Budem sa sama snažiť vyrobiť si výzdobu u nás doma a u nich doma, pokreidy (to sa tak u nas volajú pierka :-D ), výzdobu auta a aj podväzoček si sama vytvorím. akurat fajne že sálu nemuíme zdobiť, lebo hotel sám nám to vyzdobí a je to v cene. ale je tam velmi pekne , tak ani nemusi veľa zdobiť :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - to sme ale podarene buduce nevesty hah :-D ved co je na tom mna take tesi a ja by som bola naozaj schopna pripravovat aj oblozene misy na svedske stoly. Ved co je na to ja viem, ze bude tesno ale ak clovek chce cas sa najde :oD Stale premyslam ci si mam nejake vecicky objednavat alebo kupit material a vyrobit baby co si myslite co ma vijde lacnejsie napriklad pierka kupene alebo domaca vyroba? A menovky? Tiez si hladam baloniky na svadbu ale nie obycajne take leskle perletove sa vraj volaju alebo tak nejako len v zlatej a bielej farbe. Nejaka baba teraz predava take ale zlte no neviem kde ich splasit. Tiez si zhanam zlatu organzu neviete mi poradit kde by som si ju mohla objednat? Na akej stranke? jajuliatko - to je fajn ked mas v cene aj vyzdobu to ta vijde lacnejsie moj brat dal za vyzdobu 15.000,- a uplne odveci to bolo za taku cenu to si radsej urobim sama a ovela lacnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
irish, tak vacsina vyjde urcite lacnejsie...ak nie vsetko :))) ked si spravis sama...teda pierka urcite...napr take jednoduche predavaju za 5-7sk....a ty si kupis 1-2 stuzky po 30sk...a spravis z nich urcite dostacujuci pocet pierok...a mozno ti este aj ostane :)))) a tak je to aj s inymi vecami... organzu teraz predava v bazari nejaky salon...tusim z Piestan? za velmi dobru cenu, tusim 5€? a mam pocit, ze tam mali fakt vsetky farby, tak skus pozriet tam...ja ked som pozerala v obchodoch a kvetinarstvach, tam to stalo az 250,-...cize dost velky rozdiel... baloniky som este neriesila...ale v e-shopoch je toho kopec...skus napr. toto http://www.svadobneozdoby.sk/index.ph... ved ako vravis...agentura si vypyta 500€ a potom ti tam daju par svietnickov na stol a tvaria sa, ake to je uzasne...no dakujem pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže ja som už pokukovala po tých balonikoch a objavila som zlate aj biele a strieborné perleťové v tescu... tam ich majú kopu tak tuším po 10 balené alebo tak nejako... a určite to je lacnejšie ako v nejakých svadobných e šopoch si myslím... baby chcem sa spýtať, ja by som si z tých balonikov chcela urobiť taku akože reťaz, neviete mi poradiť ako by som ich mohla pospájať dokopi... dám aj do albumu taku jednu foto čo som tu niekde objavila a strašne sa mi to zapáčilo, len neviem ako to pospájať, tak kuknite a ak niektorá budete vedieť tak mi prosim poraďte...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no veruuuu, tak to som velice zvedava, ako to tie baloniky pospajali :)))) a su to vobec balony?:))))) no mna napadli bud prisavky, abo obojstranna lepiaca... :-N a mozno ma napadne aj nieco ine...casom :-D a hej, e-shopy su dakedy riadne predrazene...to sa musi nechat...hlavne ked ma nieco privlastok "svadobny-a-e", hned to automaticky musi byt pomaly 2x drahsie...ach jo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mna napadla obojstranná paska... a máš pravdu strašne predražene...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - dakujem pekne za radu myslim, ze mas uplnu pravdu :-) tak co vsetko mi treba na pierka len zlatu a bielu stuzku a spendlicek? Na organzu som uz kukla a napisala tej babe uz len cakam na to kedy sa ozve som zvedava ci ma aj viac kusov alebo iba to co je v ponuke. A samozrejme ta cewna je vyhodna aj ked dnes som si objednala 9metrou a 44cm rozmer len za 2 eura co som bola uplne skoknuta ale ta baba ma len jeden kusok to je skoda. Kukla som aj na tu stranku z balonikami ale mne sa zda, ze som uz niekde vydela aj za lacnejsie hm ... Ja si chcem nimi vyzdobit salu a nejake dat aj do saly kde mam obrad tak to mi ich bude treba trosku viac a lacnejsie by sa zislo. A to mas teda pravdu presne tak daju 6 svietnickou a nejake malickosti a myslia si, ze pani to je vyzdoba a ak by som chcela ja urobit vyzdobu sama tak za 15.000 ozdobim salu, kostol, moj cely dom aj vonku, auto a Boh vie este co ine. To je sila s tymi agenturami. kristi - a aka je cena jedneho balicka balonikov v tescu? Kukla som tvoj albumik a ie baloniky su naozaj krasne a ako ich pospajat no to naozaj nemam ani sajnu ale ked ma napadne tak dam vediet a este som sa chcela opytat odkial si kupila tie virezavatka? Je aj na to nejaka stranka?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, zlata, biela stuzka....spendlicek...a ides :-D mozno ze by sa to siklo aj zosit...ale to je individualne :))) no skoda tej organzy, aj ja bych brala kus po 2 eurace, dobre by bolo:)) baloniky radsej treba riesit v tom Tescu, urcite to bude lacnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu sasi. ak ma niečo privlastok svadobna-e, tak to stoji ešte raz tolko. kamarát ked sa ženil, tak ked vyberali svadobnu kyticu, tak im dala popozerať v takom katalógu. a tá svadobná stála nejakých 2300 sk a niekde na začiatku, bola taká skoro rovnaká, ale nebola že " svadobná" a stála len 600 či 800. tak že pekný rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
strasne cosi...ja tiez nechapem, o co im ide....ved si to vezmi...das si tam trebaaaaaars aj 17 ruzi...tie sa normalne pohybuju okolo 60sk...ked to vynasobime, je to tych 1000sk...este ti to zviaze, da par drobnosti...ale nechapem, ako tie drobnosti mozu stat dalsiu tisicku?? =-) ach jo, skoda, ze nemam nejaku znamu kvetinarku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak v tom mam naštastie štastie ja, lebo mame jednu, no v podstate i dve známe kvetinárky, tak ti jednu požičiam ak chceš :-D . a dalšia tisicka je len za to slovko, že svadobné-á. ved aj poháre. ak pytam svadobné, tak stoja aj 600korun. a je na nich vybrusene nejake srdiečko alebo obručky.ale maju take isté aj čisté tie poháre, a tie si kúpim tak za 100,200korún a dám si am vybrúsiť čo chcem jednému maliarovi u nás v dedine, čo aj brúsi poháre a kamene a tak. no treba sa strašne krútiť, aby človek zbytočne nepreplácal. hlavne sa smejeme, že netreba pýtať svadobné :-D , len také obyčajné,ako darček :-D a vyjde ta to za polovicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no normalne asi ked si pojdem zajednavat kyticku, tak poviem, ze ona voooooobec nie je svadobna, len tak vyzera :-D :-D a hned mi k nej spravte take pierkoooo pre zenicha, ved nech to mam kompletne :))))) a dakujem za tu kvetinarku :-D :-p hmm, a pohare...urcite nebudeme kupovat take drahe, tiez kupime pekne a za normalnu cenu...a mozno len meno si tam dame vygravirovat....alebo ho tam napisem farbickami na sklo :)))) co ides inak robit na auto? uz mas predstavu? ja som si vcera kupila take malicke prisavky, takze aspon to uz mam :)))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak dobre ranko. pekne zrána vidno ake sme my zavislačky :-D . No na auto by som chcela robiť to čo mam na obr. 25. take celkom fajn to vyzera, a zrobim to akśi kusoček robustnejšie, nech tam už nič viac nemusím dopĺnať. aspon zatial som teda pre toto rozhodnuta. len ešte musim počkať, že ake autičko vlastne bude.bud naše,alebo známi majú džíp,tak nad nimi ešte tak rozmýšlame či ich pozyvame.a ak hej ,tak ich asi poprosíme o autičko.takže vyzdobu auta zatial robiť nebudem. až v lete.
Odpovedať
Profilova fotka
jj, tak tak, zavislacky strasne :-D dnes mam volny den, ale budem daco aj naozaj ze robit...ale az poobede :-N auticko..hmmm, no ja mam jedno vysnivane, strasno by som take chcela, ale to by sa musel velky zazrak stat, ak by sa ho podarilo vybavit....a nie normalne pozicat z pozicovne za 10litrov....neskutocne palky... ja bych chcela take brectanove srdco, sa mi to paci...take prirodne...len to by sa muselo robit tak den pred...aby to nezdochlo :-D myslis, ze den pred svadbou budem schopna robit brectanove srdce na auto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, čo ja viem? ale myslím si, že ked budeš mať všetko prichystane, tak by si to mala zvladnuť. a to chceš ten brečtan na niečo namotávať? alebo ako ho chceš tvarovať? maš nejaky obrazok? hlavne si najprv nelakuj nechty :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, bych si pripravila nejaku kostru z hrubsieho drotu a nan bych ten brectan potom nejak upevnila...hmm, dala som fotku jedneho takeho srdca na aute do albumu...plus este jednu fotku, co sa mi teraz zapacilo, ked som si pozerala vsetky tie vyzdoby na auta, co som si uz stiahla :-D strasne vela toho je, tazko si vybrat :))))) a to s tymi nechtami, to mas teda pravdu...tie by museli byt na rade hned po dokonceni toho srdca :))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
waaaw, to je jake fajnee. aj tie brečtanove a to druhe je tiež zlatučkééé. mne sa ešte páčilo, aj ako mali myslím akly len tak pripevnené na kapote, nie do žiadneho tvaru, ale tak po celej prednej akpote boli prichytené. ale to by aj stalo ovela viac ako to čo sa chysám. a zas to vynikne len na peknom tmavom povrchu. a ja si momentalne ani niesom istá akú farbu ma ten džíp, čo majú tí známi :-S :-D . ale ked zistim,tak sa potom zariadim. ale to brečtanove je ozaj peknééé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...aj mne sa pacili tie gerberky polepene od kapoty az po celom aute, mam to aj v albume...ale to by aj cosi stalo...a este to prichytavanie tam...neviem si to uplne predstavit...bo majitelia takych aut nemaju moc vztah k tomu, ak sa ma nieco prilepovat na ich krasne a drahe auticko, aby sa naaaaahodou lak neposkodil, chapes :))) to srdco by som dala na prisavky a bolo by....ale aj ten mis-mas, co som este objavila, by sa tiez dal spravit pomocou prisaviek...ruzicky aj ten spagatik, ci co to je, uz vlastne mam doma....a nemusela by som to riesit den pred svadbou...no uvidi sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo to hej, tie prisavky sa boja dosť dávať. ta moja vyzdoba v podstate ani velmi nepotrebuje prisavky, lebo ked to upevním v predu pod kapotu a potom na spätných zrkadlách, tak by to mohlo držať. aj ked v strede by som to chcela aj tymi prisavkami podchytiť, nechsa to nejak nedeformuje pri tej rýchlosti na ceste. akurat kde zohnať take prisavky...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, v tom su tieto typy vyzdob najjednoduchsie...len sa priviazu, nist sa nemusi lepit paskami, ani nist podobne...a je to :) ked to inak riadne uviazes na spatnych a vpredu o kapotu, nemalo by sa nist deformovat... a tie prisavky som ja kupila v obchode s domacimi potrebami, jedna ma vysla na 0,25€...su take mensie, priemer cca 5cm...ale hadam budu drzat :))))
Odpovedať
Profilova fotka
aháá, tak ak bude treba tak aspon budem vedieť kde ich hladať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - ano aj ja som rozmyslala nad pesitim pierok aspon by to poriadne drzalo a nieje to tak namahave :-) juj trosku ma to chyta pretoze si pripadam momentalne taka bezmocna ked viem ze nemam skoro nic vybavene teda mam len sobasiaceho a salu nemozem najst hm .... snad nieco splasim ked pridem v aprili na sk.
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll, nooo...ten 19.september je dost frekventovany termin, co sa svadieb tyka...ale ved, sala sa proste musi podarit zohnat, ved to by ako vyzeralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha, tak to je dosť ťažke, keď ešte nemáš sálu. neviem síce odkial si, ale si myslím že ešte niečo nájdeš. už možno nebudeš mať až tak na výber, ale všetko nemože byť predsa obsadené,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - no v to pevne dufam ale nic nemozem urobit lebo som od minuleho roka od marca v zahranicic este som doma nebola a tak som nic nemohla ani vybavit snad mi to vsetko vijde bola by som stastna. U nas na sk nemam ani osobku na ktoru by som sa v tomto mohla spolahnut tak vsetko musim sama :-S jajuliatko - ja som z Humenneho a pevne verim, ze sa nieco najde a ak bynahodou aj nie tak svadbu budeme mat tak ci tak premna zamna hoci aj u nas na zahrade pod holim nebom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
POTREBUJEM POMOCT neviete mi poradit nejaku dobru stranku kde by sa dali objednat svadobne a popolnocne satky za rozumnu cenu? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby, akurat som sa pobavila, ako si to tito dvaja perfisne nacvicili :))) http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... my sme zatial za klasiku...ja by som bola schopna zatancovat aj nejaku blbinu, ale Janko ee :-D aj svadba na zahrade pod holym nebom je podla mna perfisna...skoda, ze my nejaku vhodnu zahradku nemame :))) a ani s tou strankou ti moc nepomozem, nejak som sa o to ani nezaujimala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll, mne sa páčili šaty na tejto stránke. prejdi až tam kus nižšie: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=... a kamoška si objednala tieto z tejto stránky: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... už cih máa aj doma a sú kráásne. sice ešte musi poriešiť vlečku na nich,ale su krasne,a bude ich mať asi aj na našej svadbe tolko k šatičkácm. inak aj ja som videla take videjka s krasne nacvičenymi tancami,ale ani moj Rudo na to neni. snaha bola,ale neprešlo mi to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a k tým šatám ešte, je to síce stránka že minibazár, ale to niesu šay zbazaru. ona ich vraj objednáva z ameriky či z kade,a má všetky možné čísla ako sú vždy napísané pod tými obrázkami šiat,ak ich otvoríš. tak že sa nezlakni toho že minibazár - oni sú úplne novéééé
Odpovedať
Profilova fotka
a sasi, k tej svadbe pod holym nebom. Rudo minule prehlásil, že ked na naš termin nebude volny kostol, tak ved nech je to aj v altanku za hotelom, že jemu to je jedno a tam je tiež pekne :-D .tak že sice to aj tak vyzera predsa len an ten kostol (lebo jeho mamka iste nejaký volný nájde ;-) ), ale ma prekvapil :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?