Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..no tak ten Nicol...dakujem pekne...ja som vedela, preco tam ani nepachnem :-D :-D :-D dnes som bola inak v Ikea...tak mam dalsie super vecicky na vyzdobu, ktore uz pomaly ani nemam kde skladovat :-D ale neva...ehm...inak aj Ikea ma dost sklamala...nemali hranolky...a to som sa na ne cely den tesila :-( a uplne ma dostali, ked som sla platit gastracom, tak aj to ma teta zrusila, ze zrusili zmluvu....no strasneeeeeeeeee.... ste riesili, co budete mat okrem siat na sebe? no ja len asi zavoj a nausnice...mozno jednoduchu celenku...a topanky :)))) a aj mne aj mojej kadernicke sa pacia kvety vo vlasoch, tak sa uvidi ;-) zuuzzu, aj moja mama uz riesi torty a zakusky...normalne sa v tom vyziva :))))) alkohol este neriesime...teda vinko svadobne uz mame zajednane...a oznamka...hmmm, ked bude cas a nejaky napad ma nakopne...tak poriesim aj tie :-) a kde ste nakoniec kupili ten oblek? dakde tu v TT, ci ee? my sme boli len tak pozriet hore do Jednoty a vyzeralo to velice nadejne :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, no moja mamina rieši alkohol už dobre dlho postupne kupuje flaše a ked sa pozriem dole do pivnice tak ich tam je už poriadna kôpka...dokonca už má kupene aj flaše pre fararkov... viete čo mi minule zahlasil ten moj expert ked som mu povedala že by si už mohol začať zháňať oblek, že na čo či nemôže mať ten z promocii... ech chlapi...tak som ho vyviedla z omylu, že nemôže...chvílu mal z tho hlavu v smútku, ale už sa s tým zmieril, že skúšanie ho asi neminie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D mas to ty ale ftipalka :)))) ved aj mne povedal, ze sak si da ten stary, aj s 10rocnymi topankami, co ma v skrini...ale to naozaj len robil srandu :) no a ja dufam, ze nam flase da priamo ten vinar, ze nebudeme musiet dakde zhanat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - ja nahrdelinik nechcem lebo si myslim, ze budem mat na sebe toho viac nez dost pretoze aj satky mam cele ligotave. Jaj uz sa neviem dockat svadby :-D inac som si pierka a oznamka vcera objednala pretoze potom ked pridem na sk na 4mesiace vela toho nestihnem ked mi treba vsetko vybabovat tak som to vyriesila objednavkou. zuuzzu - to je blbe ked sa predavacky v salonoch nevedia spravat. Akurat si aj moj cital co si pisala a povedal, ze je to smiesne aby predavajuca v salone z napr.20 saticiek vybrala 3 a povedala aby si si vybrala to je drze naozaj. Ja mam sice svoje kupene ale aj tak si pojdem poskusat a budem skusat aj 10 ak sa mi bude chciet a predavajucej povinnostou je ma dat do kopy a nie aby sa jej nechcelo tak sa zachova ako ,,krava,, A ten salon nicol myslis v Michalovciach? My poriesime pozvanky tak ako vy osobne ale moj pride na sk az dva tyzdne pred svadbou tak nakupit nanho a osobne popozyvat to bude trosku tesno ale zvladneme to no a tym kt su z daleka pozveme telefonicky pretoze vacsinu mame po blyzku a mimo asi len 1rodinku to sa nam pozvanka ani neoplati.
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - s tymto som sa este nestretla aby sa takto dalo kombinovat to musi byt naozaj super juuuuu normalne nemam slov snad taky budu aj v He ochotny som zvedava. Zase ked tak premyslam ja som si u nas ked som bola mladsia nejake skusala v salonoch ale tie predavacky mame take ze poriadne ani nenechaju buducu nevestu sa rozhodnut hned chcu aby si baba saty rezervovala a ja nemam rada ak namna niekto tlaci na to treba mat klud a cas rozhodnut sa pre tie naj. A vies co moj od zaciatku basni? Ze on nic nepotrebuje a bude mat oblek so stuzkovej aj topanky to je parada chalani si hlavu s nicim nelamu ale aj tak to neprichadza do uvahy pretoze svadba je svadba a ani jeho mamina by ho tak nenechala co som rada. sasettka - mne sa pacia tiez kvetinky vo vlaskoch ak vie kadernicka vlasky pekne upravit tak potom nieje problem teraz v poslednom case som videla vela svadieb a vacsinou mali nevesty rozpustene vlasky rovne alebo kucerave korunku alebo len kvetinku a bolo to jednoduche a krasne velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sasettka, coze za satecky su to v albume? to su tie osudove? uz si sa rohzodla?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ppetulka, nooooo, to su...resp. boli ony...zas som ich dala prec :)) dokonca aj tie popolnocky mi uz visia v skrini, bola som ich dnes rychlo zobrat, aby mi ich niekto iny nevyfukol :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jej sasettka no to sa máš... ja tie moje ktovie kedy vyrobím... už ich možeš obzerať v skrini, a vytešovať sa z nich... ja som práve musela pozastaviť výrobu krabičiek, lebo v práci už všetky kolegyne majú jarnú výzdobu- povyťahovali zo skríň a ja chuďa mlade ešte vločky na oknách, tak ideme s drahým dnes strihať kvetinky... jaj taaaak sa mi nechce...
Odpovedať
Profilova fotka
no super:-)pekne su obidvoje, tie svadobne Ti sedia ako uliate...tak uz su definitivne Tvoje?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, moje moje, nikoho ineho :-D ehm, teda aspon na ten piaty september :-N teta si hned vypytala 50% zalohu, co je teda dost, som necakala, ale sak...co uz :) a ty co, ppetulka, co noveho? :) kristi...no ja bych ti hned pomohla s tymi kvetinkami....100x lepsia robota, ako tu klikat nejake podorysy :))) ozaaaaaaj, ten styrodur, skoro bych zabudla...to je material, ktorym sa zatepluju domy :))) takze dakde v takych stavbarskych obchodoch, ja som to mala od spoluziacky...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no tak to je asi ešte horšie... tak pojdem trošku kuk doi stavebín a možno zoženiem aj ja... a nie je to ťažké? utekám strihať a lepiť kvietky... čaute kočky...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja nic nove, uz sa mi krati staz, uz o dva tyzdne idem domov, tak sa zasa zacnem sustredit na ten nas velky september:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je to lahulinkeeeeeee ako pierko :))) maju vselijake hrubky, ja som to vyrezavala s 2cm styroduru...tensi tusim nie je...a mozno hej...a maju dokonca aj niekolko farieb...to ale neviem, na co je dobre :)))) byva aj modry, zeleny, ruzovyyyyyyyy :)))) tak pekne strihanie prajem, papa
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy si robite vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte, vidim, ze vam je tu dobre, vypisujete si tu a ja makam v robote ako drak..uz ma to nebavi..pre istotu som si uz aj rezervovala dovolenku pred svadbou, aby mi ju niekto nevyfukol a nemusela som este v piatok za niekoho makat.. Nic sa mi nechce..na svadbu je vacsina veci vybavenych, tak som spokojna..uz sa chystam za dva tyzdne pomaly okna umyvat k velkej noci.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja si robim vyzdobu sama... mna inak dakedy chyti taky utlm, ze co? svadba? neriesim :)))) a potom ma sa z nicoho nic prebudim a riesim, co este treba poriesit...:)) a tak to mam aj prave teraz, hehe...vyriesila som saty, topanky asi necham na Blavu a novy tovar v obchodoch, teraz je to bieda...a do konca mesiaca sa hadam aj na matriku dostaneme :)) zuuzzu, nebavi ta robota? nebude to jarnou unavou? :) ze okna umyvat...uff...
Odpovedať
Profilova fotka
Robota ma bavi, len by uz fakt mohlo byt teplejsie..ale tesim sa, lebo ideme cez vikend k Jankovym rodicom..o svadbe pokecat a oznamenia ukazat, tak uz som taka piatkova nalada ma obchadza.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, to si sikovna, ja by som si netrufla na to asi...nemam na taketo veci trpezlivost a asi ani talent:-) a tam, kde mame svadbu robia krasnu vyzdobu, jasan, ze si to musime zaplatit, ale byva to tam fakt uzasne...nastastie:-)Lebo keby to stalo na mojich vytvoroch, tak by sa pobavili vsetci:-) Inak presne ako pises, niekedy sa mi ani tuto stranku nechce otvorit, nic mi to nehovori...no a potom sa zasa nadchnem a chyti ma to znova:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ppetulka, ja si tiez robim sama vyzdobu..vlastne uz je vsetko nachystane..este cakam v jednom obchode mi objednali svietniky a sviecky,...a to uz bude vsetko potom..chvalabohu..aj na auto som uz nachystala vyzdobu, nech s tym mam pokoj, taketo veci ma bavia..
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby, ja vas strasne obdivujem...ja neviem ani stvorcek rovno vystrihnut:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som to vystudovala, vytvarnu, takze ja sa v tom priam vyzivam, ze mozem vymyslat a kombinovat..vsetky cacky co sa lesknu, sa mi pacia..som taka straka..a potom s tym rada robim divy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ty si hotovy profesional:-) aj pracujes v tej oblasti?
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze, pracujem pre americke telekomunikacie..takze nieco uplne totalne ine.. a prave preto si vychutnavam taketo veci, kde sa mozem realizovat
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no my sme dnes boli na obede s kamosom, co ma svadbu tyzden pred nami, ti uz tiez maju objednane oznamka...ja ich este stale neriesim...ale inspiracie je kopec....za jeden vecer spolocnej prace budu hotove :)) ppetulka, ze by sa na tvojich vytvoroch pobavili vsetci? :-D to je zlateeeeee...a ked vam to tam krasne prichystaju, nie je o com ;-)...ja si rada pripravim daco sama...pre mna je to prijemne odreagovanie inak zuuzzu, 4.jula idem do Pemina na svadbu, potom ti dam vediet, ako bolo :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super..to potom povedz, aby som bola v obraze, co nas tam caka..inak teraz tam jedna holka pridavala album, aby hostinu mali tiez v Pemine..take oranzove to mali..potom kukni, az sa ti bude chcet, je to sice len jedna fotka, ale aj to je nieco
Odpovedať
Profilova fotka
to je tam kde mas svadbu aj ty, zuuzzu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no uz som to nasla...ono to tam cele je nejake farebne, nie? boli sme tam v januari na krsteni...a sa mi pred ocami miha ta oranzova...a tusim aj modra...ale sak...pekne to tam je... :-) ehm...teda okrem tych obrazov...co ty na to ako vytvarnicka vravis? :)) a aj papaaanicko tam bolo super ;-) a jasnacka, ze ti dam vediet...ty budes mat kolko ludi? oni okolo 60 tusim....
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka - no ja si robim vyzdobu sama vijde ma to lacnejsie a este bude aj podla mojich predstav :-D a velmi ma to bavi ja by som si najradsej aj sama oblozene misy urobila ked som to povedala tak si moj pomyslel, ze mi preskocilo hehe
Odpovedať
Profilova fotka
baby konečne som dorobila tie blbé kvetinky... pripájam sa aj mna to velice baví vyrábať si sama výzdobu na svadbu... a irishgirll tiež som povedala niečo podobné -že si sama upečiem svadobnú tortu, no maminka ma hneď schladila, že či mi komplet zahrabava, aby som si robila v svadobný týždeň robila ešte aj tortu, že aj tak nebudem vedieť ani kde mi hlava stojí... takže asi tak...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?