Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - no ja mam stale take stastie ze ,,kamosky,, viem ze skutocne sa takto nezachovaju ale co uz teraz je taka o nicom doba. Inac taka som natesena lebo aj ked nemam moc vybaveneho no doma ma uz cakaju satky, ľspodnicky, 2 korunky, 3 samodruky, nausnice, topanocky a naramok + rukavicky a zavoj som zvedava ako budem vizerat ked to na seba nahodim tesim sa velmi. Inac aby to neznelo blbo kupila som si nejake vecicky vopred ale zapacily sa mii ine tak mam z niecoho po 2 ale predat nebude problem necham si to co mi pristane najviac uz mi so svady harasi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
. no práve to tvarovanie, išla som si usta vyduť,a akosi sa mi nedarilo. no ved vyskušam jeno. snad sa bude podobať. alebo som prišla na fintičku. že ja vlastne ani nechcem také obrovské srdcia, mne stačia také malinké, tak ked ostane dosť dlho nafuknutý, tak sa kus ponaťahuje. a potom ho zdujem a fuknem tam len kusok vzduchu,takže budu aj malinke aj tvar budu mať. ved ja im ukážem ma nepočúvať :-D a už s tešim na tie fotky.pa
Odpovedať
Profilova fotka
A ty si chces urobit branu zo srdieckovych balonikov?
Odpovedať
Profilova fotka
janka, len mu daj, srdcu jednemu!!!! :-D :-D irish, tak ako vlastne s tymi satami? rozmyslela si si to, hm? no a hlavne na koniec - mam zajednaneeeeeeeee SATYYYYYYYYYYYYY, juchuuuuuuu :-D :-D :-D myslela som si, ze si dam tie jednoduche, co sa mi pacili od zaciatku, ale vyskusala som si este jedny, co som na sebe jakziv nemala...trosku dost ine, a bum, pacili sa prevelice, takze som aj zalohu zaplatila a tesim saaaaaaaa :))) a naozaj to bola plodna exkurzia po meste, pretoze sme zajednali aj cokofontanuuuuuu...podla mna za super cenu...pretoze bude aj s obsluhou a ta dievcina sa nam zaroven aj o male decka postara/ten ftipny pan ich nazyval pankharti :))))))/, takze sme s mamou take vytesene domov prisli...jeeeeejda, a aj popolnocne mam :-D len este si ich musim ist kupit, no :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... sasettka jej tak už ich máš a dás ich aj do albíčka? by sme ich videli... xi janulka no na to srdiečko som aj ja velice zvedavá... ja som si na fukanie balónov kupila tu ručnú pumpičku čo maju v tescu... bo ja by som z balonikov chcela také akoby šnúry vyrobiť a tam pojde velice vela balonikov a to by som sa asi den pred svadbou aj so všetkými svadobčanmi vydúchala... irishgirl no aj ja som zvedavá že čo teda tie šatky...?
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, si tu este? aj ja chcem inak zopar balonov do saly...takze aj ja radsej zabezpecim daku pumpicku... aby som to tym ludkom v restike trosku ulahcila... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej som tu... no to ti je fajn vec... ukážeš ním tie šatky?
Odpovedať
Profilova fotka
uz su tam, aj popolnocky
Odpovedať
Profilova fotka
no idem kuk a potom sa ozvem...
Odpovedať
Profilova fotka
jej no tie sú peknučké... a aj tie popolnočky... ja asi nebudem mať
Odpovedať
Profilova fotka
tej istej farby ako výzdobu... som chcela napisať ale som skor stlačila odoslať... ech...
Odpovedať
Profilova fotka
budes cely cas vo svadobnych? hmmm, aj ja som bola na svadbe, kde si ich nevesta nechala...a pohodka :) ja som nad polnocnymi este vobec nerozmyslala...ale mama ich zbadala, ze nech si ich vyskusam, tak som si ich vyskusala :))) ale boli len na pozicanie, ale mama sa nejak pozna s jednou tetou odtial a ta povedala, ze mi ich preda za cenu pozicovneho...i ked to pozicovne sa mi zdalo fakt dost velke.... :-| a inak...dakujem :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale nie budem mať aj popolnočné to len som to akosi zle napisala... ja budem mať take do zlatozelena- totiž suknu som si ušila už minulý rok a ku korzetu sa akosi neviem dokopať... a tak toto bude super príležitosť... cez prázdniny ušijem a urobím tej sukni aj spodničku kruhovu a potom to bude super vyzerat... ale tie šatky máš fakt velmi pekne a aj to bolerko k nim je supišne...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaaaaak... :-D tak uz sa chapeme :))) to je inak super, ze si takto mozes na seba usit veci, to by som aj ja brala :)) hmmm, no su trosku ine tie satky...ale velmi dobre som sa v nich citila, bolerko naozaj krasne...inak je to korzet bez ramienok, aj som si v nich poskackala, potocila sa...a nepadalo nist, takze super :))) tesim sa z nich prevelice :) idem na chvilku von s buducim manzelikom, tak prajem pekny zvysok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podobne... dobre sa zabavte... ja som mala dnes isť k drahému ale bude musoieť byť výnimočne v práci celý víkend tak som zostal doma- sama fnuk bez peťa...pa
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - satky sa mi pacia tak kaslem aj na sestru aj tak budem hviezdou ja. To ze ich mala na sebe si s nou este vybavim osobne inac este dobre ze nie len saty robia nevestu :oD mam k nim aj original 5 kruhovu spodnicku ale nasla som 6 a dvojvrstvovu tak som si uz aj objednala. Chcem ich mat siroke a byt ako princezna som zvedava nech uz som doma a mam ich na sebe :oD aj tak sa este musim kukes do salonov tak si len tak zo srandy skusim nejake satky.
Odpovedať
Profilova fotka
irish, no len pekne choj poskusat :))) ved to je tusim ta najlepsia cast zo svadobnych priprav - skusanie nadhernych satociek :))) hmmm a som rada, ze si sa takto rozhodla, pretoze ked tak nad tym premyslam, asi aj ja by som sa k tomu takto postavila...len by som proste potrebovala par dni na rozdychanie...a to si tusim potrebovala aj ty :-D budes v tych satoch princezna, toho sa neboj, a hlavne pre tvojho kristi, no skoda, ze nemozete byt spolu...ale ved on ti to chlapec nabuduci tyzden vynahradi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - no odbehnem do salonov som zvedava a rada skusam :oD zda sa ze ma to nervacenie preslo preco by som si nou mala nechat kazit si pripravi na svadbu aj ked by som jej to urobila ja tak to by bolo halo v celej rodine a skoncila by som ako ta najvacsia husa ale jej sa to vrati na inom ked nevie co roby. Som zvedava ako to vsetko bude ale smojim sme sa dohodli, ze asi urobime len svadobnu hostinu to je obrad a nejake 4hodinky oslava pretoze ked si objedname hotelovu naj izbu nech si ju tiez aj trosku uzijeme a ide o to ze svadba nieje len o napchavani ale o nas mladomanzelou tak 4 hodky v bohate postacia aj ked si myslim, ze sa to pretiahne hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky sasi, ak si tu dnes, tak ja som sa náhodou dostala domov už dnes, tak ak budeš mocť, takmôžes potom ukázať aj mne šatičky? lebo som pozerala, ale asi si ich aj vymazala hned. tak že je super že už to máš z hlavy. ja pojdem nakoniec už zajtra pozerať a v stredu asi padne konečné rozhodnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj, tak oki, davam ich tam ;-) irish, no aj tak sa da...mensiu hostinku.... ;-) my robime klasiku...velka svadba...mozno posledna v nasej rodine na dlhsiu dobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - no ja s mojim nechcem velku svadbu tak okolo 60 by bolo akurat. Sestramala okolo 160 a to bola katastrofa podla mna hroza. Nebolo sa kde hybat ani som si ju vobec neuzila. Mala svadbu vonku u babky na samotke byva 2km od dediny ale nato ze tam je tolko miesta ludi bolo hlava na hlave tak som sa pekne vizula z mojich steklikoch a sla si sadnut do travy pri rybnicku a zvladla som to na jej svadbe tak asi 3hodky a odysla som. Naozaj bolo to namna privela ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
tak zas 160 ludi nehrozi :-D u nas je to tak okolo 100...a to sa mi uz zda naozaj dost...tak ok, berme to teda ako priemer :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sasi, su fakt zaujímavé, a vidno že vrch bude fakt dobre sedieť. teraz som si vela všimla, že take pekne princeznovske spodky sukní hladá vela dievčat a na tebe vyzeraju super. Inak aj my planujeme tak dokopy 80 ludí.je to asi maxim, ktoré sa tak reálne dá zvládnuť, aby som s každým aspon kusok s porozprávala a potancovala.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, sadli tie satky naozaj superne...som sa tam v nich otacala a otacala...plnim si svoj detsky sen - mat saty, v ktorych ked sa zatocim, tak to vyzera naaaaaadherne :-D skusala som este aj dalsie saty inak...ale radsej na ne uz ani pozerat nebudem, aby som nezacala pochybovat :-N prave som inak dokoncila dve srdiecka na dvere /moje a Jankove/...tak sa tu z nich vytesujem :))) a ty co? vikend f pohodke? ja idem rychlo cosi do skoly vymysliet, ved to zas flaaaaaaakaaaaaaaam....
Odpovedať
Profilova fotka
a este sme vcera mali navstevu - moju svagrinu, co ma bude cesat, mame tu robila melir, tak sme hned pokecaliiiiii....a kebyze mam po ruke aspon 30 sponiek, hned by som mala skusku ucesu za sebou :-D :-D :-D ale mame uz aspon vytvorenu predstavu, takze super ;-) hmm...no ludi bude kopec...aj 80 je dost veru...no ja ked si predstavim ten popolnocny tanec, ked so mnou tancuju asi vsetci...tak sa mi az pred ocami zahmlieva :)))) asi si dam na ten tanec tenisky, ved to v topankach na opatku neprezijem :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to maš teda pravdu, ak si mam predstaviť, že so mnou budu skoro všetci tancovať, tak to bude riadna točka v hlave :-. Inač ja som so srdiečkami nič nerobila, no možno dalši tyžden, aj ked neviem, lebo som odflakla diplomovku tento vikend, tak asi budem musieť buduci. jojoj :-| a vikend bol v pohodke. teraz oco je doma (lebo chodi do čiech na turnusy do práce), tak sme začali riešiť troška bližšie to naše bývanie.ale nabudúce kedpríde, tak snád sa prepracujeme aj do nejakej praktickejšej roviny, nie stále len teoreticky všetko riešime :-) . chceme totiž prerábať, teda vlastne dorobiť horné poschodie v dome, kde býva babka s dedkom. tak že celkom dobrý víkend bol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - aj 100 ludi je dost :oD ale kazdy ma svoje predstavy vsak :-) len nech ti to vijde tak ako snivas aby bolo dufam, ze aj mne sa to podari aj ked mam svadbu o par mesiacou uz som stihla byt sklamana s tych saticiek dufam, ze ty nebudes z nicoho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko - myslim, ze aj 80 je v celku v pohode este ako nevesta by si to mala zvladnut hehe. No pocitajte baby s tim, ze budeme riadne obracane ked na svadbe bude tolko ludi :-D este stale premyslam ci pocet nezmenim no do septembra daleko tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam este otazocku co si myslite o spolocnom byvani z rodicmi? Ja ako isteviete som v irsku a s mojim riesime byvanie. Priatelovi rodicia by chceli aby sme sli byvat k nim do bytovky ale mne sa to nejako nepozdava pretoze maju 3izbovy byt a je v nom jeho brat,sestra,dedko,ocko a mamka a ak by sme este my mali prist to by bolo moc aj ked jeho mamka chodieva na3mesiace do nemecka a ze vraj keby sme prisli tak by siel aj ocino a mi by sme bolo v ich spalni len neviem kde by sme sli keby sa vratili a aj tak jeho mladsia sestra 16rocna ma kazdy bozi den doma minimalne 4kamossou fajcia, piju a tak mne sa to nepaci asi by som na to u nich nemala nervy a potom dalsia moznost je ist k nasim kt maju domcek a byvaju sami. Je tam taka celkom dobra izbicka kde by sme mohli byt a hlavne pokoj pretoze uz byvaju sami lebo surodenci sa vsetci povydavali. Myslim, ze by sme chvilku mohli byt u nas a potom vypadnut aby sme malli svoje hniezdecko co vy na to? A moj chce ist este po svadbe na pol roka spat do irska samozrejme by zamnou medzi tym chodieval tak sa mi ten polrok neoplati byvat samej v nejakom 3izbaku zbytocne platit. Ako by ste to urobili vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj irishgirll, no ta možnosť byvať u nich v tom 3 izbovom byte, sa mne osobne velmi nepozdáva, lebo aj to s tou sestrou, to by ste sa zožrali po nejakom čase iste. ked ma niekto velky, dom a ostavaju tam len rodičia, tak to je v pohode, lebo je tam dosť miesta ešte pre dvoch ludí, ale takto v bytovke... No keby že si to predstavim u nas doma, tak brat už tiež chce mať súkromie, a ked sa aj jeeho rodičia vrátia z toho nemecka, tak budu doma ako na navštveve? pre 3 rodiny je 1 byt málo. My síce obsadíme horné poschodie v dome kde bývy babka s dodom, a aj s nimi ako staršími ludmi nieje vždy jednoduché vyjsť na jednu cestu,tak aj ja uvidím,trošku nervom ma to bývanie asi bude stáť. ale... peniaze na samotné bývanie niesú
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?