Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak v to aj ja pevne dufam :-D ved uz len pol roka, hehe :)))) saty by som uz chcela mat z krku.....hmmm, ved aj ja stiahnem mamu z prace a pojdeme uz za konkretnymi satami...a uz rozhodneme...a basta!! :)))
Odpovedať
ahojte babulky,som konecne doma a mam za sebou lyzovacku,aj hocijake vybavovacky,v sobotu mam dokonca uz prvu predpripravu s fararkom :-) ale prave teraz mam velku dilemuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!mam dvojo siat,za jedny som uz zaplatila zalohu,ale to mi je uz jedno,ale vobec sa enviem rozhodnut,bo jedny su uplne extravagantne a je to typ siat,ze bud sa budu pacit alebo nie,a druhe su take romanticke jednoduche a su fakt krasne a tam je istota,ze sa budu pacit,ale zasa v tych druhych to je to,ze su ine.a tak sa vobec neviem rozhodnut,lebo kazdemu sa pacia ine.teraz som volala s kamoskou a mi povedala,ze urcite extravagantne,ze na take sa hocikto neodvazi,tak neviem.fotky dam neskor,bo mam to v inom fotaku a nemam pri sebe kabel.vobec neviem co robit.uplne zufalstvooo :-( sorry,ze to je tak nadlho,som sa musela vypisat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babo, no som prevelice zvedava na obe saticky....i ked...ehm, ako sa poznam, odporucim ti extravagantky :-D ale mozno nie...uvidimeeeee a dokedy si na SR? ci uz nastalo? :)
Odpovedať
nemam este letenku ale asi do 20-25.marec,aj ked by som najradsej uz zostala doma.inak taka haluz,ze som nakoniec vyberala saty s maminkou a tatkom :-D som bola asi v 5 salonoch a som povedala,ze do viacerych uz nejdem,bo to sa vobec neda vybrat.inak v ziadnych som nemala zimomriavky ani nic,som sa v skoro kazdych pacial sama sebe :-D
Odpovedať
som bola v jednom salone pod michalskou branou,saty tam sili miklosko a tak...takze pozicovne okolo 20000,ale sak sla som skusit iba tak,take saty mi davali,ze by som mohla ist do vouqe-ci ako sto pise fotit,same francuzske styly,uplna extravaganciaaa fakt haluz,ked sa chces vyblaznit odporucam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooooj, tak zas 20litrov za saty vyvalit nechcem....radsej nech su pohodlne a pri sadani ma nepichne do zadku nejaky drotik, ktory je sucastou az tak moc extravagantneho modelu :)))) a boli v tom salone f pohodke? ked su tam mile baby, tak bych tam zo srandy mozno aj skocila so spoluziackami :-D takze tie saty si si vyberala v BA? hmmm....
Odpovedať
fakt milucke,tri ma tam obskakovali,kavicku alebo mineralku ponukli,velmi dobry zazitok.inak mali tam brutalne svadobne topanky,uplne prekrasne pohodlne,ked tam pojdes,budu v kabinke na skusku,fakt supisne,ale ze za 6000tisic,tak to si mozu nechat.saty som skusala v BA a jedny v Malackach.inak krasne saty a za super cenu okolo 300-350 eur v petrzalke salon el.tie moje z MA ma tiez stali 330eur,takze paradna cena.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky. No babo aj ja som zvedavá na obidvoje šaty. Ja sice niesom moc na extravagantné veci, ale niekomu to proste sadne takýto štýl, tak že ak sa v nich ty cítiš super a bude ti fakt aj uplne jedno čo si budú o nich myslieť ostatný, tak ich jednoznačne vezmi ;-) Inač mna mamka potešila, že si plánuje zobrať volno už buduci tyžden.tak že sa teším, a zároven obávam toho, že už si musim vybrať. Ja som taky strašne nerozhodny typ - no typicky bliženec. tak budem musieť ešte niekoho nahuckať, nech tam ideme najprv len tak poskúšať, nechať si iich prejsť hlavou (ak sa náhodou hned nezamilujem do niektorých) a potom s mamkou isť už si len vybrať a rozhodnúť sa medzi tými najlepšími. uff. je to take ťažké. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! tááák od dnes to máme za rovných 6 mesiačikov... xixi ja som včera s peťkom začala pracovať na škatulkách pre hosti- na darčeky... ked odfotim tak dam do albumíku... sasi ako dopadli vaše budúce deťúrence- vytvorilo ti to nejake podobne detičky k vám...?
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak tak. dnes to mame za POL ROČKAAAAA :-D aj ja som si skušala vytvoriť detičky, no dosť švanda. ale snad bude krajšie :-N , take celkom baculate detičky z toho vyliezli =-) a kristi, ty si už tak daleko s tymi všetkymi pripravičkami? tak si by som sa už fakt mala zdohadať, a začať ja neviem, aspon s pierkami, alebo vyzdobou. no najskôr ten matroš nejaky musim pozhanať. ach jo, to tak letíííííííííííííííííííííííííí x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babo, topanky za 6000?? uff, no to by uz potom ako vyzeralo, kebyze za taku cenu nie su pohodlne :-D za taku cenu by mali aj same kracat :))))) a ta cena siat je fakt v poho...da sa...v norme :-D kristi, no babo bolo zlate...len malo moc velke celo :-D :-D :-D ja asi cez vikend dorobim tie srdiecka na dvere, uz sa tesim, cely tyzden som robila pre mna nemile veci /akoze skola a praca :)))))/ som zvedava na tie vase skatulky ... a co budete do nich davat? ...pol roka, hmmm, no uz sa to bliiiiizi :)) som sa dnes inak dozvedela, ze su v TT este 2 akesi salony, tak tam mozno zajtra nabehnem pozriet, ze co to tam je...ale ked su take menej zname, vela od nich necakam :-N janka, takze o tyzden uz budes hadam aj rozhodnuta? no drzim palce pri vybere....aj mne vlastne drzte, ved som na tom podobne ako ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, no to sme na tom fakt podobne :-D tak aj ja som velmi zvedava na tvoje šatičky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ale kdeže to ja len prototypy stále vyrábam...ale tie krabičky sa mi celkom zapáčili... no ja som pôvodne chcela robiť perníčky pre hosti ale nedávno mi došlo že to by som sa asi urobila k smrti... kým by som ich tolko vyzdobila... tak som zavolila niečo jednoduchšie... teda neviem či jednoduchšie ale dá sa to robiť aj v predstihu a tie perníčky by som musela robiť tesne pred svadbou... no aj nam vyhodilo same pehate drobce a niekedy s degenerovaným usmevom... však hádam skutočnosť bude lepšia...
Odpovedať
Profilova fotka
a ja na tvoje, janka :-D ale ved ty si len krasne skusala...a co som pozerala tie saty v michalovskom salone, juuuj, tak tam su vsetky krasne, staci si len jedny vybrat ;-) kristi, no veru, jemne degenerovane deti to tam vytvaralo :)))) a hej, s tymi pernickami by bolo vela roboty pred svadbou, to by teda nevesta robit nemala :)) a kebyze ich spravis v predstihu a das ich zamrazit? :-N to by asi popraskalo vsetko, co? inak babule, ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja na nete- teda na pokeci... no peťko bol prvý chalan , čo som si sním začala pisať a aj posledný... ;-) no nemali sme k sebe daleko... bo ked som bola ešte nasť-ka tak som chodila do susednej dediny na prázdniny... tak teraz sa smejeme že sme sa možno už aj ako mladší stretli...xixi a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
kristi...neuveris, my takisto :-D :-D :-D pokec bol velkym fenomenom...dnes uz tam ani nepachem...ved som dosiahla, co som chcela :))) ale mali sme obaja na male, pretoze som s tym chcela seknut...tie individua, co mi tam pisali...no bol to des... :-| aj my sme sa okolo seba v meste urcite obsmietali...ale pochybujem, ze by sme spolu zacali komunikovat len tak na ulici :) ale na druhej strane mam stale pocit, ze my by sme sa proste raz museli stretnut :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no teda a ja som si myslela že to len ja... dokonca ked sa ma to na začiatku niekto spýtal tak som sa aj hanbila... ech neviem teraz prečo... no ale inak teraz sa na tom tak strašne smejeme... to prvé rande- nemalo chybu...ja som v pokeci vtedy bola uplné ucho a dá sa povedať že aj v nete... bo my sme ešte doma nemali a to ma tam bratranec prihlásil, ked som bola u nich v škole na praxi... asi tak... celkom haluz- nie...
Odpovedať
Profilova fotka
je to teraz velmi usmevne, ked si na to takto spominame... :) aj ja som sa inak za to trosku hanbila....som mala predstavu o inom, romantickejsom zoznameni....ale teraz je to uz fajn, ved aj to prve rande bolo srandovne, dost sme sa nasmiali :)))) len ma nahneval na zaciatku, pretoze meskal !!! a to som chcela meskat ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jujulitko - si mila dakujem ti velmi pekne ved o to ide su moje site len premna a to ze sa do nich nasackovala ma naozaj vzalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby ako vas tuna citam celkom sranda aj ja som ju mala. Ja som sa s mojim zoznamila v praci :-) V hypernove som pracovala na lahodkach a priblizne v tu istu dobu nastupil chalan o ktorom som ani nevedela az kym mi baby nanho nezacaly ukazovat prstom aby som sa kukla na elektro aky tam fesak pracuje a ked som sa uz pozrela ..... to bola naozaj sila :-) najlepsie na tom vsetkom bolo ze sme ako novacikovia sli spolu aj na skolenie do KE na 2dni kde sme sa aj dali dokopy a ked sme sa vratili spat do Humenneho tak som zrazu nemala v paci ziadnu kamosku co bolo premna dost smiesne no neskor som sa dozvedela, ze za nim pred casom bola dcera jednej sefovej a on ju odmietol a zatial co ony snivaly ja som ho uz mala hehe. Po case sme aj tak dali vypoved a odisly do Irska :-) ale je dost blbe co dokazu baby robit koli chalanovi ....
Odpovedať
Profilova fotka
fíha irishgirll, tak to ste to si si teda celkom dobree uchitila, a aj ty sasi a kristi ste mali tiež štastie vytiahnut z pokecu akurát takého slušného a milého čo to myslel vážne. lebo mne tiež teda dosť indivíduí písalo. ja som na to trošku ináč. Budem ho volať menom - teda Rudo, on býva v tej dedine kde ja mám babku, taksom tam bola vždy skoro celé prázdniny a aj víkendy, kedže je to asi 20 km od Michaloviec. A chodil a oblboval ma celé prázdniny(čo už bolo pred 6 a pol rokom :-) ) a až raz nabral odvahu ,tak sa ma spýtal, či s nim nechcem chodiť - ale ja som akosi dovtedy ešte nemala chalana a tak som sa aj kus zlakla, tak som odmietla - hlupana :-S . ale spôsobila som len to, že ma zrazu nechodil odprevádzať večer domov(teda ku babke), už som mnou velmi nerozprával a kus sa asi aj vyhýbal. ved čo sa čudujem :-D . tak až vtedy som si uvedomila, že mi vlastne chýba to čo pre mna robil, a tak na konci prázdnin som si ho zavolala a som mu všetko vysvetlila a on to pochopil. tak že je to moj prvý a jediný frajer- teda už snúbenec a o pol ročka manžel. jak sa to fajne píše - že manžel :-D Inak minule som sa musela kôli poštárke podpísať jeho menom, ale že - Ždiňaková manželka :-D :-D :-D tak už mám svoj prvý podpis za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a pozerám že kus prestalo pršať, tak idem skúsiť do mesta nejaké tie stužky tak a vyskúšam nejaké tie pierka aspon. tak snad nájdem to čo chcem.paa
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll...hmm, no dakedy aj v takychto situaciach tykajucich sa chlapa spoznas, ci to boli naozajstne kamosky...a vidis, ze asi ani nie... :-| ale hlavna vec je, ze mas toho svojho...o par mesiacov uz manzeliiika :))) janka, takze prvy a posledny? to je kraaaaaasne ;-) mno, bude to sranda s tymi novymi podpismi...ale vlastne my dvaja mame dost podobne mena, takze to nebude take tazke... hadam :)))) aj ja sa dnes chystam do mesta, som zvedava, ci to bude plodna exkurzia :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak aj som už aj späť. moja bola len tak polovične plodna exkurzia. chela som tie stužky,ale normálne nemali obyčajnú červenú alebo bordovú. len ružové,alebo až fialové :-| . ale zas som aspon zozhnala tie nafukovacie balóniky v tvare srdca ahned k tomu teda aj bavlnky bielu aj červenú. tak aspon niečo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a aj topánky som zas obzerala, lebo dostali nový tovar, ale ked som chcela 36 predtým tak nemali. teraz už síce boli - až jedne :-D ,ale trebalo by z nich 35 a to zas nemali 8-( . v druhom obchode maju až v pondelok vybalovať,ale ani nevedela či také biele vobec došli.tak neviem neviem
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja som mala problem zohnat tie stuzticky...naaahodou som mala stastie v jednej galanterke, mali tam poslednu bordovu... i ked nakoniec som pierka robila z ineho materialu :-N ale to je nepodstatne, hehe...urcite sa mi ta stuzka este hodi na kopec veci... :)) a kedy budes robit to srdiecko z balona? som zvedava, ako sa ti podari :) a mama mi prave volala, ze skoncila v robote skorej, tak ideme na tie saty rovno dnes, no som zvedava :))) ty mas take malililinkate nozicky? :)) ja mam 39, hadam nebudu s topankami problemy...hmm....
Odpovedať
Profilova fotka
noo, tak u nas by si ich teda našla kopec. ja neviem tu na vychode asi maju všetci take malinke nožičky, ked tu všetky take čisla su vypredane =-) . no na tie srdiečkove som aj ja zvedava, aj ked skušala osm ho naafuknuť a vieš hore v strede je taky žliabok, a dosť taky nevyrazny je. dufam že sami ho potom podari nafuknuť kus lepšie,lebo tak sice vidno že je to srdce, ale neviem či to bude vidno aj ked to už bude hotove. a druhu chybu maju, že ten tvar ako tak vyzera, až ked sú celkom dofuknute, a ja som take kus menšie chcela. ale ved možno to sa bude tdať aj potom dotvarovať. ved uvidím,kus sa s tým pohrám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom som zvedavá na fotečky. aj ked ja tu dnes budem le ndo pol4, ale ked nestihnem, tak mi ich potom ukážeš o týžden. v stredu idem aj ja skušat.
Odpovedať
Profilova fotka
noooo veru, mohlo by sa to aj dost nepodobat na srdiecko, pravdu mas...tak to dotvarujes a bude ;-) hmm, do pol 4 urcite nestiham...tak nabuduci tyzden teda sa tu vidime, papapaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko - no myslim, ze ano nefajci, nepije, nenadava a zniesol by mi aj modre z neba po takomto muzickovi som stale tuzila a onedlho sa nim stane hehe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?